Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Spacer po salonach- kto wam pomagał w wyborze sukni?
Autor Wiadomość
tofee 
zakochana w M.


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Mar 09, 2008 10:34 pm   

Z mamą ... przy niej czuję się najbardziej swobodnie i wiem że powie mi prawdę, a jak się nie zgadzamy, to ja też jej szczerze odpowiem ;-) .
_________________
Nasz dzień 23.05.2008r. ...
Jestem szczęśliwą żoną mojego męża :-)
 
 
 
Dorszynka 


Wiek: 37
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 11, 2008 1:01 pm   

Jestem taka niezdecydowana, ze sama bym chyba zadnej sukni nie wybrala :) Pomogla mi mama, a w ostatecznym wyborze oboje rodzice. Ale bylismy zaskakująco zgodni :razz:
_________________
 
 
juta79 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 11, 2008 1:52 pm   

ja po salonach chodzilam z cala obstawa czyli: mama, ciocia i przyjaciolka. Na pierwsza przymiarke i wybor dodatkow tez idziemy w tym samym skladzie :lol:
_________________

 
 
 
Alotka 

Dołączyła: 25 Lis 2007
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 11, 2008 8:19 pm   

Pierwsze przymiarki z mamą. Było nawet fajnie i wybrałyśmy po kilka sukienek, po przymierzeniu spodobało nam się z 5. Z czego jedna z Najny strasznie spodobała mi się na wieszaku:


Na mnie też źle nie wyglądała, ale nie jestem do końca przekonana, natomiast był to koniec obiektywności mamy, bo wg niej to jest coś dla mnie i koniec. Jedyne czego jeszcze nie usłyszałam to "i tak ja płacę", ale było blisko. Wszystkie inne sukienki są "okropne"... :roll:

Dlatego dzisiaj chodziłam po sklepach sama, i rzeczywiście, w Cymbeline pani zasugerowała, żebym wróciła z mamą/koleżanką/siostrą/kimkolwiek, ale w innych salonach dziewczyny były bardzo pomocne (niektóre nawet pomogły zrobić zdjęcie).

Z narzeczonym nie mam jak chodzić po sklepach, ale nie zamierzam wysyłać mu fotek ani zdradzać szczegółów kreacji. Po części to wpływ klątwy, a po części chcę mu zrobić niespodziankę. Jedyne o czym rozmawialiśmy, to to czego on nie lubi (styl na śniegową zaspę) z czym ja się w zupełności zgadzam. ^^
 
 
mona83 

Wiek: 40
Dołączyła: 25 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: Łódź/Edynburg
Wysłany: Sob Mar 15, 2008 12:54 pm   

a moją suknie wybrała mama...ja przebywam za granicą i to ona mi pomagała. Wszystko załatwia za mnie. A jak bym była w Polsce to też chodziłabym z mamą no i nalepszą przyjaciólką. Za dużo osób też niezdrowo.
_________________
monis
 
 
fewka 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 196
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 15, 2008 8:25 pm   

A ja byłam z moim tatą!!!!!! To on zaakceptował ostateczny wybór:)
I on zapłacił :) Lubie chodzic na zakupy z moim ojcem, on jako facet zawsze najlepiej mi doradzi no i mamy chyba bardzo podobne gusta.

Wczesniej chodziłam z mamą i przyjaciółką one też bardzo dobrze doradzają ale zawsze potrzebuje potwierdzenia mojego taty - to chyba nie do konca normalne :o :)
co??? :)
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 5:45 pm   

Ja oczywiście wybrałam Mame do pomocy przy wyborze i mimo że często mamy różne gusta tym razem byłyśmy zgodne w 100% :)
_________________
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 21, 2008 9:48 pm   

fewka napisał/a:

Wczesniej chodziłam z mamą i przyjaciółką one też bardzo dobrze doradzają ale zawsze potrzebuje potwierdzenia mojego taty - to chyba nie do konca normalne :o :)
co??? :)


Normalne. Ja też tak mam.
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 21, 2008 9:57 pm   

mój tata też był przy ostatecznej decyzji :) niby przypadkiem akurat przejeżdżał koło salonu i zajrzał :razz:
_________________
 
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 3:07 pm   

ja chodziłam z Narzeczonym, Mamą i Siostrą :)
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 7:20 pm   

Przy podejmowaniu ostatecznej decyzji pomagali mi mama i tata - chociaż decyzje podjęłam już wcześniej, że to będzie ta a nie inna suknia. Chyba, że mama powiedziałaby że źle wyglądam i tata by potwierdził to szukałabym innej.
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 06, 2008 10:28 pm   

u mnie to nie byl spacer, lecz jedna wizyta. w ciagu godziny kupilam sukienke hihih pomagała mi Mama - wieloletni doradca w sprawach ważnych. Pełen sukces :)
 
 
Abudabi 
żona swojego męża


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 434
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 9:39 am   

W pierwszej turze mama i M.
Dla równowagi - mama nie mówi nic, albo mówi bardzo dużo. A po minie M. odrazu widać o co chodzi - albo uśmiech, albo lekkie rozbawienie :cool: poza tym rozmowy M. z Paniami w Salonie, na temat kokardek, fiszbin, podpinania trenu (pani z Cymbeline obiecała , że M. rozrysuje technikę zapinania trenu na guziczek) - bezcenne. No i nie jesteśmy przesądni.

W drugiej turze moja siostra :) i świadkowa za razem.
_________________

16.08.08
 
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 16, 2008 8:53 am   

Po wszystkich salonach jeździłam z mamą. W końcu ona zna mnie najlepiej, a poza tym jak się wchodzi do salonu z mamą, to inaczej nas traktują.
Potem ponieważ miałam zdjęcia, podpytywałam się taty, w której sukni mnie widzi i koleżanek.
Ostatecznie jak pojechałam zadatkować suknię, to zabrałam rodziców, mój tata czuł się bardzo ważny, bo to jego głos miał być decydujący. Jemu było miło, a cieszyłam się, bo wiedziałam, że dla rodziców we wszystkim wygląda się najpiękniej, ale oni też szczerze potrafią nas do czegoś zachęcić albo nam coś odradzić.
mój tata, zaakceptował mnie w suknie i jeszcze wybrał mi nadzwyczajny dodatek - a mianowicie kapelusz, którego w ogóle nie brałam pod uwagę. miał rację, to jest to, jednak co męskie oko ;-)
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 10:17 am   

mnie także towarzyszyła mama i... narzeczony :oops:
oczywiście nie powinien, ale salon Isabel jest jak dla mnie na drugim końcu Łodzi, więc potrzebny był kierowca :)
a poza tym ja nie jestem zbyt przesądna ;)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 11:35 am   

Justynko-to może nie chodzi o rpzesad tylko bardziej o to zeby w dniu slubu zrobic mezowi niespodzianke swoim wygladem :) dlatego trzymamy nasze suknie w tajmenicy rpzed narzewczonymi :) ja tez w przesady nie wierze ;)
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 12:23 pm   

no to też fakt :)
aczkolwiek liczę na to, że D. ma krótką pamięć :P
zresztą jak będę w sukni, welonie, butach, fryzurze i makijażu w dniu ślubu, to też bedzię trochę inaczej, niż w samej sukni w salonie :)
a swoją drogą - czy panów trzymanie stroju w tajemnicy też obowiązuje?
:cool:
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 2:36 pm   

maż mojej przyjaciółki powiedział mi po swoim ślubie, że dwie rzeczy zrobiły na nim podczas ślubu ogromne wrażenie, wprawiły go wręcz w osłupienie, jak przepięknie wyglądała, no i tort z petardami ;-)
W każdym razie, utrzymanie do końca w tajemnicy jak będzie wyglądała suknia jest wręcz wskazane. Młody wiadomo garnitur w jakimś tam kolorze, dlatego nikt na niego szczególnie uwagi nie zwraca. Najważniejsze jaką suknię miała młoda :-)
 
 
alexa 

Dołączyła: 20 Lut 2008
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 7:56 pm   

ja chodziłam po salonach z mamą, bo ona najlepiej wiec co ja lubię, a czego nie..więc była bardzo pomocna, gdy panie w różnych salonach próbowały narzucić mi coś zupełnie nie w moim stylu...
poza tym mamie ufam najbardziej..wiem, że jak będę w czymś źle wyglądać, to na pewno mi to powie...i chyba właśnie o to chodzi...szczerą opinię :)
_________________
alexa

 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 01, 2008 7:16 pm   

Ja też zabrałam mamę. Bo wiedziałam, że doradzi mi szczerze :D .
_________________


 
 
Markasiak 


Dołączyła: 19 Mar 2008
Posty: 67
Skąd: Uć
Wysłany: Nie Cze 01, 2008 9:00 pm   

Ja z mamą i przyjaciółką.
I chyba najlepiej iść z kims zaufanym.
Moja przyjaciółka jest bardzo... bezpośrednia i w jednym z salonów gdzie wciskano mi właśnie suknię powiedziała do ekspedientki że to żenada, że próbuje mi wcisnąć taki bubel. Więc abo ona kompletnie nie ma gustu i się do tej pracy nie nadaje albo celowo chce wcisnąć paskudztwo.
Miałam więc pochód za suknią z obstawą ;)
A z drugiej strony wiem,że dokonałam dobrego wyboru bo i mnie się podoba jak wyglądam w mojej sukni i im. :)
_________________


Dziękuję serdecznie! I ja Was pozdrawiam dziewczyny!!! :)
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Sro Cze 04, 2008 1:09 pm   

jak moja kuzynka wychodzila za maz, to pomagalam jej w wyborze, byla z nami tez jej mama. ja mam zamiar chodzic tez z nia (bedzie swiadkowa), jak sie juz zdecyduje, to pokaze mamie (nie mieszka w Pl), ostateczny wybor i tak pewnie podejme sama:)
 
 
styczniówka 

Dołączyła: 03 Cze 2008
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 09, 2008 3:02 pm   

Mnie towarzyszyła mama.
_________________



 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 4:55 pm   

Ja pierwszy raz byłam z koleżanką, a dzisiaj byłam sama i dokonałam wyboru sukni, jutro jak wszystko będzie dobrze wpłacam zaliczkę. :)
 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Sob Sie 16, 2008 2:40 pm   

Pierwszy rekonesans był z Wojtkiem (ale bez przymierzania sukienek), pierwsza i ostatnia wycieczka z przymierzaniem była z przyszłą szwagierką (siostrą Wojtka). ;)
_________________
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Nie Sie 17, 2008 9:48 am   

Pierwszy i ostatni rajd po salonach zrobilam z mama i Saidem ale stwierdzilam ze to nie ma sensu - podobalam im sie w kazdej przymierzonej sukience, wiec zadni z nich doradcy.
Mnie nie spodobala sie zadna sukienka, postanowilam uszyc wedlug wlasnego pomyslu.
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Nie Sie 17, 2008 9:58 am   

Cytat:
podobalam im sie w kazdej przymierzonej sukience, wiec zadni z nich doradcy.


Jak bym moją mamę widziała. W każdej kolejnej sukience wyglądałam wg niej coraz piękniej, zatem o obiektywizmie nie było mowy.
A skończyło się tak jak u Ciebie :cool:
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Nie Sie 17, 2008 5:32 pm   

mnie pomogła psiapsióła ze studiów. tylko ją mogłam zabrać, robiłam to w trakcie roku akademickiego w krakowie wiec ani siostry ani mamy ani mojej świadkowej obok siebie nie miałam, a czas uciekał. w zasadzie wyboru dokonałam od razu, byłyśmy obie zachwycone, a ona mnie utwierdziła, że muszę mieć właśnie tę suknię (choc w kazdej bylo mi dobrze:wink:)
_________________
 
 
 
podrozniczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 393
Skąd: UK
Wysłany: Nie Sie 31, 2008 1:17 am   

Ja poszlam z mama i jej siostra. Mamy z mama inne gusta ale jest dla mnie najlepszym doradca. Ciocia ma gust jak ja wiec mialam kogos po swojej stronie.
_________________
 
 
 
agniesia22 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 268
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 31, 2008 9:30 pm   

Ja na poszukiwanie sukni wybieram się z dwoma przyjeciółkami. Jedna już ma temat za sobą to wiem gdzie najlepiej szukac i co odwiedzic.
_________________


 
 
 
Emi 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 01, 2008 10:26 am   

Ja byłam z moją mamą. Ponieważ było dość wcześnie na poszukiwanie sukni (był to początek listopada 2007 a ślub w październiku 200) weszłyśmy tylko do salonu aby się rozejrzeć. Nie zamierzałam nic przymierzać. Akurat tak się stało, że wpadła mi w oko jedna suknia, którą przymierzyłam. Jak już zdecydowałam, że to TA to zadzwoniłam do przyszłej teściowej aby mi doradziła jeszcze jedna osoba. No i oczywiście ją kupiłam. :-)
_________________

 
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Wrz 01, 2008 10:32 am   

Ja najpierw z moją przyjaciółką, a potem z mamą , w trakcie dojechałą też żona mojego kuzyna no i decyzja zapadła :)
_________________

 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 12:47 pm   

Pierwsze podejście miałam z mamą, na następny spacer po salonach wybiorę się z moją świadkową. Jednak ostatnie zdanie będzie należało do mojego taty-rości sobie prawo do tego :lol:
_________________
 
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 1:29 pm   

A ja chodziłam głównie z mamą, troszkę z kuzynką, ale w ostatecznym wyborze najbardziej pomógł mi mój narzeczony oraz mamcia :D .
_________________
 
 
marcia331 
Szczesliwa zona


Dołączyła: 13 Maj 2008
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 13, 2008 7:27 pm   

Z tego co widze to spacery po salonach z narzeczonymi nie sa zbyt popularne wsrod forumowiczek. Ja jeszcze nigdzie nie bylam narazie rozeznanie w internecie robie. Ale nie wyobrazam sobie zeby nie bylo przy mnie wtedy mojego narzeczonego. Rozeznanie tez robilismy razem. Z mama raczej nie chce sie wybierac poniewaz gusta mamy zupelnie rozne i wiem ze mialabym przy tym wiecej nerwow niz przyjemnosci z wyboru. A jesli chodzi o gusta narzeczonego to podobaja nam sie podobne rzeczy chociaz ostatnio zauwazylam ze dzieki niemu zwrocilam uwage tez na troche inny rodzaj sukni niz sobie w pierwszej chwili wyobrazalam. Ale i tak nie ma to jak przymiarka bo ciezko jest sobie siebie wyobrazic w jakiejs sukni.
_________________
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Sob Lis 01, 2008 4:27 pm   

Wybieram się z 2 koleżankami i moim świadkiem (coby męskie zdanie było). Z narzeczonym nie będę chodzić, bo rzadko się widujemy, a przede wszystkim chcę go zupełnie olśnić TEGO dnia, żeby mu się usta nie zamykały z wrażenia hehehe :smile:
 
 
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Nie Lis 02, 2008 8:55 pm   

A ja z moją świadkową, czytaj się moją siostrą: :D
_________________

6 czerwiec 2009
Pozdrawiam
Aga
 
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon Gru 15, 2008 2:28 am   

Ja pojechałam obejrzeć suknię z mamą i przyszłym ojczymem (jak pisałam wczesniej odkupiłam ją od kogoś, bo cena w salonie jak dla mnie była zawrotna 5tys :o ) wypatrzyłam ją wcześniej w internecie i pojechaliśmy "tak tylko obejrzeć i zobaczyć jak wyglądam w tym fasonie". Ale jak już ją ubrałam... musieliśmy kupić! I tak kupiłam pierwszą sukienkę jaką przymierzyłam i ominął mnie rajd po salonach:)
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 28, 2009 5:31 pm   

Ja jeździłąm z moją mamą i z przyjaciółką. Stwierdziłam , że muszą mnie obiektywnie ocenić 2 niezależne osoby, które mają różne gusta. Mogło się to skończyć katastrofą :D ale na szczęście w tej jedynej wygląda się wyjątkowo :D
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 9:41 pm   

Ja z moją mamą. Szczerze i bez kurtuazji mówiła, w czym źle wyglądam :) Narzeczony sam z siebie już na wstępie krzyczał, że sukienkę zobaczy w dniu ślubu i nie ma mowy, żeby miał ją wcześniej oglądać :P
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 10:16 pm   

Również jeździłam po salonach z mamą. Od razu wytykała co jej sie nie podoba, na poczatku mnie to drażniło bo nic jej nie pasowało ale to dobrze bo dzięki temu przymierzyłam więcej sukien i znalazłam coś idealnego.
_________________
 
 
asiulek82 


Dołączyła: 08 Paź 2008
Posty: 257
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 11:44 pm   

Z moim narzeczonym też nie było gadania, nawet w internecie nie chciał ze mną oglądać. Ale nie próbowałam go przekonywać, wolę żeby zobaczył mnie w sukni pierwszy raz w dniu ślubu. Pierwszą wyprawę po salonach odbyłam z mamą, następne z siostrą (i raz z siostrą i kuzynką), przy zamawianiu sukni byli mama, tata i siostra i utwierdzili mnie we wcześniejszej decyzji. Z moją siostrą mamy zbliżone gusta, pewnie za rok ja będę jej pomagać w wyborze :)
_________________
 
 
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 8:43 pm   

Ja na pierwszym rajdzie po salonach byłam sama, póżniej zdałam relacje mojemu narzeczonemu, a drugi raz i już ostatni:) byłam z narzeczonym jak założyłam tą właściwą to aż mu oczy zabłysły :) hehehe na szczęście ma dobry gust a jak ta suknia wisiała na wieszaku to nie chciałm przymierzyć, ale po namowie pani sprzedawczyni i mojego F. przymierzyłam i to było to :)
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Nie Mar 29, 2009 8:23 pm   

U mnie to było różnie - po salonach w Łodzi chodziłam z jedną siostrą, w Ptaku/ Polrosie byłam z moim S. (ale to było tylko przy okazji robienia "ogólnych" zakupów), po salonach w Bełchatowie przeszłam się z drugą siostrą, a ostateczną decyzję podjęłam w obecności tej "drugiej" siostry i jej koleżanki ze studiów. Ale suknię, która wybrałam przymierzałam już wcześniej w obecności "pierwszej" siostry :mrgreen: Przy czym doradców miałam kiepskich, bo prawie na każdą suknię mówiły "może być" :lol: :lol: :lol:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 29, 2009 8:32 pm   

A ja chodziłam głównie z mamą, raz też z przyjaciółką. A zadatkowałam ostatecznie z mamą :wink:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Nie Mar 29, 2009 9:23 pm   

U mnie byla cała wycieczka :D Byłam z mama, mamy siostra i z tesciowa :P a przy ostatecznej decyzji i zadatkowaniu dodatkowo byla jeszcze szwagierka ktora ma byc świadkowa ;) a jak juz wszystkie cztery zaczely piac na widok tej sukienki to uznalam ze musi byc cos na rzeczy ;)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Sob Kwi 04, 2009 9:45 pm   

ppola napisał/a:
U mnie byla cała wycieczka :D

U mnie też. Byli: rodzice, 2 koleżanki, kolega i mój świadek. I to zdanie tego ostatniego liczyło się najbardziej. Słusznie założyłam, że najlepiej mieć ze sobą męskie i damskie oko ;)
 
 
Karolka_23 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 5:06 pm   

Ja oczywiście z mamą, której podobałam się prawie we wszystkich sukienkach i z moją siostrą, która mogła spojrzeć na to "trzeźwym" wzrokiem.
_________________
 
 
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 5:47 pm   

ja z narzeczonym bo męskie oko musi być i z przyjaciółką drugi raz
_________________
 
 
darling 


Wiek: 40
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Cze 19, 2009 1:35 pm   

oczywiście z mamą :-)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl