Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Paznokcie
Autor Wiadomość
wiosna 

Dołączyła: 27 Mar 2008
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 9:08 pm   

Ja ostatnio byłam w salonie na Piotrkowskiej 88 i dowiedziałam sie że tam pracuje Pani, która zajęła 3 miejsce w Polsce na mistrzostwach w paznokciach więc może tam spróbuj ale ja osobiście u niej nie robiłam paznokci więc lepiej tam iść i obejrzeć wcześniej jej prace
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 10:07 pm   

wiosna, a jak ma na imię? bo może ją znam
_________________
 
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sro Mar 24, 2010 9:17 pm   

Moje pazurki mimo silici i innych ulepszaczy sa straszne. Dlatego mam je zawsze krótkie.
Miałam kilka razy żel i akryl,a le jakoś niespecjalnie mi podrasowało, a teraz w pracy z małymi dziećmi mi zupełnie odpadają.
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 24, 2010 9:28 pm   

ja mam swoją płytkę bardzo ładną. Ale niestety raz przed weselem złamały mi się dwa paznokcie i obcięłam wszystkie i założyłam żelowe.. no i to nie była dobra decyzja bo jak już zdjęłam te pazurki to moje zaczęły się strasznie rozdwajać, ledwo odrosły a już się łamały... no i mam teraz problem, bo nie wiem jaka odżywka mogłaby mi pomóc... używałam coś tam z sally hansen ale nie pomogło :(
_________________
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 24, 2010 9:35 pm   

ja już kombinuję/rozmyślam co mam zrobić sobie na pazurkach na święta.
Jak znajdę czas to zrobię coś fajnego. Jak nie to "podrasuję" frencha którego mam.
_________________
 
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 25, 2010 8:49 am   

Ja miałam przez ponad 2 lata żele, później mała przerwa i teraz mam od roku akryle- taki nie rzucający się w oczy, naturalnie wyglądający french (bardzo podobny do takiego jak na zdjęciu Ambrozji lub Klaudynki )
_________________
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw Mar 25, 2010 1:55 pm   

Hosiole napisał/a:
Ja miałam przez ponad 2 lata żele, później mała przerwa i teraz mam od roku akryle- taki nie rzucający się w oczy, naturalnie wyglądający french (bardzo podobny do takiego jak na zdjęciu Ambrozji lub Klaudynki )


Ale ja mam naturalną płytkę :)
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
diamond 


Wiek: 35
Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 1439
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 12:25 am   

ja sama noszę ciągle akryl i sądzę że na ślub też sobie przedłużę akrylem, co do akryli i żeli to polecam markę SPN z BeAutica, bardzo dobrze się trzyma i można tylko uzupełniać
_________________

moje ślubne wspomnienia :) www.forum.wesele-lodz.pl/...p=622862#622862
 
 
Marchewunia 

Dołączyła: 25 Wrz 2009
Posty: 44
Skąd: k/Łódź
Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 9:34 am   

ja stawiam na naturalność :) Chodzę do kosmetyczki, która wyprowadza mi moje obgryzane przez lata paznokcie i są już w niezłym stanie :)
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 8:33 pm   

Paznokcie tylko i wyłącznie naturalne! Babki ze sztucznymi paznokciami mnie rozśmieszają :smile: (nie pytajcie dlaczego). Najbardziej lubię i noszę takie o średniej długości. Za długie kojarzą mi się z brudnymi szponami, a za krótkie z kikutami. Moje ulubione kolory lakierów do paznokci to: burgund, ciemny fiolet (śliwka), czarny, czerwony, ciepłe odcienie różu do frenchu, biały mleczny.
_________________

 
 
diamond 


Wiek: 35
Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 1439
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 1:59 pm   

randomgirl mówisz że dziewczyny z przedłużonymi sztucznie paznokciami noszą brud za paznokciami... ale z kolei malując sobie na czarno paznokcie nie wygląda to estetycznie, a przedłużanie paznokci nie powinno się kojarzyć tylko z jakimiś świecącymi gadżetami, są dziewczyny które lubią french a nie mogą same wychodować własnych
_________________

moje ślubne wspomnienia :) www.forum.wesele-lodz.pl/...p=622862#622862
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 2:37 pm   

Jeśli dziewczyna nie może zapuścić swoich naturalnych paznokci (bo np ciągle je się łamią)- co za problem, by sobie je przedłużyła? Ludzie patrzą na dłonie, na paznokcie, każda kobieta chce mieć je ładne.
Jeśli ty randomgirl możesz sobie zapuścić paznokcie i "nosić' jaką długość chcesz- super. Na pewno dziewczyny, które cię "rozśmieszają" też chciałyby tak mieć- a nie mogą...

Tu zdjęcie żelowych (sztucznych?) paznokci Ambrozji ze strony wcześniejszej.

Śmieszne?


Ja osobiście mam twardą płytkę, po mamie, paznokcie rosną mi bardzo szybko, nie łamią się i nie chorują, nie mam problemu z zapuszczaniem. Często obce dziewczyny mnie zaczepiają (nawet wczoraj, w windzie ;) ) i pytają czy to moje prawdziwe paznokcie. :smile: Aktualnie zapuszczam je trochę do ślubu.
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 2:44 pm   

randomgirl napisał/a:
Babki ze sztucznymi paznokciami mnie rozśmieszają (nie pytajcie dlaczego).

ja mimo wszystko jestem ciekawa!

sama do śłubu na pewno założę krótkie, naturalne żelowe z frenchem - nie widze nic w tym śmiesznego. mam łamliwe paznokcie, teraz je odzywiam i jest coraz lepiej, ale nie mam ładnej płytki panokcia, długiej, tylko króciutką. Na ślubie wszyscy zwracają uwagę na dlonie panny młodej i to, że chce miec ona zadbane paznokcie, nie jest smieszne w żadnym wypadku..

Co innego szpony na kilka cm...ale to zupełnie inna bajka, a Ty wrzuciłaś wszystko do jednego worka..
 
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 3:22 pm   

no właśnie, ja mam bardzo krótką płytkę, poza tym przez wiele lat obryzałam i niestety nawet teraz nie wyglądaja korzystnie, dlatego robię sobie zele, zeby wygladac estetycznie. Uwierz mi randomgirl, ze chcialabym miec swoje paznokcie, ale niestety nie moge. Nie bardzo rozumiem Twojego nastawienia do sztucznych paznokcie... Są sztuczne i sztuczne..
_________________
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 6:18 pm   

anuszkaa napisał/a:
Są sztuczne i sztuczne..
no wiem, ale zawsze pod spodem czai się drugi paznokieć :razz:

[ Dodano: Sro Kwi 14, 2010 7:06 pm ]
diamond napisał/a:
randomgirl mówisz że dziewczyny z przedłużonymi sztucznie paznokciami noszą brud za paznokciami...


gdzie to napisałam? naucz się czytać dziewczyno.
_________________

 
 
diamond 


Wiek: 35
Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 1439
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 7:40 pm   

randomgirl napisał/a:
kojarzą mi się z brudnymi szponami


przestań atakować ludzi
_________________

moje ślubne wspomnienia :) www.forum.wesele-lodz.pl/...p=622862#622862
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 7:47 pm   

diamond, każdy widzi co jest napisane i kto kogo atakuje.

Napisałam, że za długie (paznokcie) kojarzą mi się z brudnymi szponami, a to nie znaczy to samo co:
diamond napisał/a:
dziewczyny z przedłużonymi sztucznie paznokciami noszą brud za paznokciami


Ty naprawdę nie umiesz czytać :?
_________________

 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 7:58 pm   

randomgirl, to kolejny wątek w którym prowokujesz awanturę...
jeśli nie podobają Ci się sztuczne paznokcie, ok, ale czy to jest powód żeby obrażać osoby które je noszą?? ;/

i nie wiem dlaczego długie paznokcie kojarzą Ci się z brudem... :?

wystarczy zadbać...
_________________
Ostatnio zmieniony przez agulka1989 Sro Kwi 14, 2010 8:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 8:23 pm   

randomgirl napisał/a:
diamond napisał/a:
randomgirl mówisz że dziewczyny z przedłużonymi sztucznie paznokciami noszą brud za paznokciami...


gdzie to napisałam? naucz się czytać dziewczyno.


wydaje mi się że tu...

randomgirl napisał/a:
Za długie kojarzą mi się z brudnymi szponami


a propos sztucznych paznokci...
ja by chciała mieć długie ładne paznokcie, które ciągle są estetyczne.
Niestety moja praca (kosmetyczka, manicurzystka) powoduje, że moje naturalne paznokcie łamały się, były niepomalowane...
Dlatego jako przeciwniczka sztuczności... musiałam założyć paznokcie.
W tej chwili noszę żele...
Na ten moment mam naturalne, delikatnie mleczne pazurki.
Niektóre klientki pytają, jak zapuściłam takie paznokcie...
Czasem najdzie mnie ochota na jakiś brokat, czasem na frencha...
Noszę je nie dlatego, że jestem pusta, "prosta" (no bo tak podobno jest gdy ma się tatuaż).
Noszę je dlatego, bym nie musiała codziennie malować paznokci...

a tak wyglądają
_________________
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 8:24 pm   

randomgirl napisał/a:
gdzie to napisałam? naucz się czytać dziewczyno.

proponuję troche kultury, nie tylko ja widze, że masz z tym problem...mamy zwyczaj na tym forum uzywac tonu raczej miłego niz neutralnego, chyba, że jest powód, a przy rozmowie o paznokciach nie ma powodu, by byc dla siebie niemiłym..
 
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 8:28 pm   

agulka1989, ja nikogo nie obrażam, ale rozumiem, że mogą się obrazić posiadaczki tipsów, że komuś się to nie podoba lub kogoś rozśmiesza drugi paznokieć czający się pod tym sztucznym. Nie wspomnę o tym, że naturalne paznokcie jeszcze bardziej stają się zniszczone i brzydkie, a czasem nawet zakażone pod tipsem grzybicą:



Rozumiem, że nie przyszłaś tutaj wypowiedzieć się w temacie, tylko zwrócić mi uwagę? :? Masz jakiś problem czy co? Pewnie chodzi Ci o to, że zwróciłam Ci uwagę, że nie powinnaś pisać w dniu katastrofy, że nie "nie trawiłaś Kaczyńskiego". Naprawdę wspaniały odwet.

agulka1989 napisał/a:
i nie wiem dlaczego długie paznokcie kojarzą Ci się z brudem..
a co, nie mogę mieć takich skojarzeń?
Pewnie nasuwają się one stąd, że oglądając kiedyś na TVN Style australijski program "How to Live Longer" uzyskałam informację, że pod długimi paznokciami jest największe stężenie bakterii w porównaniu do innych długosci. Także takie skojarzenia wydają się być w pełni uzasadnione. Nienaturalna długość budzi natomiast oczywiste skojarzenia ze szponami.
_________________

 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 8:41 pm   

randomgirl napisał/a:
Rozumiem, że nie przyszłaś tutaj wypowiedzieć się w temacie, tylko zwrócić mi uwagę? :? Masz jakiś problem czy co? Pewnie chodzi Ci o to, że zwróciłam Ci uwagę, że nie powinnaś pisać w dniu katastrofy, że nie "nie trawiłaś Kaczyńskiego". Naprawdę wspaniały odwet.

ja mam problem?? :hahaha:

ja mam swoje naturalne paznokcie i mam ładną płytkę, dbam o nie. żele miałam raz kiedy tuż przed weselem w rodzinie złamałam 3 paznokcie. i nie uważam że sztuczne paznokcie są śmieszne itp.

odwet?? dziewczyno opanuj się!!! a to co napisałaś w tamtym wątku i cytaty naszych wypowiedzi były wyjęte z kontekstu...

czytając Twoje niektóre posty można wywnioskować że to Ty masz jakiś problem...
_________________
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 8:46 pm   

Misiak87 napisał/a:

Tu zdjęcie żelowych (sztucznych?) paznokci Ambrozji ze strony wcześniejszej.


ale to nie moje ślubne paznokcie :smile:

Ślubne miałam naturalne, tylko pomalowane, o tak:



trochę mało wyraźne, ale chyba jedyne jakie mam zdjęcie pazurków. W gratisie jeszcze dłoń męża mego :smile:

pazurki.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 454 raz(y) 29.43 KB

_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 9:18 pm   

Ambrozja ja nie pisałam, że ślubne. :smile:
One nawet nie wyglądają jak sztuczne! :)

Jak się nie myje dłoni, to są pod paznokciami bakterie- nie ważne, czy pod długimi, czy pod krótkimi... :-?
_________________
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 10:07 pm   

randomgirl napisał/a:
pod długimi paznokciami jest największe stężenie bakterii w porównaniu do innych długosci


randomgirl napisał/a:
Nie wspomnę o tym, że naturalne paznokcie jeszcze bardziej stają się zniszczone i brzydkie, a czasem nawet zakażone pod tipsem grzybicą


nie no jasne...
tylko, że aby dopuścić do grzybicy pod tipsem trzeba jej warunki stworzyć (powietrze, zawilgotniałą przestrzeń między tipsem a paznokciem itd itd itd.)
A mało to grzybic na krótkich paznokciach?
_________________
 
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 12:30 am   

ja miałam raz akrylowe i nie wiem czy to właśnie po nich, ale teraz okropnie mi się łamią i nijak mogę zapuścić, jeśli tak będzie do ślubu to zrobię sobie żelowe, bo tamte akrylowe podobały mi się ( ale może ciut koleżanka nie doświadczona i teraz mam tego efekty) i ładnie wyglądały :) :)

ale to że grzybica się robi, no żart jakiś, tak jak pisała misia- misia do tego potrzeba warunków żeby stworzyć grzybicę...

chciałam sobie zrobić tatuaż, ale będe wtedy " pusta " mmm....
_________________
 
 
diamond 


Wiek: 35
Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 1439
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 11:27 am   

misia-misia nie potrzebujesz stylistki paznokci albo kosmetyczki do pracy?? :lol:

a ja i tak lubię i będe lubiła sztuczne paznokcie i nawet wkleję sobie zdjęcie moich akryli

2.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 606 raz(y) 41.2 KB

_________________

moje ślubne wspomnienia :) www.forum.wesele-lodz.pl/...p=622862#622862
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 6:12 pm   

moje obecne pazurki... mam teraz fazę na frencha 8) bo u mnie to się wszystko zmienia jak wiatr zawieje :roll: 8)

_________________
 
 
 
diamond 


Wiek: 35
Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 1439
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 6:55 pm   

tego frencha masz bardzo po warszawsku, sama zakładasz?
_________________

moje ślubne wspomnienia :) www.forum.wesele-lodz.pl/...p=622862#622862
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 7:00 pm   

sama, na szybko, 5 minut przed wyjściem... nie miałam czasu na "łódzkiego" frencha
_________________
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 8:44 am   

diamond napisał/a:
tego frencha masz bardzo po warszawsku
a co to znaczy?

Misia ja też mam żele french od środy :) Wakacje idą :P
_________________

 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 9:50 am   

a ja sie zaczynam zastanawiac nad zelem na paznokcie moje wlasne, zeby je nieco pogrubic... staram sie je opilowywac krociutko, ale szybko rosna i zdaza mi sie porysowac moje dzieci....
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 2:02 pm   

Kati napisał/a:
diamond napisał/a:
tego frencha masz bardzo po warszawsku
a co to znaczy?


ja też się nad tym zastanawiam :)
ja mam na razie luz od żeli :) założę kilka dni przed ślubem :)
_________________
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 11:20 pm   

po "warszawsku" znaczy że ta biała końcówka nie jest taka baaaaardzo "usmiechnięta" (czyt. głęboka linia uśmiechu).
Sama nie bardzo rozumiem czemu akurat po "warszawsku" ale niech już tak będzie 8)
Ja sobie robię różnie, raz z mniejszym raz z większym uśmiechem. jak mi się zachce
_________________
 
 
 
diamond 


Wiek: 35
Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 1439
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 10:17 pm   

nie no o gustach się nie dyskutuje ;p rzecz jasna, a warszawski pownieważ wszystkie panienki z warszawy zakładają sobie właśnie podobnego frencha, nie chcą z uśmiechem tylko proste kreski, wiadomo kto co się komu podoba :)
_________________

moje ślubne wspomnienia :) www.forum.wesele-lodz.pl/...p=622862#622862
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 10:33 pm   

no to mój też nie jest "po warszawsku" bo jest półokrągły 8)
ale nie ważne :wink:
_________________
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Cze 06, 2010 8:40 am   

diamond napisał/a:
nie no o gustach się nie dyskutuje
fakt
diamond napisał/a:
warszawski ponieważ wszystkie panienki z warszawy zakładają sobie właśnie podobnego frencha, nie chcą z uśmiechem tylko proste kreski
Ja wprawdzie nie panienka, ale z Warszawy - założyłam sobie żele nie mając bidula pojęcia, że są po warszawsku i po innemu, z uśmiechem czy bez. Oto przykład jak do banalnej rzeczy można dorobić ideologię... :smile:
_________________

 
 
 
diamond 


Wiek: 35
Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 1439
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 06, 2010 11:30 am   

wiesz no Kati nie jesteś już w wieku nastolatki ;p a przeważnie takie sobie robią, a nie wiem czy słyszałyście że jest nowy kształt paznokci tez zakładany wyłącznie przez nastolatki ale tym razem amerykańskie. Kształt nazywa się Flair, dla mnie to są łopaty do grzebania w ziemi, ale znowu się potwierdza że ludzie mają różne gusta.

nails.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 588 raz(y) 12.44 KB

nails.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 550 raz(y) 12.44 KB

_________________

moje ślubne wspomnienia :) www.forum.wesele-lodz.pl/...p=622862#622862
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Cze 06, 2010 10:56 pm   

ale paskudne :?
_________________

Ostatnio zmieniony przez randomgirl Nie Cze 06, 2010 10:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 12:00 am   

ze tak powiem krotko "fuj"
_________________
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 12:04 am   

że tak powiem... komuś nie chciało się opiłować boków i stworzył "nowy" kształt :roll:
_________________
 
 
 
malaboska 

Dołączyła: 14 Lip 2010
Posty: 8
Skąd: ldz
Wysłany: Sro Lip 21, 2010 11:04 am   

Nie będę wnikać w kwestie ocenne - czy żele ładne czy nieładne, bo wywołują dużo emocji i to złych emocji... Podzielę się zatem moim sposobem na paznokcie naturalne - zdrowe i niełamliwe.
Atakuję z dwóch stron: od środka słonecznikiem, dorzucając do czego się da, tak z łyżeczkę dziennie, a to do jogurtu, a to do sałatki, a to zjeść prosto z łychy... A od zewnątrz: P.Shine, zwany też manicurem japońskim. Ostatnio coraz bardziej popularny, ale wiąż zadziwia mnie, że tak mało, bo efekty daje spektakularne. Opisuję i objaśniam: preparat oparty na krzemionce. poławiacze czegoś z morza, w Japonii, co wymaga grzebania w piasku na plaży mają długie i mocne szpony, co rzuciło się w oczy komuś z paznokciami gorszymi, zbadali piach, okazało się, że to zasługa krzemionki, no i zapakowali ją do pudełeczek, sprzedają i rąbią kasę.
Proponuję iśc na jeden zabieg do gabinetu, zobaczyć technikę, a potem kupić sobie zestaw na (tu był link do sklepu on-lien, ale nie jestem jeszcze 10 dni i nie wysłałam jeszcze 7 postów, czy na odwrót, może pw będe mogła przesłać :) ) - sklep jest notabene w Łodzi, więc można się umówić na odbiór.
Kilka uwag:
1. widocznym efektem jest nabłyszczenie, a niewidocznym - natłuszczenie, w związku z czym przez okres około 2 tygodni lakier i tak się nie utrzyma. paznokcie jednak wyglądają wtedy ładnie same w sobie;
2. wzmocnienie obejmuje cały "areał", w który wetrzemy pastę i puder, należy wciskać je niejako pod skórki, zęby wzmacniały paznokieć "we wzroście", więc u mnie występuje efekt narośnięcia skórek jak u starego dziada - tak po 3 dniach muszę je po prostu wyciąć. Ale ja w ogóle wycinam skórki u rąk, więc może Wam tak nie urośnie;
3. w zależności od stanu paznokci działa albo już od 1-go razu, albo po kilku zastosowaniach. Powtarzać można tak co 1-2, ew. 3 tyxy. Dlatego, jeśli macie paznokcie w naprawdę kiepskim stanie, a celem są naturalne do ślubu, no to do tego ślubu musi być jeszcze sporo czasu. + około 2 tygodnie od ostatniego zastosowania na odtłuszczenie płytki, żeby się lakier trzymał. Chyba, że tak wam się spodoba efekt, ze pójdziecie ślubować z P. Shinem na rękach...

kosmetyczki mnie zabiją, jak zobaczą link do tashy, bo generalnie wmawiają,że to tylko ze stanów się zamawia i podobne bzdury, ale mogę im od razu powiedzieć tak: traktujcie lepiej swoje pracownice, to nie będą klientkom zdradzać tajemnicy handlowej... :wink:
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 11:04 am   

diamond napisał/a:
nawet wkleję sobie zdjęcie moich akryli


diamond, bardzo ładne masz te paznokcie. Ja nie przepadam za sztucznymi, ale nie wiem jak to będzie z moimi paznokciami na ślub, więc chyba muszę się rozejrzeć (ewentualnie:) za kimś kto ładnie robi takie paznokcie. Ty je robiłaś sama czy u kogoś?
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
diamond 


Wiek: 35
Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 1439
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 2:01 pm   

sama :p to moje hobby powiedzmy ;p
_________________

moje ślubne wspomnienia :) www.forum.wesele-lodz.pl/...p=622862#622862
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 3:35 pm   

no to jeśli będę robić jakieś sztuczne to się zgłoszę do Ciebie:)))) a naturalnym też robisz manicure?
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
Ostatnio zmieniony przez paulii Pon Sie 30, 2010 3:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 8:20 pm   

ja ostatnio zdjęłam sztuczne (żele) i teraz noszę swoje.
I nawet mam całkiem ładne pazurki :)
Zobaczymy jak długo...
Jak lubię zakładać paznokcie to robienie samej sobie mi się troszkę przejadło...
Może dlatego, że co niedzielę sobie coś nowego dłubałam...
_________________
 
 
 
diamond 


Wiek: 35
Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 1439
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 10:35 pm   

paulii jasne że tak

mnie się chyba nigdy nie przeje robienie sobie samej paznokci chociażby w postaci manicure a pochwalę się, że od 2 mc noszę swoje naturalne ;p ale jak oglądałam nową gazetę "Paznokcie" to jest tam tyle kuszących wzorów :D :D
_________________

moje ślubne wspomnienia :) www.forum.wesele-lodz.pl/...p=622862#622862
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 10, 2010 8:50 pm   

a ja znów wróciłam do żeli 8) mimo, że swoje miałam ładne
_________________
 
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 12:00 am   

oj tak dziewczynki migdałki w tym sezonie królują;) a dla odważnych szpice edge itd.

za to ost trafiaja sie odwazne panne mlode;) ktore zamiast frencha chca tylko kwiatuszki akrylowe albo kolorowy french np. rozowy fiolet itd;)zawsze od dawna bylo ze kazdy ma inny gust ale najwazniejsze abysmy dobrze w tym dniu sie czuły:)
_________________

 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 10:32 pm   

a ja nic odkrywczego nie zrobiłam tym razem. Chciałam coś kolorowego a zrobiłam sobie ... frencha 8)

_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl