Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
JAGUAR
Autor Wiadomość
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 23, 2009 8:14 pm   

My wybraliśmy Jaguara XF Można go obejrzeć tu http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C7804864

Nasz jest dokładnie taki:

[ Dodano: Pon Mar 23, 2009 8:14 pm ]


nasze autko.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1598 raz(y) 32.47 KB

_________________
 
 
GosiaKZ 

Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 5
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Lip 17, 2009 10:07 am   jaguar przestroga

Do slubu jechalismy jaguarem s-type. Autko wypas, Pan wykonujacy usluge na poczatku wszystko ok. Kontakt bezproblemowy. Niemniej w momencie zalatwiania dekoracji na samochod (kwiaty) nie uprzedzil nas ze rejestracje z napisem "Nowozency" musimy nabyc we wlasnym zakresie i mu dac. My z kolei bylismy przekonani ze on zadba o takie szczegoly jesli nic nie mowi w koncu to on jest fachowcem w swiadczeniu tych uslug a ja korzystam z nich po raz pierwszy. W efekcie jechalismy ze zwykla rejestacja EL... :(
Jaja zaczely sie po uiszczeniu oplaty. Mianowicie podczas podpisywania umowy na targach slubnych Pan mial cene promocyjna, dodatkowo oferowal robienie zdjec przy samochodzie przed slubem np. na Księży Młynie. Oczywiscie skorzystalismy z tej uslugi. Niestey po slubie okazalo sie ze zdjecia dostajemy w postaci miniatur a jesli chcemy normalny format, nadajacy sie do ewentualnego wywolania to musimy dodatkowo placic. Szkoda tylko ze wczesniej nie zostalismy o tym uprzedzeni. Dodam ze miniatury zdjec sa tak male, ze ciezko oglada sie je rowniez na komputerze, ponadto zdjeciom wiele brakuje do profesjonalnych fotografii :-? Po weselu, po uiszceniu oplaty za uslugi przewozowe kontakt utrudniony, Pan traktowal nas nie jak klienta ale jak petenta w urzedzie kilka lat wstecz :) Jakbysmy to muy byli uslugodawca. Ponadto powiedzial ze skoro na targachmielismy cene promocyjna to dziwi sie ze narzekamy z powodu dodatkowej oplaty za zdjecia. Sam samochod nie byl tez wyczyszczony tak jak bysmy tego oczekiwali w tym dniu ;/ jednym slowem uwazajcie na czarne jaguary ;)
czarnyjaguar. com
_________________
GZ
 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
Wysłany: Pią Lip 17, 2009 11:36 am   

Niestety czasem zdarzają się takie sytuacje. To jest kwestia niedomówienia szczegółów i już. My też jechaliśmy do ślubu jaguarem. Był piękny :) Stary model, bordowy kolor i jasna skóra w środku. Kierowca był przemiły, uśmiechnięty i rozmowny. Tablice w cenie i dekoracja też, która była bardzo skromna żeby nie przyćmiła uroku auta. Mieliśmy kontakt również z żoną kierowcy i tak samo - przemiła kobieta.
 
 
jonka 

Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 9:11 am   

Mam wrażenie, że jechaliśmy tym samym samochodem. Stary klasyczny Jaguar w kolorze bordo z tapicerką w kolorze ecru
 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 10:28 am   

być może :) ale w Łodzi jest chyba kilka takich aut :)
 
 
Sylwiam 

Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 70
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 2:27 pm   

Ja pojadę takim!!! JEST BOSKI :DDD

jaguar.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 806 raz(y) 88.64 KB

_________________
Sylwia
 
 
jonka 

Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 12, 2009 9:16 am   

to właśnie nim jechaliśmy. Bardzo miły kierowca, poza tym ten samochód był moim marzeniem :)
 
 
Sylwiam 

Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 70
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sro Sie 12, 2009 9:25 am   

Ja też mam nadzieję, że wszystko będzie OK, bo właściciel jest bardzo miły i otwarty na propozycję. W cenie wynajęcia samochodu jest też dekoracja z żywych kwiatów, więc nie będę się musiała tym dodatkowo martwić.
_________________
Sylwia
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 3:53 pm   

Witajcie!Jechaliśmy jaguarem do ślubu z motocyklami:).Byłooooo za......rabiście :smile:
Z czystym sumieniem polecamy stronę www.jaguarslub.pl.
Kierowca i chłopaki od motocykli bombowi chłopcy.Pozdrawiamy ich i mocno ściskamy.Chłopaki daliście czadu
_________________


Ostatnio zmieniony przez mała9364 Pon Wrz 06, 2010 3:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
espere9 

Dołączyła: 09 Lut 2010
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 08, 2010 9:34 am   

My też raczej jedziemy jaguarem. Nie chcemy za dużo pieniędzy wydawać, bo w sumie to mamy tylko parę kilometrów do przejechania znalazłam coś takiego ...dzwoniłam, bardzo miła Pani i chyba nie drogo 300-400 zł. www.limona.info/jaguar
Jak macie jakieś inne propozycje jaguara to poproszę bo może jeszcze taniej :) ktoś ma :)
 
 
Blondili 

Dołączyła: 19 Maj 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 27, 2011 10:19 pm   

do Yoanna

Witam
Dość dawno pisałaś, iż jechałaś do ślubu srebrnym Jaguarem XF....
Czy mogłabyś podać namiar na właściciela, niestety strona z ogłoszeniem już nie działa:(
A może ktoś może polecić jakiś nowy model Jaguara dostępny w Łodzi?
Pozdrawiam
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 27, 2011 10:57 pm   

Blondili, napisałam Ci namiar na priv ;)
_________________
 
 
Blondili 

Dołączyła: 19 Maj 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 27, 2011 11:07 pm   

Dziękuję bardzo i pozdrawiam:)
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 30, 2013 11:21 am   

Czy ktoś korzystał z usług wynajęcia jaguara ze strony http://www.jaguarsluby.pl i mógłby coś więcej napisać? Czy panna młoda zmieści się z suknią na tylnym siedzeniu? :)
 
 
Natalia1313 

Dołączyła: 10 Cze 2013
Posty: 8
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 1:59 pm   Re: JAGUAR

Znam Pana co ma Jaguara. Wypozyczlismy sami do slubu. Taki ciemno bordowy, bardzo ladny, duzy w srodku, jasna skora . Jak ktos zainteresowany moge podac namiary.

[ Dodano: Pią Wrz 20, 2013 3:01 pm ]
Moge podac namiary na pana od Jaguar. Ciemno bordowy jasna skora. Sami kozystalismy i bylismy bardzo zadowoleni.
 
 
saszka 

Wiek: 39
Dołączyła: 30 Sty 2013
Posty: 27
Skąd: Koluszki
Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 2:38 pm   

Ja chce, ja chce ! Możesz też jakieś foto podesłac?
 
 
i-tek 

Dołączył: 08 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: dsadca
Wysłany: Wto Paź 08, 2013 2:21 am   

cześć wszystkim,

Poszukuje Jaguara XJ (najnowszego, czyli od 2009 roku) do wynajmu na ślub. Najlepiej z łódzkiego ( w co wątpie).
Wszelkie informację będą mile widziane. Ślub 16.11.13r. także już niedługo.

Pozdrawiam i liczę na to, że pomożecie :)

P.S. Mogę złożyć również oferte wynajmu samochodu osobie prywatnej, jeśli tylko posiada model Jaguara wyżej wymienionego.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl