Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Strój Młodego - Co wybrać??? Mundur czy garnitur?
Autor Wiadomość
Midori 

Wiek: 41
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 20
Skąd: Kutno
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 12:24 pm   Strój Młodego - Co wybrać??? Mundur czy garnitur?

Witam

Do mojego ślubu, wprawdzie jeszcze sporo czasu, ale mamy z Narzeczonym dylemat.
Jeśli ten temat był już poruszany to z góry przepraszam.
Otóż, jak Wam się wydaje, w czym wypada lepiej iść do ślubu w mundurze czy zwykłym garniturze? Jak sądziecie? Czy mundur do ślubu to czasem, już troche, nie modna praktyka? A może mundur tylko do zdjęcia? Sama nie wiem? :zalamany:


edit: zmieniłam tytuł wątku na bardziej czytelny
kryszka
_________________
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sob Wrz 27, 2008 1:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Duszka 

Wiek: 45
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 12:44 pm   

Ja bylam w zeszlym roku na slubie - Pan Mlody jest strazakiem. Byl w mundurze + koledzy (rowniez w mundurach) pelnili, nazwijmy to, warte. I wygladalo to super. Tak romantycznie i wogole cala ceremonia byla dzieki temu zupelnie inna.

Przynajmniej mnie sie bardzo podobalo. I jesli jest taka mozliwosc - dlaczego nie :?:
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 12:49 pm   

jeśli twój narzeczony jest wojskowym, chcielibysie, i możecie miec szpaler wojskowych, będzie jeszcze kilku w mundurach, to ja bym wybrała mundur. Ale musisz zapytać się narzeczonego w czym będzie się lepiej czuł. Bo moźe wolałby odświętny garnitur??
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Midori 

Wiek: 41
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 20
Skąd: Kutno
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 1:18 pm   

Jest wojskowym, ale niezbyt wysoki rangą, a także średniego wzrostu (wyższy ode mnie tylko trzy centymetry czyli ma jakieś 175 cm) w związku z tym, nie wiem czy ktos nie odebrałby tego, jak jakieś niepotrzebne popisy czy coś w tym stylu, a nawet obciach :kwasny: . Bardzo bym nie chciała żeby tak było. Jak myślicie?
On to pewnie czułby się najlepiej w mundurze. No i ten szpaler to byłby napewno super pomysł :hyhy:
_________________
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 1:24 pm   

Midori - jak moze cie miec szpaler, on wolał by mundur - to czemu nie!:)
Ja tam się najmenij przejmuję tym co ludiz epowiedzą:))) Zawsze mozna pomyśłeć - a co powiedza, jak nei przyjdzie w mundurze;))))

a pozatym to ograniczenie kosztów;)
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Midori 

Wiek: 41
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 20
Skąd: Kutno
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 1:52 pm   

No fakt, mama mi ciągle powtarza, że ludźmi to nie ma co zawracać sobie głowy, bo i tak obgadają. To jest najgorsze. Człowiek się stara a i tak Ci 4 litery obrobiją. Przedyskutujemy jeszcze tą kwestie z moim Miśkiem.
Oszczędność jakaś jest ale chyba i tak nie wielka, bo w czasie wesela i tak musiałby się przebrać w normalny garnitur :?
_________________
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 2:03 pm   

BYłam kiedys na weselu wojskowego - i prez całą impreze miał mundur. Więc.... ale wiadomo - każdy wybierze to co lubi:)
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Duszka 

Wiek: 45
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 2:50 pm   

Na tym slubie i weselu, na ktorym ja bylam byl tez szpaler i super to wygladalo.

To byl slub w malej miejscowosci i nikt nie mowil, ze mlody sie popisuje czy cos takiego (mlodzi mieszkaja od jakiegos czasu w W-wie a slub brali w rodzinnej miejscowosci).

A w trakcie wesele faktycznie - przebral sie. Ale to byl czerwiec i byl opal, wiec to pewnie tez od tego zalezy.

A jesli Twoj narzeczony czulby sie najlepiej w mundurze - to ja bym zostala przy tej opcji.

A co do obgadywania - i tak Was obgadaja (jak zapewne nas wszystkich, bo zawsze cos sie komus nie spodoba)
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
Midori 

Wiek: 41
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 20
Skąd: Kutno
  Wysłany: Pią Paź 27, 2006 3:08 pm   

Dziewczyny, bardzo mi pomogłyście. Dziekuje.
Jeszcze obgadamy to w domu. Może faktycznie nie będzie się przebierał z tego munduru. O ile się na niego zdecydujemy, chociaż ja przychylałabym się do opcji mundurowej, zaprosiłby kolegów też w mundurach i byłby orszak weselny. Faaaajnie :hyhy:
Ale chyba musiałabym mieć wtedy skromniejszą sukienke :?: Mam jedną taką już upatrzoną, ale ona wcale nie jest skromna eh...:kwasny:
_________________
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 3:19 pm   

Midori, ta znajoma nei miałą skromej sukni - tzn normalna suknai slubna z gorsetem wyszywanymkoralikami, i duzą spódnicą z tiulem podpietym kwiatem.. ostatnio taki podobny model był modny - więc super skromna suknia to nie była:)))
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 7:36 pm   

Przez moment mzslalam, zeby namowic L na frak. Ale wczoraj jak zobaczyl taki na manekinie to powiedzial, ze absolutnie nie, bo bedzie wzgladal jak KONIK POLNY :rotfl:
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 8:46 pm   

FifthAvenue napisał/a:
Przez moment mzslalam, zeby namowic L na frak. Ale wczoraj jak zobaczyl taki na manekinie to powiedzial, ze absolutnie nie, bo bedzie wzgladal jak KONIK POLNY :rotfl:


Dobre, dobre... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl