Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ZESPÓŁ TRIO Z ŁASKU!!!
Autor Wiadomość
Pauluśka 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Maj 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Lip 04, 2006 10:58 am   ZESPÓŁ TRIO Z ŁASKU!!!

Cześć forumowicze!!!
Sąsiadka poleciła mi zespół TRIO z Łasku.Skład: 3panów i wokalistka. Biorą niedrogo dlatego wzięłam go pod uwagę. Czy któraś z Was coś o nim słyszała lub, czy była na ich weselu? Jak tak bardzo proszę o opinie, gdyż zespoły z którymi rozmawiałam chcą około 3000, a dla mnie każdy zaoszczędzony grosz jest bardzo ważny. Dzięki wielkie za wszelkie podpowiedzi, także dotyczące innych zespołów (także tanich). :) )
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lip 04, 2006 2:45 pm   

Pauluśka, poczytaj powyżej ;)
_________________
chez alma |
 
 
Pauluśka 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Maj 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 04, 2006 3:18 pm   

TRIO z Łodzi to chyba co innego niż TRIO z Łasku. Już się gubię. Powiedzcie. Dzięki.
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 11, 2006 8:37 pm   

[ Dodano: Wto Lip 04, 2006 7:55 pm ]
Pauluśka - jeśli to będą dwa różne zespoły to wątki zostaną ponownie rozdzielone. A pytania zadawane w nowych wątkach będą kasowane.

[ Dodano: Wto Lip 11, 2006 8:36 pm ]
No i jak? Ktoś już wyjaśnił czy to jeden czy dwa różne zespoły?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Michauek 


Wiek: 41
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 54
Skąd: Łódź/Wrexham
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 12:59 pm   

Trio z Łodzito nie Trio z Łasku.

Ten drugi zespół najpowazniej rozwazamy do wziecia. Czy ktos byl na weselu z ich udzialem w ostatnim czasie?
 
 
inka 


Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 38
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 4:50 pm   

Hey, postanowiłam odświeżyć temat. Przez ten czas może więcej osób słyszało zespół TRIO z Łasku i zechce podzielić się opiniami na jego temat. Osobiście uważam, że wokalistka ma ponadprzeciętny głos i świetnie śpiewa. Z pozostałymi panami tworzą zgraną drużynę. Byłam na jednym weselu gdzie grali i muszę przyznać, że byłam pod wrażeniem głosu Pani Ani. Słysząc piosenkę śpiewaną po angielsku, przez moment myślałam, że to...oryginał:)
Sama szukam zespołu i ten poważnie biorę pod uwagę. Jeśli macie jakieś odczucia czy rady, chętnie poczytam:)
 
 
Iza 

Dołączyła: 12 Mar 2010
Posty: 2
Skąd: Szadek
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 8:21 pm   

jeśli chodzi o ten zespół to ja osobiście jestem fanka głosu Jeerego wokalisty:)byłam na weselu i duzym plusem jest to ze potrafi gosci zabawic, może instrumentalnie gorzej niż "profesjonalne" zespoły, ale jest to mój nr 1 jak do tej pory:)Napiszcie co wy sadzicie!
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Czw Cze 02, 2011 9:06 pm   

dopisze coś do wątku w lipcu będą grać u koleżanki na weselu.. ogólnie zespól został jej polecony przez kogoś kto się już przy nich bawił
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2011 10:47 am   

byłam kilka lat na weselu gdzie grało Trio z Łasku ;) zarówno na weselu jak i na poprawinach bawiłam się świetnie, na oczepinach płakałam ze śmiechu :D brałam ich pod uwagę jak szukałam oprawy muzycznej na swoje wesele ale niestety mieli zajęty mój termin, z tego co pamiętam to jest zespół rodzinny więc może dlatego tak są zgrani ;) co do wokalistki to kilka lat temu była to blondynka z kręconymi włosami, teraz widzę inny kolor włosów no i są proste więc nie wiem czy to ta sama wokalistka - może po prostu zmieniła uczesanie ;) w każdym bądź razie bardzo polecam ten zespół bo jak dla mnie byli najlepszym zespołem z tych wszystkich, które widziałam na innych weselach :)
 
 
gość weselny1 

Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: okolice:)
Wysłany: Pon Wrz 19, 2011 6:05 pm   

Witam. Jeśli chodzi o Zespół Muzyczny "TRIO" z Łasku to muszę przyznać totalna rewelacja. Jeśli chodzi o wcześniejszą odpowiedź Pana z zagranicy :lol: to koleżanka chyba się nie zna w temacie muzyki. Sam gram w zespole i proszę mi wierzyć, że to co pokazał zespół muzyczny TRIO z Łasku powaliło mnie na nogi. Pełen profesjonalizm, bardzo weseli ludzie, potrafiący zabawić nawet najbardziej wymagających. Jeśli chodzi o repertuar wiem że bardzo dużo zależy od pary młodej więc pretensji do zespołu mieć nie należy. Ich można oceniać pod względem wykonania a nie rodzaju muzyki... I również byłem na tym samym weselu :cool: w Aleksandrowie Łódzkim i wiem że goście nie chcieli ich puścić do domu bo przedłużali. Wszyscy wołali na bis... Było conajmniej świetnie. Jeszcze raz dziękuję zespołowi i naprawdę szczerze polecam... :D
 
 
 
dawewe 


Wiek: 35
Dołączyła: 31 Sty 2011
Posty: 311
Skąd: Aleksandrów /ZGIERZ
Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 11:36 am   

My również zamówiliśmy Zespół Trio na Nasze Wesele i jesteśmy pewni że to był trafny wybór... Wokalistka o przepięknym głosie i 3 panów.. Dodam że głos pana Jerzego oczarował wszystkich Tych , którym pościłam filmik z wesela na którym grali... Ja osobiście nie mogę doczekać sie juz tego Wielkiego dnia :) POZDRAWIAM
_________________


Mój ślubny dzienniczek
 
 
 
kamilairyszard 

Dołączyła: 20 Paź 2010
Posty: 5
Skąd: Łask
Wysłany: Wto Lis 08, 2011 8:37 am   

My juz po weselu, grają super, zgrani, dziewczyna fajnie spiewa, Pan Jerzy ma bardzo ciekawy głos, oczywiście, że polecam:)
_________________
 
 
karolina_002 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 724
Skąd: Łask
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 10:19 pm   

są jakieś aktualne opinie o zespole TRIO z Łasku?

[ Dodano: Pią Mar 07, 2014 3:03 pm ]
podpisaliśmy dziś umowę :)
_________________


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 6:21 pm   

Byłam na weselu, gdzie grali i muszę powiedzieć, że dziewczyna głos ma bardzo fajny, radzi sobie doskonale, zarówno w polskich jak i zagranicznych piosenkach :)
_________________
 
 
karolina_002 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 724
Skąd: Łask
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 7:31 am   

Catylyn89, a ta dziewczyna miała jasne czy ciemne włosy? Mnie urzekła ta druga, ale w tej chwili ma maleństwo, z tym że na naszym weselu już będzie :)
_________________


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 11:06 am   

karolina_002 napisał/a:
Catylyn89, a ta dziewczyna miała jasne czy ciemne włosy?


Na tym weselu chyba śpiewała ta pierwsza, ale pewna nie jestem :)
_________________
 
 
fred/kruger 

Wiek: 47
Dołączył: 06 Paź 2016
Posty: 1
Skąd: jesteś?
Wysłany: Czw Paź 06, 2016 7:50 pm   

Witam, ktoś posiada aktualne informacje o zespole? Gdzie grywali ostatnio, jaki poziom prezentują? Warto w ogóle brać ich pod uwagę? :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl