Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
CZYM I JAK WRACACIE PO WESELU DO DOMU/HOTELU
Autor Wiadomość
gosc
[Usunięty]

  Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 8:58 pm   CZYM I JAK WRACACIE PO WESELU DO DOMU/HOTELU

MAM KOLEJNY PROBLEM
umyśliliśmy sobie z Crissem, że poprosimy Pana Właściciela Pięknego Jaguara, który nas będzie wiózł do ślubu, żeby po nas przyjechał i prosto z wesela zawiózł do domku. Za nami miałby jechać Mój Tato z Chrzestnym, którzy wieźliby kwiaty, prezenty, resztę jedzenia itp. i potem pomogli nam to wszystko wnieść do domu.
Pana Właściciela Pięknego Jaguara zrobił na ten pomysł wielkie oczy i powiedział, żebyśmy sobie zamówili dużą taxi i nią wrócili - w końcu kopertę jedną możemy poświęcić a suknię ślubną to panna młoda zmienia w trakcie wesela (cytat słów Pana Właściciela Pięknego Jaguara) więc większych problemów z tym nie będzie.
W końcu Pana Właściciela Pięknego Jaguara nieco uległ słysząc o gotowości z naszej strony dodatkowej płatności za dodatkową usługę.
JESTEM W KROPCE
FORUMKI CZYM I JAK WRACACIE PO WESELU DO DOMU/HOTELU :idea:
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 9:45 pm   

ja biore jeansy i wsiadam do taksowki..

nawet chwile sie zastanawialam czy nie w sukni slubnej.. ale potem pomyslalam ze moge sie nie zmiescic do windy w sukni a nie usmiecha mi sie nad ranem wchodzic na 7me pietro :D
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 10:27 pm   

Wracałam w sukni, tata Maćka zawiózł Nas do domu swoim samochodem - to była Laguna Combi więc zmiescilismy sie i My i część kwiatów :)
_________________

 
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 10:32 pm   

sajonara przemysl sprawe jeszcze raz..

chcialabys umowic sie z kierowca na godzine? nie wiesz o ktorej skonczy sie impreza.. kazesz mu czekac albo Ty bedziesz czekac? umowisz sie na telefon i bedziesz czekac zanim sie gosciu wyszykuje i przyjedzie?? bez sensu...

a zaplacisz pewnie niewiele mniej niz za sobotnia usluge..

a cel? nikt juz Cie nie bedzize widzial.. sama bedziesz ledwo widziec ;) .. nie bedzie Ci juz zalezalo czym tak naprawde dojedziesz do domu byle sie polozyc i wyspac...

a taksowki.. jezdza cala dobe, szybciutko podjedzie, komfort jazdy masz taki sam.. mozesz zawsze poprosic o wieksza taksowke.. a i zaplacisz mniej.. i nie jestes uwiazana.. skonczysz wszystko, zadzwonisz, 10 minut i jedziesz....
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 10:37 pm   

my weźmiemy ciuszki na zmianę i po wykorzystaniu pokoiku w Synowieckiej, wsiądziemy prawdopodobnie w samochód Taty (on sam będzie pił, więc wróci taksówką) i pojedziemy do domu.
(mam nadzieję, że prezenty się zmieszczą :roll: :wink: )
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 10:41 pm   

A to tata ma ciężarówkę? :twisted:
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 10:44 pm   

hmmm ... no nie.
sugerujesz, żeby wynająć?
rodzice w firmie mają taką dostawczą skodę ;)
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 11:11 pm   

Przezorny zawsze zabezpieczony 8)
_________________
chez alma |
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 13, 2006 1:38 pm   

My wynajmowaliśmysamochód na cały dzień - płaciliśmy 500 - i kierowca był do naszej dyspozyji 24 h, w tym było odwiezienie z wesela. Goście zostali jeszcze - bo mieli taką ochotę, a my około 3 nad ranem zadzwoniliśmy do kierowcy, że może się szykować i po nas przyjechac - a blisko nie miał, bo jechał z Głowna. Nie musiałam sie przebierać, wzywać taksówki i tp. Ale pewnie gdybyśmy nie mieli innej możliwości - wracalibyśmy taksówką - i nie widziałabym większego problemu we wracaniu w sukni ślubnej - w końcu na wesele też nie jechałyście/ jechać bedziecie ciężarówką, ale samochodem osobowym - i jakoś się pomieściłyście:))))

emilka - to gdzie ty się będziesz przygotowywac, skoro do windy nie wejdziesz w sukni?:)
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 13, 2006 1:41 pm   

przygotowywac bede sie w domu rodzicow (drugie pietro) i raczej zejde po schodach by nie ryzykowac ze tren mi sie wciagnie w winde ;) albo ze sie wygniote..

a wracac juz bede do swojego mieszkanka (7 pietro).. i tutaj juz na nogach isc sobie nie wyobrazam :P
 
 
bety2006 

Wiek: 45
Dołączyła: 02 Maj 2006
Posty: 12
Skąd: Łask
Wysłany: Sro Wrz 13, 2006 4:17 pm   

My z moim narzeczonym, teraz już mężem zupełnie zapomnieliśmy zoganizować nasz powrót z sali weselnej do domu. Na sale oczywiście limuzyną, ale z powrotem ups. mój mąż wsadził mnie za kierownice auta. Co prawda z nadmiaru emocji i zmęczenia i tak nie piłam alkoholu, ale w szerokachnej i z dłuuugim trenem sukni dość ciężko kierowało mi się do domu, a miałam ok 20km. Wracaliśmy ok 6 nad ranem i ci którzy nas mijali mieli nieźle zdziwione miny.
_________________
:)
 
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 13, 2006 7:28 pm   

O powrocie do domu właściwie nie pomyśleliśmy :lol:
Miałam ze sobą coś na zmianę więc się przebrałam. Tatowie zostawili samochody pod salą i odebrali je jak tylko napoje wyskokowe wywietrzały :hyhy: a my wpakowaliśmy kwiaty i prezenty do dwóch taksówek i pojechaliśmy do domu P.
_________________


:)
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 13, 2006 7:35 pm   

My mogliśmy wezwać naszego kierowcę, ale ostatecznie stwierdziliśmy, że nie ma takiej potrzeby i odwieźli nas do domu teściowie swoim samochodem.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 13, 2006 8:22 pm   

My mieliśmy nocleg w Borynie, a rano śniadanko, więc byłam nie w sukni. Po zapakowaniu samochodu taty po sam dach oraz rodziców i męża sama wsiadłam i zawiozłam się do mieszkania rodziców. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 13, 2006 10:32 pm   

Z racji tego ze świadek S. był jednocześnie kierowcą , nie było sposobu by nas odwoził po całej dżamprezie... Po fotografie (studio) odwiózł auto na parking i w końcu po 23.00 wreszcie się napił alkoholu. Tak wiec , jako ostatni bywalcy na sali zamówilismy dwie taryfy i ze wszystkim zabraliśmy sie do domciu :wink:
_________________
 
 
 
Ciril 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 01, 2006 3:33 pm   

My albo podstawimy swoje autko pod salę, albopoprosimy któregoś koegę, żeby pod nas podjechał... Inaczej nie damy rady, chyba że nasi rodzice zrobią po kilka kursów.
_________________
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 01, 2006 3:37 pm   

my koniec końców wróciliśmy taksówką. a potem wróciliśmy po samochód Taty.
_________________
 
 
imbrulka 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 279
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Gru 01, 2006 3:45 pm   

Nas do naszego domku odwiózł tata W. czyli mój teść, który nie pił ze względów zdrowotnych. Mieliśmy więc dość nietypową sytuację pod tym względem.
W planach mieliśmy taksówkę, myslę że to najlepsze i najłatwiejsze rozwiązanie.
_________________
Nasz Najpiekniejszy Dzień 29.07.2006
 
 
lukaszpiorun1 
Firma

Wiek: 42
Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 19
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 5:32 pm   

Myślę, że taksówka to w tych czasach najlepsze wyjście, ze względu na to że nawet Panie piją coraz więcej, nei mówiąc o mężczyznach!!!
_________________
Łukasz
 
 
 
Ilona83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Sty 2007
Posty: 166
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 8:30 pm   

heh jeszcze o tym nie myślałam :o i czas najwyższy pomyśleć
_________________

 
 
 
soseczka 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 164
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 8:31 pm   

ja tak jak Ilonka jeszcze nie myslalam o tym ale to jest najmniejszy problem,cos sie zawsze wymysli.
_________________
...:::21.07.07:::...

.. :::GDYBY NIE TY.....
 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 9:37 am   

Planujemy wrócić taksóweczką :)
_________________
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 12:11 pm   

my też taksówką :)
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 1:05 pm   

A my do domu wracaliśmy pieszo :lol:
Dopiero po przebraniu się w normalne ciuchy - do siostry pojechaliśmy taxi (Mieliśmy niemiłe doświadczenia jeszcze z jedną z łódzkich korporacji taksówkarskiej - od tamtej pory nie korzystam z ich usług :evil: )
_________________

 
 
 
MonikaZgierz 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 191
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 1:10 pm   

My mamy znajomego taksówkarza i to on nas odwiezie. Chyba poprosimy go, aby odwiózł też nasze babcie i rodziców, a my potem mu za wszystkie kursy zapłacimy.
 
 
lukaszpiorun1 
Firma

Wiek: 42
Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 19
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 1:14 pm   

Taxi to najlepszy sposób po weselu, szczególnie jak kończy się bardzo wcześnie rano cała uroczystość....
_________________
Łukasz
 
 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 10:19 am   

my raczej tez pojedziemy taksówka. zadzwoni się jak bedziemy wychodzic 10 minut i juz siedzimy w samochodzie. Mojej kuzyki maż jest taksówkarzem więc może coś załatwi....
_________________

 
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 2:18 pm   

my tez wracalismy taxi i niestety bardzo nas załatwił nie dosyc ze złapał dodatkowe kursy i powinien byc wdzieczny to nas wystawil

byl to pan takim małym busem przyjechal po gosci wiec moj tata zapytal sie go czy nie chce przyjechac jeszcze 2 razy zgodzil sie najpier wiozl do rodzicow domu a ze to bylo z Rabienia wiec kurs pozamiastowy zgarnal chyba 80 zł i wsiekl sie poproszony o paragon

pozniej drugi kurs w sumie juz trzeci ze byli to mlodzi ludzie nie z tad wiozl ich okrezna droga i skosowal jeszcze lepiej

a na dodatek nie oddal torta z patera ktorego mial w bagazniku dopiero po interwencji w firmie przywiozl w niedziele po południu
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 05, 2008 8:26 pm   

my koniec końców również wracaliśmy taxi - rodzice Crissa z rodziną wracali zamówionym wcześniej busem a my musieliśmy poczekać aż orkiestra się zbierze, zebrać wszystkie rzeczy i dopiero zamówić transport. ByŁy w sumie 2 taksówki. Obie przyjechaŁy najpierw do nas. Rodzice zwolnili swoją a naszą pojechali do siebie. Pan byŁ na tyle uprzejmy, że nawet pomagaŁ nosić bagaże i kwiaty do mieszkania. DostaŁ zresztą od nas sowity napiwek.
 
 
limusin 
Firma

Wiek: 50
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 15
Skąd: Ozorków
Wysłany: Wto Gru 29, 2009 9:40 pm   Re: CZYM I JAK WRACACIE PO WESELU DO DOMU/HOTELU

Sajonara6 napisał/a:
MAM KOLEJNY PROBLEM
umyśliliśmy sobie z Crissem, że poprosimy Pana Właściciela Pięknego Jaguara, który nas będzie wiózł do ślubu, żeby po nas przyjechał i prosto z wesela zawiózł do domku. Za nami miałby jechać Mój Tato z Chrzestnym, którzy wieźliby kwiaty, prezenty, resztę jedzenia itp. i potem pomogli nam to wszystko wnieść do domu.
Pana Właściciela Pięknego Jaguara zrobił na ten pomysł wielkie oczy i powiedział, żebyśmy sobie zamówili dużą taxi i nią wrócili - w końcu kopertę jedną możemy poświęcić a suknię ślubną to panna młoda zmienia w trakcie wesela (cytat słów Pana Właściciela Pięknego Jaguara) więc większych problemów z tym nie będzie.
W końcu Pana Właściciela Pięknego Jaguara nieco uległ słysząc o gotowości z naszej strony dodatkowej płatności za dodatkową usługę.
JESTEM W KROPCE
FORUMKI CZYM I JAK WRACACIE PO WESELU DO DOMU/HOTELU :idea:


przeważnie na nogach i rękach, czasem trzeba się czołgać :smile:

edit: usunęłam niezgodny z Regulaminem podpis
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Gru 30, 2009 8:30 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Gru 29, 2009 9:46 pm   

limusin napisał/a:
przeważnie na nogach i rękach, czasem trzeba się czołgać

no u mnie już od ponad 2 lat jest po problemie :lol:
wróciliśmy taxi, i całkiem nieźle się trzymaliśmy :twisted:
 
 
limusin 
Firma

Wiek: 50
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 15
Skąd: Ozorków
Wysłany: Wto Gru 29, 2009 9:56 pm   

Sajonara6 napisał/a:
limusin napisał/a:
przeważnie na nogach i rękach, czasem trzeba się czołgać

no u mnie już od ponad 2 lat jest po problemie :lol:
wróciliśmy taxi, i całkiem nieźle się trzymaliśmy :twisted:


to chyba najlepsze rozwiązanie

edit: usunęłam niezgodny z Regulaminem podpis
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Gru 30, 2009 8:29 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sro Gru 30, 2009 8:34 am   

My wróciliśmy samochodem moich rodziców, prowadziła moja siostra-świadkowa :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 30, 2009 9:31 am   

A my wróciliśmy taksówką :)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro Gru 30, 2009 11:44 am   

A my nie wracaliśmy wcale :wink: zostaliśmy na noc w hotelu, w którym było wesele, a na drugi dzień swoim autkiem udaliśmy się do domku :smile:
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
kasia.p 

Dołączyła: 21 Lut 2009
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 8:28 pm   

najlepiej umowic sie z kims z rodziny zeby odwiezli po weselu a jeszcze lepiej jak w lokalu weselnym sa do wynajecia pokoje
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 9:34 pm   

Nas odwiózł mój tata. :)
_________________
 
 
bazyl 


Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 93
Skąd: gdansk
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 9:47 pm   

taksówka to dobry motyw, nikogo się nie ciąga po nocy i mozna sobie większą zamówić żeby się wszystko pomieściło :)
 
 
 
ani 

Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 58
Skąd: Sieradz/Łask
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 10:04 pm   

Ja przy organizacji całego wesela zapomniałam właśnie o tym detalu- czyli powrocie do domu( a mieliśmy jakieś 15km!). Na szczęście odwiózł nas mój teść , który nie pił przez całe wesele.
 
 
Tomek wDobrymSt 
Firma


Dołączył: 17 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 8:48 pm   

My ze swojej strony polecamy gościom różnych imprez usługi skuterem.eu . W ten sposób goście są mniej obciążani kosztami powrotu niż gdyby wracali taksówkami. Tylko najlepiej jak młodzi najpierw skontaktują się z nimi czy mają wolną noc/ranek.
U nas na sali kierowca niekiedy siedzi już od 2:00 i jak ktoś chce wracać to "taksówka" jest na miejscu.
_________________
Gość, Czy Twoje wesele będzie W DOBRYM STYLU? :)
 
 
 
Marchewunia 

Dołączyła: 25 Wrz 2009
Posty: 44
Skąd: k/Łódź
Wysłany: Pią Lip 02, 2010 9:39 am   

w temacie to śpimy w restauracji w której mamy wesele a potem ktoś po nas przyjedzie :)
 
 
instadri 


Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: BC
Wysłany: Nie Lip 04, 2010 9:29 am   

my zamierzamy przespac się w hotelu a rano wrócic swoim autem
_________________

 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 40
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 11:18 pm   

my taxi do hotelu:) bo u mnie bedzie rodzinka zagranicy i u mojego cala rodzinka
a nikt nie pomyslalm o nas;) haha
mam bardzo fajne miejsce i tanie
www.hotellodz.pl
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl