Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Salon Martika na Gdanskiej
Autor Wiadomość
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 7:58 am   Salon Martika na Gdanskiej

witam :)
Zamowilam tam własnie swoją suknie slubna :)
Bardzo mila pani. W tym samym salonie mozna zrobic sobie zabiegi upiększjące, makijaż czy akryle :) Mozna tez zamowic kwiaty, przybranie auta i zaproszenia :)

Czy ktoras z Was ma jakies doswiadczenia z tym salonem?

Nie znalazlam podobnego tematu wiec zakladam go jako nowy ;) najwyzej zostane "przeniesiona" jesli go przeoczylam a temat o tym salonie juz istnieje :)

Pozdrawiam i z góry dziekuję za wasze opinie :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Lis 09, 2010 2:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 4:08 pm   

Nie do końca mogę Ci pomóc, ale byłam w tym salonie- faktycznie miła obsługa. Niestety mieli wtedy bardzo mały wybór sukienek. Ich wielkim plusem jest jednak to, że jako jedyni mają w Łodzi sukienki Mori Lee, które moim zdaniem są piękne. Cóż jednak z tego, skoro sprowadzą tylko kilka modeli :? .
Aha, przy mnie jakaś klientka odbierała zaproszenia- wyglądała na zadowoloną.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 4:52 pm   

Wypowiedź Duszki o tym salonie
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Duszka 

Wiek: 44
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 6:17 am   

No faktycznie - ja tez tam zamawiam swoja sukienke.

Poki co - poza tym copisalam w watku, ktory podala Kryszka - moge dopisac, ze Pani Monika nie robi zadnych problemow i fochow, jak sie chce cos zmienic w sukience, przymierzyc 6 raz itp. Ja w swojej sukience zmieniam np. cala gore (tzn gorset) i to jeszcze na wzor innej firmy niz cala sukienka - nie ma zadnego problemu. Pani Monika sama nawet doradzila, w ktorej firmie bedzie szyta cala sukienka (oczywiscie w tej tanszej :lol: ), sama proponowala przymierzanie tego, co jej zdaniem pasuje i doradzala jakie zmiany.

Poza tym, co jest super - bez podpisywania u niej umowy moglam sobie zrobic zdjecia w sukience :) Wyslala mi je pozniej na maila, zebym mogla porownac w czym lepiej wygladam i wybrac.

Przy mnie jedna pani odbierala sukienke - zaszla w ciaze w miedzy czasie i miala ja zmieniana do ostatniej chwili przed slubem, zeby wszystko idealnie pasowalo. To jest robione na miejscu przez Pania Monike. Sukienka lezala idealnie - sama widzialam.

Co do zaproszen - sa tam katalogowe, ale sa tez robione recznie przez P. Monike - o 50% tansze i mozna sie jeszcze targowac.

Robia tam jeszcze tak, ze np. Panna Mloda przychodzi do nich w dniu slubu i one ja szykuja tamcala - ubieraja, maluja, czesza itp i Pan Mlody moze ja odebrac z salonu (oczywiscie jak sie nie robi oficjalnego blogoslawienstwa itp.) Wtedy zamykaja salon i zajmuja sie tylko ta jedna klientka.

Co do makijazu itp to tez jest taka usluga (probny makijaz ja mam w cenie sukienki, a jak mi sie spodoba, to moge go sobie zamowic na dzien slubu - P. Monika przyjezdza do domu i maluje). Jesli jest przy tym obecny nazeczony to facetow tez troche "podmalowuje" jak sie chce - tzn troche puderku itp., zeby sie lepiej wygladalo. Dobre to jest jak sie jedzie np. na zdjecia przed slubem.

No i jak ma sie karte ze "Slubnika" to jest 5 % znizki.

Ja jeszcze nie podpisalam umowy na swoja sukienke, ale juz mam wszystko uzgodnione.

A Ty Madzia 8181 jaka sukienke wybralas - zaraz sie tu przyznawaj :lol:
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 7:17 am   

:) sądze że się nie zawiodę :)
nie wiedzilalam ze majikaz slubny Pani Monika wykonuje w domu :) czy to jest za dodatkową opłatą niz jak bym robila go w salonie?
Zapomnialam zapytac o ceny zaproszeń... moze sie oriientujesz Duszko?
Bo jak mam płacić obcej osobie to lepiej Pani Monice :)

a moja suknia to....


:) oczywiscie totalne przerobki poniewaz to jest suknia a ja chce gorset i spodnice. zebym miala pewnosc ze mi sie nic nie bedzie zsuwac podczas zabawy i jestem pewna ze w gorsecie i to sznurowanym bedzie mi o wiele wygodniej. omowilysmy z Panią jak ma byc wykonczony no i zmieniam strone falban...tak zeby mlody mi ich nie zakrywal :) juz wstepnie wybralam welon :)
ogolnie jestem zachwycona obsluga!
pozdrawiam

zuzanna01_t.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 983 raz(y) 13.42 KB

_________________
 
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 17 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 7:40 am   

Megusia napisał/a:
Ich wielkim plusem jest jednak to, że jako jedyni mają w Łodzi sukienki Mori Lee, które moim zdaniem są piękne.


Ja kupiłam sukienkę z kolekcji Mori Lee w Najnie na Jaracza 4.
_________________
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 8:34 am   

a w ogole Duszko jak sie czujesz? jak twoj kręgosłup?
i pochwal sie jaka ty suknie wybralas :) :hyhy:
_________________
 
 
 
Duszka 

Wiek: 44
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 9:26 am   

Moj fizjoterapeuta - Pan Piotr - dzial cuda. Cala relacja w watku dot. slubu w 2007r.

A moja sukienka jest z tej samej firmy co Twoja.
W mojej bedzie zmieniona gora (to tez jest calosc, a ja bede miala gorset ze spodnica, ale polaczone ze soba, wiec beda tworzyly jedna calosc) - gorset bedzie bardzo podobny to sukienki, ktorej zdjecie tez wklejam.

A co do zaproszen to te robione przez P. Monike ksztaltuja sie w cenach od 70gr (najprostsze) przez ok. 1,20 - 1,70 takie standardowe do ok. 3,00zl (jedno jest za 4,50). Ale wiadomo, ze to jest reczna robota, wiec kosztuje wiecej, niz takie zwykle zaproszenia w pierwszym lepszym sklepie. Mozna sobie wybrac kolor, dodatki itp.

Co do makijazu - tak przyjezdza do domu. Za dojazd doplaca sie 10zl, ale np. u mnie poza mna malowac sie bedzie moja mama i siostra (swiadkowa), wiec te 10zl nie robi wiekszej roznicy. Poza tym, ja mam slub w Swieta i to tez nie jest problemem z dojazdem.

No a teraz moja sukienka:

luiza01_t.jpg
moja sukienka bedzie bez tych fifrokow na rekach a gorset bedzie zmieniony.
Pobierz Plik ściągnięto 1007 raz(y) 11.92 KB

_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 9:34 am   

jak to doplata tylko 10 zl to naprawde nieduza roznica! ja moze tez sie zdecyduje...
nie chcialam jechac przez cale miasto ale jak ona dojezdza... :D :)
zdecyduje po makijazu probnym , jak bedzie mi sie podobalo i bedzie trwaly to moze warto... zastanawiam sie bo do tej pory zdecydowana bylam malowac sie sama...

a suknia Duszko! piękna!
tez wywalilabym te fifroki ;)

[ Dodano: Czw Paź 26, 2006 10:35 am ]
hehe masz slub tydzien przede mna :) moze spotkamy sie kiedys przypadkiem w salonie :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez madzia8181 Czw Paź 26, 2006 9:35 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Duszka 

Wiek: 44
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 9:43 am   

Wiesz - mozemy sie kiedys umowic na przymiarke :lol:

A tak bedzie wygladala gora mojej sukienki - tylko oczywiscie ozdobiona w taki sam sposob jak tamta- czyli aplikacjami z koronki i koralikami (wiem, ze na zdjeciu tego nie widac, ale tak jest)



No chcialam jeszcze tylko dopisac, ze oja nie bedzie miala szelki i ja nie bede miala silikonowych ramiaczek do stanika jak ta dziewczyna na zdjeciu (jak sie przyjzec to widac)
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

Ostatnio zmieniony przez Duszka Czw Paź 26, 2006 9:44 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 10:25 am   

faktycznie! silikonowe ramiączka! no nie!
mi osobiscie wcale sie one nie podobaja ani do podkoszulka ani do letniej sukienki ale do sukni slubnej to naprawde przegięcie! moim zdaniem bleeee
chyba tej mlodej nie mial kto doradzic i powiedziec szczerze ze one poprostu nie pasuja...

ale widze ze Ty Duszko tez zmieniasz swoja suknie jak ja :)
i fanie ze Pani Monika nie robi z tego problemu :)
doradza i usmiecha sie :)
tak sobie mysle ze ta kobieta to naprawde zlota rączka!!
i dopasuje suknie, i uszyje szal, i umaluje, i zaproszenia zrobi... no naprawde :)
ja ją podziwiam :)
_________________
 
 
 
Duszka 

Wiek: 44
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 11:00 am   

No i moja sukienka bedzie miala tren - zapomnialam dopisac :lol:

A ziany w sukience - gruntowne i nie robia zadnego problemu (bo moj gorset bedzie robiony na wzor innego, z innej firmy i to tak, zeby byl ten sam material - jak to zrobic - pomysl Pani Moniki :wink: )

A te silikonowe ramiaczka - bez komentarza :wstyd:
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 11:05 am   

A czy ten salon ma jakąś stronę internetową :?:

Albo jakąś strone gdzie mozna sobie obejrzec suknie u nich sprzedawane :?:
 
 
Duszka 

Wiek: 44
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 11:10 am   

strony salon nie ma, ale maja suknie 4 firm. Ja znam adresy tylko 2:

Firma Antra: www.antra.pl (wlasnie ja i Madzia8181 zamawiamy z tej firmy sukienki)

Firma Biancaneve: www.biancaneve.com.pl (w salonie jest juz kolekcja 2007, na stronie jeszcze nie)

Oraz firm Imogene oraz Sophia (stron tych sukienek nie znam)

To tyle co wiem o ich sukniach.
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 5:09 pm   

Olusiu, dzięki za sprostowanie. Nie wiedziałam, ze w Najnie też mają Mori Lee, a przecież tam właśnie kupiłam swoją sukienkę :oops: .
 
 
Marta-1 

Wiek: 38
Dołączyła: 30 Paź 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 30, 2006 10:57 pm   

Witam wszystkie Panny
Czytałam wasze wypowiedzi na temat salonu na Gdańskiej.
Udałam się tam iiiiiiiiii...
Byłam zachwycona wyborem usług jakie tam można otrzymać.
Można tm wszystko załatwić.
Szkoda, że nie mają tam jakiegoś księdza, bo już nigdzie nie musiałabym chodzić.
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 8:27 pm   

czyżby reklama???
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 11:23 pm   

dagmara napisał/a:
czyżby reklama???


jaka reklama? kazda z nas bedzie wychwalala swoj salon. ale to zadna reklama. wybierz sie do Martiki a sama zobaczysz ze mozna tam zalatwic prawie wszystko :)
_________________
 
 
 
Duszka 

Wiek: 44
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 03, 2006 7:29 pm   

No dobra - Madzia 8181 mnie zmobilizowala - poszlam dzis do salonu i zamowilam swoja sukienke. Juz tak formalnie z umowa i wogole.

Teraz juz mi nie wolno za mocno schudnac :lol:
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 03, 2006 9:14 pm   

:hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :)
mam nadzieje ze bedziemy zadowolone :)
_________________
 
 
 
Duszka 

Wiek: 44
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 04, 2006 1:52 pm   

Tez mam taka nadzieje :lol:

[ Dodano: Wto Lis 07, 2006 11:58 am ]
Hej Madzia - znalazlam Twoja sukienke na Allegro

http://www.allegro.pl/ite...ysylka_0zl.html

Moze sie skusisz :?:
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
milkablabla 

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Kwi 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 1:05 pm   

Do Duszka i madzia8181:

mocno mnie zaintrygowałyście tym salonem i na pewno się tam wybiorę w najbliższym czasie.
Czy możecie mi zdradzić orienacyjne ceny Waszych sukien? Czy z końcem roku są przewidziane jakieś przeceny?
 
 
Duszka 

Wiek: 44
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 1:13 pm   

Nie wiem czy sa przewidywane jakies przeceny.

Moja sukienka kosztowac bedzie 1.600zl (cena z halka) + welon 60zl i szal z tafty 60zl. Rekawiczek nie bede miala.

Ale ceny sa rozne. Np na wystawie jest super sukienka za 1.200zl i sa tez za 3.000zl. Do wyboru do koloru.

Pozdrawiam i zachecam do odwiedzin salonu
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
milkablabla 

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Kwi 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 1:14 pm   

Dziękuję. Na pewno zajrzę tam w piątek. :-)
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 1:37 pm   

Duszka napisał/a:
Tez mam taka nadzieje :lol:

[ Dodano: Wto Lis 07, 2006 11:58 am ]
Hej Madzia - znalazlam Twoja sukienke na Allegro

http://www.allegro.pl/ite...ysylka_0zl.html

Moze sie skusisz :?:


oo jaaaaaaa faktycznie :mrgreen: ladnie sie prezentuje :ok: ale moja bedzie jednak troszke inna.. i falbany na druga strone no i gorset a nie sukienka :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez madzia8181 Wto Lis 07, 2006 1:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
milkablabla 

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Kwi 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 09, 2006 9:47 am   

Byłam wczoraj w salonie Martika. Rzeczywiście było super. Pani przemiła, a sukienki cudne. Narazie mam 4 typy, mam nadzieję, że przy następnej wizycie już się zdecyduję :-)
 
 
Duszka 

Wiek: 44
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 09, 2006 10:58 am   

To my czekamy z niecierpliwoscia na zdjecia :lol:
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
milkablabla 

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Kwi 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 09, 2006 11:24 am   

Jedna która bardzo mi się podobała to "Luiza" , ale też te "fifroki" :-) niekoniecznie. Druga to "Kornelia" też cudna. I jeszcze dwie, nie pamiętam nazwy.
Narazie myślę, myślę :-)
 
 
Duszka 

Wiek: 44
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 09, 2006 11:50 am   

"Kornalia" fajna jest - mnie tez sie podoba :lol:

A co do Luizy - mam pewien sentyet :hyhy:

A przimiarka jakas byla w salonie :?:
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
milkablabla 

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Kwi 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 09, 2006 12:04 pm   

Pewnie że była :-)
Przymierzyłam chyba 8 czy 9 sztuk :-)
Luiza była według mnie "najlżejsza", super się w niej czułam, ale te inne też extra. Z tych czterech, o których pisaŁam, są jeszcze dwie "Irys" i "Biancaneve" (ale to chyba nazwa firmy, a nie modelu) ale nie wiem gdzie mogę znaleźć ich zdjęcia.
 
 
Duszka 

Wiek: 44
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 09, 2006 12:12 pm   

Biancaneve to firma - ich strona www.biancaneve.com.pl

A Luiza faktycznie jest bardzo lekka - jest cala z tafty i to dlatego. Tafta z materialow jest chyba najlzejsza. Przynajmniej dla mnie to bylo bardzo wazne i bylo jednym z powodow dla ktorych zdecydowala sie wlasnie na Luize.

Irys tez fajna. Trudny wybor co :?:

Na szczescie ja juz ma go za soba :hurra:
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
milkablabla 

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Kwi 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 09, 2006 12:31 pm   

Oj trudny, trudny :-)

Irys jest chyba z zeszłego roku, znalazłam zdjęcie na stronie firmy antra w kolekcji 2005. Mówiąc szczerze bardziej podobała mi się na mnie niż na zdjęciu.
 
 
Marta-1 

Wiek: 38
Dołączyła: 30 Paź 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 10:07 am   

Irys i Kornelia super, ale mnie spodobała się Izabella - sukienka z długim rękawem z koronki i jedna sukienka z kolekcji Mori Lee. Mają też fajne włoskie sukienki - nie pamiętam jakiej firmy, ale wiem, że są ręcznie ozdabiane. Wcale nie mają tam takich szkokujących cen, a Mori Lee mają tańsze niż w innym salonie - sama PORÓWNYWAŁAM ceny.
 
 
Duszka 

Wiek: 44
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 12:56 pm   

Ale nikt nie mowil chyba, ze maja tam jakies szokujace ceny :niepewny: (nie wiem tez czy chodzi o szokujace duze czy szokujace male :?: ).

I raczej normalne jest, ze sukienki tych samych firm w roznych sklepach maja rozne ceny (np. sukienki firmy Agnes w sklepie na Sienkiewicza sa tansze o ok. 300zl niz w Najnie na Jaracza 6)
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
Marta-1 

Wiek: 38
Dołączyła: 30 Paź 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Lis 20, 2006 7:44 pm   

myślałam, że tam bedzie drogo, ale spoko. :wink:
 
 
Duszka 

Wiek: 44
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 21, 2006 7:54 am   

Pisalysmy juz w tym poscie, ze tam raczej drogo nie jest. Tzn oczywiscie mozna zostawic tam ponad 3.000 na sukienke, ale jak ktoras chce mniej to nie ma z tym problemu.

A jak juz tam bylas to przymierzalas cos czy tylko zdjeca ogladalas :?: Bo jak przymierzalas to wiesz ze my musimy poznac relacje z tych przymiarek :hyhy:
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
Marta-1 

Wiek: 38
Dołączyła: 30 Paź 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 21, 2006 6:56 pm   

Przymierzałam kilka, chyba z 6 może 7, już sama nie wiem. Podobało mi się większość, ale zamówiłam Izabellę. Byłam w sobotę na próbnym makijażu (wypadł super i trwały), Zamówiłam sobie już na ślub, bo mam w sierpniu, a później może nie być terminu wolnego i mogę sobie pluć w :shock: , że przegapiłam.
Trochę za późno na pytania, ale co sądzicie o sukience Izabell ?
 
 
milkablabla 

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Kwi 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 22, 2006 8:39 am   

Patrząc na zdjęcie Izabelli bardzo podoba mi się jej góra. Dół trochę mniej, bo wydaje mi się że tworzy taki "kuperek", ale może to tylko tak wygląda na zdjęciu (ja w takim dole wyglądam fatalnie)
A dowiadywałaś się w tym salonie też o możliwość zrobienia fryzury? Podobno można.
 
 
Marta-1 

Wiek: 38
Dołączyła: 30 Paź 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 22, 2006 6:53 pm   

Co do tyłu tej sukienki , to będzie bez tego kupetrka. A fryzurkę też można zrobić, mają fryzjerkę która przychodzi do salonu lub dojeżdza do domu U,ówiłam się na próbną fryzurę po nowym roku i na oczyszczanie twarzy.
 
 
milkablabla 

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Kwi 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 23, 2006 11:19 am   

Jak bez kuperka to cudo :-)
Chętnie posłucham Twojej relacji po fryzjerze.
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 23, 2006 11:24 am   

ja tez mocno zastanawiam sie nad tym zeby tam robic makijaz...czeka mnie probny i jak mi sie spodoba to jednak sie zdecyduje :) chce tez tam zamawiac kwiaty i ozdoby na auto :) a co do fryzjera... hmmm znacie moze cene fryzury??
_________________
 
 
 
milkablabla 

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Kwi 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 23, 2006 11:25 am   

Ja nie mam pojęcia :-(
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 23, 2006 11:28 am   

a czy ktoras z was juz korzystala z zabiegow czysto kosmetycznych ? czyszczenie twarzy czy pazurki? jesli tak to poprosimy o wrazenia :)
_________________
 
 
 
Duszka 

Wiek: 44
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 25, 2006 9:43 am   

Izabella zawsze mi sie podobala... a jeszcze bez kuperka to istne cudo!.

Ja makijaz probny (i ewentualne zabiegi kosmetyczne) bede robila dopiero w przyszlym roku, bo chce to zgrac z przymiarka sukni.
Co do fryzurki to nie wiem jak to wyglada, ale jak bylam ostatnio to P. Monika mowila, ze taki najprostrzy kok to ok. 60zl ostatnio wyszedl.
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 1:12 pm   

Zauwazylyscie ze Martika doczekala sie swojej strony internetowej?

www.martika.com.pl
_________________
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 1:30 pm   

Madziu - a jak Twoja opinia po ślubie?
Zadowolona jesteś z ich usług? (bo pisłaś w wątku, że fryzura inna niż na próbnym? )
_________________

 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 2:23 pm   

Tak, generalnie zadowolona jestem. Suknia byla dokladnie taka jak miala być. Kosmetykczę w salonie mają przemilą i bardzo delikatną, a makijaz wykonany przez pania Monikę bardzo mi odpowiadal i co wazne-byl trwaly :)
P. Monika przyjechala do mnie w dniu slubu i nawet pomagala mi sie ubierać. Także z czystym sumieniem salon mogę polecic. Dostosują sie godzinami do przymiarek i zabiegow :)

A jesli chodzi o fryzjerkę to tez fajna babeczka. Bardzo wprawne dlonie i choc fryzura inna niz probna wytrzymala cala noc i byla trwalsza od probnej... upiete loki wyzej niz na probnej nie dotykaly mi plecow i nie popsul sie ani jeden loczek dzieki temu.

A ceny? hmmm no coż... placic trzeba wszedzie i to niemalo... szkoda tylko ze jak cos jest slubne-to juz jest 2 razy drozsze... makijaz mojej mamy kosztowal 40 zl przy czym moj - te same kosmetyki- 80 +16zl za 4 kepki rzes ...
_________________
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 5:51 pm   

madzia8181 napisał/a:
szkoda tylko ze jak cos jest slubne-to juz jest 2 razy drozsze...

dlatego ja, przynajmniej przy makijażu na cywilny nie zdradzę, że to ma być makijaż na ślub, zwŁaszcza, że sukienkę będę miaŁa zupeŁnie "nie ślubną" więc nikt się nie zorientuje
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 5:55 pm   

Sprytnie Sajonara :) bardzo sprytnie :)
_________________
 
 
Duszka 

Wiek: 44
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 8:26 am   

Ja moge powteirdzic slowa Magdy - suknia super (tym bardziej, ze wedlug wlasnego zamowienia i tylko wzorowana na sukni z salonu), makijaz - rewelacja (zarowno ja, moja siostra i moja mama), fryzura - super (w moim przypadku inaczej niz u Magdy jeszcze lepsza niz probna). Moja mam i siostra tez z fryzury zadowolone.

Wynajmowalam tam takze samochod - pelna satysfakcja.

Wiec zdecydowanie polecam ten salon.
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl