Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fitness
Autor Wiadomość
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 12:57 pm   Fitness

Chodzicie na jakieś zajęcia fitness?
Na jakie? Gdzie? Jak często?

Ja w końcu się za siebie wzięłam i wykupiłam roczny abonament open w Gymnasionie i teraz nie mam już wymówki, żeby nie cwiczyć :roll:
Cała sieć klubów stoi przede mną otworem i o dziwo! korzystam z tego :lol:
Nawet ostatni mi źle, jak nie ćwiczę dzień czy dwa ;)

Wcześniej jakoś nie mogłam się zmusić do systematyczności, ale to chyba dlatego, że wybierałam nieodpowiednie dla mnei zajęcia. Teraz chodzę głównie na siłownię, ale jeśli chcę, mogę wejść na dowolne zajęcia grupowe - podoba mi się to, że nie musze deklarowac wcześniej ani terminu ani rodzaju zajęć, tylko pójść wtedy i na to, na co mam akurat ochotę.
A na siłowni trener przy pierwszej wizycie założył mi kartę, w której wpisał szczegółowy plan ćwiczeń... rewelacja, polecam :D

I aż nie mogę uwierzyć, że tak szybko odczuwalna jest poprawa kondycji! Już po trzech wizytach widze różnicę, to mobilizuje dodatkowo :D
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 1:04 pm   

Alma, cieszę się, że znalazłaś taki fajny klub.
u nas w Łodzi też są takie?

ja zapisałam się od listopada. do Rytmu. już tam kiedyś chodziłam, a ponieważ siostra robi to nieprzerwanie, namówiła mnie na reaktywację.

zapisałam się na razie raz w tygodniu. na ABS.
myślę jeszcze o TBSie, ale to za jakiś czas.
_________________
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 1:06 pm   

Alma - ja musze dizś wejsć do mojego klubu i wykupić karnet na listopad...
chodze 3 razy w tygodniu - teraz we wtorki, środy i czwartki. Akurat w moim przypadku karnet typu "open" się eni sprawdza - jak wiem, ze zapłąciąłm za dane dni, to zal mi nie iśc, a tak - zawsze znajde sto powodów by zajęcie przełozyć...

Wybrałam body step, streaching i funky - w tej własnie kolejności - i racja - kondycja jest duzo lepzsa:0 i samopoczucie równieź:))) notabenę po tygodniu bez ćwiczeń, na kolejnych czuję siekiepsko - jak by kondycja spadła:( więc jak tylko moge staram sie nie omijać zajeć...

Na szczęście dość blisko domu mam klub RYTM - i jestem baaardzo zadowolona:) od roku prawie nie zmieniłam go an inny;)

[ Dodano: Pią Paź 27, 2006 1:07 pm ]
szczako - Gimnasion jest w manufakturze - a przynajmniej am być, bo wiem, że tam się ogłaszają.....

ps. który RYTM?;)
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 1:09 pm   

nie sądzę, żebym zmieniła na klub w manufakturze, bo dojazd kiepski, ale dzięki za info :)

RYTM na Retkini. Siostra nie chciała mi odpuścić ;)
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 1:10 pm   

Gymnasion ma być w Manufakturze, ale chyba jeszcze go nie ma. Musze dowiedzieć się, kiedy otwierają, bo karta obowiązuje na całą sieć, więc będę mogła wpadac w weekendy :D

A ćwiczyć wolę indywidualnie, na siłowni właśnie.
Z grupowych mam ochotę tylko na streaching.
No i sauna na koniec - obowiazkowo 8)
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 1:12 pm   

no właśnie. jeszcze za jakimś strechingiem należałoby się rozejrzeć. koleżanka namawia mnie na jogę, ale podobno prowadzący poświęca sporo czasu dziwnym ideologiom (masowanie piersi ruchami okrężnymi opóźnia menstruację), a ja za takimi nie przepadam.

miło wspominam natomiast siłownię w Budapeszcie.
wolę chyba jednak w grupie. czyli zajęcia grupowe, albo siłownia z kimś. sama szybko się nudzę.
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 1:19 pm   

Fakt, pół godziny na rowerku może być nudne, dlatego własnie planuję załatwić sobie jakieś audio-booki do słuchania.

A co do jogi - próbowałam, to nie dla mnie. Nuuuuda... :lol:
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 1:21 pm   

Alma_ napisał/a:
A co do jogi - próbowałam, to nie dla mnie. Nuuuuda... :lol:


no właśnie. obawiam się, że mnie tam rozniesie i będę za dużo gadać :)
_________________
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 1:23 pm   

Szczako, na retkinii nie ma streachingu??? u mnie na zgierskiej jest - w środy o 20. Sądzę, zę cała sieć ma te zajecia raczej:)))

sauna w zadnym wypadku - nie z moją cerą naczyńkową...., choc opcę sauny też mamy....
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 1:32 pm   

Ja też chodzę do Rytmu na Retkinii regularnie od jakiś 3 lat i bardzo sobie chwalę.

A co do Jogi to też przez pewnien czas chodziłam, ale nie było to zbyt absorbujące więc zrezygnowałam.

Natomiast bardzo mi się podobają zajęcia typu funcy i dance.
_________________
 
 
Agati 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 278
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 1:35 pm   

Gymnasion -faaajny klub ale z tego co pamietam to jest dość drogi :( Sama szukałam w Warszawie jakiegos klubu fitnes na poobieństwo RYTMU, ale niestety nie zanlazłam.

Jak mieszkałam w Łodzi to chodziłam 2 razy w tyg. na zajęcia ABS i Body-step do RYTMU na Widzewie. Strasznie żałuje, że musiałam z tego zrezygnować :|
Zajęcia z instuktorką Agatą Piorun były reweklacyjne :]

Niedaleko mojego domu mam klub FITNESS CALYPSO -ceny niestety też mnie powaliły :shock: ale jesli nic innego nie znajdę to chyba tam się w końcu zapiszę.
_________________



:serce: Ach... 16.06.2007. :serce:
 
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 4:10 pm   

szczako napisał/a:
Alma, cieszę się, że znalazłaś taki fajny klub.
u nas w Łodzi też są takie?


Club Sportera - ja chodze. Jest dokladnie tak jak pisze Alma :P ja korzystam z silowni tylko ale jest masa dodatkowych zajec grupowcyh. Tec opracowuja indywidualny trening, dodatkowo mierza zawartosc tkanki tluszczowej itp... co m-c kolejne badania :D
ja z duma sledzilam swoj postep :P
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pią Paź 27, 2006 10:51 pm   

Ja nie chodzę na żadne zajęcia. Kiedyś zapisaŁam się na areobic w osiedlowym domu kultury. Na zajęcia przychodziŁy starsze panie, które świetnie znaŁy ukŁad. CzuŁam się tam jak idiotka. ZrezygnowaŁam po 2 tygodniach. Teraz poszukuję profesjonalnego klubu, z możliwością zapisania się do grupy początkujące i spokojnej nauki kroków. Za poszukiwania wzięŁam się za późno. Wszystkie grupy już ruszyŁy. Ale jestję szansa - na początk listopada otwiera się w Łodzi nowy klub fitness dla pań na Narutowicza w Kaskadzie. SIMLY FIT. Wiem bo chodzę do Kaskady na zajęcia z księgowości i przeczytaŁam baner reklamowy. Spróbuję się zapisać. Forumki jesteście doświadczone więc może doradzicie - na jakie zajęcia powinnam się zapisać żeby się rozruszać i wzmocnić kondycję?? Co radzicie??
Ostatnio zmieniony przez gosc Pią Paź 27, 2006 10:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kawu 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 28, 2006 11:27 am   

Ja jak bylam w Polsce, uwielbialam Rytm. Nieprzerwanie przez szesc lat chodzilam na rozne zajecia, srednio trzy razy w tygodniu. Zazwyczaj minimum jedno wypadalo w sobote badz niedziele, godz 11 i przyznam sie ze to zawsze bylo najwiekszym wyzwaniem. Jednak dla mnie tylko taki typ, wczesniej wybrane zajecia, tylko dzialaja. Czuje, ze jesli nie pojde w TYM dniu, to trace pieniadze. I chodzilam regularnie, choc czasem sila tylek ruszalam z domu....zawsze po bylam zachwycona :-)

Teraz, tu w UK, zapisalismy sie do klubu dopiero kilka tygodni temu...mnostwo zajec, brak czasu no i koszty. Niemniej juz teraz czuje sie jak ryba w wodzie. Poki co silownia i basen ale mysle, ze wkrotce znudzi mi sie silownia i znowu zaczne biegac na rozne aerobiki.
Aha, ja wybieralam glownie aerobowe zajecia - lo impact, hi lo, funky ale tez aeroboxing, abs itp.
Sajonara6, jesli moge Ci cos doradzic - nie znam innych klubow w Lodzi ale wiem na pewno, ze w Rytmie na kazdych zajeciach uklad byl nowy zatem nie bylo czegos takiego, ze jak nie zapiszesz sie od wrzesnia to pozniej juz bez sensu :-) Moze warto popytac o konwencje zajec w klubie, ktory wybierzesz?

Pozdrawiam
Kasia
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 1:01 am   

Ostatnio przekonałam się, że warto pójść na dwa zajęcia "ciurkiem", po takich dwóch godzinach czuję się naprawdę wyćwiczona ;)
_________________
chez alma |
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 10:43 pm   

Kręgosłup mi wysiada. Poważnie pora coś zrobić. Basen szczególnie o tej porze roku zupełnie dla mnie odpada, choć wiem, że byłby idealny.

Dostałam dziś od koleżanki ( :padam: ) karnet na fitness do Angeliki - ośrodka sportu i rekreacji Wyższej Szkoły Informatyki :hyhy: Była tam ktoś?
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 10:46 pm   

Kot, na kręgosłup to podobno pilatesy są fajne, ale mnie jakoś nie przekonują :?
_________________
chez alma |
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 10:52 pm   

Mam taką teorię, że każdy ruch jest dla mnie wskazany, bo ta praca przy kompie, wciąż w tej samej pozycji .... no krótko mówiąc [smilie=duch.gif] Pilates - hmmm mam chyba w domu płytkę z ćwiczeniami :hyhy: Jutro wypróbuję.

No i kondycji nie mam :placze:














Ale będę miała :z jezorem:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 10:56 pm   

Kondycję załatwia się bardzo szybko, mówię Ci... ja nie ćwiczyłam dobrych parę lat, po minucie pedałowania miałam zadyszkę, a teraz jeżdżę godzinę na rowerku bez zmęczenia ;)

A na początek to pilates jest naprawdę super - nie wymaga kondycji, bardzo wzmacnia właśnie mięśnie pleców i brzucha. Ale polecam wybrać się na profesjonalnie prowadzone zajęcia, z instruktorem, a dopiero potem kontynuować samodzielnie w domu. No chyba, że już znasz pilatesy ;)
_________________
chez alma |
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 10:59 pm   

Ja mam kartę Sportery. Testowałam przez miesiąc - sprawdziłam pilates, yogalates (z piłkami też - nawet dał mi w kość bardziej niż pilates i bardziej rozciągnął) i salsacise. Nie kontynuowałam, bo jestem za leniwa na dojazdy :wstyd: . A cielę obrasta tłuszczem i kręgosłup piska cichiuteńko zbolały. Może na wiosnę się zmuszę, bo wcześniej nie widzę szans.
 
 
katarzynka1 

Wiek: 43
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 136
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 12, 2006 9:51 am   

U mnie w okolicy nie ma żadnego klubu - a dojeżdżać mi się nie chce :] - ach to lenistwo.
Zostaje tylko basen - chociaż ostatnio z powodu natłoku zajeć też zaniedbany
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 4:10 pm   

artykuł o low-impact aerobic.

ja dostałam wczoraj zaproszenie na darmowe wejście na step dla początkujących.
kiedyś już na step chodziłam, ale to nie dla mnie raczej.
no, ale skoro dają, raz sobie mogę iść :D
_________________
 
 
alusha 

Wiek: 46
Dołączyła: 21 Wrz 2006
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 4:24 pm   

Ja chodze do Sportery. (ostatnio dawno nie bylam :wstyd: ) Tam sa miedzy innymi zajecia typu yogalates. Polaczenie yogi z pilatesem. Moja ulubiona instruktorka do Kamila. Zna sie na anatomii, opowiada w trakcie cwiczen ktory miesien pracuje, dba o to zeby cwiczenia wykonywac poprawnie technicznie. I jest wyluzowana 8) Jesli komus cos nie wychodzi to nie ma obaw ze ktos was wysmieje. Polecam
_________________


Milego dnia Gość
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lis 15, 2006 8:40 am   

Ja cały czas szukam "swoich" zajęć, główny warunek - muszą być nienudne ;)
_________________
chez alma |
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 15, 2006 9:29 am   

Alusha, chętnie poszłabym na te zajęcia ale jakoś boję sie, że ne jestem dostatecznie rozciągnięta :oops: i że to nie ma sensu.


Rozważamy z K. wykupienie karnetów w Sporterze dla nas obojga. Ja jeszcze ciągle mam tak wypchany grafik, że żadko bywam w domu. A jak bym dołożyła sobie fitness to już wogóle widywalibyśmy się tylko późnym wieczorem. A tak moglibyśmy razem :paker: Nie koniecznie na tych samych zajęciach, ale już wspólne dojazdy i powroty byłyby fajne :D

Narazie wracamy do tańca :jupi: i to już od niedzieli.
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 15, 2006 10:31 am   

Kotek, nie marudz:))) ja chodzę na streaching, i sama jestem zdziwiona efektami - w sensie rozciagniecia ciała:))) wydawało mi się, ze jestem totalnie sztywna i nieporozciagana, a są takie ćwiczenia, gdzie biję na głowę całą grupę;) instruktorka sama jest pod wrażeniem;)))
Pozatym, te ćwiczenie nie sa dla super wysportowanych gimnastyczek artystycznych, co to założą nogę za głowę i siedzą w pozycji kwiatu lotosu przy obiedzie;) ale wąłsnie dla całej reszty, której to rozciaganie jest potrzebne;)


a co do tańca.. kurcze, bardzo bym chciała, zebysmy się apisali, ale neistety... nie mamy z kim zostawić młodego:(
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 15, 2006 2:40 pm   

Ten yogalates był w sporterze całkiem, całkiem :mrgreen: . Jakby co, to polecam, chociaż sama chwilowo się chyba nie zmuszę. Poczekam na nowy rok :rotfl: .
 
 
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Mar 09, 2007 12:41 pm   rytm

Od jakiegoś czasu chodzę na "sztangi" i fitness do kubu Rytm na zgierskiej w budynku ABC.
To duże wyzwanie zwłaszcza że mieszkam na Janowie- przez całe miasto jadę ale warto. Choć klub Rytm ma zajęcia również w szkole na widzewie to tam niestety nie ma sztang a na sztangach można się wyżyć.
I tak już od 4 miesięcy męczę moje ciało ale widzę rezultaty i czuję się rewelacyjnie. Może któraś w Was uczęszcza do tego samego klubu.
 
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 09, 2007 3:10 pm   

ja bylam tam raz, maz moze ze 3 razy bo mieszkamy dosc blisko ale zdecydowanie wole Sportera... my chodzimy tylko na silownie, nie na zorganizowane zajecia i pod tym wzgledem w Sporterze jest znaaaacznie wiecej urzadzen i mozliwosci :D
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Kwi 29, 2007 6:19 pm   

ja nie chodzę na fitness bo nie mogę się odnaleźć na takich zajęciach, za szybkie tempo a w dodatku czuję się nieswojo bo nie znam "kroków".
dawno temu opracowaŁam swój program fitness w oparciu o prasę branżową. Dzisiaj odkurzyŁam moją świętą karteczkę i trochę poćwiczyŁam przy relaksującej muzyce. Czuję się teraz o niebo lepiej więc pomyślaŁam, że może którejś z Was też sięcoś takiego przyda. ?wiczenia trwają max. 15-20 min. Na początek należy robić po 2-3 powtórzenia każdego.
część 1

część 2
Ostatnio zmieniony przez gosc Nie Kwi 29, 2007 6:21 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Kwi 29, 2007 8:51 pm   

Fitness kluby odpadają u mnie z kilku powodów : za dużo pochłaniają czasu (same ćwiczenia trwają tyle samo co dotarcie tam, przebranie, itd.) - za leniwa jetem na takie ekapady kilka razy w tygodniu, małe dziecko w domu (ktoś musiałby z nim zosatć jak mama biegałaby na treningi), nie pociąga mnie wizja moich wygibasów pod czujnym okiem intruktora i innych obcych mi ludzi (może jakbym była super wysportowana to bym nie miała takich oporów :P ), w sumie jakoś otoczka siłowni mi nie leży (wspólne sale treningowe, prysznice, przebieralnie, itd.).
Ale postanowiłam trochę się wziąć za siebie pod względem kondycyjnym, nie żeby schudnąć.
No i od maja zaczynam "jeździć" w domu na rowerze treningowym (czy jak to ustrojstwo się zwie). Nawet codziennie jak dam radę, a co! :lol: No i biorę się ostro za masaże i inne takie cuda, żeby ujędrnić trochę skórę. No i to wszystko chcę przeprowadzić w domowych pieleszach : bez stresu i prawie za darmo (rowerek mam nieodpłatnie). Motywację mam - oby starczyła na jak najdłużej. :razz:
_________________
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 4:00 pm   

a ja chyba się wreszcie zmobilizuję i wezmę za siebie.
Postanowiłam od czerwca lub najpóźniej od lipca wykupić karnet do Klubu. Wybiorę Gimnazjon bo jest blisko mnie, no i jest nowy ;)
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 6:04 pm   

EJ a nie jest tam przypadkiem bardzo drogo?
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 6:18 pm   

Pewnie jest drogo...ale liczę na jakiś upust, bo wpisałam się na listę "tańszych" karnetów jeszcze zanim klub powstał (miałam zamiar poświęcić czas na fitness już pół roku temu...). Zobaczymy czy się uda. dam znać...
Zresztą w czerwcu/ lipcu będe tam chodziła na co dzień, to raczej się powinno opłacić;)!!
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 6:30 pm   

to jest Ci potrzebny tak intensywny trening?
gratuluję dobrych chęci i samozaparcia :)
no i daj znać, jak Ci idzie :D
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 6:38 pm   

Hihhi
Tak naprawdę potrzebuję tego treningu bardziej psychicznie niż fizycznie, bo raczej zawsze byłam w dobrej kondycji, często ćwiczyłam i robiłam wiele innych rzeczy. W sumie mimo, iż nieco utyłam i tak niby "dobrze się trzymam". No a mój brak aktywności fizycznej wynika z braku czasu, więc nie mogę się już doczekać aż uda mi się go wygospodarować za około 1,5 miesiąca. Wtedy sobie "odbiję" ostatni nieaktywny rok...czy nawet półtora...
:)
 
 
Magari 

Wiek: 45
Dołączyła: 26 Wrz 2006
Posty: 41
Skąd: _EZG_
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 8:40 pm   

Dla mnie fitness to jedyny sposób, żeby się zmobilizować do ćwiczeń.
Wreszcie po prawie rocznej przewie zapisałam się na zajęcia. Chodzę dwa razy w tygodniu i czasami wydaje mi się, że może powinnam jeszcze raz, ale czasami nawet na te dwa razy ciężko znaleźć czas :-?

A ćwiczenia, to raczej w moim przypadku odpoczynek psychiczny, a kondycja się poprawia raczej przy okazji :)
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 16, 2007 9:14 pm   

ja od tego tygodnia też jestem wśród "fittnesowiczek" :D
w poniedziaŁek byŁam na basenie i byŁo super a dzisiaj na stretchingu i się fantastycznie rozciągnęŁam i zrelaksowaŁam. Jak się przyzwyczaję i nabiorę kondycji to może jeszcze na siŁownie pochodzę - rowerek i bieżnia :)
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 16, 2007 9:46 pm   

Dziewczynki napiszcie gdzie chodzicie i jakie są ceny bo ja planuję się zapisać :D
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 16, 2007 10:09 pm   

ja chodzę, a wŁaściwie dzisiaj zaczęŁam :mrgreen: , do EnerGym na Piotrkowskiej przy Wigury. 4 wejścia w miesiącu to koszt 50 zŁ - to nie są pojedyncze zajęcia a wejścia, czyli można wejść rano i być do wieczora i to wszystko jest w ramach jednego wejścia (zajęcia fitness i siŁownia)
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Pią Sie 24, 2007 9:34 am   

Sajonara, zadowolona jesteś z zajęć w Energym? Chodzisz na jakieś specjalnie wybrane? Dużo osób w jednej grupie?
Przymierzam sie do zapisania sie tam.
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sie 26, 2007 9:43 am   

Sistermonn przed ślubem zarzuciŁam chodzenie na zajęcia ale po powrocie z Zakopanego na pewno do nich wrócę i będę chodziŁa regularnie. W każdym razie chodziŁam na zajęcia raz w tygodniu - na stretching z Kubą. Fajny facet i super prowadzi zajęcia. Kobitki z którymi chodziŁam na zajęcia mówiŁy, że kiedyś prowadziŁ zajęcia w innym klubie i jak się przeniósŁ to one "poszŁy za nim", więc musi być dobry. Mnie zajęcia bardzo się podobają, są ciekawe i nie prowadzone sztampowo, ca zajęcia jest jakieś urozmaicenie. Jeśli chodzi o ilość osób w grupie - ok. 15. Poza zajęciami fitness mają również fajną siŁownię nie tylko dla facetów i bardzo miŁych instruktorów. Polecam - fajny klub i stosunkowo nie drogi :D
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Pon Sie 27, 2007 9:03 am   

Sajonara - zapisze się tam na pewno :) Musze tylko wybrac bardziej dynamiczne zajęcia, żeby zrzucić to i owo :) Nie chce wyglądać na ślubie jak beza
 
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Pią Wrz 07, 2007 3:17 pm   

Studio Zdrowia I Urody LAGUNA na Wspólnej:) polecam
_________________
 
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 10:00 am   

Postanowiłam trochę odświeżyć ten temat. Od września planuję wziąć się za siebie. Niestety przez pracę biurową i siedzenie przy kompie po 8h na dzień, moje mięśnie oklapły :smile: . Przed weselem chciałabym wrócić do formy i dlatego zaczęłam rozglądać sie za jakimś fajnym klubem fitness. Mieszkam na Widzewie i najchętniej zapisałabym się gdzieś niedaleko. Może możecie mi polecić jakiś klub :paker:
_________________
Ostatnio zmieniony przez doni_iza Pią Lip 18, 2008 10:01 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maratha 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 2:56 pm   hej.

Jeśli lubisz fitness i zależy Ci nie tylko na ładnym ciele, ale chcesz mieć także satysfakcję ze swoich postępów, różnorodne zajęcia np. układy ze znanych teledysków, to z czystym sumieniem polecam Ci RYTM (ul. Hufcowa). Ja wcześniej ćwiczyłam w kilku klubach, później także - bo bliżej domu... ale zawsze miałam sentyment do Rytmu - jego pracowników, super atmosfery i zajęć, po których wychodziłam zlana potem, troszkę zmęczona, ale niesamowicie szczęśliwa. Kto wie, może od września także zrobię come back. Pozdrawiam.
_________________
Ostatnio zmieniony przez maratha Pią Lip 18, 2008 2:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 4:31 pm   

No właśnie widziałam, że w tym temacie już wcześniej dziewczyny polecały klub RYTM. Weszłam sobie dziś na ich stronkę i okazało się, że mają też klub na Widzewie na ulicy ?wiklińskiej 22. Zatem chyba się tam wybiorę :)
_________________
 
 
marcia331 
Szczesliwa zona


Dołączyła: 13 Maj 2008
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 12, 2009 6:49 pm   

Az wstyd sie przyznac bo Rytm na retkini mam pod nosem a nigdy nie moge sie zebrac i tam wybrac. A powiem wam szczerze ze chetnie bym sie poruszala! Bo sie zasiedzialam ostatnio w domu i kondycja juz nie taka. Tylko jakos nie mam motywacji! Samej mi sie nie chce!
_________________
 
 
Dzesia 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 64
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 10:21 am   

Zamierzałam iść na fitness do klubu Tamika w Wodnym Raju (karnet 8 wejść w miesiącu - 72 zł), ale koleżanka poleciła mi aerobic w BOK "Rondo" na Limanowskiego - 8 wejść za 42 zł. Idę dzisiaj sprawdzić jak będzie, czy też będą same starsze panie znające już układ ;)
_________________
www.sygnaturka.blox.pl

 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 7:14 am   

Ja chodzę na zajęcia do Sportera. Chodziłam wcześniej 2 lata na fitness do osiedlowego klubu, który obecnie zszedł na psy. Miałam 7 miesięcy przerwy i znów zaczęłam. W środę byłam na zajęciach i... do dzisiaj mam zakwasy takie, że ruszać się nie mogę. Chodzę raz w tygodniu na taniec 1,5 h i 2 razy w tygodniu na fitness :smile: Jakbym miała czas to chodziłabym znacznie częściej ;)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl