Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
PRACA - tych firm nie polecamy
Autor Wiadomość
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Sie 30, 2006 3:50 pm   PRACA - tych firm nie polecamy

jak dostane inną pracę natychmiast podam wam namiary na firme ode mnie !! !!
_________________
Emi

Ostatnio zmieniony przez Amy Sro Sie 30, 2006 4:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 30, 2006 4:33 pm   

Na pewno "BIEDRONKA" !
_________________

 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 30, 2006 5:01 pm   

Na pewno Panorama Firm :)
_________________

 
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 30, 2006 5:22 pm   

Odradzam LUKAS :evil: Szczególnie tą cześć firmy która zajmuje się ratami. (co do części bankowej to nie wiem bo nie pracowałam ).
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 31, 2006 10:50 am   NAJLEPSZE NURKOWANIA - tego pracodawcy nie polecam z całą...

NAJLEPSZE NURKOWANIA - tego pracodawcy nie polecam z całą bezwzglednoscia.

ul wilenska 79 pabianice

biuro
wróblewskiego 18 p. 1206
Łódź

drugie biuro - sklep nurkowy
ul. cieszynska 23
Łódź

pisze wszystkie adresy zeby zabezpieczyc was

strona www kropka nurkowania kropka pl - w ten sposób zeby sie nieodsyłało do jego strony, po co ma mu wzrastac ilosc odsyłaczy

własciciel uwaza siebie za chodzący ideal i nieomylnego, jest zakrecony, zapominalski i bałaganiarz a kaze mi sp[rzatac w mouim biurku, ktrego przeglad regolarnie robi ( nawiasem mówiac tam nie ma co sprzatac bo jest wszystko poukładane, tytlko on nie umie nic znalezc, bo to nie jego klucz)

poz tym jest niegrzeczny, nie szanuje pracownika podważa jego kompetencje, jesli jest zle to wina pracownika a sam wali błedy ze na kilometr widzac, kombinuje buras i tyle

od pol roku nie czul potrzeby podpisania umowy o prace, bo mial byc staz absolwencki, ale nie byla w stanie go załatiowic. nikomu tego nie polecam.

miałam byc specjalista ds turystyki a robie za sekretarke to po cholere studia konczyłam, przy temp 35 st. w pokoju nie czuł potrzeby dostarczenia cłodnych napoi (naleza sie od 25 st w biurze).

JESZCZE JEDNO, ON MUSI O WSZYSTKIM WIEDZIEC, WSZECHOBECNE INWIGILACJA, KORESPONDENCJA WYCHODZACA (KOPIA DO NIEGO) PRZYCHODZACA TEż MUSI DOSTAć, WIEC. NIE MA PO CO WYCHODZIC Z JAKą KOLWIEK INICJATYWA, POł ROKU CZEKAłAM NA GłUPI CZAJNIK, SIEDZI SIE SAMEMU W BIURZE - FIOłA MOZNA DOSTAć - ALE ON RADIA NIE KUPI BO GO POCIAGNA ZA ABONAMENT RADIOWO - TELEWIZYJNY!

ech szkoda gadac !! !
_________________
Emi

Ostatnio zmieniony przez Amy Pią Wrz 01, 2006 7:55 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 31, 2006 1:50 pm   

Indesit. Byłam na rozmowie w sprawie pracy - stanowisko biurowe... Przeszłam etap w firmie zewnętrznej po czym umówili mnie z szefową juz w samym Indesicie. Może w skrócie: kompletne nie?adnie, brak kultury i szacunku. Poza tym mam kolegę który pracował tam na taśmie i potwierdza wszelkie najgorsze opinie o tej pracy.
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 31, 2006 1:57 pm   

Agencja pośrednictwa pracy Progress :evil:
przedstaiwciel na Łódź bezczelny, umowy nie są podpisywane ba czas, bo on nigdy nie ma czasu, nic nie można załatwić bo jak zna numer interesanta to nie odbiera telefonów :zly:
Pieniądze nie wpływają na czas, a tłumaczy sie tym że dany pracownik nie w pore dostarczył ewidencje czasu pracy co oczywiście nie jest prawda :evil:

Omijajcie tą agencje szerokim łukiem :?
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 04, 2006 8:53 am   

chyba nie jest z tymi łódzkimi pracodawcami tak żle skoro tak mało odpowiedzi! No cóż tylko sie cieszyć, ze prawie wszyscy łódzcy pracodawcy są kulturalni i przestrzegaja praw pracowniczych!!!!

[ Dodano: Pią Lut 01, 2008 10:46 am ]
Przez ostatnie półtora roku przeszłam trochę:

nie polecam:

QubusHotel
Firma popiera i wspiera donosicielstwo i kablowanie, płaci średnio, nie na stanowiskach na których wskazane były by kompetencje decyzyjne nie ma ich, tylko dyrektor ma takie możliwości. Ale nie da się zatrzymać klienta jeśli każdą decyzje trzeba konsultować.

ukryte kamery na terenie hotelu

płatności za prywatne rozmowy z tel stacjonarnego, ale po stawkach hotelowych zniżka pracownicza 50%), tyle że dowiadujesz się o tym po fakcie.

w efekcie za rachunek który po stawkach operatora wyniósł 35 zł, hotel wystawił fakturę na kwotę 149 zł. Pierwsze 15 sek - 70 gr !! ! po minucie jest już 2,10 PLN !! ! etc potem wolniej narasta, ale tych krótkich do 30 sek. zwykle jest najwięcej poza tym to było za 4 miesiące. o takich rzeczach informuje się wcześniej !! !


a i jeszcze jedno przez 8 godzin dziennie jesteś własnością QubusHotel
Własna inicjatywa jest źle widziana !! !!


----------------------------------------------------------------------

teraz sobie przypominam jeszcze taką firmę: BestGroup - http://www.bg.net.pl/

nie podpisywali umów, a bo to tylko szkolenie jak zdobędziecie pierwszego klienta to umowa, jest pierwszy klient, a to ja ci pomogę to dostaniesz 10% a nie 15%, i podpiszemy umowę z klientem, nie ma sensu robić umowy,

samochód służbowy dostaniecie jak zrobicie obrót 10 000 zł w miesiącu 0 w 2003 roku to było bardzo dużo. a telefon, samochód to narzędzie pracy... a za bilety nie zwracali kasy !! !!

etc, jeden z właścicieli był sprzedawca amwaya- a tam robią pranie mózgu, strasznie usiłował manipulować ludźmi, tylko nie wszyscy są na to podatni !! !! po miesiącu zrezygnowałam, mój przyszły mąż również.

Dostał prace w TP SA jako informatyk i pracuje tram od 3,5 roku, jest zadowolony, chociaż mógłby lepiej zarabiać (jest administratorem), ale nad tym pracuje.... ;)
_________________
Emi

Ostatnio zmieniony przez Amy Pią Lut 01, 2008 10:51 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
RKB 

Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 12
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 12:31 pm   

Najgorsze wspomnienia mam z SKOK ARKA - tragedia. Pracowalam kiedyś w markecie i szczerze powiedziawszy wolałabym tam wrócić niż pracwać w tym SKOK'u. Szefostwo to jedna rodzina, zakłamanie totalne. Brak szacunku do pracowników, zwalniają bez powodu - bo ktoś miał tam jakiś kaprys. Wszyscy chcą rządzić a nikt nie poczuwa sie do odpowiedzialności jak coś sie dzieje. Stanowczo odradzam
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 11:22 pm   

Hurtownia Odzieży Używanej MAK POL!!!!!
Wejść z miotła i wszystkich wykurzyć!!! Szefowa tyran, prace należało zacżąć punkt 8, na przerwę wyjść punkt 10 , z zegarkiem w reki 30 minut. Kończymy prace punkt 16-nie wcześniej!!
kiedy było np. za 5 ...16 widać było ze z innych firm ludzie już wychodzili do domu to my jeszcze staliśmy przy miejscach pracy.
No właśnie 8 godzin stania, nie można było usiąść choćby na chwilkę.
Za każdym razem był człowiek posądzany o kradzież ubrań itp. Traktowany z góry, jak przedmiot.
Plus-regularne wypłaty i zaliczki.
 
 
gosiaczek1 


Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2007
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 2:04 pm   

Każda z nas ma zapewne jakieś niemiłe doświadczenia z obecnym lub byłym pracodawcom.
Tylko należy wziąć pod uwagę, iz to co dla nas było "piekłem" dla innych może być postrzegane jako "raj" :smile:
_________________
i stało się :)
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 4:26 pm   

gosiaczek1 napisał/a:
Każda z nas ma zapewne jakieś niemiłe doświadczenia z obecnym lub byłym pracodawcom.
Tylko należy wziąć pod uwagę, iz to co dla nas było "piekłem" dla innych może być postrzegane jako "raj" :smile:


Gosiaczek1, w takim razie niektórzy muszą mieć błędne pojęcie raju...

Raj to praca w NOKIA, IKEA, TPSA, CENTERTEL, AMCOR, DELLi wielu innych firmach o wysokiej kulturze organizacyjnej, definicjach stanowiskowych, jasno określonych gdzie nie ma zakompleksionych pracodawców, lub/i z przerostem mniemania o sobie, którym coś się wydaje. Pracuje się wśród ludzi o wysokiej kulturze osobistej, szerokim światopoglądzie, nikt nie musi nikomu nic udowadniać, po prostu każdy robi swoje najlepiej jak umie, pracodawca szanuje nie tylko prawa pracownika wynikające z kodeksu pracy, ale wychodzi na przeciw oczekiwaniom pracowników, poprzez wiele programów motywacyjnych, socjalnych, adaptacyjnych etc, i wbrew pozorom są wśród tych firm polscy pracodawcy zapładniający mniej niż 50 osób, a nie tylko wielkie korporacje międzynarodowe. Problem w tym, ze większość polskich pracodawców nie zauważyła jeszcze że firmę tworzą ludzie i sukces firmy, dochody zalezą od zadowolenia klienta wewnętrznego, czyli pracownika!!! Bo zadowolony i doceniony pracownik, to wydajny pracownik, który zwiąże się z firma na lata.
_________________
Emi

 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 27, 2009 8:45 am   

Amy napisał/a:
Problem w tym, ze większość polskich pracodawców nie zauważyła jeszcze że firmę tworzą ludzie i sukces firmy, dochody zalezą od zadowolenia klienta wewnętrznego, czyli pracownika!!! Bo zadowolony i doceniony pracownik, to wydajny pracownik, który zwiąże się z firma na lata.


Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Mar 27, 2009 8:45 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 28, 2009 9:40 pm   

Jak ludzie szukają pracy to patrzą na głównie na płacę, a niestety czasem lepiej mniej zarobić, ale mieć przyjemną atmosferę w pracy. Tylko, że atmosferę tworzą nie tylko pracodawcy ale również współpracownicy. Więc często jest tak, że praca, w której jedna osoba się świetnie odnajdzie drugiej wogóle nie będzie pasowała.
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 31, 2009 10:43 am   

pracowników zatrudniaj pracodawcy są tacy, który bardzo starannie dobierają zespół, aby tworzył "team" aby była miła atmosfera, jak coś się dzieje reagują ale i tacy którzy po prostu "zatrudniają"
_________________
Emi

 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 31, 2009 11:23 am   

W duzych firmach pracodawca nie jest w stanie ogarnąć wszsytkich pracowników i ich zachowań, bo nie z każdym się w ciągu dnia pracy spotyka. A pracodawca korporacyjny? Ten na pewno nie zareaguje na niemiłą atmosferę. Wszsytko zależy od kierownika, który też może być gburem.
 
 
rene244 

Wiek: 50
Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 14, 2009 5:52 pm   

ja zatrudniam blisko 60 osób i uważam, ze atmosfera jest NAJWAŻNIEJSZA. nie wyobrażam sobie wśród osób z, którymi spędzam czasami po 14 godzin zgrzytów, plot i nieporozumień. każdy jest ogniwem, który napędza maszynę i każdy jest dla mnie najważniejszy. kiedy jest ciężko mówię o tym otwarcie, ale staram się pomagać każdemu jak tylko mogę. nie rozumiem pracodawców, którzy nie szanują swoich ludzi, bo dobrzy pracownicy to zadowoleni pracownicy, to dobra firma,to więcej klientów, to większe zyski. kiedy ludzie dają z siebie wszystko, to trzeba to zauważyć i docenić, a jak ktoś olewa to co robi, bo tacy też bywają niestety, to nie zagrzeje miejsca w żadnej firmie i każda firma jest dla niego zła.
Ostatnio zmieniony przez rene244 Czw Maj 14, 2009 5:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kasia13 


Dołączyła: 16 Wrz 2011
Posty: 324
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 18, 2011 2:19 pm   

EwaM napisał/a:
Jak ludzie szukają pracy to patrzą na głównie na płacę, a niestety czasem lepiej mniej zarobić, ale mieć przyjemną atmosferę w pracy. Tylko, że atmosferę tworzą nie tylko pracodawcy ale również współpracownicy. Więc często jest tak, że praca, w której jedna osoba się świetnie odnajdzie drugiej wogóle nie będzie pasowała.


EwaM lepiej bym tego nie ujęła.
Czy jest szansa na to, że kiedyś większość podejdzie do tego tematu w taki właśnie sposób? Wciąż mam nadzieje ,że tak. Jeśli chodzi o zatrudnienie to nie ma dla mnie gorszej rzeczy jak świadomość , że codzień trzeba iść do pracy i spędzić co najmniej 8 godzin z ludźmi z którymi nie można w zaden sposób się porozumieć. Ja muszę mieć w miejscu pracy pozytywną atmosferę inaczej nie da rady.
 
 
kamilcia_1984 


Wiek: 39
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 315
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 05, 2011 12:57 pm   

Nie polecam

Pasmanteria Pająk (wszystko jest twoją winą i jesteś cały czas oszukiwana)

Perfumeria beauty gallery (nie liczy się dobry pracownik tylko przyjaźnie kierowniczki)
_________________
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 05, 2011 1:12 pm   

Ja odradzam Lidla, choć pracowałam tam 6 lat temu więc może do tej pory coś się zmieniło. Otóż pierwsza umowa jaką podpisują to umowa zlecenie i z tego z co słyszałam, często trzeba się prosić żeby w ogóle została podpisana. Rzekomo jest tylko na pierwszy tydzień ale wiem,że były osoby które pracowały dłużej bez żadnej umowy. Ze mną podpisali dopiero jak powiedziałam,że rezygnuję ale i tak nic mi to nie dało bo pieniędzy nie dostałam(całe szczęście pracowałam tylko 5 dni). Mało tego, nikt się nie pyta czy możesz zostać dłużej, nie wyjdziesz dopóki wszystko nie będzie zrobione(szczególnie na zmianie wieczornej) więc notorycznie nie zdążałam na ostatni tramwaj, najgorzej było w niedzielę kiedy jest zmiana promocji, miałam skończyć pracę chyba o 20 a wyszłam po 23 :roll:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Dosia_Zosia Sob Lis 05, 2011 1:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
pati_88 


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Lut 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 19, 2014 9:24 pm   

Panorama firm i Clearsense i PKT odradzam !! !!!!!!!!!!!!!!!
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl