Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Spacer po salonach- kto wam pomagał w wyborze sukni?
Autor Wiadomość
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 7:29 am   

Początkowo, tzn. niezobowiązująco chodziłam z koleżanką ze studiów, raz byłam z dwoma innymi koleżankami, natomiast sukienkę kupiłam przy udziale Mamy, Taty i Siostry - mojej Świadkowej.
_________________


 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Nie Mar 04, 2012 6:39 pm   

a my idziemy jutro z P do Najny i chyba wreszcie jakiegoś obciacha wybiorę, bo troszkę tak głupio na niecałe 4 miesiące przed nic nie mieć.......
_________________
 
 
antonka 

Wiek: 37
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 87
Skąd: Sieradz/łódż
Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 11:59 am   

z facetem to nie chodzenie po sklepach :)
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 12:02 pm   

e, wybraliśmy spokojnie razem...

Mi w sumie zależało,żeby się nie bawic w zwiedzanie 10 salonów, tylko dość sprawnie wybrać coś, w czym w miarę jakoś wyglądam (co przy niezbyt idealnej sylwetce nie jest takie łatwe :P )
_________________
 
 
Aleksandra6 

Dołączyła: 27 Cze 2012
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 11:05 am   

Ja chodziłam głównie z mamą, raz dołączyła do nas babcia (sponsor sukni;P ) i raz byłam z moją przyszłą szwagierką. Niestety nie mam żadnej siostry, czy siostry ciotecznej a z koleżankami nie chciałam iść, bo różnie to bywa z ich doradzaniem. Mama zawsze najlepsza :D
 
 
afra 

Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 30, 2013 2:48 pm   

Hej dziewczyny,
Trzeba rzeczywiście dobrze przemyśleć kogo ze sobą zabrać.
Pracuję w salonie i widuje różne "rodzaje" doradców.
Pokrewieństwo nie ma tu znaczenia. Czasem mama doradza spokojnie i rzeczowo, czasem chce wybrać za córkę ale są też takie, które nie mówią nic. I to jest najgorsze dla dziewczyny, która potrzebuje usłyszeć opinię kogoś zaufanego. Ja oczywiście też zawsze służę pomocą, no ale wiadomo, że do sprzedawcy ma się ograniczone zaufanie, myśląc, że po prostu chce sprzedać i tyle.
Odradzam koleżanki, które patrzą na to co im się podoba i w co same by się ubrały. Wybierzcie kogoś kto ma styl podobny do waszego i poza sukienką zobaczy jeszcze was w tej sukience :razz:
Wystrzegajcie się doradców, którzy w kółko powtarzają: to Twoja suknia, Ty musisz wybrać, Ja Ci nie pomogę, każda jest ładna itd :!:
 
 
PaulinaPS 

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 30, 2013 10:53 pm   

ja byłam ze świadkową, siostrą i jeszcze dwoma koleżankami. Z mama wielka klapa, co nie ubiorę to zaraz ryczy, że pięknie, och i ach jej córka za mąż itp.
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 31, 2013 10:26 am   

Ja pierwszy raz byłam z mamą i tatą :P
Ostateczną rundkę zrobiłam tylko z mamą i właśnie kupiłam tą pierwszą sukienkę, którą mierzyłam :)
_________________
 
 
karotka0111 

Dołączyła: 11 Sty 2013
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 31, 2013 1:36 pm   

ja wybrałam się z przyjaciółką, a kiedy trafiłam na tą jedyną następnego dnia zabrałam jeszcze mamę i bratową mojego przyszłego męża :) Do każdej z nich miałam wielkie zaufanie i wiedziałam że ich opinia będzie szczera. Dziewczyny sprawdziły się w stu procentach bo doradzając nie kierowały się własnymi upodobaniami tylko tym w czym ja wyglądam dobrze i czy sukienka pasuje do mojej osoby :)
Oczywiście przed założeniem tej jedynej mamie i bratowej pokazałam się jeszcze w trzech które moim zdaniem były prześliczne (żeby miały porównanie)Komisyjnie potwierdziły mój ostatni wybór sukni w której czułam się wyjątkowo.
_________________
 
 
Żuczek007 


Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 207
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Czw Sty 31, 2013 4:45 pm   

Pierwszego dnia towarzyszyła mi mama i siostra. Podczas drugiego dnia poszukiwań doradcami byli mama i...tata :)

Z mamą czułam się super bezpiecznie. Wyłapała takie rzeczy w sukienkach, na które w życiu bym nie zwróciła uwagi. No i wiedziała, czego szukam :)
_________________
 
 
Karolain 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 01, 2013 9:33 am   

Ja zaczęłam poszukiwania z mamą i świadkową, później jeździłam już tylko ze świadkową bo mama zrezygnowała po pierwszym dniu jak ją przeciągnęłyśmy po połowie Łodzi. Pojechała z nami jak wybrałam już ta jedyną, żeby jeszcze potwierdziła mój wybór, wtedy też zabrałam przyjaciółkę, co 4 głowy to nie jedna :smile:
 
 
karotka0111 

Dołączyła: 11 Sty 2013
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 01, 2013 1:34 pm   

dla ciekawostki Wam powiem że pierwszy salon jaki odwiedziłam no długo przed wybraniem się na prawdziwe poszukiwania to był salon poza łodzią. Pojechałam tam z moim przyszłym bo nie miałam z kim, a sam salon skusił mnie rewelacyjnymi przecenami jakie były na ich stronie. Przymierzyłam ze cztery sukienki, każda pozostawiała jakieś ale...
Jednak mina mojego przyszłego jak słyszał ceny była bezcenna :smile:
dodam że moja mina mogła być podobna bo sukienki choć ładne raczej nie były warte tego co oferowano (za modele z manekinów) w Łodzi bez wielkiego wysiłku i targowania za te ceny można kupić cuda i to uszyte specjalnie dla młodej :)
_________________
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 10:26 pm   

W poszukiwaniach towarzyszyła mi oczywiście moja kochana Mama. Nie mogło być inaczej :) Zna mój gust, sama ma świetny gust, nie narzucała mi niczego - doradzała :)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Pon Lut 11, 2013 10:08 am   

Na mierzenie sukien w salonach chodziłam z mamą (tylko 2 razy). Wcześniej chodziłam sama, ale nie odważyłam się wejść do żadnego salonu i przymierzyć.
Suknię wybrałam w tym salonie, do którego udałyśmy się jako pierwszego :lol:
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 17, 2013 8:22 pm   

kaledonia napisał/a:
Wcześniej chodziłam sama, ale nie odważyłam się wejść do żadnego salonu i przymierzyć.

Też się nie odważyłam wejść sama do salonu :? Dobrze mieć wsparcie! :wink: :)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
oliwiabednarek 

Wiek: 40
Dołączyła: 28 Lis 2013
Posty: 39
Skąd: www
Wysłany: Pon Gru 09, 2013 12:35 pm   

Ja najpierw mam zamiar wybrac się z przyjaciółką i zobaczyć co i gdzie mi się podoba. Na ostateczną decyzję pojadę już oczywiście z mamą :) )
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Gru 09, 2013 1:29 pm   

Moje koleżanki nie miały czasu, gdy ja go miałam, więc udało mi się zaciągnąć rodziców. I tak chciałam żeby przy ostatecznej decyzji była mama, więc na jedno wyszło.
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 09, 2013 1:35 pm   

Ja napewno z moja świadkową - przyjaciółka i mamą, bo ma najlepszy gust pod słońcem :)
_________________

 
 
exoode
[Usunięty]

Wysłany: Wto Gru 10, 2013 12:26 pm   

a ja sobie chodzę sama - a to wracając z pracy gdzieś zajrzę, coś przymierzę, a to jadąc przez miasto zahaczę o salon jakiś :)

niestety mama jako osoba niepelnosprawna nie ogarnęłaby tych podróży, a ciąganie przyjaciółki uznałam za bezlitosne. Taka Zosia samosia ;)
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 9:40 am   

Rodzice mnie zaciągnęli do Kariny jak byliśmy na zakupach na Ptaku :P
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 9:51 am   

Mi najpierw pomagały Forumki :smile: w dzień zakupu sukni byłam z Mamą w kilku salonach :-) ale i tak wróciłyśmy do Najny, do pani Alicji. Ostatecznie przyjechali też Tata, Siostra i Przyjaciółka. Wszyscy się zachwycali :) ))
_________________


 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 10:14 am   

Mi pomagała moja ukochana babcia i siostra Marcina :)
_________________

 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 3:32 pm   

Mama i babcia :) Wszystkie wiedziałyśmy czego oczekujemy od sukni i znalazłyśmy ;)
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 3:47 pm   

A mnie pomagała Mama :) Zawsze wiedziałam, że to będzie TYLKO ona :) Ja osobiście uważam, że im więcej "opiniodawców", tym trudniej, tym więcej frustracji, a bardzo często wybór, który nie do końca odpowiada nam, ale podoba się innym :) Ja wiem na milion %, że moja suknia, jest tylko moja :D
_________________
 
 
hany 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 856
Skąd: Piotrków/Wrocław
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 4:18 pm   

A mi świadkowa, czyli moja przyjaciółka oraz koleżanka z pracy :)
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=15664
 
 
ZuzM 


Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 300
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 28, 2014 12:35 pm   

Ze mną poszła mama:)
_________________


http://makagigi.pl/ -przepisy, dom, ślub, życie ! :)
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 03, 2014 8:42 pm   

Mnie towarzyszyła Mama i młodsza siostra :)
_________________


 
 
lejla79 

Dołączyła: 21 Lis 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 04, 2014 5:22 pm   

Mi towasyszyla mama i siostra :-) ale to opinia siostry bardziej się liczyła oczywiście mamy też :-) ale nawie większość sumienek się podobała natomiast siostra potrafi głośno powiedzieć to co myśli :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl