Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
APLAUZ ze Zgierza
Autor Wiadomość
robik 

Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 1
Skąd: łodz
Wysłany: Pią Wrz 15, 2006 12:12 am   APLAUZ ze Zgierza

Witam wszystkich.Mam takie pytanie -Czy ktoś zna lub słyszał zezpół Aplauz ze Zgierza?Czy są godni Polecenia i czy umieją poprowadzić imprezę weselną??Dziękuję za wszystkie odpowiedzi>>
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Lut 08, 2008 6:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mlody2008 

Wiek: 51
Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 12:09 pm   

Zespół bardzo dobry, i godny polecenia, miałem wesele w styczniu tego roku (2008)
i jestem naprawdę z nich zadowolony, jeżeli chodzi o repertuar, to dysponują muzyką z każdego okresu, od lat 60 polskiej, zagranicznej muzyki, oraz legend polskiego rocka itd...
Aż do obecnych nowości. Ciekawym dodatkiem jest u nich, to że grają tez muzyke cygańską
a ludzie fajnie się przy niej bawią.
Przed imprezą, lider zespołu informował nas o wszystkich zabawach i rozwiązaniach jakie zamierza zrobić na naszym weselu, czyli mieliśmy wpływ na wesele i na zabawy które robili, w razie jakby nam jakaś z nich nie odpowiadała to mogliśmy z danej zabawy zrezygnować, prowadzenie imprezy było bardzo profesjonalne, pozbawione wulgarnych zabaw, jakie mają niektóre zespoły. jeżeli chodzi o muzykę, a raczej, o jakość z jaką ją wykonywali, to jestem pod wrażeniem, utwory, niemal, że wszystkie były solidnie opracowane na głosy
Byłem już na niejednym weselu, ale jak bym był jeszcze na jakimś w rodzinie, to polecę tylko i wyłącznie Aplauz ze Zgierza, bo jest to zespół który się u mnie w 100% sprawdził.
Pozdrawiam was, Mam jeszcze brata na wydanie, to napewno się do was uśmiechnę:-)
PS, Oczepiny były SSSSUUUUPPPPEEEERRRR
_________________
Milość, nienawiść, pojęcie względne lecz...
 
 
anusia1 

Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 11
Skąd: łódź prawie:)
Wysłany: Sro Wrz 10, 2008 11:53 pm   

właśnie obejrzeliśmy całe wesele "prowadzone" przez zespół aplauz i niestety muszę powiedziec ze to po prostu żenada. całość z playbacku łącznie z wokalem. na dowód tego puściliśmy jednocześnie ten sam kawałek na weselu i ze zdobytej płyty demo zespołu i nie różni się nawet detalem. zespół ma także niewidzialny saksofon i samogrający akordeon dwaj panowie śpiewają identycznym głosem a pani wokalistka non stop żuje gumę. Po tym pokazie odechciało nam sie spotkania z tym zespołem które mieliśmy umówione.
_________________
[
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 10:46 pm   

Znam słyszałem ten zespół i mogę na pewno sprostować, że:

- wokale nie są z playbacku
- saksofonista gra i to nieźle (jest po szkole muzycznej)

Co do reszty się nie wypowiadam, ale pewnie zależy to od składu w jakim występują. Wiem że grają od 3-5 osób.
 
 
anusia1 

Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 11
Skąd: łódź prawie:)
Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 11:09 pm   

nie chce sie spierać ale swoje widziałam i słyszałam. być może ma pan rację, może obecnie śpiewają na żywo, ale trzy lata temu na tym konkretnym weselu na pewno tak nie było!!!
_________________
[
 
 
justme 

Dołączyła: 22 Sty 2006
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 9:52 pm   

anusia1 napisał/a:
nie chce sie spierać ale swoje widziałam i słyszałam. być może ma pan rację, może obecnie śpiewają na żywo, ale trzy lata temu na tym konkretnym weselu na pewno tak nie było!!!


Nie wiem skad te pozytywne komentarze, ale bylam ostatnio na weselu na ktorym gral ten zespol i musze przyznac ze to totalne nieporozumienie, w ogole nie potrafia ludzi zachecic do zabawy, wokalistka jak na moj gust wcale nie ma sluchu, wrecz sie przekrzykiwala. Mam porownianie gdzy bylam ostatnio na kilku weselach i ten zespol wypadl fatalnie. Ja osobiscie nie polecam
 
 
anusia1 

Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 11
Skąd: łódź prawie:)
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 9:08 am   

no nareszcie ktos stanął po mojej stronie. ja oglądając płytę z wesela i słuchając zespołu aplauz ( a właściwie podkładów) i widząc jak państwo się męczą żeby ruchu ich warg odpowiadała słowom piosenki czułam niesmak. proponuję może spróbować swoich sił w aktorstwie bo, grać to ci państwo umieją ale na pewno nie na instrumentach!!!!
_________________
[
 
 
zuzka32 

Dołączyła: 26 Wrz 2008
Posty: 4
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 10:22 pm   

Myślę, że ktoś zupełnie mówi o innym zespole.To, co tu ktoś wypisuje, to kompletna bzdura. A najciekawsze to z tymi wokalami z playbacku. Ja byłam już na dwóch weselach, gdzie grał Aplauz i mam zupełnie inne zdanie. Lider zespołu ma bardzo ładny dźwięczny głos, potrafi zaśpiewać dosłownie wszystko, co się zażyczy. Mało tego wspaniale gra na saksofonie i mieliśmy okazję, żeby się o tym przekonać, ponieważ na obu weselach zespół dogrywał biesiadę przy stole. Myślę, że wokalistka zostawia w tyle wszystkie inne, ponieważ śpiewa nie tylko polskie i angielskie utwory, ale również śpiewa w oryginalnym języku cygańskim. Naprawdę nie rozumiem jak ktoś może wypisywać podobne bzdury. U mnie grają już 4 października 2008 więc na pewno zdam relację z wesela. Nie wahałam się w ogóle, kiedy zamawiałam zespół i ufam im w 100%. Na wszystko mam wpływ, a ponadto będą wszystkie moje ulubione piosenki. Powiedziałam, co bym chciała i juz jest wszystko dograne. nie robią żadnych wulgarnych zabaw, jeśli się tego nie chce, a goście bawią się super. Myślę, że ktoś po prostu z zazdrości wypisuje takie negatywne opinie, bo inaczej tego nie można wytłumaczyć.Pozdrowienia dla Aplauzu!Zawsze będę Was polecać, bo naprawdę na to zasługujecie! ;)
 
 
anusia1 

Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 11
Skąd: łódź prawie:)
Wysłany: Sob Wrz 27, 2008 12:52 pm   

witam! jestem zupełnie obiektywna. mówię co widziałam, ale te pozytywne opinie mnie dziwią. może rzeczywiście w Zgierzu istnieją dwa zespoły aplauz??? ja mam na myśli zespól w którym jest 3 panów i pani. o ile się nie mylę jest to małżeństwo (ok 50tki), ich syn i jeszcze ktoś, ale nie wiem kto. poza tym pisałam już, że płyta którą oglądałam jest sprzed 3 lat. może coś się zmieniło od tego czasu.
_________________
[
 
 
zuzka32 

Dołączyła: 26 Wrz 2008
Posty: 4
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Nie Wrz 28, 2008 8:38 pm   

Witam!Ja osobiście uważam, że nie można być obiektywnym, a już tym bardziej na bieżąco z informacjami, skoro się ogląda kasetę z wesela, które było trzy lata temu. Poza tym skoro cały czas istnieją, to znaczy że chyba są dobrzy.Ja musiałam załatwiać zespół na wesele 2 lata z wyprzedzeniem i już mieli dawno pozajmowane miejsca. Kiedy rozmawiałam z liderem zespołu, to sama widziałam że mieli już dużo terminów pozajmowanych na 2008 rok, więc myślę, że całkiem nieźle im się powodzi. Z resztą z tego, co wiem, to istnieją już na rynku muzycznym ponad 20 lat. A co mi się najbardziej podoba i mojemu przyszłemu mężowi, to to, że oprócz super muzyki potrafią się jeszcze fajnie ubrać. Widziałam już dużo zespołów, które wyglądają, jakby się wybrali na spacer, natomiast w Aplauzie panowie mają identyczne koszule i spodnie, natomiast pani wokalistka była ubrana - akurat na weselu mojej koleżanki - w ładny kremowy komplecik - długa spódnica i marynarka. Bardzo sobie to cenię.A co najważniejsze - nie robią długich przerw.Już nie mogę się doczekać wesela u mnie. Będzie odjazdowo!
 
 
Ludmiła123 

Dołączyła: 28 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 28, 2008 9:13 pm   

Byłam nauczycielką muzyki od emisji głosu w wyższej szkole muzycznej. Przeczytałam pani Anusi1 wypowiedź na temat zespołu Aplauz ze Zgierza, tak się składa, że ten zespół grał na weselu mojego syna. Muzykalność zespołu jest na bardzo wysokim poziomie, a wokalistka którą pani oszkalowała była jedną z moich lepszych uczennic którą kiedyś uczyłam, posiadająca bardzo ładną barwę głosu oraz niesamowity słuch, a przede wszystkim posiada wykształcenie muzyczne. Jak można w jednej chwili tak oszkalować cały zespół i osobę której się w ogóle nie zna, przede wszystkim nie ma pani żadnego pojęcia o muzyce i możliwościach brzmienia instrumentów muzycznych, a nie widzialny saksofon i akordeon w pani mniemaniu to bzdura... Najczęściej używane są te instrumenty podczas wyprowadzenia oraz grania piosenek biesiadnych przy stołach, a chłopak który śpiewa i gra jest typowym saksofonistą po szkole muzycznej. Ja mogę tylko wnioskować, że jest to zwykłe podżeganie przeciwko zespołowi działające w grupie aby wyłączyć konkurencje.
 
 
anusia1 

Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 11
Skąd: łódź prawie:)
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 2:28 pm   

ludzie kochani jakie szkalowanie i podżeganie?!? nie jestem członkiem żadnego zespołu, moja wypowiedz jest w 100% obiektywna, ale widzę że chyba mówimy o dwóch rożnych zespołach. być może istnieją dwa zespoły aplauz ze Zgierza. dla mnie to jedyne wytłumaczenie. nie będę już sie na ten temat wypowiadać bo nie chce czytać o sobie ze niby jestem zazdrosna, albo szkaluje kogokolwiek z jakichś dziwnych przyczyn. napisałam prawdę! zespól aplauz który miałam okazje zobaczyć nie wart był złamanego grosza. jeśli rzeczywiście istnieje drugi zespól o tej samej nazwie, to bardzo przepraszam jego członków, za to ze mogli zostać niesłusznie oskarżeni. finito!
_________________
[
 
 
zuzka32 

Dołączyła: 26 Wrz 2008
Posty: 4
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 5:05 pm   

Witam!Myślę, że doskonale wszyscy wiedzą, że nie ma dwóch zespołów Aplauz w Zgierzu. Jest tylko jeden i pani Anusia 1 doskonale o tym wie.Niestety zwolenników zespołu i ludzi, którzy go słyszeli i są w 100% zadowoleni - jest zbyt dużo, a pani nie mając żadnego poparcia, po prostu zaczyna się wycofywać i zganiać na to, że są dwa zespoły.Bzdura. Mówimy wszyscy o tym samym zespole, który pani wcześniej opisała.Oni od jakiegoś czasu mają jeszcze jedną wokalistkę, z którą śpiewają.Też mi się bardzo podoba, jak śpiewa. Poza tym grają dużo piosenek śpiewanych na głosy, o czym pisał wcześniej Młody2008.Z resztą - co tu dużo mówić - najpierw trzeba posłuchać samemu, a nie wierzyć w coś, co nie ma żadnego uzasadnienia.
 
 
chawa82 

Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 6:40 pm   

Jestem narodowości romskiej. Brat poinformował mnie o tej stronie, że źle wypowiadają się na temat tego zespołu. Jest to jeden z najlepszych zespołów jaki dotąd żeśmy widzieli i słyszeli, graja na wszystkich naszych imprezach cygańskich jesli tylko mają wolne. Nie tylko śpiewają czysto po cygańsku ale również mówią w naszym języku. Chłopak (saksofonista) gra na zywo gdyż nie jedno krotnie żeśmy sprawdzali grając z nim. Wokalistka według mnie jest niezastąpiona. Słyszeliśmy inne zaspoły, nie dosyć że nie maja pojęcia o graniu to jeszcze zamiast keyboardu mają atrapy, a wokalistki po 5 godzinach chrypną... U nas wesele z małą przerwą na przespanie się potrafi trwać 30 godzin, a nie raz dłużej... Czemu pani sie tak uwzięła na ten zespół.... nie słyszała go pani na żywo a ocenia... zanim coś się napiszę to najpierw trzeba mieć niepodważalne dowody na to... na początku pani piszę że widziała jego kasete z przed 3 lat a potem że niby pani była na tym weselu... Przecież to jasne że pani kręci... fe anusiu1...
 
 
anusia1 

Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 11
Skąd: łódź prawie:)
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 8:58 pm   

drodzy państwo! po pierwsze: w żadnym z postów nie pisałam ze byłam na weselu granym przez nich! po drugie słysząc (czytając) tyle pozytywnych opinii z państwa ust trudno mi uwierzyć ze piszemy o tym samym zespole i dlatego zaczynam wątpić w to czy mowa jest o tej samej kapeli. na prawdę jestem bezstronna i obiektywna. na nikogo się nie uwzięłam. byłam po prostu zniesmaczona tym co zobaczyłam na płycie z w/w wesela na którym grał ów zespół. już pisałam że jeśli mówimy o dwóch rożnych kapelach to przepraszam za cały zamęt. ale wiem co widziałam! proszę mnie nie oskarżać o to że chce komuś zrobić zupełnie bezpodstawnie złą opinię, bo tak nie jest!!! i nic nie kręcę! może państwo napiszą jak wygląda ten zespół(skład) i sprawdzimy czy to ta sama czy inna kapela?!?
_________________
[
 
 
Zespół_Aplauz 
Firma

Wiek: 40
Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 4
Skąd: Cała polska
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 3:10 pm   Zespół Aplauz

Witam, Jestem przedstawicielem zespołu APLAUZ, o tej burzy na forum dowiedziałem się przypadkowo od weselników którym graliśmy na weselu we wrześniu tego roku.
Pani (anusia 1) jezeli nie jest pani pewna czy to faktycznie o ten zespół chodzi, to prosze uważać na swój cięty język.
Swoją zawziętością, i ciętym językiem przeszła pani samą siebie.
Z przebiegu rozmów, tzn. pani wpisów w mój dział wnioskuje ze Pani wyjątkowo się uwzieła na nasz zespół,
JE?ELI TAKIMI SAMYMI WARTO?CIAMI, JAK NA TYM FORUM, KIERUJE SI? PANI W ?YCIU CODZIENNYM, TO ?YCZE PANI SZCZ??CIA.
Czasami w pani wypowiedzi brak sensu i logiki - (cytat -zespół ma także niewidzialny saksofon i samogrający akordeon dwaj panowie śpiewają identycznym głosem) Jakoś niemogę sobie wyobrazić tego niewidzialnego saxofonu i akordeonu.

SPIEWAMY ZAWSZE NA ?YWO I NIGDY NIE MIELI?MY PONAGRYWANYCH WOKALI.
Co my pani zrobiliśmy? jesteśmy naprawde dobrym zespołem,
(co ma przekład na ilość granych PRZEZ NAS WESEL i NIE TYLKO WESEL, ale i imprez firmowych koncertów itd.) ale czasami na weselu granym dla 100 ludzi znajdzie się jedna "osoba" której nic się nie podoba, swoje niepowodzenia życiowe wtedy odbija sobie właśnie na takich forach jak to.
Uważam za obraze mojego zespołu pani cytat, że "NIE JESTE?MY WARCI ZŁAMANEGO GROSZA"...

DLA PANI WIADOMO?CI: W województwie łódzkim są przynajmniej cztery zespoły Aplauz, w tym przynajmniej dwa są to zespoły rodzinne.
Jeżeli uwarza pani, że krzywdze panią moją wypowiedzią to prosze jeszcze raz przeczytać swoje posty jakie pani na nasz temat pisała, i samemu sobie odpowiedzieć czy postąpiła pani wporządku pisząc takie rzeczy, biorąc pod uwage że sama pani przyznała że niewie czy to faktycznie o ten zespół chodzi.
Jeżeli ma pani jakieś obiekcje co do mojej wypowiedzi, to zostawiam mój numer kontaktowy,
w razie potrzeby zawsze może pani do mnie zadzwonić i wyjaśnić sprawe
mój nr. tel: [xxx]

A przy okazji, w ostatnim poście napisała pani, że:
"w żadnym z postów nie pisałam ze byłam na weselu granym przez nich!"
Lecz jak cofnie się pani do kilku postów pisanych przez panią wcześniej to możemy wywnioskować ze zaprzecza sama sobie, po co pani używa stwierdzeń, "ja słuchając zespołu aplauz"

Zespół Aplauz, Gra w składzie Damsko-Męskim,
-Jestem Wokalistą, gram na klawiszu, i na saxofonie (zapewniam panią, że nie jest on niewidzialny)
- Akordeonista
- Gitarzysta
- Wokalistka (w zależności od potrzeb opcjonalnie dwie) wtedy panie śpiewają na głosy
- Perkusja (opcjonalnie, z tego powodu, że nie na każdej sali, jest tak duża scena by była nas w stanie wszystkich razem pomieścić)

-Pozdrawiam



edit: usunęłam numer telefonu - podawanie takich informacji jest sprzeczne z Regulaminem forum
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Paź 02, 2008 10:44 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 3:30 pm   

Zespół_Aplauz napisał/a:
Uważam za obraze mojego zespołu

A ja za obrazę wszystkich Waszych potencjalnych klientów uważam:
Zespół_Aplauz napisał/a:
znajdzie się jeden któremu nic się nie podoba, swoje niepowodzenia życiowe wtedy odbija sobie właśnie na takich forach jak to.


Poza tym Słownik ortograficzny naprawdę nie gryzie.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Wrz 30, 2008 7:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 3:47 pm   Re: Zespół Aplauz

Zespół_Aplauz napisał/a:
w ostatnim poście napisała pani, że:
"w żadnym z postów nie pisałam ze byłam na weselu granym przez nich!"
Lecz jak cofnie się pani do kilku postów pisanych przez panią wcześniej to możemy wywnioskować ze zaprzecza sama sobie, po co pani używa stwierdzeń, "ja słuchając zespołu aplauz"


Przecież można słuchać nagrania na płycie!!!

Nie chcę stawać po żadnej ze stron tego "konfliktu", ale zauważyłam, że osoby broniące zespołu (zuzka32, Ludmiła123, chawa82) zarejestrowały się na forum tylko po to by odpowiedzieć w tym wątku :roll: Nie dziwiłabym się, gdyby zrobiła to jedna osoba, ale aż trzy i to praktycznie w jednym czasie? Dla mnie podejrzane :kwasny:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Zespół_Aplauz 
Firma

Wiek: 40
Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 4
Skąd: Cała polska
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 3:48 pm   

Post poprawiłem, z góry przepraszam, ale wynikało to z tego że byłem bardzo zdenerwowany, gdzy przeczytałem nieprawdziwe informacje na temat mojego zespołu.

Błędy ortograficzne w moim tekscie wynikają z tego, iż mam dysleksje
Pozdrawiam serdecznie, zespół aplauz
 
 
 
anusia1 

Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 11
Skąd: łódź prawie:)
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 4:43 pm   

witam!
a wiec...
nadal podtrzymuje to co napisałam wyżej. a mianowicie ze na weselu nie byłam. widziałam płytę z wesela, a wiem ze ów zespół nazywał sie aplauz, gdyż mieli duża reklamę z nr telefonu i nazwą zespołu, a z opowieści sąsiada, o którego weselu mowa, wiem ze zespół był ze Zgierza.
może opisze konkretnie jak wyglądało to co zobaczyłam. zespól składał sie z ok 50-55-letniego mężczyzny (klawisze), ok. 50-letniej kobiety(wokal), ok.25-letniego faceta(akordeon, gitara) i ok.25-30-letniego mężczyzny grającego na klawiszach i chyba śpiewającego (pisze chyba, bo zasłonięty był w całości reklama i jakimiś dużymi organami(keybordem, nie wiem jak to sie fachowo nazywa). z cech charakterystycznych: ten ostatni facet miał długą kitkę. wesele jest z przed 3 lat.
w trakcie oglądania stwierdziłam ze zespół "jedzie" na playbacku, bo np. słychać było grający saksofon, a takiego instrumentu nigdzie nie było widać. lub słychać było akordeon, a ten leżał na podłodze! poza tym widać było że wokal jest nagrany, bo były sytuacje, że pani mówiła coś do kolegi a w tym samym czasie słychać było jej śpiew. zresztą gdybyście państwo zobaczyli to nagranie, sami doszlibyście do wniosku, że wszystko idzie z podkładu.
proszę się nie oburzać, bo to co piszę jest szczerą prawdą. a napisałam już że jeśli doszło do pomyłki i mówimy o różnych zespołach, to ja nic na to nie poradzę.
przepraszać nie będę, bo w żadnej z moich wypowiedzi nie skłamałam. jeśli doszło do pomyłki, to jest mi przykro, że dostało się państwu, za kogoś innego!
_________________
[
 
 
annaf 

Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 7:45 pm   

Zespół Aplauz grał na naszym weselu w dniu 20.09.2008 r. Jesteśmy z Zespołu zadowoleni. ?wietnie śpiewali i grali. Podobne opinie wyrażali nasi goście. Pozdrawiam serdecznie członków Zespołu i osoby uczestniczące na forum.
_________________
Anna
 
 
nipel44 

Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: zgierz
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 10:16 pm   

Witam wszystkich poruszonych i zdenerwowanych ludzi z tego forum,pani Anusia1 (bez obrazy) kompletnie nie zna się na muzyce i na montażu filmu wyrwała kawałek zmontowanego materiału i ocenia zespół.Jest to kompletne nieporozumienie i brak wiedzy na ten temat, znam zespół Aplauz bardzo długo, jest to znakomity zespół który swoją profesjonalnością zdecydowanie przewyższa nie jeden zespół i krytyka jest całkowicie nie uzasadniona.A co do playbacku to nigdy nie było i nie będzie w tym zespole.Pozdrawiam wszystkich czytających.
 
 
zuzka32 

Dołączyła: 26 Wrz 2008
Posty: 4
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 10:28 pm   

Witam forumowiczów!To, że zalogowałam się niedawno wcale nie oznacza, że z kilku loginów pisze ta sama osoba. Ja już od dawna wchodziłam na to forum, bo sama również poszukiwałam zespołu na swoje wesele. Wybrałam Aplauz i nigdy nie żałowałam tej decyzji. Poza tym nigdy nie było żadnych złych opinii o tym zespole, więc nie było po co reagować. Ja słyszałam zespół dwa razy na żywo, więc mogę zaświadczyć, że wesela były bardzo udane i dlatego też bronię zespołu. Poza tym post pani Anusi 1 spowodował tą dyskusję, więc i ja postanowiłam wyrazić swoje zdanie na ten temat. I uważam, że zespół powinno się usłyszeć na żywo, a nie tylko z płyty.Ja zamawiając wesele słyszałam, jak gra zespół, ponieważ niektóre utwory zostały mi zaprezentowane w domu, gdy spisywałam umowę.Wtedy dopiero można stwierdzić, że to nie playback.A prawdę powiedziawszy Aplauz jest jednym z dwóch najlepszych zespołów, które słyszałam na weselach. Ten drugi to zespół z Ostrówka.Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez zuzka32 Wto Wrz 30, 2008 10:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 02, 2008 10:51 am   

I na tym proszę zakończyć dyskusję. Dalszą rozmowę mogą Państwo prowadzić na priv, każdy już dość napisał. Każdy kolejny post będzie usuwany.


Poza tym każdy z forumowiczów sam sobie wyrobi zdanie czy nagłe zalogowanie osób piszących tylko posty pochwalne nie jest podejrzane.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
gracja83 

Dołączyła: 07 Maj 2009
Posty: 6
Skąd: ozorków
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 6:20 am   

Witam! Ja mam bardzo złe doświadczenia z tym zespołem. Grali u mnie na weselu w 2003 r. Byłam bardzo nie zadowolona. Bardzo cięzko było się z nim porozumieć. Wcześniejsze nasze ustalenia co do prowadzenia wesela w ogóle nie były wzięte pod uwagę. Między innymi prosiłam o krótkie odczepiny bez żadnych konkursów a trwały one godzinę i jeszcze sześć konkursów. Kucharki w cale nie mogły się dogadać z tą kapelą. Sama gram po weselach i wiem jakie jest to ważne aby orkiestra współpracowała z kuchnią. Ponadto umówiłam się z nimi że poprawiny będą trwały do godziny 23.00. Wokalistka śpiewała i śpiewała o godzinie 23.30 poprosiłam żeby już skończyli bo byliśmy zmęczeni, a o 6.00 rano musiałam zdać salę już posprzątaną, To wokalistka do mikrofonu powiedziała że na życzeni młodych ona musi już skończyć śpiewać. Co chodzi o muzykalność zespołu to nie jest najgorzej aczkolwiek uważam że bardziej niż na wesela wokalistka nadaje się do śpiewania cygańskich utworów bo to naprawdę dobrze jej wychodzi. Ja osobiście ich niepolecam. Pozdrawiam Wszystkich!!!
 
 
anusia1 

Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 11
Skąd: łódź prawie:)
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 6:41 pm   

witam na początku proszę administracje o nieusuwanie tego postu.


PRAGNĘ PRZEPROSIĆ ZESPÓŁ APLAUZ ZA SWOJE NIEPOCHLEBNE OPINIE MOŻE WYPADAŁOBY ZOBACZYĆ TEN ZESPÓŁ NA ŻYWO I DOPIERO WTEDY WYDAĆ OSTATECZNA OPINIE NA ICH TEMAT.

MOJE ODCZUCIA MOGŁY WYNIKAĆ RÓWNIEŻ Z MONTAŻU NAGRANIA Z TEGO WESELA. PROSZĘ NIE SUGEROWAĆ SIE MOJA OPINIA GDYŻ NIE BYŁA ONA DO KOŃCA OBIEKTYWNA PONIEWAŻ EKRAN TELEWIZORA NIE ZAWSZE ODDAJE 100% REALIZMU.

DODAM JESZCZE ZE PAN MŁODY KTÓREGO WESELE OGLADALAM BYL BARDZO ZADOWOLONY Z ZESPOLU I DLATEGO GO NAM POLECIŁ.

JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM WSZYSTKICH URAŻONYCH I ZESPÓŁ APLAUZ W SZCZEGÓLNOŚCI.
anusia1[/code]
_________________
[
 
 
gingerginger 

Dołączyła: 16 Lut 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 11:14 pm   

Podpisaliśmy umowę z zespołem Aplauz. Na zaproszenie lidera podjechaliśmy na wesele na którym grali i byliśmy zachwyceni. Śpiewali czysto, grali świetnie (podsłuchiwaliśmy dość długo), rozmowa przebiegła w miłej atmosferze. Czy wszystko odbędzie się zgodnie z naszymi ustaleniami, to się dopiero okaże ale jesteśmy jak najlepszej myśli :) .
Swoja drogą odsłuchanie zespołu na żywo, najlepiej na weselu, to jedyna miarodajna metoda sprawdzenia zespołu. Oczywiście trzeba poświęcić na to sporo czasu, żeby zorientować się nie tylko w śpiewie i graniu ale przede wszystkim w sposobie prowadzenia imprezy. Różnice między tym co zespoły umieszczają na stronie, między tym co pokazują na płytach i tym co prezentują sobą grając "live" są ogromne.
 
 
gosista 


Wiek: 37
Dołączyła: 08 Sie 2010
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 12:41 pm   

Takie małe odświeżenie wątku :) Czy ma ktoś jakieś nowe wrażenia na temat tego zespołu??
Zaczynamy właśnie poszukiwania zespołu i mimo bardzo sprzecznych opinii a może właśnie dzięki nim postanowiłam się Nimi zainteresować :) Może ktoś się orientuje jakie są stawki cenowe na przyszły rok i bardzo bym prosiła o jakiś kontakt do zespołu.
_________________

 
 
Malibuxxx 

Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 36
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 7:34 pm   

Bylem na Imprezei gdzie grał wlasnie ten zespól i mnie nie zainspirował jak dla mnie przeciętne granie.Ale wiadomo ze kazdy ma swój gust i niw wszystkim sie podoba to samo.Dla mnie nic specjalnego.Pozdrawiam
 
 
Antek_81 
Firma

Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 8
Skąd: google.pl
Wysłany: Wto Paź 26, 2010 1:50 pm   

zespół oki. tak czytam wasze posty... pewnie każdy pisał o innym zespole APLAUZ
 
 
 
Zespół_Aplauz 
Firma

Wiek: 40
Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 4
Skąd: Cała polska
Wysłany: Sro Lut 08, 2012 9:08 pm   

Witam.
Chciałem poinformować, że nie mamy już wolnych Terminów Na 2012r.

Pozdrawiam
Zespół Aplauz
 
 
 
ria 

Dołączyła: 16 Kwi 2012
Posty: 17
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 9:13 pm   

zespół fajny, polecam
_________________
ria
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl