Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie w Łodzi kupić tort weselny?
Autor Wiadomość
pimpulek 

Wiek: 44
Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Lis 15, 2008 10:17 pm   cukiernia Braci Miś

A ja polecam torty z cukierni Braci Miś. Dla mnie są mistrzami. Jestem piłkarzem i chciałem tort w kształcie piłki - rewelacja! wielka słodka czarno-biała piłka na 80 osób:) ..aż kelnerowi szkoda było kroić, bo mówił, że nigdy czegoś takiego nie widział;)
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 16, 2008 9:39 pm   

Ja mam tort wliczony w cene sali,ale zrezygnujemy z niego na rzecz wiekszej ilości ciast (które potem porozdajemy), bo już dawno postanowiłam sobie,że nasz tort będzie od Sowy... Miałam okazje spróbować kilka tortów od nich i jestem zachwycona (nie wszystkimi oczywiście,ale to rzecz smaku:)) Mam zwłaszcza jeden taki swój ulubiony, najpyszniejszy na świecie:)- mam nadzieje,ze da sie z niego zrobić weselny:) No a poza tym wizualnie ich torty dla mnie nie do przebicia...
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 16, 2008 9:50 pm   

My swój tort zamawialiśmy u p. Kuczki. Poleciła nam tą cukiernię właścicielka sali. I chyba dobry wybór bo goście do dnia dzisiejszego wspominają ten tort. :)
_________________


 
 
Matuzalem 

Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 18, 2008 10:44 am   

Cukiernia "Sowa" - 45 PLN kg. Z doświadczenia wam powiem, że nie schodzą smaki owocowe. Najlepiej brać czekoladowe.
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 1:20 pm   Gdzie kupić tort weselny w Aleksandrowie Łódzkim

A ja mam pytanko, czy ktoś może orientuje się gdzie najlepiej zamówić tort weselny w Aleksandrowie Łódzkim?? Mamy sale pod Aleksandrowem i dlatego planujemy tam zamówić. Jak znacie ceny to również poproszę:)
_________________


 
 
rene244 

Wiek: 50
Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 9:47 pm   

super torty są w cukierni Kuczka na retkini. nie znam dokładnego adresu. ja tam zamówię na pewno.
Ostatnio zmieniony przez rene244 Wto Sty 27, 2009 9:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 10:07 pm   

rene244 napisał/a:
super torty są w cukierni Kuczka na retkini. nie znam dokładnego adresu. ja tam zamówię na pewno.


piekarnia i cukiernia na ul. Olimpijskiej zaraz przy skrecie z Maratońskiej :)
 
 
Paulinqa 

Dołączyła: 11 Lut 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 12, 2009 10:37 am   

Czesc

Pierwszy raz biore udzial w forum. Chcialam zapytac czy orientujecie sie ile srednio kosztuje kilogram tortu w cukierni Kuczka, a ktorej wczesniej byla mowa? Ile mniej wiecej nalezy kupic na 120-osobowe przyjecie?

Pozdrawiam!
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 12, 2009 4:56 pm   

Paulinqa my za kg tortu w cukierni Kuczka płaciliśmy coś około 40zł. Mieliśmy tort jagodowo-malinowy z bitej śmietany, przybrany żywymi różami. Cena oczywiście waha się w zależności od tego z jakich owoców ten tort ma być. Do tego wliczona jest w cenę patera lub inaczej stelaż, cukiernia ta ma kilka takich na składzie i Wy wybieracie na jakiej ten tort ma być. Co do ilości zamawianego tortu to liczy się średnio 1 kilogram na 10 osób.
_________________


 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 12, 2009 6:20 pm   

Paulinqa napisał/a:
Ile mniej wiecej nalezy kupic na 120-osobowe przyjecie?

Zapraszam do odpowiedniego wątku: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=1013
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Paulinqa 

Dołączyła: 11 Lut 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 13, 2009 8:43 am   

Dzieki dziewczyny i przepraszam, ze mieszam watki - odkrylam ten o ilosci tortu chwile po wyslaniu pytania...

Pozdrawiam!
 
 
Kamelija 


Wiek: 40
Dołączyła: 15 Lut 2009
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 1:01 am   

A ja polecam "Misia" :) Mój przyszły teść jest tam cukiernikiem i robi torty na wszystkie wesela w rodzinie mojego D. Torty są pyszne!!! Pięknie przystrojone i zachwycające :) Z tego, co wiem to ceny zaczynają się od 30 zł/kg.
_________________
 
 
 
Paulinqa 

Dołączyła: 11 Lut 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 10:09 am   

Hej, mozesz w takim razie podac adres do "Miska" na priv?
Dzieki!
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 8:52 pm   

to bardzo znana w Łodzi cukiernia: http://www.cukierniamis.pl/
_________________
 
 
Kamelija 


Wiek: 40
Dołączyła: 15 Lut 2009
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 27, 2009 9:59 pm   

Wybacz Paulinqa, ze nie odpisałam, ale nie przejrzałam wczoraj tego wątku. Ogółnie jest wiele cukierni "Miś" w Łodzi (m.in na Zielonej przy Piotrkowskiej, Nawrot przy Sienkiewicza). Tam możesz sie wszystkiego dowiedzieć (ceny, terminy, smaki tortów)
_________________
 
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 28, 2009 1:00 pm   

Dla mnie torty tylko w PTYSIU 8)
Są przepyszne. Lekkie, niezasłodkie... Są dwie cukiernie "Ptysia" w Łodzi przy ul Ciołkowskiego (niedaleko szpitala im. Kopernika) oraz przy ul. Białostockiej (niedaleko cmentarza na Rzgowskiej). U nas na każde okazje są torty kupowane właśnie u nich.
 
 
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 10:00 pm   

Takze podpisuje sie pod pochwalami dla Braci Miś :) pyszne torty mają :mrgreen:
_________________

 
 
malgooska 

Wiek: 41
Dołączyła: 04 Lut 2010
Posty: 7
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 10:15 pm   

Dziewczyny Wasze sale nie oferują tortów ? Czy może zamawiacie tort od siebie jako dodatek ?
_________________
za dzien, za dwa , za chwile :) ))
 
 
Pecetka 

Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 44
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 8:46 pm   

Moja sala nie oeruje tortu, wiec sami zamówimy najprawdopodobniej w cukierni Miś lub od p. Ewy, która ogłasza sie na NK. Czekam na cennik od niej, ale torty sa bajeczne, ciekawe jak smakuja ?
_________________
 
 
karolka-d 

Dołączyła: 26 Sty 2010
Posty: 19
Skąd: lodz/wawa
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 4:11 pm   

mam pytanie odnośnie cukierni Sowa
chciałabym się tam wybrać ale kompletnie nie mam pojęcia gdzie szukać tej cukierni
na stronie jest podane ze w tesco i manufakturze czy tylko tam jest cukiernia?
_________________
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 5:50 pm   

karolka-d napisał/a:
na stronie jest podane ze w tesco i manufakturze czy tylko tam jest cukiernia?

Skoro tak jest napisane na stronie to znaczy,że tak jest, tak jest na stronie i w rzeczywistości.
_________________
 
 
sheria 

Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 175
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 9:05 pm   

karolka-d napisała:
Cytat:
na stronie jest podane ze w tesco i manufakturze czy tylko tam jest cukiernia?


Tak, tylko tam jeśli chodzi o Łódź. Osobiście byłam u nich w manufakturze (nawet dzisiaj wyciągnęłam tam koleżankę :) ).
Na planie w manufakturze można ich łatwo znaleźć (1 piętro), dokładnie jest to przed realem.
_________________
Jestem tu w chwili kiedy mnie nie ma
-ot-
chwila dla świata zapomnienia..




 
 
karolka-d 

Dołączyła: 26 Sty 2010
Posty: 19
Skąd: lodz/wawa
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 9:08 pm   

kasia_m85, nauczona doswiadczeniem ze nie zawsze na stronach sa aktualne ingo wolalam sie dopytac :)

sheria, bardzo dziekuje za odp :)
_________________
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 10:05 am   

Najlepsze ciasta i torty są u Sowy.
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 10:14 am   

baaardzo dobre torty mają Cierpikowscy. Firma jest chyba z konstantynowa łódzkiego. Nie wiem czy mają w Łodzi gdzieś jakąś cukiernię, ale ich torty na pewno można zamówić w jednym ze sklepów spożywczych na Piłsudskiego.My na każdą rodzinną uroczystość tam zamawiamy i zawsze się wszyscy zachwycają.Gdyby nie to, że u nas tort jest w cenie sali to na pewno właśnie tam byśmy zamawiali.
_________________
 
 
Ligia 

Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 8:26 pm   

Witam Wszystkich! :)
Mam pytanie- może mi pomożecie :)
Wesele mam 1 maja... i trochę z tym komplikacji- czy ktoś też ma wesele w tym "dziwnym" terminie i udało mu się już znaleźć cukiernię, która zrobi i przywiezie tort??

Ja już myślałam, że mam umówioną, ale okazało się, że się jednak rozmyślili ;/

[ Dodano: Sro Kwi 14, 2010 4:43 pm ]
:)
Cukiernik sie znalazł, przemiły pan z Ksawerowa :)
Gdyby ktoś miał podobny problem podam namiary na priv

...cukiernik z polecenia, ale osobiście jak smakują torty od niego przekonamy sie na weselu :)
 
 
krufka 


Wiek: 36
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Potato City
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 3:23 am   

Z cukierni "Sowa" polecam takie cudo jak tort truflowy - najlepsze ciacho jakie w życiu jadłam i z tego co wyczytałam, to jest dostępny też w formie tortu weselnego.
_________________
Nasza Strona Ślubna
 
 
 
Elwirka1 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 645
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 9:36 am   

A mnie jakoś nie zachwycił wygląd tortów weselnych u Sowy :( Wiem, że sa pyszne, ale wyglądają fatalnie :(
_________________
 
 
pestka 


Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 09, 2011 12:07 pm   

A jak wygląda kwestia dowozu tortów weselnych od Sowy? Czy trzeba płacić za dowóz? Jeśli tak, to ile? I na ile wcześniej powinno się zamówić tort weselny?
_________________
 
 
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie Sty 23, 2011 12:37 pm   

a ktoś się orientuje jak z tortami w Pabianicach? Gdzie warto zamówić? Jak się kształtują ceny?

no i mam jeszcze pytanko: czy figurki na tort można sobie zamówić w cukierni? Ja mam taki dość nietypowy pomysł i się zastanawiam czy mi takie coś zrobią i za ile? Bo gotowa taka figurka jaką chce kosztuje 180 zł :/
_________________

 
 
sylwka27 

Wiek: 41
Dołączyła: 21 Mar 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 8:05 pm   

Witam!!
Co myślicie o Skórce?? Wcześniej ktoś się wypowiadał,że robili problem z dowozem,ale to było parę lat wstecz ;) Wiem,że drogawo ale torty super i cena też ;)
Dzięki i pozdrawiam!
_________________
:)
 
 
figazmakiem 

Dołączyła: 26 Lip 2011
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 11:36 am   

My zamawialiśmy tort z cukierni Aspal z Poddębic, którą poznaliśmy na targach ślubnych. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dwa miesiące przed ślubem umówiliśmy się na degustacje i wybraliśmy tort z tulipanami. Ślub był wiosną i te kwiaty idealnie pasowały do tej pory roku :) Tort był 5-piętrowy i każde piętro miało inny smak. Na początku bałam się o dojazd tortu, bo wesele było w Łodzi. Na szczęście wszystko odbyło się bez zastrzeżeń. Tort zrobił wrażenie na wszystkich i smakował pyyyyysznie:)
 
 
desti 

Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 21, 2011 8:29 pm   

Ja miałam mieć tort z Misia ale spróbowaliśmy 2 propozycji jakie nam dawała Rezydencja i były nijakie. Przeczytałam na forum o pysznym torcie które robiła cukiernia U Kuczki ( Olimpijska 27 ) niestety na 2 końcu Łodzi. Zamówiłam mały torcik na spróbowanie i zakochałam się . Naturalna bita śmietana, biszkopt i połączenie malin w 1 warstwie i jagód w 2 coś pysznego i lekkiego :)
Za darmo jest stelaż i dowóz w dniu ślubu..Jak dla mnie bomba

2 dobra cukiernia to cukiernia z Niciarnianej niestety nie pamiętam nazwy :(też pyszny tort z malinami
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 01, 2012 7:52 am   

Wprawdzie nie o torcie weselnym ale o torcie :) więc mogę napisać swoją opinię...
Tort zamówiliśmy w cukierni Sowa w Manufakturze. Chciałam lekki, niesłodki tort. Pani doradziła mi śmietankowo-malinowy. Zmienili trochę dekorację (zrezygnowali z obleczenia tortu masą cukrową). Przyozdobili jedynie bitą śmietaną.

Tort był przepyszny! Lekki, nie słodki. W środku tej różowej malinowej masy znajdowały się takie jakby kulki z ciasta francuskiego z nadzieniem z bitej śmietany.

Następny tort też zamówię u Sowy.
_________________
 
 
 
Dwór Artusa 
Firma

Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 02, 2012 11:41 pm   

Sowa jest jednak najlepszy w całej Polsce.
Ceny są najwyższe ale warto...
W Łodzi- Dybalski, Skórka i ewentualnie małe "rodzinne" cukiernie.
W ramach podpowiedzi- zamawiając tort - wystarczy uwzględnić max 100-150 gr/ osobę.
_________________
Dwór Artusa
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 5:44 pm   

Nasz był z cukierni Jaś i Małgosia na Strykowskiej - był pyszny! Tym bardziej że ja za tortami nie przepadam. O ile dobrze pamiętam to smakiem przewodnim było tiramisu.

Co prawda cukiernia zaliczyła małą "wpadkę" bo dostaliśmy tacki nie od patery, którą rezerwowaliśmy i w efekcie nie pasowały (były za małe, więc jedno piętro nie wyjechało w ogóle) ale nie słyszałam, żeby komuś przydarzyło się coś podobnego, wiec to chyba nasz pech.
Ale jeżeli chodzi o sam tort: wygląd i smak - polecam.

Mi się co prawda marzył tort hiszpański od Dybalskiego, ale nie pamiętam już dlaczego ostatecznie był inny (chyba zadecydowała jednak cena)
Ostatnio zmieniony przez Deco-Strefa Pon Cze 04, 2012 5:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
shitty_kitty 


Wiek: 36
Dołączyła: 24 Paź 2012
Posty: 12
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Sty 09, 2013 11:58 pm   

Chciałam polecić cukiernię Coffe House w Pabianicach (dwie lokalizacje) i ich pyszny tort "Niebo w gębie" :) Prosty śmietanowy tort z owocami (do wyboru), nie przesłodzony, lekki, smakował każdemu. No i pięknie przystroili mi szyszkami w zimowym klimacie :) Dowóz do Łodzi w cenie, stelaż za kaucją. Wklejam zdjęcie :) No i cena 35zł za kg, w Łodzi chyba nigdzie nie ma tak tanio :o
_________________
Nasz dzień- 29.12.2012
Ostatnio zmieniony przez shitty_kitty Sro Sty 09, 2013 11:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Czw Sty 10, 2013 2:48 pm   

Sowa bezkonkurencyjna! :D
_________________
 
 
a-gorzkiewicz 

Wiek: 43
Dołączyła: 13 Lip 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 10, 2013 4:26 pm   

a czy któraś z Was brała tort bezowy od Sowy na swoje wesele ? Jest pyszny ale podejrzewam, że nie da rady ładnie go wykroić. . . może któraś brała go na wesele i może się podzielić opinią ?
 
 
vendi 


Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 126
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 23, 2013 8:02 pm   

Polecam tort z cukierni Kuczki ul. Olimpijska 28. Przede wszystkim przepyszny. Bita śmietana i owoce leśne. Nie jest za słodki ani ciężki. Goście zachwyceni. Dodatkowo piękne przybranie różami.

_________________

Mój dzienniczek :)
 
 
Hokuspokus 

Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 10
Skąd: Łodz
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 7:02 pm   Torty

Tutaj mają swietne ciasta i torty, wpiszcie w google Pracownia Cukiernicza Viktoria Nowostawy Dolne
posiadaja swój sklep na zjazdowej w Łodzi, jak sie pojedzie do pracowni wybierać ciasta to mozna sobie pojeść troszkę :P
Pracownia Cukiernicza Viktoria Nowostawy Dolne, Polecem na tej stronce sa zdjecia tortow, i bardzo dużo róznych smaków do wyboru
_________________
Pozdrawiamy
Hokuspokus i Asiolka
 
 
CałaWymalowana 

Dołączyła: 25 Kwi 2013
Posty: 23
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Kwi 26, 2013 7:49 am   

zdecydowanie polecam cukiernię Sowa w Manufakturze. każde piętro tortu może (a nawet powinno) mieć inny smak. także na samym dole może być coś cięższego, typu pralina, a na górze może coś owocowego, typu malina. tym sposobem każdy gość dostanie to co lubi, bo wiadomo - niektórzy lubią, żeby było bardzo słodko, a inni wolą lżejsze, owocowe smaki. niestety nie każdy dostępny w cukierni smak może być użyty do konkretnego tortu. to już chyba wychodzi podczas indywidualnego zamawiania. ale ogólnie rzecz biorąc, mają bardzo ładne wzory tortów i pyszne smaki.
niestety, nie polecam brania tam ciast 'od ręki', bo najpewniej wcisną jakieś starocie. ale torty na zamówienie - jak najbardziej. zawsze są świeżutkie i rozpływają się w ustach ;)
 
 
figazmakiem 

Dołączyła: 26 Lip 2011
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 03, 2013 1:11 pm   

Ja również jestem wielką zwolenniczką tortów od sowy. Chociaż ostatnio bardzo się rozczarowałam, kiedy w manufakturze Pani sprzedała mi na pół zamrożony tort hiszpański kawowy. Teraz nie wiem, co myśleć o stopniu świeżości tych wyrobów :/
 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 06, 2013 6:29 am   

figazmakiem, pracowalam w innej cukierni i tak się robi,ale torty typu urodzinowy czt weselny tym bardziej sa robione na swiezo :] ja mam jeszcze prawie rok i teraz bedzie probowac roznych tortow na kazda okazje :]
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
Ostatnio zmieniony przez qlaudia Nie Paź 06, 2013 6:29 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Nie Sty 05, 2014 3:17 pm   

Wczoraj jadłam tort z "Jaś i Małgosia" pyszny był !! Już kilka razy jadłam właśnie tej firmy i muszę przyznać, że naprawdę są smaczne ! :)
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
KateAte 

Dołączyła: 24 Wrz 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 11, 2014 4:26 pm   

My po próbach z wypiekami Sowy, Misia i Dybalskiego wybraliśmy tego ostatniego.
Pasowały nam smaki i ceny :)
Gościom bardzo podpasowały smaki - tym starszym, z rodziny zaserwowany został alkoholowy tort marcello z górnej części, dolną część stanowił lżejszy tort truskawkowy :)
Cały pokryty był masą cukrową i dekoracjami z żywych kwiatów - gerberów.

Było to w 2012 roku, teraz sama upiekłabym i ozdobiła torta na swoje wesele :p
 
 
NataliaG 

Dołączyła: 06 Mar 2014
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 06, 2014 9:14 pm   Jaki tort

Witam, możecie doradzić gdzie kupić dobry tort w Łodzi? Tort musi być spooory, zaprosiliśmy 260 gości. Nie chcę tortu piętrowego ponieważ obawiam się wpadki podczas krojenia:)
_________________
Data ustalona: 26.07.2014,
Sala zamówiona,
Zaproszenia ślubne wybrane: http://www.parka.com.pl/z...lubne-lilly.php
Przygotowania pełną parą ;)
 
 
Staviori_pl 

Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 26
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Mar 07, 2014 9:03 am   

Nie musisz sama kroić- równie dobrze może zrobić to za Ciebie kelnerka i wtedy wpadki raczej nie będzie. Poza tym przy dużej ilości osób najlepiej sprawdzą sie właśnie piętrowe torty.


Usunęłam reklamę z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Mar 24, 2014 3:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agniesia0588 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 20, 2014 10:05 am   

Możecie też sprawdzić cukiernię Kup Ciacho, która ma sklepy w Zgierzu i w Łodzi oraz sklep internetowy: www.kupciacho.pl. Jestem ich stałą klientką jeżeli chodzi o domowe wypieki oraz ciasta z kremem i bitą śmietaną. Polecam szczególnie Hiszpańskie ciasta (krem + beza) od 22zł/kg. Zamawiam u nich torty na imprezy okolicznościowe i wiem, że niektóre z tych tortów mogą być również "robione" jako torty weselne. Zachęcam do zajrzenia do ich cukierni w celu popróbowania kawałeczków z każdego smaku. Dziewczyny pracujące tam na pewno doradzą. Na stronie mają podane już ceny za cały tort, jednak wiem, że ceny za kg zaczynają się już od 35/kg. Jeżeli będę organizowała swoje wesele to z pewnością jest to jedna z pierwszych cukierni, które wezmę pod uwagę.
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Mar 20, 2014 10:47 am   

My bierzemy z Cukierni Sowa tort :) Po spróbowaniu, nie chcemy żadnego innego :P
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl