Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Spacer po salonach- kto wam pomagał w wyborze sukni?
Autor Wiadomość
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 09, 2009 7:40 pm   

ja chodziłam z mamą albo psiapsiółą a ostateczny wybór padł przy obecności mamy i taty z czego tacie zawdzięczam przewiezienie mnie 600 km aby tego wyboru dokonać:):)
_________________
 
 
 
GosiaQ 

Dołączyła: 12 Sie 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 12, 2009 12:34 pm   

Kochani, jeśli chcecie świetnie wyglądać w tak ważnym dniu polecam serdecznie profesjonalną pomoc w postaci personal shopper (skype: [xxx]) - Ania Mikulska bardzo mi pomogła zarówno przy ślubie cywilnym jak i przy kościelnym. Ubrała mnie i mojego Męża. Wszyscy byli zachwyceni naszym wyglądem!!! A zakupy z nią to czysta przyjemność. Przesympatyczna profesjonalistka. Serdecznie polecam, będziecie zadowoleni. :wink:


edit: namiary proszę podawać na priv
kryszka
_________________
GosiaQ
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Paź 12, 2009 2:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ka-milka 

Dołączyła: 22 Kwi 2009
Posty: 9
Skąd: B-B
Wysłany: Sro Sie 12, 2009 2:04 pm   

Ja postanowiłam, że jednak postawię na mamę.. Niestety koleżanki wykluczyłam z grona poszukiwaczek sukni ślubnej. Stwierdziłam, że mama będzie najodpowiedniejszą osobą.
_________________
SUKNIE ŚLUBNE
 
 
GosiaQ 

Dołączyła: 12 Sie 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 12, 2009 4:07 pm   

No na pewno Mama musi uczestniczyć w tak ważnej decyzji, ale my chodziłyśmy z Mamą, Teściową i Anna Mikulska. Anna jest profesjonalistką i doradzała mi jaki kolor (ecru czy biały) i fason sukni jest odpowiedni do mojego typu urody i sylwetki. Dzięki czemu ukryłam mankamenty mojej sylwetki a uwypukliłam dobre strony :-) Czułam się świetnie i podobno super wyglądałam i moja Mama i Teściowa podzielały to zdanie.To jest bardzo ważny dzień dla każdej z nas, ale z całym szacunkiem jak widziałam w salonie jak jedna Mama doradziła - to dziewczyna miała pupę 2 razy większą niż w rzeczywistości a biustu w ogóle nie było widać. A Panie w salonach zawsze mówią że dobrze się wygląda....
Mało tego tak się rozkręciłyśmy w czwórkę, że Anna pomogła też kupić suknie mojej Mamie i Teściowej :) Potem wszystkie zbierałyśmy żniwa komplementów :-)
_________________
GosiaQ
 
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Sro Sie 12, 2009 4:17 pm   

Ostatnio widziałam jak przyszła panna młoda przy kości przymierzała sukienkę, która z przodu sięgała powyżej kolana. Wyglądała fatalnie, doskonale było widać jej gruuuube nogi... Przy wyborze tak ważnej rzeczy po stokroć lepsza najgorsza krytyka niż najmilsze komplementy. Dlatego radzę wybrać nawet kogoś kto lubi krytykować, byle konstruktywnie.
 
 
GosiaQ 

Dołączyła: 12 Sie 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 12, 2009 4:34 pm   

Święta racja! Ważne żeby pięknie wyglądać tego dnia. Życzę Wam żebyście właśnie tak wyglądały, bez względu na to z kim te zakupy będziecie robić!
_________________
GosiaQ
 
 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 19, 2009 10:53 pm   

Ja jak narazie chodziłam z siostrą ale we wrzesniu mam zamiar wybrać się do tych salonów gdzie suknie najbardziej mi się podobały z mamą, jeszcze jedna osoba do pomocy napewno się przyda ;)
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
mijo 

Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: Ldz /PTB
  Wysłany: Sro Paź 07, 2009 8:21 pm   

ja chce zabrać mojego najlepszego przyjaciela. z facetem pod ręke zawsze raźniej a i on bedzie wiedział w czym dobrze i w czym spodobam sie temu jedynemu :)

oczywiście na wstępne ogledziny zabiorę przyjaciółkę ktora potrafi byc szczera- maraton po salonach wytrzyma tylko kobieta :)
_________________



Ostatnio zmieniony przez mijo Sro Paź 07, 2009 8:41 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 1:50 pm   

mijo napisał/a:
maraton po salonach wytrzyma tylko kobieta :)


Tez tak myślałam do póki nie poznałam mojego M. On potrafi chodzić godzinami po sklepach kiedy ja już po godzinie jestem padnięta.Nie wiem jak to będzie kiedy zacznę chodzić po salonach:)
_________________


 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 10, 2009 8:55 pm   

yennefer napisał/a:
Ostatnio widziałam jak przyszła panna młoda przy kości przymierzała sukienkę, która z przodu sięgała powyżej kolana. Wyglądała fatalnie, doskonale było widać jej gruuuube nogi... Przy wyborze tak ważnej rzeczy po stokroć lepsza najgorsza krytyka niż najmilsze komplementy. Dlatego radzę wybrać nawet kogoś kto lubi krytykować, byle konstruktywnie.


Dlatego ja optuję za mamą, a nie narzeczonym czy przyjaciółką. Narzeczony zawsze powie, że wyglądasz bosko, zwłaszcza w sukni ślubnej (a powiedzmy sobie, mało kto wygląda źle w sukni ślubnej... chyba że rażąco źle dobrana). Mama będzie szczera no i charakter relacji jest taki, że raczej nie ma interesu, aby ci kadzić.
Na ostatnią przymiarkę trafił mój tata (jako kierowca, bo trzeba było suknię załadować do samochodu), poproszony o opinię był kompletnie zdezorientowany, w końcu walnął "wyglądasz jak choinka", bo już nie mógł opanować wzruszenia ;)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
agnese 


Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 18, 2009 4:04 pm   

Moimi doradcami są Mama i Siostra :)
One znają mnie najlepiej, wiedzą w czym nie tylko czuje się dobrze, ale i wygladam i dlatego to właśnie je poprosiłam o pomoc w tej kwestii :)
Ostatnio zmieniony przez agnese Nie Paź 18, 2009 4:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kfikfi 

Dołączyła: 20 Lip 2008
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 24, 2010 9:46 pm   

każdy ma prawo do różnego podejścia do tematu slubu. ja ze względu iż jedynymi organizatorami ślubu i wesela byłam ja z narzeczonym to jedyna osoba która mi pomagała przy wyborze suknie był..narzeczony. naprawdę super rady i trzeźwe spojrzenie na rożne kwestie. świetny doradca. i do tego mina Pań w salonach...bezcenna :D , mina mamy przed kościołem jak mnie pierwszy raz zobaczyła również niezapomniana :D :D
 
 
myszadm 

Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 12:53 pm   

Mama... :) - mój odwieczny doradca, aczkolwiek świadkowa również służyła radą, co prawda jedynie drogą mailową, ale jej wskazówki okazały się bezcenne.
Chodząc po salonach spotkałam się całym rodzinami i było to strasznie męczące zwłaszcza w salonach ograniczonych przestrzenią.
:kwasny:
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 10:49 pm   

a ja chodziłam tylko z mamą :D
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
kingakama 

Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 56
Skąd: teraz Warszawa
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 6:50 pm   

ja chodzę z siostrą, ona planuje ślub za dwa lata więc ją to kręci :)
 
 
Elwirka1 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 645
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Cze 02, 2010 8:33 am   

Tissaia napisał/a:
Narzeczony zawsze powie, że wyglądasz bosko, zwłaszcza w sukni ślubnej

Ja chodziłam z moim narzeczonym i w wiekszości przypadków właśnie tak mi nie mówił, bo
Tissaia napisał/a:
mało kto wygląda źle w sukni ślubnej
- no ja w wiekszości wyglądałam koszmarnie :)
Ale jak juz znaleźliśmy tą jedyną to powiedział, że bosko wyglądam :)
Siostra jest za daleko, żeby ze mną chodzić a że był to początek roku to nie miałam zbyt wiele czasu na chodzenie z przyjaciółkami :)
_________________
 
 
kaska8866 

Wiek: 38
Dołączyła: 19 Kwi 2011
Posty: 53
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Maj 01, 2011 9:23 pm   

Ja chodziłam z siostrą :D
Ale jak będzie odbiór przyprowadze pół rodziny ;D
_________________
Don't let go, never give up..It's such a Wonderful Life :)
 
 
Verenica 

Wiek: 43
Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 01, 2011 10:04 pm   

Ja chodziłam z mamą, bratową/świadkową i czasami z moją małą chrześnicą.
Jednak przy podejmowaniu ostatecznej decyzji kierowałam się uwagami brata - który jest najostrzejszym krytykiem jakiego znam. Jeżeli on twierdzi, że wyglądam dobrze - to znaczy, że wyglądam olśniewająco :lol:
_________________


http://www.pustamiska.pl
 
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 9:57 am   

Verenica napisał/a:
przy podejmowaniu ostatecznej decyzji kierowałam się uwagami brata - który jest najostrzejszym krytykiem jakiego znam. Jeżeli on twierdzi, że wyglądam dobrze - to znaczy, że wyglądam olśniewająco :lol:

Zawsze wiedziałam, że brat to fajna sprawa. Szczególnie starszy :wink:
_________________
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 12:53 pm   

Ja chodziłam z dziewczyną świadka(mamy bardzo podobny gust).
Przy ostatecznej dezyzji była mama.
A na przymiarki zabieram świadkowa i dziewczyne świadka żeby nauczyły się obsługi trenu :P
_________________

 
 
nezabravka 

Dołączyła: 08 Lis 2010
Posty: 50
Skąd: Los Anielinos
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 2:49 pm   

ja zrobiłam dwa "rajdy" po salonach, jeden z mamą, a drugi z bratową, która będzie moją świadkową i wtedy też wybrałam TĘ sukienkę... poza tym całą resztę z nimi omawiam i konsultuję:D
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Wto Maj 24, 2011 6:48 pm   

Ja pierwszego dnia łaziłam sama,a następnego dnia wzięłam ze sobą mamę i razem podjęłyśmy decyzję co do zakupu tej jedynej.
_________________
 
 
 
angelikax 

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 26
Skąd: PL
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 7:54 am   

Ja obawiam się wyjścia z moją mamą, bo mamy trochę odmienny gust.
Zamierzam kupić coś ekstrawaganckiego, a ona widziałby mnie w czymś prostym.
Czy miałyście problemy szukając sukni z mamą?
 
 
ardillaroja 

Wiek: 51
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 9:22 pm   

ja chciałabym się wybrać z przyjaciółką co ma cięty język, na wypadek gdyby pani powiedziała coś w stylu: rozmiarów powyżej 36 nie mamy! : ) ale mam jeszcze sporo czasu :)
 
 
angelikax 

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 26
Skąd: PL
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 7:42 am   

Problem w tym, że mojej mamie nie podobają się oryginalne kreacje, a taką właśnie mam zamiar kupić ;-) Obawiam się, że mnie zjedzie po całości za moje pomysły. Ona jest fanką tradycji i pewnie oczekuje, że kupię typową, białą suknię ;-)
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 8:34 am   

angelikax, No to może wybierz się z narzeczonym albo przyjaciółką i jak już będziesz pewna wyboru - to zabierz mamę żeby jej pokazać :) Ja tak zrobiłam ze względów logistycznych.
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Szczont 

Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 3:14 pm   

Wstaw jakieś zdjęcia sukni ślubnych na forum, to sama ci chętnie pomogę ;-) Może wtedy będziesz miała łatwiej? Przynajmniej wskażemy ci odpowiedni kierunek.
 
 
angelikax 

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 26
Skąd: PL
Wysłany: Sro Sie 10, 2011 7:41 am   

Np. bardzo mnie się podoba taka suknia:
[img]suknie-slubne.poznan.pl/img/suknia-slubna-ammo-1.jpg[/img]
Jest niestandardowa, prosta - tylko czy będzie się podobała ludziom?
 
 
malinka1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 987
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 10, 2011 8:04 am   

Ja ogladalam suknie sama, ale ostateczny wybór w salonie w którym było najwięcej moich typów byłam z moja siostrą. Siostra ma zupełnie inny gust niź ja ale w sumie fajnie było tak razem wybierać, wybór padł dośc szybko a moja siostra na to " Wiesz jak Tobie się podoba to pewnie ...wygladasz ładnie więc kupuj" i tyle .
_________________
malinka1984


 
 
kaniaa 

Wiek: 36
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 74
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 10, 2011 5:39 pm   

Ja wybrałam się z przyjaciółką, która jeszcze nie jest świadoma, że będzie świadkową :smile: Mamy podobny gust i myślę, że wybierzemy coś fajnego.
_________________
 
 
angelikax 

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 26
Skąd: PL
Wysłany: Czw Sie 11, 2011 7:42 am   

Dziewczyny, a możecie skomentować sukienkę, którą pokazałam? Chciałam wkleić zdjęcie, ale nie wyszło, bo jakaś blokada jest. Będę wdzięczna za oceny mojego typu ;-)
 
 
Szczont 

Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sie 15, 2011 5:03 pm   

Suknia jest naprawdę bardzo ładna ;-) Tylko czy nie zbyt prosta? Obawiam się, czy nie będziesz wyglądała jak gość weselny, a nie najważniejsza osoba na imprezie. Jak myślicie?
 
 
angelikax 

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 26
Skąd: PL
Wysłany: Wto Sie 16, 2011 7:24 am   

Hmmm... no to mnie zaskoczyłaś. Mnie bardzo odpowiadają takie proste suknie ślubne i taką sobie właśnie założyłam dla siebie. Nigdy jakoś nie podchodziły mnie suknie ogromne - niby pasują do klimatu imprezy, ale to nie to samo...
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Sie 16, 2011 8:50 am   

przypominam że to jest temat o tym kto pomagał w poszukiwaniu sukni a nie o pomocy w wyborze sukienki, do tego są odpowiednie wątki, np. co powiecie na tą... (warto poszukać)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Sie 16, 2011 6:22 pm   

ze mną była najpierw koleżanka, a ostatecznie przy wyborze pomogła teściowa i szwagierka
_________________


udanego dnia Gość
 
 
angelikax 

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 26
Skąd: PL
Wysłany: Sro Sie 17, 2011 7:33 am   

ppola - jeszcze chwila ;-)
Cóż... nie będę już czekała na inne propozycje i chyba ostatecznie zdecyduję się na tą sukienkę, którą pokazałam wcześniej. Tj. przynajmniej sprawdzę czy będę faktycznie w niej atrakcyjnie wyglądała ;-)
 
 
Szczont 

Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sie 19, 2011 5:51 pm   

Skoro dziewczyny milczą, to chyba zdanie jest oczywiste - wybierz inną sukienkę. Suknia ślubna powinna być wystawna, efektowna. Chyba nie chcesz być pomylona z innymi gośćmi prawda?
 
 
angelikax 

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 26
Skąd: PL
Wysłany: Pon Sie 22, 2011 7:28 am   

No dobra - już nie jęczę ;-)
Zresztą lada dzień będę miała okazję ją przymierzyć, a wtedy postaram się wam pokazać fotki. Same ocenicie czy faktycznie wyglądam w niej korzystnie ;-)
 
 
Szczont 

Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 3:32 pm   

Czy masz już te fotki? Pokaż je Chętnie ocenimy jak wyglądasz. Najlepiej wrzuć kilka zdjęć z różnymi ujęciami sukni.
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Sro Wrz 21, 2011 12:24 pm   

ja będę chodzic z narzeczonym :) rodzice mieszkają 300km stąd, siostra - 100km, wiec niejako nie mam wyboru, a koleżanek tutaj nie posiadam :)
Planuję,że przejdziemy sie po salonach, on mi obiektywnie powie, w którym kroju jest mi najlepiej- a potem rajd po całej Łodzi i mierzenie używek z allegro :)
_________________
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Wrz 28, 2011 5:20 pm   

moje poszukiwania suknii były dość intensywne i dlugie...
1(Cymbaline)i 2(Karina) raz koleżanka była ze mna, 3(rzgów - Karina, Ti-Amo, Wenus) mama, 4(Najna, Karina) kuzynka, 5i ostatni siostra (moja świadkowa)(salony: Venus - koło katedry, Optimus Plus - Sienkiewicza, i całe Jaracza) ...

i na szczeście to już koniec...
 
 
cammillka 

Dołączyła: 12 Paź 2011
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 5:22 pm   

U mnie też różnie, bo kilka salonów zwiedziłam. Najbardziej byłam zadowolona ze świadkowej :) Była już po swoim ślubie, wiedziała na co zwracać uwagę.
 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Lut 29, 2012 5:11 pm   

Ze mną salony odwiedzały: mama, moja bratowa, moje dwie przyjaciółki i koleżanka ze studiów. Zawsze były ze mną 2 lub 3 osoby ;)
_________________
 
 
aguuuunia44 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Sro Lut 29, 2012 7:21 pm   

A ze mną za pierwszym razem były: mama, siostra mamy i moja chrzestna. Później sama siostra mamy. Później sama mama. A przy zamawianiu sukni- babcia :) Natomiast przy pierwszej przymiarce i później przy odbiorze sukni była moja świadkowa :)
_________________



Miłego dnia Gość :)
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 29, 2012 7:27 pm   

U mnie zawsze była to mama i sprawdziła się na medal :)
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 29, 2012 7:54 pm   

Ja chodziłam ze świadkową a była nią moja siostra cioteczna. Na pierwszą przymiarkę oprócz siostry zabrałam przyszłą bratową i naszą forumową kakonkę :)
_________________
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Lut 29, 2012 9:25 pm   

Na przymiarki chodziła ze mną moja świadkowa i nasza wspólna kumpela. Bardzo mi się to podobało, super rozrywka, a rady nieocenione. No a jak już wybrałam chyba 3 kwalifikujące się do ostatecznej rozgrywki, zabrałam mamę żeby ostatecznie doradziła i wybrałam.:)
_________________
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lut 29, 2012 10:01 pm   

ja zazwyczaj chodziłam z mama i siostrą, która będzie świadkową, klika razy sama weszłam do salonu a na jeden 'rajd po salonach' zabrałam siostrę i kuzynkę
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 29, 2012 10:21 pm   

ja chodziłam z mamą i siostrą:D
_________________

 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Sro Lut 29, 2012 11:39 pm   

Chodzila ze mna Mama i juz pierwszego dnia znalazlam to czego szukalam. Ale lacznie biegalysmy dwa dni. Mama sprawila sie na medal, stuprocentowa szczerosc. :razz:
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl