Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"IGRASZKA"
Autor Wiadomość
Aneciak 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Lis 2006
Posty: 1
Skąd: Limerick/ ireland
  Wysłany: Pon Sty 01, 2007 4:12 pm   :)

Witam Was serdecznie :)
Jestem nowa na FORUM :)

mam wesele w Igrazce 11 sierpnia. Widzialam sale - jest przecudowna!!!
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pon Sty 01, 2007 5:40 pm   

Witamy i zapraszamy do działu Powitań
:D
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Czw Sty 04, 2007 10:20 pm   

Ja też ostatnio oglądałam tę salę i przyznam szczerze, że strasznie mi się podoba. Ma taki cudownie fabrykancko-łódzki klimat, dokładnie taki jakiego szukamy na wesele :)

My planujemy ślub dopiero w 2008 roku dlatego jeszcze nie zarezerwowaliśmy sali, ale to z całą pewnością nasz typ numer jeden! :ok:

Może ktoś się orientuje, jakie ceny obowiązują w Igrażce w 2007 roku? bo na 2008 jeszcze nie wiadomo dokładnie, wiemy tylko, że już będzie całe zaplecze kuchenne i nie będzie można samemu załatwiać cateringu.
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 04, 2007 10:23 pm   

jak byłam oglądać sale to Pani powiedziała mi że powyżej 80 osób wychodzi 130 zł/os a jak mniej to 150 zł, jak dla mni etroche dużo to było :)
_________________
 
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Pią Sty 05, 2007 7:46 pm   

A czy ktoś z grona forumowiczów, albo ich znajomych miał już wesele w Igrażce :?: albo może bawił się tam na innej imprezie :?:

Jestem bardzo ciekawa jak tam wygląda organizacja i czy wszystko jest tak jak nam opowiadała pani pokazująca nam sale (że wszystko pięknie, elegancko, dużo dobrego jedzenia, świetna obsługa i inne takie ochy i achy, jak to zwykle właściciele zachwalają).

Przydałaby się jakaś obiektywna opinia :)
_________________
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Kwi 02, 2007 3:50 pm   Igrazka

My bedziemy sie tam bawic na weselu u naszych znajomych 16.06.2007
Potem chetnie napisze swoja opinie
_________________
Agunia
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Pon Kwi 02, 2007 7:58 pm   

Super, że wreszcie ktoś się odezwał :smile:
Z niecierpliwością czekam na relacje!
Pozdrawiam!
_________________
 
 
misimisia 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2006
Posty: 93
Skąd: polska
Wysłany: Sob Cze 02, 2007 8:30 am   

Drogie panie mam pytanko czy nie przerażają was roboty drogowe na ul. Kilińskiego?? Cała droga rozkopana ciągnie się to w nieskończoność mogliby już skończyć !! !!!!!! Współczuje panią które mają tam teraz wesele.

Pozdrawiam cieplutko
_________________

 
 
 
lilla23 

Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Cze 02, 2007 11:52 am   

wesele mialam miec 28 czerwca jednak ze wzgledu na brak wolnych sal 31 maja.ja pod uwage bralam 3 sale.moim glownym wymogiem byl brak balonów i całego tego wsiowego klimatu.Igraszka spełniała ten wymóg jednak nie zdecydowaliśmy się na nią,pomimo naprawdę oryginalnej sali z powodów:
1.PODWÓRKO -to jest tragedia,będę miała gości ze Szwecji i z Anglii i na Boga jakby zobaczyli te rudery to chyba nie chcieliby już łodzi odwiedzać.Wszystkim ,którzy są zainteresowani tą salą na podstawie zdjęć z internetu radze ZOBACZCIE PODWÓRKO,ja się obawiałam ,że moi goście pomyślą,że chcieliśmy zaoszczędzic i dlatego zrobiliśmy tam wesele.{Przy wjeżdzie stoi taka mała pusta kamienica grożąca zawaleniem i Pan nam powiedział,że mimo chęci właściciela posesji ,aby to zmodernizować to tak zostanie bowiem jest to ZABYTEK PIERWSZEJ KLASY.

2.jedna wspólna koedukacyjna toaleta.Przy moich ok100 gościach tomoże być problem

3.kuchnia ,od 2008 rusza kuchnia,po pierwsze nie wiemy jakie tam jest jedzenie i jak podane bo zapewnienie Pana ,że będzie ok i nie wystarcza.Moja mama wzięła Pana w wir pytań noi sam przyznał,ze oni nie mają takiego doświadczenia i pierwszym ich prawdziwym sprawdzianem będzie sylwester 2007/2008.

4.Ta kuchnia mieści się na półpiętrze i trzeba latać z talerzami po schodach,wprawdzie nie jest to daleko ale jak ktoś będzie chciał wyjść no to na schodach może być tłoczno

5.Pan pokazał nam jak wygląda kuchnia,noi niestety moja mama akurat na tym się bardzo dobrze zna,to nie jest kuchnia restauracyjna,raczej kateringowa tak,żeby coś podgrzać

Bardzo gorąco kibicuje tym Panstwu ,bo mają fajny pomysł,nie jak Boryna,Belweder i inne tygo typu podobne masakry,ale dla mnie za dużo niewiadomych,noi to podwółrko!!!!Może za pare lat to się zmieni,ale ja nie będę ryzykować
 
 
Chogata 


Wiek: 44
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 10:03 am   

Witam serdecznie,
postanowiłam napisać parę słów o Igraszce, gdyż interesuję się tą salą. Będę miała tam wesele w listopadzie.

Mam nadzieję że do tego czasu remont ulicy Kilińskiego zostanie zakończony, gdyż ostatnio tamtędy przechodziłam i szczerze współczuję tym, którzy mają wesele w czerwcu, lipcu.

Co do wypowiedzi Lilly23 chciałabym dopowiedzieć parę słów.

1. PODWÓRKO - Mnie takie typowo fabrykancko łódzkie podwórko nie przeszkadza, mam nadzieję że gościom też nie będzie, dodam że będą zaproszeni z całej Polski, m. in. z Krakowa, Gdańska i cieszę się z tego że będą mogli przebywać w typowo fabrykandzko - łódzkim klimacie. w tej chwili najbardziej obskurna fabryka, która sie tam znajduje jest malowana z zewnątrz, więc podwórko nabierze odrobiny blasku. Poza tym wesele mamy w listopadzie więc ta pora roku nie zachęca do przebywania na podwórku czy tarasie. Poza tym w listopadzie wcześnie robi się ciemno więc niewiele widać. Dlatego też postanowiliśmy bardziej postawić na wnętrze, które jest piękne.

2. TOALETY - są trzy (w tym jedna do użytku tylko dla państwa młodych :) Co prawda są w jednym miejscu (nie ma podziału na damski, męski) ale jest dość duży przedsionek z lustrami dookoła i same toalety są przestrzenne z lustrem i myślę że każdy powinien czuć się komfortowo.

3.4. KUCHNIA - pani z którą rozmawiałam mówiła, że ma być wybudowana większa kuchnia od tej którą można było oglądać w 2006 roku i ma się znajdować piętro niżej, a wszystkie dania, talerze i itp. mają jeździć windą na salę główną, (jedyny mankament jest taki, że kelnerki niestety muszą biegać po schodach jedno piętro). Co do doświadczenia właścicieli w gastronomii nie wypowiadam się, gdyż my wynajmujemy tylko salę, a kucharkę i obsługę mamy swoją sprawdzoną.

Po weselu na pewno zdam relacje jak wszystko wyszło "w praniu".

Tymczasem pozdrawiam.
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Cze 18, 2007 3:09 pm   

W miniona sobote bawilam sie wlasnie na tej sali na weselu znajomych.
Sala rzeczywiscie jest bardzo ladna,dosc spora.Stoly wygladaly bardzo elegancko.Niestety parkiet strasznie sliski!!!!
Jesli chodzi o jedzenie to nie moge sie wypowiedziec,bo znajomi mogli wynajac tylko ta sale a katering mieli we wlasnym zakresie.
Faktycznie kuchnia na polpietrze,trzeba biegac z talerzami.
Sala ma fajny duzy taras gdzie mozna wyjsc na powietrze i odpoczac na laweczkach.
_________________
Agunia
 
 
Chogata 


Wiek: 44
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 19, 2007 7:00 am   

Agunia, Zastanawiam się jak para młoda i goście poradzili sobie z robotami na Kilińskiego?
A muzyka? w którym miejscu był umieszczony zespół.. DJ ?
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Cze 19, 2007 6:09 pm   

Jesli chodzi o roboty na Kilinskiego to fakt nie za ciekawa sytuacja...otoz mlodzi podjechali pod sama sale bo mieli malutki samochodzik,taki starodawny,ale goscie juz nie:( szlismy pieszo ten kawalek:(
A zespol byl ropzstawiony zaraz na lewo jak wejdziesz na sale
_________________
Agunia
 
 
Esme 


Wiek: 42
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 1:36 pm   

Teraz Kilińskiego jest już gotowe i przejezdne, ale menu na ten rok mam w cenie 170-180zł na osobę - do dość dużo.
Czy znajdzie się jeszcze ktoś kto zorganizował tam wesele i możepodzielić się wrażeniami :?:
generalnie zaobserwowałam, że wszystkie sale mają jakieś plusy i minusy i kwestia na so możemy przymknąć oko, a co może ewentualnie zrekompensować dane niedogodności. :roll:
 
 
Chogata 


Wiek: 44
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 20, 2007 1:27 pm   

Esme, pisząc menu na ten rok masz na myśli katering? Przecież od talerzyka w Igraszce będzie sie dopiero płacić od 2008 r. Będę organizować tam swoje wesele późną jesienią i na pewno zdam relację.

Swoja droga Esme byłaś na sali ostatnio? czy 2 sala taneczna jest już gotowa? Pokój dla nowożeńców i kuchnia na dole(nie na półpiętrze) jest czy jeszcze nie?

Również dołączam się do prośby aby te pary, które już są po swoim weselu w Igraszce napisały swoje wrażenia.


Pozdrawiam.
 
 
Esme 


Wiek: 42
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 21, 2007 11:59 am   

Chogato, dostałam od p. Asi propozycję menu, właściwie nie ma na niej napisane, że jest na ten rok więc może faktycznie to już na przyszły. Dla mnie to lepiej, bo jak zobaczyłam tę cenę i pomyślałam, że do przyszłego roku może jeszcze wzrosnąć to zrobiło mi się trochę słabo :roll:

Byłam tam w czwartei i będę jeszcze dzisiaj żeby zerknąć na ustawienie stołó tuż przed jakimś weselem. Pokoje na dole (tam sa chyba 2) są już gotowe, ale akurat była w nich sprzątaczka i p .Asia pozwaliła nam tylko zerknąć na nie. W każdym razie są jasne, schludne no i nowiutkie jak narazie :)

Drugą salę taneczną jeszcze kończą, ale podobno "na dniach" ma zostać odsłonięta (narazie zakrywają ją płyty kartonowo-gipsowe pomalowane na kolor ściany). Tylko, że miałam nadzieję, że podczas wesela można będzie zrobić z niej użytek, np. do tańczenia, ale dowiedziałam się, że przy weselu ok.90-100 osób jak moje wszystko ma się odbywać w tej jednej, "starej". Tylko naprawdę duże wesela (do 170 osób) będą używać obydwu..
Do kuchni zajrzałam, ale p. Asia szybko mnie stamtąd wyciągnęła, bo niby "to państawa nie interesuje" :kwasny: Na tyle, na ile zdążyłam zobaczyć, kuchnia wygląda na gotową.

Chogato, a jak teraz płaci się za jedzenie? Nie tej pani tylko kateringowi oddzielnie? Mogę spytać jak to wychodzi cenowo obecnie? Bardzo Cię proszę o jakieś relacje z jedzonka po Twoim weselu, bo to niestety nie knajpa, gdzie można wybrać się wcześniej i spróbować "na własnym podniebieniu". Cena, którą dostałam jest moim zdaniem wysoka, tym bardziej, że soki są wyliczone 1 litr na parę, a jak się chce więcej to trzeba dodatkowo dokupywać!
 
 
Chogata 


Wiek: 44
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 23, 2007 10:32 am   

Esme dziękuję Ci za wyczerpującą odpowiedź.
Moje wesele będzie właśnie na około 170 osób dlatego interesuje mnie jak postępują prace wykończeniowe sali tanecznej.

Martwi mnie trochę śliski parkiet gdyż będę miała buty na dość wysokim obcasie i nie wyobrażam sobie w nich tańczyć na śliskiej nawierzchni :kwasny: .

W tym roku Esme płaci się za wynajem samej sali więc katering możesz załatwić sobie sama, z tego co pisały inne osoby na forum to koszt kateringu wynosi chyba około 130 zł, ale nie jestem pewna bo sama się tym interesowałam. Ja osobiście będę miała sprawdzoną, pysznie gotującą i z kilkunastoletnim doświadczeniem w tej dziedzinie kucharkę z obsługą kelnerską, namiary i szczegóły napiszę Ci na priva.

Esme z niecierpliwością czekam na opis wrażeń z sobotniej wizyty na sali.

Pozdrawiam.
 
 
Ramalia 


Wiek: 39
Dołączyła: 02 Gru 2007
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 04, 2007 8:27 pm   

witajcie,
czy wiecie coś na temat menu na 2008 rok? Dostaliśmy je i jest co najmniej dwuznacznie skomponowane - czy cena obejmuje poprawiny? Prawie zdecydowaliśmy się na Amadeusza, ale Igraszka byłaby dużo lepszą opcją. Szkoda tylko, że właścicielka nie odbiera telefonu... Jeśli macie jakieś info proszę napiszcie.

Dziękuję.
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 12:36 am   

Witam Serdecznie.
Bylem w lipcu tego roku na weselu w igrazce. Pomijam fakt ze nie dysponowali swoja kuchnia i katering byl od braci Zielinskich.

Sala moim zdaniem jedna lepszych w lodzi. Nie przeszkadzalo mi to ze z tarasu byl widok na stare podworko. Wnetrze zrobione z glowa. Gdybym mogl zrobic swoje wesele w Lodzi to na dzien dzisiejszy bylaby to na pewno igrazka :)
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 7:07 am   

Byłam w październiku ubiegłego roku i potwierdzam - bardzo ładnie.

Pozdrawiam, Ela
 
 
Ramalia 


Wiek: 39
Dołączyła: 02 Gru 2007
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 12:28 pm   

Witajcie,
Byłam obejrzeć salę i muszę powiedzieć, że jest cudowna. Na pewno drugiej takiej nie ma w Łodzi. Zero kiczu. W tym tygodniu planujemy podpisać umowę. Pokoje są bardzo ładne i dopracowane. Toalety eleganckie. Wesele planuję na 4 października 2008. Co do podwórka - pocieszającym jest fakt, że tam w sumie trwają jakieś prace remontowe, więc może niebawem i podwórze się nieco zazieleni... Co na to właściciele? :)

pozdrawiam!
 
 
wahalla 

Dołączyła: 30 Cze 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 12, 2008 7:52 pm   

Witam, ja zdecydowałam się wraz z moim narzeczonym na wesele na tej sali, termin 26 lipiec 08. Była to pierwsza sala jaką obejrzeliśmy, później szukaliśmy i oglądaliśmy inne sale - jednak wróciliśmy do Igraszki. Mam nadzieję, iż dokonaliśmy dobrego wyboru i wesele będzie udane :D
 
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 14, 2008 12:20 pm   

Witam,
byliśmy w Igraszce w zeszłym tygodniu.
Ogólne wrażenia:
- okolica nieciekawa
- wjazd przez bramę starego pofabrycznego budynku
- sala znajduje się również w pofabrycznym budynku na bardzo nieciekawym podwórku
- jedno jedyne drzewo na podwórku jest widoczne akurat z tarasu (to plus :-) )

wchodzi się po schodkach, otwiera drzwi iii...:
- jest uroczo, stylowo
- hol ze starym zegarem i kanapą, jasne ściany, jasne schody
- schody piekne
- a sala? SUPER SUPER SUPER sala :-) Coś pięknego: budynek pofabryczny, zatem do sufitu jest 6m; wzdłuż sufitu drewniane belki; na ścianach kinkiety, ciemne okna, tiulowe firanki; przepiękny parkiet, drewniane stoły i krzesła
Sala jak z bajki.
Z sali jest wyjście na duży taras (a raczej balkon, gdyż sala jest na wysokości Ip).

Łazienki również utrzymane w stylu.

Ogólnie bajka i nawet niestandardowy termin można ustalić, jedyne czego nie da obejść to:
- liczba osób min 80 (w niestandardowym terminie, umowa podpisana od razu na minimum 75 osób)
- cena za osobę 170zł
- 5 pokoi 2osobowych, w tym jeden dla młodych

Niestety te trzy szczegóły bierzemy pod uwagę.

A tak, bardzo polecam salę.
 
 
Ramalia 


Wiek: 39
Dołączyła: 02 Gru 2007
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 31, 2008 3:27 pm   

Witajcie,
Klimat sali jest niepowtarzalny i nic tego chyba nie zmieni - dla mnie podwórko nie ma większego znaczenia, dobrze że jest spore i że jest przy bramie pan ochroniarz. Co do okolicy to muszę powiedzieć że akurat mi się podoba - siedziba Atlasu na przeciwko i wcześniej stylowy pałacyk, a Kilińskiego jest już odremontowane :)

Była to nasza jedna z wielu propozycji i wygrała swoją prostotą i elegancją. ?lub 4 pazdziernika 2008.
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 02, 2008 12:00 am   

Ramalia, bardzo dobra decyzja, sama mając do wyboru Igraszkę a Amadeusza wybrałabym tą pierwszą :-)
o cóż, moją salą będzie Solaris - też cudeńko i do tego z bardzo dobrą możliwością negocjacji.
 
 
Ramalia 


Wiek: 39
Dołączyła: 02 Gru 2007
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 02, 2008 11:15 am   

My też zastanawialiśmy się nad Solarisem - ale niestety za mały jak dla nas :( Co do cen to też słyszałam, że idzie się dogadać. O Amadeuszu szkoda gadać... Miejsce miłe i ciekawe, ale...

Pozdrawiam.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Lut 02, 2008 6:11 pm   

jakie jest ale? podziel się z nami :wink:
_________________

 
 
 
Ramalia 


Wiek: 39
Dołączyła: 02 Gru 2007
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 03, 2008 1:30 pm   

Powiem tak - początkowo bardzo nam się podobała prezentacja sali, właściciel był bardzo przekonujący - może nieco za bardzo, niestety w momencie jak powiedzieliśmy, że nie zdecydujemy się - zrobiło się dość niesympatycznie. Inni właściciele sal nie zachowywali się wobec nas niesympatycznie. Tu powiem, że polecę Bagatelę - dość długo nam przetrzymywali rezerwację, a gdy jednak powiedzieliśmy, że się nie zdecydujemy nadal byli sympatyczni, więc w naszych oczach pozostaną miłe wrażenia z ich sali.
Cóż - biznes to biznes i nie powinno być w nim miejsca na jakieś "gniewanie" się. Co wy na to? Czy mieliście może podobne sytuacje?

Pozdrawiam.
 
 
kimi 

Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 13, 2008 3:01 pm   igraszka

Czesc:-)
poszukuje sali na wesele i bardzo powaznie zastanawiam sie nad igraszka. Sala jest przepiekna, przestronna i gustownie urzadzona. Wlasciwie sie juz zdecydowalam, ale co chwile dopadaja mnie jakies watpliwosci - np. czy jedzenie bedzie smaczne i czy bedzie go duzo? czy gosciom nie bedzie przeszkadzac okolica, ktora nie ma co ukrywac do ladnych nie nalezy... mnie nie przeszkadza, bo wnetrze sali mi to rekompensuje, ale sama nie wiem...
Ramalia, ile gosci bedziez miec na weselu i czy wiesz moze cos wiecej na temat jedzenia (menu oczywiscie juz znam)?
Pozdrawiam i czekam na wasze opinie i relacje z wesel i innych przyjec w igraszce :-)
 
 
Ramalia 


Wiek: 39
Dołączyła: 02 Gru 2007
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 13, 2008 6:19 pm   

Witaj,
ja bez wahania zdecydowałam się na tą salę - nie mam pojęcia mówiąc szczerze czy dużo będzie jedzenia, nie mniej jak poznasz właścicielkę zrozumiesz, że tam nie ma miejsca na jakieś niedociągnięcia... Co do menu to chyba nikt nie będzie w stanie odpowiedzieć na to pytanie bo kuchnia jest dopiero od tego roku, także trzeba będzie poczekać na jakieś wesela.

Co do okolicy - nie martw się nią - ulica jest już odnowiona, a podwórko - nie demonizujmy - obskurne nie jest - mi przypomina raczej zaplecze firmowe. Masz pewność, że goście będą mieli gdzie się przejść i będzie bezpiecznie bo jest strażnik.

U mnie będzie w sumie około 100 gości i do dyspozycji będziemy mieli 2 sale, ale tańczyć i jeść będziemy na górze. Ta sala na dole będzie przygotowana do tego, żeby sobie usiąść i spokojnie pogadać. W środku jest dużo miejsca więc nikt się nie będzie nudził a ty będziesz miała pewność że weselnicy nie rozejdą się po podwórku :)

Ja uważam, że wszystko zależy od nastawienia. Niczym się nie sugeruj i rób jak Ci serce podpowiada :) przecież to Wasz jedyny taki dzień.

Pozdrawiam!
_________________


04.10.2008r.
 
 
kimi 

Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 13, 2008 11:32 pm   

Dzieki za odpowiedz i wsparcie:) w takich chwilach jest potrzebne. Mam nadzieje, ze podejme wlasciwa decyzje, a Tobie zycze milych przygotowan slubno-weselnych :]
 
 
Mew_a 

Wiek: 44
Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 12:28 pm   

Witam wszystkich po raz pierwszy:)
Mam pytanie, czy już ktoś bawił się w Igraszce odkąd jest jedzenie w ofercie. I czy 80 osób to nie za mało jak na taką salę?? Zamierzam tam się wybrać osobiście w przyszłym tygodniu, bo jak narazie cała moje wyobrażenie o tej sali pochodzi z waszych zdjęć ( jestem oczarowana)...aaa no i czy ktoś zna bieżące ceny...;)
 
 
marta_s3 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Gru 2007
Posty: 185
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 7:44 pm   

Witam wszystkich.

Ja i mój narzeczony obejrzeliśmy mnóstwo sal i w końcu zdecydowaliśmy się na Igraszkę. Jesteśmy w stanie przeżyć tę bramę w którą trzeba wjechać. Ogólnie sala bardzo nam się podoba. Piękny wystrój, taki elegancki i z klasą. A przede wszystkim o naszym wyborze zdecydowało menu weselne które nam przedstawiono. Co prawda nie wiemy czy jedzenia będzie dużo ale mamy wrażenie iz właścicielka sali jest osobą która nie pozwoli sobie na niedociągnięcia więc mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
O wyborze tej sali zdecydowało równiez to iz przy ilości 80 osób (a tyle będzie u nas) sala taneczna i konsumpcyjna będa na jednym poziomie.
 
 
 
izulaS 

Dołączyła: 25 Lut 2008
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 25, 2008 10:06 pm   igrazka

witam, mam pytanko co do tej sali, ile teraz wynosi cena wesela z poprawinami? ja ciagle szukam sali, choc mam juz zaklepaną w zgierzu.
_________________
izula>
 
 
 
Dalija 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 03, 2008 10:00 am   witam wszystkich

Po spedzeniu na forum paru tygodni przestudiowaniu prawie wszystkich watków dotyczacych sal i obejrzeniu ponad dziesieciu.....(co bylo nie lada wyzwaniem:)) zdecydowalismy sie na Igraszke....Byla to pierwsza sala ktora obejrzelismy i na koncu wrocilismy do niej i zarezerwowalismy termin....:)

Izula jezeli chodzi o cene to na 2009r wynosi ona 175zł przy 120 gosciach niestety dla mniejszej ilosci cena jest wyzsza o okolo 10zł. jak wyglada cena poprawin to nie wiem bo my sie na nie nie zdecydowalismy. Ale ogolnie sale polecam jest sliczna bardzo elegancka i z klasa...jak wygladaja wesela w pelnym wydaniu z jedzeniem bedzie wiadomo juz niedlugo bo sezon weselny w Igraszce rusza od 29 marca wiec mam nadzieje ze sie pojawia na forum pierwsze komentarze:)

pozdrawiam wszystkch
 
 
 
oleczkaw 

Wiek: 42
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 40
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 11:04 pm   Witajcie!

Witajcie !! !
Od niedawna oglądamy z narzeczonym sale w Łodzi i okolicach (Pabianice). W tym momencie zastanawiamy się nad dwiema i jedną z nich jest właśnie Igraszka. Byliśmy na spotkaniu, obejrzeliśmy salę i bardzo nam się spodobała. Dostałam maila z propozycją menu, cena podana na rok 2009 jest w granicach od 165zł do 185zł, w zależności od ilości osób i od wybranych potraw.
Wiem, że wkrótce zaczną się wesela na tej sali i mam nadzieję, że zaraz po nich pojawią się komentarze, zwłaszcza na temat jedzenia i całej organizacji.
Jeśli już macie jakieś komentarze (inne niż poprzednie), proszę, napiszcie coś więcej.
Pozdrawiam wszystkich! :)
Ostatnio zmieniony przez oleczkaw Pon Mar 17, 2008 9:31 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ewka 

Dołączyła: 03 Wrz 2007
Posty: 10
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 8:12 am   

Witajcie!
Mam pytanie do osób, które już bawiły się lub organizowały wesele w Igraszce. Ciekawa jestem, czy przy 100 osobach umieszczenie stołów i organizacja parkietu z orkiestrą na jednej sali (mimo, że ogromnej) to do końca dobry pomysł i czy nie lepiej skorzystać z tej drugiej w celach tanecznych?

Bardzo proszę o opinie...
Pozdrawiam!
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 7:19 am   

Witaj :)

wydaje mi sie ze ta mala salka jest troche za mala, do tego waska i dluga

Pozostaja jeszcze sprawy zwiazane z akustyka itp. chociaz zupelnie sie na tym nie znam :D
 
 
Ewka 

Dołączyła: 03 Wrz 2007
Posty: 10
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Kwi 26, 2008 3:08 pm   

Ale w momencie kiedy na sali głównej stoją stoły na 100 osób, to miejsce, które zostaje do tańczenia jest znacznie mniejsze niż na tej sali z boku... Chciałabym poznać opinię kogoś kto uczestniczył w takim weselu, na którym tańce odbywały sie w drugiej sali...
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 7:45 am   

Braliśmy tą salę pod uwagę, jednak jak wiadomo kuchnia jest od niedawna, wcześniej był tylko catering.
I nie jest niestety sprawdzone jeszcze jak smakuje jedzenie, ile go jest itp.
Mozliwe, że okaże się bardzo dobre. Jednak na dzień dzisiejszy jest to ryzyk-fizyk.

Jest co prawda taras, ale nie jest to ogródek.
No i dlatego Igraszka przegrała.
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
neferity 


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 35
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 12:00 pm   

No coz ja moge tylko powiedziec, ze Pani z Igraszki jest niesamowicie "mila". Dzwonilam do niej w zeszlym roku spytac o terminy (a wtedy mialam miec wesele na +/- 80 osob), a ona mi oswiadczyla, ze nie jestesmy dla niej atrakcyjnymi klientami i ze moze nam tylko zaoferowac termin w miesiacach kiedy slubow jest mniej. No coz jesli macie, wiec wesele na tyle osob to poczujcie sie jak nie atrakcyjni klienci. A Pani z Igraszki niech zaluje bo moje wesele sie rozroslo.
pozdrawiam
 
 
marta_s3 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Gru 2007
Posty: 185
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 4:16 pm   

Ja mam wesele w czerwcu 2009 na tej sali na jakieś 85 osób i jak zamawialiśmy salę to nie czułam aby pani podchodziła do nas jak do nie atrakcyjnych klientów. Byłą naprawde miła i uprzejma i my z narzeczonycm odnieślimy bardzo pozytywne wrażenie.
 
 
 
neferity 


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 35
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 4:29 pm   

Wiesz ja dzwonilam do niej prawie rok temu, moze miala zly dzien, albo sie przekonala, ze z takim podejsciem to nie zarobi. Dla nas byla bardzo, bardzo niemila. Powiedziala, ze ona ma sale tylko na wieksze wesela. Do tego wszystko bylo to w tonie totalnej pogardy. Ze wszystkich miejsc w ktorych bylam czy dzwonilam (a troche ich bylo) to ta Pani zachowala sie najgorzej.
 
 
(przyszła)panna 

Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 5:25 pm   

Sala owszem robi niesamowite wrażenie i nie mam żadnych zastrzeżeń co do estetyki, wyglądu i klimatu wnętrza.
Mam jednak obawy czy wszyscy moi goście w ilości maksymalnie 90 (sztuk :mrgreen: ) dotrą na nasze przyjęcie. PAni z góry zastrzegła że mniejszych wesel nie robią, a za nieobecne osoby i tak będziemy musieli zapłacić.....
Poza tym ustalona "dziś" kwota za talerzyk niekoniecznie jest wiążąca w przyszłym roku pomimo wpłaty zadatku i rezerwacji terminu.
Być może inne restauracje również w ten sposób próbują się zabezpieczyć przed ewentualnymi niespodziewanymi wzrostami cen żywności......Ja bynajmniej spotykam się z tym po raz pierwszy .....
_________________
(przyszła) panna młoda
 
 
marta_s3 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Gru 2007
Posty: 185
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 11:12 pm   

neferity może faktycznie zmieniła podejście bo stwierdziła, że z takim nastawieniem to długo nie pociągnie. My naprawdę byliśmy zadowoleni i nie odczuliśmy żadnej niechęci z jej strony.

(przyszła)panna my mamy na umowie zapisane ile będzie wynosić cena od talerzyka w 2009 roku na naszym weselu i jesteśmy pewni, że stawka się nie podniesie. Mamy równiez zaznaczone, że na weselu ma być min. 80 osób i faktycznie jeśli będzie mniej to płacimy za osoby nieobecne.
 
 
 
IGRASZKA 
Firma

Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 1:57 pm   

W dziale powitań już się przywitałam i napisałam kilka słów od siebie.
W tym wątku witam szczególnie serdecznie i mam nadzieję, że będę mogła służyć pomocą i informacją.

[ Dodano: Sro Kwi 30, 2008 3:06 pm ]
Ramalia napisał/a:
Witajcie,
Byłam obejrzeć salę i muszę powiedzieć, że jest cudowna. Na pewno drugiej takiej nie ma w Łodzi. Zero kiczu. W tym tygodniu planujemy podpisać umowę. Pokoje są bardzo ładne i dopracowane. Toalety eleganckie. Wesele planuję na 4 października 2008. Co do podwórka - pocieszającym jest fakt, że tam w sumie trwają jakieś prace remontowe, więc może niebawem i podwórze się nieco zazieleni... Co na to właściciele? :)

pozdrawiam!

dziekuję za opinie i odpowiadam na pytanie - się zieleni:) trwają prace. pozdrawiam serdecznie.

[ Dodano: Sro Kwi 30, 2008 3:41 pm ]
neferity napisał/a:
Wiesz ja dzwonilam do niej prawie rok temu, moze miala zly dzien, albo sie przekonala, ze z takim podejsciem to nie zarobi. Dla nas byla bardzo, bardzo niemila. Powiedziala, ze ona ma sale tylko na wieksze wesela. Do tego wszystko bylo to w tonie totalnej pogardy. Ze wszystkich miejsc w ktorych bylam czy dzwonilam (a troche ich bylo) to ta Pani zachowala sie najgorzej.

Neferity, warunki stawiam zawsze dość jasno i nie są one 'miekkie' , gdyż jak wiadomo za prowadzeniem takiej dzialalności stoi wielka odpowiedzialność za ten jedyny dzień w Waszym życiu. Lepiej żeby obyło się bez niedopowiedzeń. Natomiast zarzucenie mi "totalnej pogardy" po góra kilkuminutowej informacyjnej rozmowie przez telefon ??
Nie zna mnie Pani, nie potrafi Pani odczytać jakim tonem i modulacją w głosie wyrażam poszczególne swoje uczucia.
Moje pierwsze pytanie po wymienieniu powitań to zawsze "na ile osób jest wesele?", a to wszystko po to by ewentualnie głownie klientom, ale tez sobie oszczędzić czas na prowadzenie dalszej dyskusji na temat wesela, które i tak się u mnie nie odbędzie.
"bardzo, bardzo niemiła” jestem tylko w sytuacjach gdy ktoś dzwoni do mnie o godzinie np 22 -3:00 w nocy, beztrosko mówi "dzień dobry" i informuje, ze znalazł dane w necie nt sali i chcialby się dowiedzieć kilka szczegółów.
Dalszą rozmowę na ten temat proponuję przenieść na prywatną skrzynkę. Pozdrawiam serdecznie.
_________________
Z serdecznymi pozdrowieniami,

Joanna Kobalczyk
 
 
neferity 


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 35
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Maj 01, 2008 8:30 am   

Witam,
Poniewaz jest to forum to nie przenosze rozmowy na pw, poza tym nie ma oczy mowic. Nie dzwonilam w nocy, nie mam takiego zwyczaju. Przedstawilam sytuacje z punktu widzenia klienta, ktory dzwonil i bardzo mi przykro, ale mila to Pani dla mnie nie byla. Poza tym z tego ca zauwazylam na froum ludzie maja wesela w Igraszce na taka ilosc gosci jaka Pani przedstawilam. Moze trzeba czasem pomimo np. ciezkiego dnia byc milym dla innych, kazdy miewa ciezkie dni, ale TAMTA rozmowa bardzo utkwila mi w pamieci, bo szczerze mowic nikt mnie tak nie potraktowal. Na tym koncze ta dyskusje.
pozdrawiam
 
 
Magda M. 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź PL/Aalborg DK
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 4:13 pm   

własnie dzis moj tata dokonał wpłaty zaliczki w Igraszce

Pani Joanna w bardzo szybkim tempie (i pomimo długiego weekendu w Polsce) odpowiadała na moje maile. Nie było tu mowy o jakimkolwiek lekcewazeniu klienta.
Duzy (+) dla Pani, pani Joanno.

Jedynym zaskoczeniem była kaucja 1000 zł za ewentualne zniszczenia. Ale to zapewne dlatego ze nie czytałam na forum info w tej kwestii = )

Tak wiec kościół jest, sala jest. Zobaczymy jak to wszystko dalej sie ułoży = )

[ Dodano: Czw Maj 08, 2008 11:11 pm ]
Czy orientuje sie ktos jak wyglada liczenie talerzykow za orkiestre i dzieci w Igraszce? Czy płaci ci jak za dorosłego goscia czy jak gdzieniegdzie słyszałam 1/2 ceny?
 
 
IGRASZKA 
Firma

Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 13, 2008 4:30 pm   

Pani Magdo, cytuje jeden z punktów umowy:
"2. Za każde dziecko w wieku 3-14 lat zamawiającemu przysługuje wynagrodzenie stanowiące 50 % stawki za osobę; za każdego członka zespołu muzycznego/DJ, fotografa/kamerzystę 100 % stawki za osobę."


w sytuacji kiedy fotograf lub kamerzysta są tylko na głownym obiedzie, płacą Państwo 50% stawki - to wszystko są kwestie umowne. pozdrawiam serdecznie.
_________________
Z serdecznymi pozdrowieniami,

Joanna Kobalczyk
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Maj 13, 2008 8:48 pm   

Magda M. napisał/a:
Czy orientuje sie ktos jak wyglada liczenie talerzykow za orkiestre i dzieci w Igraszce? Czy płaci ci jak za dorosłego goscia czy jak gdzieniegdzie słyszałam 1/2 ceny?

fajnie, że Igraszka już Ci odpowiedziaŁa ale ja wszystkim przyszŁym rezerwującym jakąkolwiek usŁugę radzę dokŁadnie wypytać o WA?NE szczegóŁy PRZED wpŁaceniem zaliczki oraz oczywiście DOKŁADNE przeczytanie umowy. Brak powyższego może skutkować bardzo negatywnym zaskoczeniem finansowym po wykonaniu usŁugi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl