Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Podkład
Autor Wiadomość
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Wto Lut 03, 2004 7:49 pm   Podkład

Jakiego podkładu (fluid) użuwacie :?:


:arrow: L'oreal - Ideal Balance :spoko:
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 04, 2004 10:08 am   

Albo Max Faktor, Melbellin - różnie :)
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Lut 04, 2004 12:53 pm   

Jak już pisałam - podkład może, jak dla mnie, nie istnieć.

P.S. Co innego tusz do rzęs. :mrgreen:
_________________
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 10, 2004 11:59 am   

Ja używam podkładu rozświetlająco - antystresowego z Avonu.
_________________

 
 
 
anna.b 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lut 2004
Posty: 171
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Lut 25, 2004 10:01 pm   

L'OREAL - Air Wear.
Ale ostatnio pani w drogerii zaproponowala mi Matujacy Podklad Kryjacy AA - OCEANIC
i jestem pod wrazeniem. Niczym nie ustepuje L'OREALowi, a jest duzo tanszy (ok. 16 zl). Mam cere mieszana i bardzo wrazliwa, a ten nowy podklad nie uczulil mnie i sprawdzil sie doskonale. Polecam wyprobowac.

Pzodrowka, :D
Ania
_________________
* Ślub 18 września 2004 *
 
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Sro Lut 25, 2004 10:13 pm   

Musze Ci powiedziec Aniu że juz sporo wypróbowałam podkładów, ale jednak L`OREAL
jest dla mnie najlepszy :)
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
anna.b 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lut 2004
Posty: 171
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Lut 26, 2004 7:34 pm   

Ja tez od zawsze uzywam L'OREALa, a OCEANICA kupilam po raz pierwszy i jest naprawde dobry.

Ania
_________________
* Ślub 18 września 2004 *
 
 
 
Akacja 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Lut 2004
Posty: 199
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Czw Mar 04, 2004 12:28 am   

Również Loreal Ideal Balance, ale moze skusze sie Oceanica sprobowac hmm
 
 
anna.b 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lut 2004
Posty: 171
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Mar 04, 2004 10:02 pm   

Polecam, polecam!!! :wink:
_________________
* Ślub 18 września 2004 *
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 05, 2004 10:49 am   

Maybelline Wonder Finish
Ostatnio miałam próbkę i jest naprawdę cool!!! :peace:

A kosztuje niecałe 30 zł
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Mar 27, 2004 11:13 am   

Maybelline fresh matte
 
 
 
mmichalina 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Kwi 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 24, 2004 7:41 pm   Pomóżcie

dziewczyny! gdzie w Łodzi kupić ten podkład aa oceanic???? chodze i szukam i w kazdego kosmetycznego wychodzę z kwitkiem.... Pomóżcie bo to podobno hit!!!!!!!
 
 
anna.b 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lut 2004
Posty: 171
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Maj 22, 2004 8:06 pm   Re: Pomóżcie

mmichalina napisał/a:
dziewczyny! gdzie w Łodzi kupić ten podkład aa oceanic???? chodze i szukam i w kazdego kosmetycznego wychodzę z kwitkiem.... Pomóżcie bo to podobno hit!!!!!!!


Michalina, odpowiedzialam Ci w Twoim poscie, gdzie mozesz kupic ten podklad :girl :
_________________
* Ślub 18 września 2004 *
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 30, 2005 8:44 pm   

Kochane - polećcie mi jakiś dobry podkład, który ukryje zaczerwienienia i nierówności cery i na długo ją zmatuje. Aha i mnie nie zrujnuje :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Wrz 30, 2005 10:03 pm   

anna.b napisał/a:

Ale ostatnio pani w drogerii zaproponowala mi Matujacy Podklad Kryjacy AA - OCEANIC
i jestem pod wrazeniem. Niczym nie ustepuje L'OREALowi, a jest duzo tanszy (ok. 16 zl). Mam cere mieszana i bardzo wrazliwa, a ten nowy podklad nie uczulil mnie i sprawdzil sie doskonale. Polecam wyprobowac.

a w jakim opakowaniu jest ten podkład?bo ja używałam takiego w bialym opakowaniu z szarymi napisami i był koszmarny.?wieciłam się po nim strasznie :roll: A niby matujący miał być :? I te kolory.Nawet ten najjaśniejszy jest prawie brązowy :| O ten Ci chodziło?
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 30, 2005 10:33 pm   

Od pewnego czasu uzywam podkładu Constance Carroll Matt Finish za niecałe 7 zł :) i muszę powiedzieć, że mi bardzo pasuje. W podkładach bardzo drażni mnie zbyt intensywny zapach a ten jest bezzapachowy. Spełnia moje wymagania wystarczająco, matuje, nie wałkuje się, kolor dobrałam idealnie z czym miałam zawsze największe problemy.
_________________
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 01, 2005 8:13 am   

NIe używam podkadu w ogóle.
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 02, 2005 8:18 pm   

Calinka napisał/a:
Od pewnego czasu uzywam podkładu Constance Carroll Matt Finish za niecałe 7 zł :) i muszę powiedzieć, że mi bardzo pasuje. W podkładach bardzo drażni mnie zbyt intensywny zapach a ten jest bezzapachowy. Spełnia moje wymagania wystarczająco, matuje, nie wałkuje się, kolor dobrałam idealnie z czym miałam zawsze największe problemy.


A gdzie kupiłas to 'cudo' :?:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 03, 2005 9:20 am   

Bajeczko, powinien być w kazdym Rossmanie, bo tam niedawno widziałam, a ja kupowalam w Carrefourze.
_________________
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 12:52 pm   

Ja używałam już różnych avonu i innych a ostatnio miałam próbke vichy i był świetny ale nie stać mnie na wydanie 70 zł na fluid a teraz mam Dr Irena Eris z lini Lirene matujący i jest całkiem niezły. Zawsze musiałam najpierw kłaść krem a potem podkład żeby nie było smug a tym moge robić poprawki bez żadnego kremu i nie ma żadnych smug
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 1:10 pm   

ostatnio lancome matt long lasting compact foundation - na początku nie mogłam się do neigo przekonać - mial niby kryc wszelkei neidoskonałosci i matować an długo.. z tym pierwszym trochę się zawiodłam - a co do amtowania - jest ok, po 8 godzinach w klimatyzowanym pomieszczeniu nei błyszcze się koszmarnie jak po niektórych innych specyfikach.
wczesniej max factor hyper smooth - jak dla mnie rewelacja.

niestety oba cenowo stoją dość wysoko:(
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 1:12 pm   

Aera Teint VICHY, lubię go za jego lekkość, ale ogólnie nie przepadam za podkładami, używam raczej od święta.
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 1:15 pm   

Alma_ napisał/a:
Aera Teint VICHY, lubię go za jego lekkość, ale ogólnie nie przepadam za podkładami, używam raczej od święta.


popieram!!
uzywam chyba najjasniejszego z dostepnych i bardzo go sobie cenie. nie stosuje na codzien, ale bardzo czesto. jet faktycznie lekki i nie towrzy efektu maski.

ale nie moge powiedziec, ze nie zostawia sladow. po prostu na to uwazam.
_________________
 
 
agga123 


Wiek: 44
Dołączyła: 10 Lis 2005
Posty: 49
Skąd: Szkocja
Wysłany: Sro Mar 22, 2006 7:11 pm   

Ja od niedawna uzywam podkładu Double Perfection Creme Poudre Chanel.Jest on po prostu rewelacyjny,wcale go nie widać na twarzy,matuje mi buzie na cały dzień.Wczesniej szukałam dobrego kremu matujacego i jakikolwiek kupiłam i tak zawsze się swieciłam.Teraz już wiem że wystarczy mi tylko lekki krem nawilzający,cała "moc" tkwi w podkładzie.
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 23, 2006 9:27 am   

Forumki drogie, wy sie znacie na podkładach i ich cenach bo kupujecie...
Zaproponujcie mi jakiś fajny podkład lekki, nie pozostawiający efektu maski, nawilżający i odpowiednio matujący za razem... no i żeby kosztował max do 30 zł. Piszecie i wymieniacie różne nazwy ale mnie to nic nie mówi.Pleace :wink:
_________________
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 23, 2006 9:51 am   

Agatka_P napisał/a:
a teraz mam Dr Irena Eris z lini Lirene matujący i jest całkiem niezły. Zawsze musiałam najpierw kłaść krem a potem podkład żeby nie było smug a tym moge robić poprawki bez żadnego kremu i nie ma żadnych smug


Pisałam wyżej o tym pudrze teraz już zmieniłam zdanie strasznie wysusza skóre i mam łuszczącą się skóre po nim na czole
 
 
Magda2 


Dołączyła: 09 Lut 2006
Posty: 209
Skąd: ...
Wysłany: Czw Mar 23, 2006 9:51 am   

Uzywam CLINIQUE Superfit. Idealnie dobrany kolorystycznie i pozostaje caly dzien na twarzy.
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 23, 2006 2:29 pm   

misia-misia napisał/a:
Forumki drogie, wy sie znacie na podkładach i ich cenach bo kupujecie...
Zaproponujcie mi jakiś fajny podkład lekki, nie pozostawiający efektu maski, nawilżający i odpowiednio matujący za razem... no i żeby kosztował max do 30 zł. Piszecie i wymieniacie różne nazwy ale mnie to nic nie mówi.Pleace :wink:


Ostatnio Bell wypuściła podkłady w buteleczkach z pompką po o ile pamiętam 19-21 zł. Są dwie wersje - matująca i przeciwzmarszczkowa. Podkłady są płynne, łatwo się rozsmarowują, mają dużo jasnych odcieni do wyboru, maski nie tworzą. Jak ktoś ma niewiele do ukrycia to wg mnie w tym przedziale cenowym są bardzo dobre. Ja próbowałam wersję anti age (nie, żebym chciała zmarszczki kryć, pani na stoisku Bell powiedziała, że ten podkład ma też funkcje prewencyjne - zawiera witaminy A, C i E).

Naturalny efekt pudrowy (nie trzeba używać sypkiego pudru) daje podkład Extreme Velvet Yves Rocher Couleurs Nature (32 zł w promocji - 50%). Ale jest już gęsty, ma raczej konsystencję pasty i wąską gamę kolorystyczną, chociaż dobrze dostosowuje się do karnacji.
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 24, 2006 7:30 am   

A ja mogę gorąco polecić podkład o nazwie True Match - L'oreal. Kupiłam jakiś tydzień temu, dałam nie więcej niż 35 zł. Wybór odcieni był satysfakcjonująco duży - mam jasną karnację i miałam w czym wybierać :] . A najważniejsze świetnie stapia się ze skórą, nie ma żadnej maski :ok:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 24, 2006 8:51 am   

ja polecam puder L'oreal Ideal Balance, podkład według mnie, bardzo dobrze kryje, jest matowy, nie wyświeca twarzy, bardzo długo się utrzymuje, twarz jest bardzo miła w dotyku, taka aksamitna i po kilku chiwlach od nałożenia go an twarz nie brudzi potem.
ja używam tylko ten.
w sklepie jest drogi bo około 40-50 zł, ale ja kupuję na allegro po 20 czy 30 zł
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 25, 2006 2:20 pm   

Ja ostatnio używam RIMMEL London, jest ok.
_________________
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Kwi 23, 2006 9:04 pm   

Słyszałam bardzo wiele o podkładzie Double Wear Estee Lauder, podobno trwały i świetnie matowi cerę z tendencją do świecenia.

Kosztuje niestety sporo, pewnie trochę powyżej 100 zł :?
(na Allegro widziałam w cenie od 50 do 100)

Oto on:

Musze udać się do perfumerii po próbkę ;)

Znalazłam jeszcze coś takiego, jako wsparcie podkładu:

Ktoś zna? Jakie opinie?
_________________
chez alma |
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pon Kwi 24, 2006 1:11 pm   

Nie uzywam podkladow, bo wlasciwie sie nie maluje.
Moja skora jest naturalnie brzoskwiniowo-brazowawa i nie potrzebuje podkladu.
Jedyne co stosuje to rozwietlajace perelki, zeby skora byla lsniaca :D

 
 
suzanka 


Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 26, 2006 1:43 pm   

Obecnie używam MF Seamless, ale mi nie pasuje.
Jeszcze trochę i wracam do niezawodnego MaxFactor Lasting Performance.
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Maj 26, 2006 1:54 pm   

To jest moj Nr 1 od wielu wielu lat. Opakowanie zmienia sie co jakis czas,przez wszelkie unowoczesnienia, ale zawsze jest super



Przez jakis czas zmienilam na podklad H. Rubinstein. Tez jest bardzo dobry, ale jakby ciut wysuszal mi skore. Poza tym jest strasznie drogi, a kolosalnej roznicy miedzy nim a Revlonem nie widzialam, wiec wrocilam do zaufanego i sprawdzonego.

Ten H. Rubinstein wyglada chyba tak, ciezko powiedziec, bo nie widze dobrze pudeleczka. Ksztalt jakby ten sam, nazwa tez.

_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
dorota20w 


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Sie 2005
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Maj 26, 2006 2:48 pm   

L'oreal - Ideal Balance
_________________



http://lemontea.blox.pl/html
 
 
Sylwiątko 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Kwi 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 11:51 am   

Ja używam Maxfactor Colour Adapt. Od niedawna używam podkładu i to jest mój pierwszy. Jestem z niego bardzo zadowolona. U mnie chodziło najbardziej o to żeby ukryć zaczerwienienia ponieważ moja cera łatwo się podrażnia. No ale niestety nie jest zbyt tani. Ja dałam prawie 60 zł.
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 2:57 pm   

Ja kupiłam taki na Allegro za 30 zł i potwierdzam - jest świetny (ja mam z serii shimmering )
_________________

 
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 06, 2006 9:02 am   

w sobotę kupiłam sobie GOSH Hello Youth - z koenzymem q10 i czyms jeszcze - liftingujący,a do tego zestawik puder prasowany i róź.. powiem, że jak narazie jestem zadowolona - makijaz wytrzymał cały dzień - w tym 8 h w klimatyzowanym pomieszceniu, nie spłynął, i nie świeciłam się jak po kilku innych podkładach...
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 11:55 am   

obecnie lirene citty matt
bardzo dobry. uwazam ze najlepszy z tej polki cenowej :)
ok 17-18 zl
_________________
 
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 2:28 pm   

Kupiłam ostatnio anti shine Astor, do cery normalnej i przetłuszczającej- polecany już przez kogoś na forum. Bardzo dobrze się rozprowadza i dobrze nawilża- nie widać po nim suchych skórek na nosie, które były moją zmorą.
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 6:24 pm   

Zakupilam moj staly zestaw Revlon. Mam wrazenie, ze kosmetyki tej firmy kupowane w Londynie albo w Stanach sa jakosciowo lepsze od tych w Polsce. Nie wiem dlaczego, zawsze sprawdzam dare waznosci.... a mimo wszystko.

Dodatkowo podklad mojej ostatnio odkrytej firmy ME ME ME. CEnowa sa bardzo konkurencyjni, chyba moglabym zastapic nimi Revlon. boje sie tylko, ze przyzwyczaje skore do ME a pozniej w Polsce bede miala problem ze znalezieniem kosmetykow tej firmy :kwasny:
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
mls 

Wiek: 39
Dołączyła: 04 Paź 2006
Posty: 112
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 03, 2006 8:03 pm   

Nie używam podkładów, ze względu na uczulenie. Jak cazsem się na jakiś skusiłam to po kilku godzinach robiły mi się czerwone plamy. Zastanawiam się co mam zrobić z makijażem ślubnym :?:
 
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 04, 2006 12:38 pm   

a ja się ostatnio pokusiłam o zakup loreal infaillible - i troszkę jestem zawiedziona - owszem rano ładnie kryje i stapia się ze skórą, ale ta przedłużona świeżość... jedna wielka ściema, po 9 godzinach robi się coś dziwnego na twarzy... jak by podkład się rolował:( chyba nastepnym razempowrócę do GOSHa
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
imbrulka 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 279
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lis 04, 2006 4:28 pm   

Jestem wierna Maybelline Jade Dream Matte. Taki w słoiczku, konsystencja musu. Od czasu do czasu oczywiście skuszę się na coś innego, nowego i... koniec końców wracam do sprawdzonego Maybelline :D
_________________
Nasz Najpiekniejszy Dzień 29.07.2006
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Sob Lis 04, 2006 7:28 pm   

adriannaaa napisał/a:
a ja się ostatnio pokusiłam o zakup loreal infaillible - i troszkę jestem zawiedziona - owszem rano ładnie kryje i stapia się ze skórą, ale ta przedłużona świeżość... jedna wielka ściema, po 9 godzinach robi się coś dziwnego na twarzy... jak by podkład się rolował:( chyba nastepnym razempowrócę do GOSHa


> a mi narazie pasuje ten podkład... tfu tfu... w końcu każda cera jest inna... naparwde jestem zadowolona, najpierw korzystałam z próbek, potem zaopatrzyłam się w całe opakowanie :) nie zauważyłam póki co takich efektów jak powyżej u Adrianny.
_________________
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 15, 2006 9:49 pm   

motylica napisał/a:
adriannaaa napisał/a:
a ja się ostatnio pokusiłam o zakup loreal infaillible - i troszkę jestem zawiedziona - owszem rano ładnie kryje i stapia się ze skórą, ale ta przedłużona świeżość... jedna wielka ściema, po 9 godzinach robi się coś dziwnego na twarzy... jak by podkład się rolował:( chyba nastepnym razempowrócę do GOSHa


> a mi narazie pasuje ten podkład... tfu tfu... w końcu każda cera jest inna... naparwde jestem zadowolona, najpierw korzystałam z próbek, potem zaopatrzyłam się w całe opakowanie :) nie zauważyłam póki co takich efektów jak powyżej u Adrianny.


a jakie macie cery? zastanawiam sie czy do tlustej sie nada...
_________________
 
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 16, 2006 1:27 pm   

ja mam mieszaną.
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 07, 2006 9:34 pm   

JA już od 3 lat używam podkładurozświetlająco-antystresowego z Avonu. Nie jest za gęsty i doskonale dopasowuje sie do tawrzy :) Jestem bardzo z niego zadowolona!
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
agutka 


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 45
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Gru 11, 2006 12:37 pm   

Od dłuszego czasu używam AVONowskiego płynnego podkładu matującego PERSONAL MATCH LIQUID i jestem bardzo zadowolona. Dobrze kryje, matuje na ok 3 godz ( w moim przypadku) i ma niską cenę -do 15 zł
_________________
Miłego Dnia Gość !! !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl