Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
rozwiązywanie konfliktów w związku
Autor Wiadomość
dorme 

Dołączyła: 07 Gru 2019
Posty: 0
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Lut 05, 2020 10:59 am   rozwiązywanie konfliktów w związku

Witam!
Takie szybkie, konkretne pytanie: w jaki sposób radzicie sobie z problemami i kłótniami, które prędzej czy później muszą się pojawić? Nie chcę histeryzować, ale mam wrażenie że u mnie tylko specjalistyczna terapia może wyprostować pewne sprawy... a jakoś średnio podoba mi się perspektywa "prania brudów" w towarzystwie trzeciej, obcej osoby.
Może nie będzie innego wyjścia, ale co Wy robicie w podobnych sytuacjach kryzysowych :?:
 
 
coco15 


Wiek: 28
Dołączyła: 06 Mar 2019
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pią Lut 07, 2020 2:28 pm   

Terapia to nie tylko "pranie brudów" ale przede wszystkim pewna świadomość i dojrzałość. Czasem Twój komunikat nie dociera do drugiej strony, bo jest przedstawiony w nieodpowiedniej formie. Warto wówczas spróbować zrobić to inaczej lub po prostu omówić pewne kwestie, gdy emocje opadną. ;)
_________________
Marzenia są po to, aby je spełniać, a nie wiecznie o nich marzyć.
 
 
dorme 

Dołączyła: 07 Gru 2019
Posty: 0
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 10, 2020 11:02 am   thx

Dzięki za cenne spostrzeżenia!
Mam nadzieję, że spotkanie ze specjalistką z spps.pl/psycholog/terapia-malzenska-dla-par faktycznie pozwoli nam rozwiązać nasze problemy - ty mnie przekonałaś, że wart spróbować!
 
 
alimenciarz 

Dołączył: 01 Mar 2017
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 14, 2020 1:12 pm   

Szczera rozmowa i jeszcze raz rozmowa to podstawa rozwiązywanie konfliktów partnerskich, przynajmniej u mnie ta metoda działa.
 
 
KarinaMa 

Dołączyła: 17 Sie 2020
Posty: 6
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Kwi 11, 2021 11:03 am   

Skoro widzicie, że dzieje się coś złego w Waszym związku, to nie powinniście dłużej czekać. Przecież możecie dzisiaj skorzystać ze wsparcia terapeutów, którzy pomogą Wam poprawić stan relacji. Wiem, że łódzka Klinika PsychoMedic.pl świadczy wsparcie przez 7 dni w tygodniu, dlatego też powinniście zadzwonić na 42 644 44 44 i umówić się na wizytę. TO na pewno będzie dla Was świetnym wsparciem.
 
 
@techsupport 
Administrator


Wiek: 34
Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 13
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Nie Kwi 18, 2021 4:56 am   

Polecam książkę:
https://www.taniaksiazka....XRoCBggQAvD_BwE
_________________
Pozdrawiam, techsupport
 
 
 
Wroniec 

Dołączył: 25 Paź 2020
Posty: 0
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią Kwi 23, 2021 8:30 pm   

Bardzo dobra książka!
Ostatnio zmieniony przez Wroniec Pią Kwi 23, 2021 8:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl