Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Pon Kwi 02, 2007 7:01 pm
Zapowiedzi
Autor Wiadomość
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 11:01 pm   

No wlasnie mam podpisane od 15 do 22 tylko boje sie ze u mnie w parafii moga miec jakies pretensje ze tylko tydzien wisialy. No ale pewnie okaze sie jak pojde zalatwiac te wszystkie sprawy mam nadzieje ze nie beda sie za bardzo czepiac.
Chcialam sie tylko dowiedziec jak powinno byc, bo przez moment pomyslalam ze w innych parafiach moze byc tydz a tylko w tej w ktorej sie bierze slub 2 tyg, ale teraz juz wiem ze bylam w bledzie :?
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 04, 2008 8:56 pm   

To chyba nie chodzi o 2 tygodnie tylko o 2 kolejne niedziele. Myślę, że twoje zapowiedzi są ok. ;)
 
 
szept 

Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 04, 2008 11:11 pm   

EwaM napisał/a:
To chyba nie chodzi o 2 tygodnie tylko o 2 kolejne niedziele.

Dokładnie ;)
_________________
 
 
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 04, 2008 11:54 pm   

Dzieki wielkie dziewczyny ;) Troszke sie uspokoilam, bo pewnie macie racje. Na Was to zawsze mozna liczyc :razz:
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
karapp 

Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 80
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Maj 07, 2010 12:49 am   

dziewczyny ile płacicie za zapowiedzi ??
_________________
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie Lip 18, 2010 6:31 pm   

rany chyba muszę poprosić rodziców, żeby zajęli się zapowiedziami. Nas w Pl nie ma, a ja nawet nie wiem o co w tym wszystkim chodzi.... Na ile przed się robi zapowiedzi i ogólnie jak to działa.
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Nie Lip 18, 2010 10:14 pm   

Wiecie może ile wcześniej trzeba dać na zapowiedzi ? Czy jest wyznacznik, że miesiąc itp. przed ? Czy to zależy od danej parafii ?
_________________
Ostatnio zmieniony przez ola88 Nie Lip 18, 2010 10:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 7:56 am   

ola88 napisał/a:
Wiecie może ile wcześniej trzeba dać na zapowiedzi ? Czy jest wyznacznik, że miesiąc itp. przed ? Czy to zależy od danej parafii ?
raczej nie ma wyznacznika ile przed, no ale muszą zostać wygłoszone w 2 kolejne niedziele, co oznacza że co najmniej na 3 tygodnie przed ślubem muszą być , bo braknie niedziel :)
_________________


 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 8:08 am   

Bo nam zostało 6 niedziel, a Darek jeszcze nie ma aktu chrztu :D ( bo w parafii której był chrzczony - ksiądz sobie życzy, że tylko w niedzielę wypisuje.... a w tygodniu nie 8) )i czekamy do kolejnej niedzieli
_________________
 
 
katrina 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 759
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 10:28 am   

my już po zapowiedziach a zapłaciliśmy co łaska - więc dałam 30 zł
_________________
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 10:49 am   

oo.. i tu katrina możemy podać sobie łapki :)
"Co łaska" 30 zł nie więcej.. ja to jeszcze poproszę o rachunek :p
No bo tak, tu zapowiedzi, tu wystrojenie kościoła (gdzieniegdzie to kościół sam stroi i musisz zapłacić za to), tu msza z zaślubinami.. i wszędzie co laska (a najczęściej jeszcze mówią: "co łaska, ale nie mniej niż...") :zly:
Nie lubię czegoś takiego- wolałabym cennik, a a jak nie, to więcej niż 30 zł nie dam. No dobra może za ślub więcej zapłacę ale na pewno nie 600zl !! !
_________________
 
 
katrina 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 759
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 10:53 am   

cenę to podali nam tylko jak poszliśmy rezerwować termin - 150zł , potem ksiądz nam wyjaśnił że to za kościelnego i organistę i pokazał księgi z wpisami ile kto daje na zapowiedzi i ślub, więc jak zobaczyłam 30zł za zapowiedzi i chyba najmniej za ślub 300zł to nie zamierzam tego zmieniać i wiecej też dawać , poza tym jest 5 par w tym dniu wiec jeśli pierwsza para zdecyduje się na ubranie kościoła to wyjdzie po 120zł na parę, plus dodatkowo 100zł organista bo chcemy zeby zagrał dziewczynie która ma śpiewać do ave maria...
_________________
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 11:04 am   

Pamiętam jak u znajomych na ślubie, ksiądz powiedział tradycyjne "co laska", a ojciec młodego dal 200zł. Ksiądz sądził, że dostanie 1000zl i co zrobił?? Kazał zwinąć czerwony dywan- ale ojciec młodego był szybszy i i na to nie pozwolił.. To jakieś chore !! !

Żeby nie było, jestem wierząca- wierze w Boga, ale nie w jego wysłanników- księży, za dużo się naoglądałam i nasłuchałam proboszcza mojej byłej parafii.
_________________
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 6:00 pm   

My byliśmy u księdza wczoraj, zapowiedzi będę w najbliższą i następną niedzielę :D a daliśmy 50zł, tyle chciał ksiądz.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl