Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
olechów kosmetyczka i fryzjerka
Autor Wiadomość
Magdalena:) 

Wiek: 36
Dołączyła: 04 Paź 2006
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 04, 2006 12:53 pm   olechów kosmetyczka i fryzjerka

Czy był ktoś u fryzjera i kosmetyczki na Olechowie ul Ketlinga
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 04, 2006 1:43 pm   

Ja korzystałam z usług tego salonu. To znaczy byłam na fryzurze i makijażu próbnym. Nie byłam zadowolona z efektu :( i nie podobało mi się podejście do klienta.

Więcej na ten temat tutaj
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Magdalena:) 

Wiek: 36
Dołączyła: 04 Paź 2006
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 11, 2006 6:11 pm   Czy był ktoś u fryzjera ul.Ketlinga EuroStyl

Czy był ktoś u fryzjera ul.Ketlinga EuroStyl


Co sazicie o tym salonie??
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Paź 11, 2006 9:59 pm   

Magdalena:) po raz kolejny - polecam wyszukiwarkę :roll:
Kot korzystała z tego salonu i z tego, co pamiętam, nie była zadowolona.
_________________
chez alma |
 
 
Emilia 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Paź 2006
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 05, 2007 8:33 pm   

Czy ktoś korzystał z usług salonu fryzjerskiego na ulicy Jagielonki lub na ulicy Zakładowej (Olechów)?
_________________
Emilia
 
 
Nadia1982 

Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 24, 2007 3:19 pm   :)

Emilia

Ja nie kozystałam , ale slyszlalam ze jest tam ok na zakładowej.
_________________
Nadia
 
 
 
Magdalena:) 

Wiek: 36
Dołączyła: 04 Paź 2006
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 21, 2007 12:00 am   

Mam pytanie byłam dzisiaj na Ketlinga 23 u fryzjera

Zafarbowali mi włosy na jeden kolor brąz
A u nich na stronie zanlazłam za farbowanie długich włosów koszt 130 zł czy jest możliwośc żeby zrobili mnie w ch..a z ceną i wzieli dla siebie kase

Tak samo jest z fryzurą ślubną koszt 70-90 zł a mi mówią że od 90 do 120

Oto strona z cennikiem
http://www.euro-styl.com/...rstwooferta.htm
_________________
Ostatnio zmieniony przez Magdalena:) Sro Lut 21, 2007 9:45 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
mila1982 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 21, 2007 9:45 am   euro styl

Magdalena:) napisał/a:
Mam pytanie byłam dzisiaj na Ketlinga 23 u fryzjera

Zafarbowali mi włosy na jeden kolor oczywiście włosy miałam zniszczone od poprzedniego farbowania i za jeden kolor wzieli odemnie 195 zł co o tym sądzicie

A u nich na stronie zanlazłam za farbowanie długich włosów koszt 130 zł czy jest możliwośc żeby zrobili mnie w ch..a z ceną i wzieli dla siebie kase

Tak samo jest z fryzurą ślubną koszt 70-90 zł a mi mówią że od 90 do 120

Oto strona z cennikiem
http://www.euro-styl.com/...rstwooferta.htm


mysle ze powinnas to wyjasnic i odrazu sie zapytac??? oni reklamowali sie na targach,sama mialam tam isc..w tym przypadku nie wiem ..
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 21, 2007 2:46 pm   

A nie kładli Ci żadnej maski na te włosy?Mówisz, ze miałaś zniszczone - więc może położyli??
Po za tym - ja bym się zapytała czemu taka cena zanim zapłacę :roll:
_________________

 
 
 
Magdalena:) 

Wiek: 36
Dołączyła: 04 Paź 2006
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 21, 2007 9:43 pm   

Powiedzieli że ja mam bardzo długie włosy dla nich długie włosy są do ramion a kawałek za to dla bardzo długie i nawet ich nie uwzględnili w kosztach i dlatego taki koszt żadnych maseczek nie kładli tylko sama farba


Szkoada gadać
_________________
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 22, 2007 10:17 am   

Hmmm ja też zdecydowanie nie polecam tego miejsca :evil:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
ela23 

Dołączyła: 04 Kwi 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 04, 2007 12:02 pm   

Ja również byłam bardzo nie zadowolona z tego salonu upięcie włosów bardzo szybko się rozleciało i nie podobało mi się podejście do klienta. ODRADZAM TEN SALON!!!!
Ostatnio zmieniony przez ela23 Sro Kwi 04, 2007 12:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nicole 

Wiek: 50
Dołączyła: 09 Kwi 2007
Posty: 6
Skąd: Łódź-Rzgów
  Wysłany: Pon Kwi 09, 2007 9:59 pm   

A ja jestem odmiennego zdania. Byłam w tym salonie na ballejażu i czyszczeniu. I byłam bardzo zadowolona, a najbardziej właśnie z przemiłej obsługi. Mnie ten salon poleciła na forum jazzy. Aprops makijażu , :D :D to w ten weekend malowała się u nich moja koleżanka. Wyglądała przepięknie. Jak tylko dostanę od niej zdjecia to prześlę.
_________________
Pozdrowionka
 
 
paola 

Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 4:54 pm   salon euro styl

Ja byłam bardzo zadowolona z obsługi i z usług w tym salonie.
Szykowałam się u nich do swojego ślubu i nie mam żadnych uwag.
Wszystko było w miłej atmosferze, bardzo starannie wykonane, a fryzura i makijaż zrobiły wrazenie na wszystkich.
Również kilka moich koleżanek już korzystało z usług tego salonu i wszystkie były bardzo zadowolone.
A jeśli Tobie Magdalena coś nie pasowało to może warto byłoby pójśc i wyjaśnić tą cenę, personel przynajmniej w moim odczuciu jest tam bardzo dostępny i miły więc wyjaśnili by Ci to na 100% dlaczego tyle zapłaciłaś
Zdecydowanie polecam ten salon
 
 
Młoda29 

Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 9:34 pm   

Ja korzystałam z usług tego salonu. Byłam na próbnej fryzurze i makijażu. czesalam sie u nich ponad 1 rok temu, miałam zrobione loki a wyszlam z czyms sztywnym na glowie czego nie umiem opisać :? , obsługa miła.

Ale muszę bardzo polecić panią która robiła mi makijaż po prostu rewelacja POLECAM w 100%!!!!
Ostatnio zmieniony przez Młoda29 Wto Kwi 10, 2007 9:37 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 7:35 pm   

oj widze że są 2 tematy o tym samym salonie :mrgreen: moja opinia jest w temacie Euro-styl
_________________
Ostatnio zmieniony przez aness Sro Wrz 05, 2007 7:38 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Ikaa 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Kwi 2007
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 1:24 pm   salon Olimp

Jeśli chodzi o olechów to polecam salon z którego usług skorzystałam w dniu swojego slubu. Salon nazywa się Olimp i znajduje się na ulicy Ketlinga 21c (na przeciw Euro-stylu). Wybrałam ten salon właściwie w ciemno (wcześniej tam w ogóle nie czesalam), ale wybór był trafiony. Robiłam tam fryzure próbną i slubną, pasemka, makijaż ślubny (bez próbnego ale pani kosmetyczka staneła na wysokości zadania, i zrobiła idealnie tak jak chciałam) oraz paznokcie. Jest tez solarium, ja byłam na nim parę razy, żeby cera ciut zbrązowiała. A najwazniesze że całość nie wyniosła mnie duzo, uważam że ceny mają przystępne np. za makijaż ślubny zapłaciłam 40 zł, a za fryzurę 80 zł.
_________________
Nasz Dzień to 14 czerwca 2008
 
 
Abudabi 
żona swojego męża


Wiek: 40
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 434
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 6:58 pm   

A ja dziś byłam tu W Gabinecie Urody Metamorfoza na Maćka z Bogdańca 7 (trudno ich znaleźć, trzeba szukać wejścia od tyłu budynku, za krzakami :mrgreen: ).

Fryzjerka, kosmetyczka, solarium, paznokcie w jednym :wink:

Jak i co robią dam znać po 17-tym :)
_________________

16.08.08
 
 
 
ulus31 

Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 12:44 pm   

troszkę może odnowię ten wątek, bo jestem totalnie w kropce...
w sumie to wstyd się przyznać, ale nigdy nie byłam u kosmetyczki i nie mam pojęcia jak bym chciała być umalowana.
Czy ktoś może mi doradzić jakiś fajny salon na Olechowie/Janowie? fajnie by było gdyby fryzjer, kosmetyczka i paznokcie były w jednym miejscu :) i jak wcześniej należy zarezerwować termin??

pytam, dlatego że wypowiedzi wcześniejsze są z przed 2 lat więc może wszystko się pozmieniało

Pozdrawiam
_________________
 
 
Geebril 


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 2:00 pm   

ulus31 ja polecam salon fryzjerski na Jagiellonki w ciągu sklepów od strony ul.Hetmańskiej. Moja mama chodzi tam od lat i ja też chyba tam wrócę (teraz mieszkam w Zgierzu i nie chciało mi się taki szmat drogi jeździć). Będę się tam na pewno czesała i robiła makijaż do ślubu - po próbnych jestem bardzo zadowolona. Kosmetyczka też robi pazurki i solarium chyba jeszcze jest (było kiedyś, ale że nie korzystam to nie zwróciłam uwagi czy ciągle funkcjonuje). Bardzo przyjemny salon :cool: Co do terminów - to ja wszystko załatwiałam duużo wcześniej, żeby mieć pewność, więc nie wiem, jak to wygląda standardowo :wink:
_________________
 
 
ulus31 

Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 8:10 pm   

Geebril, dziękuję bardzo za pomoc :) udałam się tam gdzie polecałaś i zobaczymy jak wyjdzie. W tą sobotę robię próbę na wesele mojej Przyjaciółki. Pozdrawiam
_________________
 
 
mona 

Dołączyła: 19 Maj 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 8:58 am   

Witam.Bylam w Euro-Stylu na ul.Ketlinga na probnej fryzurze tydzien przed slubem,gdyz jedna z pan,z ktora umawialam wizyte twierdzila,ze fryzjerka moze pozniej zapomniec jak ja robila.A teraz jestem zalamana,bo musialam szukac nowego fryzjera na gwalt,a terminy pozajmowane.Pani Monika z Euro-Stylu na Olechowie zrobila mi "krowiego placka" na glowie,nie postarala sie wcale.Tlumaczyla,ze mam cienkie wlosy,a pani ze zdjecia z wybrana przeze mnie fryzura ma grube.Powiem jedno: nie jestem z zawodu fryzjerka,ale kazdy by dostrzegl,ze metoda upiecia byla zupelnie inna.Dodam,ze wybralam prosty kok,bez zbednych udziwnien.Dowiedzialam sie ze Pani Monika specjalizuje sie we wlosach krotkich,to po co zatem podejmowac sie slubnych upiec ? Otoz specjalistka od upiec w tym salonie jest na urlopie,a ktos musi zarabiac przeciez.No tak salon zarobil na mnie na probnej fryzurze i zaliczce,ktora w razie rezygnacji z uslug przepada,bo po to jest.
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 10:24 am   

wydaje mi sie ze powinno byc inaczej!
ze jezeli na probie mowisz ze jestes niezadowolona, zaliczka jest zwracana, bo to bez sesnu,

a to ze proba tydz przed to moim zdaniem pozno , nie masz czasu na nic , na szukanie fryjera , jakies zmiany itp. Ja zalecam min 3 mies i kazda strona ma czas na szukanie nowych osob, lub na mozliwosc kolejnej proby. Czasem to co przynosicie na zdjeciach wogole sie nie nadaje na wasze wlosy, wystarczy pare niby szczegolow, i to nie bedzie to samo.Mysle ze mialas pecha ub sie nie dogadlayscie......:)

Robcie fryzurki wczesniej ,jest na spokojnie bez nerwow, a teraz pewnie maszn niezy stres , za tydz slub , a fryzura do bani.
_________________

 
 
ulus31 

Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 12:47 pm   

Witam,
jestem po dwóch uczesaniach w salonie przy ul.Anny Jagiellonki i jestem strasznie zadowolona. Panie naprawdę czeszą fantastycznie! Pierw uczesała p.Iwona mnie na ślub mojej Przyjaciółki i fryzurką wszyscy byli zachwyceni :) trzymała się od 10 rano do 13 drugiego dnia (między czasie spałam :) ) potem zmyłam :P
Wczoraj byłam na próbnej fryzurce u p.Agnieszki. Do wczoraj nie wiedziałam co chciałam mieć na głowie w tym wyjątkowym dniu, ale z pomocą p.Agnieszki udało nam się wykombinować fryzurę w której dobrze się czułam oraz była bardzo elegancka.
Bardzo polecam ten salon!!!!
A i p.Bogusia - kosmetyczka - super rewelacja pełna profeska !! !!!

Polecam, jeśli chcecie wyjątkowe uczesanie oraz super trwały makijaż za nie wielka kasę (w porównaniu z innymi salonami w pobliżu) to nie zastanawiajcie się. BARDZO POLECAM!!
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl