Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Podkład
Autor Wiadomość
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Nie Cze 08, 2008 12:54 pm   

no,to zalezy kto, co lubi:)
ja nakladam tylko troszke, bo jak sie nawali za duzo, to rzeczywiscie robi sie maska
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Cze 08, 2008 1:14 pm   

jak się za dużo nawali to nawet najbardziej lekki i delikatny podkŁad będzie sprawiaŁ wrażenie maski
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Nie Cze 08, 2008 1:18 pm   

dlatego chyba najlepiej malowac sie przy dziennym swietle zeby nie przegiac
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Cze 08, 2008 2:40 pm   

a co to ma do rzeczy? PowiedziaŁam że dla mnie ten podkŁad jest za ciężki. Nie mówiŁam ile go nakŁadam (bo chyba logiczne jest, że nie poŁowę buteleczki na raz) oraz kiedy (pewnie, że rano - bo potrzebny mi podkŁad na caŁy dzień)
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Nie Cze 08, 2008 3:14 pm   

nie ma do rzeczy???? nigdy sobie nie zrobilas 'maski' malujac sie przy sztucznym swietle?? jezeli nie, to gratuluje perfekcji nakladania makijazu
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 08, 2008 3:29 pm   

Oj, mi się raz zdarzyło za dużo nałożyć rano, właśnie przy sztucznym świetle. Zauważyłam różnicę dopiero w pracy i zmazywałam na szybko chusteczką.
_________________


 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Cze 08, 2008 3:39 pm   

Trismegista napisał/a:
nigdy sobie nie zrobilas 'maski' malujac sie przy sztucznym swietle?? jezeli nie, to gratuluje perfekcji nakladania makijazu

raz czy dwa się zdarzyło dopóki nie wyczuŁam nowego podkŁadu ale później nakŁadaŁam już ile trzeba. I wciąż podtrzymuję, że dla mnie double wear jest za ciężki. To tyle. Moje zdanie. Mam do niego prawo. I opisuję tylko i wyŁącznie moje subiektywne doznania, co by przypadkiem żadnej szanownej forumki nie urazić.

a następnym razem chyba sobie daruję osobiste wyznania na forum, bo tŁumaczyć się trzeba z każdego sŁowa
Ostatnio zmieniony przez gosc Nie Cze 08, 2008 3:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Nie Cze 08, 2008 3:43 pm   

Sajonara, ja teraz mowie ogolnie, nie o DW ;)
moze juz skonczmy ten temat ;)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Cze 09, 2008 6:51 am   

Sajonara6 napisał/a:
a następnym razem chyba sobie daruję osobiste wyznania na forum, bo tŁumaczyć się trzeba z każdego sŁowa


Ech, zły dzień? :razz:
_________________

 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 09, 2008 9:01 am   

zŁy, dobry, każdy taki sam, częściej sobie powinnam odpuszczać

[ Dodano: Pią Cze 13, 2008 7:25 pm ]
mimo że przymierzaŁam się do zakupu podkŁadu La Roche, polecanego gorliwie przez fionkę to jednak skusiŁam się na inny - Avon Perfectwear. Jestem bardzo ciekawa jaki będzie. ZależaŁo mi żeby byŁ trwaŁy i dobrze kryjący. Podobno taki wŁaśnie ma być.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 7:19 am   

No jeśli estee lauder był za ciężki - to ten hmm... dla mnie maska :|
_________________

 
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 7:35 am   

No ja np po podkładach z Avonu mam uczulenie :smile:
_________________
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 10:09 am   

mnie tez polowa kosmetykow avonu uczyla
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 27, 2008 9:52 pm   

Ja używam podkładu w zasadzie tylko zimą, bo jak jest ciepło to tylko kremik

Loreal infaillible make - up

Cena to 50 zł i spełnia moje oczekiwania :-)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
Ostatnio zmieniony przez Debussy Nie Lip 27, 2008 9:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
veroni 

Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 42
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 27, 2008 10:48 pm   

Maxfactor miracle touch!!! polecam, lekki i delikatny
_________________
szczęśliwa mężatka:) Nasz dzień 9.08.2008r :)
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 28, 2008 9:31 am   

a ja SISLEY w kompakcie:)
_________________

 
 
aniunia19 

Wiek: 39
Dołączyła: 29 Wrz 2008
Posty: 24
Skąd: Biała - Skierniewice
Wysłany: Wto Paź 07, 2008 10:20 am   

Loreal infaillible make - up


podklad rewelacyjny , kkosztuje niespelna 60 zl w rosmanie ale niedawno bylam na pokazie, gdzie kosmetyczka umalowala mnie podkladem IsaDora Velvet Touch - jest drogi bo kosztuje ok 140 zl. ale roznica jest ogromna, utrzymuje mi sie okolo 8 godzin nie musze chodzic do lazienki i spr czy wszystko jest ok z moja buzia. Uzywam go tylko na specjalne okazje a na codzien do pracy L'oreala
 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pią Paź 10, 2008 8:29 am   

Używała któraś z Was
Revlon Custom Creations

albo Revlon Colorstay
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Paź 10, 2008 1:52 pm   

Ja mam teraz Yves Rocher




i zdecydowanie polecam :)


cena niewygórowana i naprawdę niezły produkt
_________________

 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 13, 2008 8:44 pm   

Mili - ja używam Revlon Colorstay. To dla mnie najlepszy podkład na świecie. Trzyma się cały dzień (i jeszcze wieczorem do pubu można wyjść bez poprawek). I nie jest dla mnie za ciężki.
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Paź 13, 2008 9:11 pm   

Ja tez mam juz druga buteleczke Revlon Colorstay i polecam!!! podkald rewelacja,zaden inny nie trzyma sie tak dlugo,zadnego swiecenia zadnych poprawk przez caly dzien i do tego calkiem niezle kryje
_________________
Agunia
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 14, 2008 11:23 am   

Ja polecam puder w kompakcie firmy Clinique. Jest dość drogi, ale rewelacyjny. Trzyma się naprawdę bardzo długo, nie mówiąc o tym, że nie świeci się buzia. Polecam dziewczynom, które mają bardzo tłustą cerę. Rewelacja.
_________________


 
 
lilly78 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 14, 2008 2:42 pm   

ja też używam Colorstay, super podkład i ma bardzo dużą gamę kolorów, jedynym minusem dla mnie jest brak pompki
_________________
 
 
asiulek82 


Dołączyła: 08 Paź 2008
Posty: 257
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 5:20 pm   

Ja też jestem fanką Colorstay z Revlonu - jest trwały, dobrze kryje, ale nie tworzy efektu maski. Z niższej półki cenowej to lubilam zawsze AA za ładne kolory i rozświetlające drobinki, ale po nim świeciła mi się buzia niedługo po nałożeniu. Poza tym używam czasami Vichy Normateint ale jest zdecydowanie mniej kryjący niż Colorstay.
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Paź 29, 2008 9:07 pm   

Ja ostatnio przerzuciłąm się z LRP na Vichy Aera Teint.
Efekt porównywalny :)
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 30, 2008 2:20 pm   

DZIEWCZYNY - POMÓ?CIE !! !
Czy kiedykolwiek uczulił Wa podkład, ale tak pożądnie ? Przez bardzo długi czas, dopóki był w sprzedaży, używałam tonującego kemu nawilżającego Nivea Visage; choć trochę brudził ubrania, to jednak byłam z niego zadowolona. Ponieważ nie mogłam już go nijak zdobyć zaczęłam poszukiwania nowego. Ze mną sprawa nie jest prosta, gdyż mam mieszaną cerę o bardzo nierównym kolorycie, wrażliwą i od jesieni do wiosny muszę używać podkładu bo inaczej nie mogę na siebie patrzeć :) Po długich poszukiwaniach zdecydowałam się na zakup MekeUp'u Scenicznego Soray (o którym wcześniej wspominała Kati) i po około 3 tygodniach zaczął się mój koszmar - jestem cała obsypana na brodzie, mam bolące zaczerwienione zmiany, gdzieniegdzie ropne, łuszczące się i swędzące od czasu do czasu.W tym samym czasie kiedy zaczęłam używać nowego kosmetyku odstawiłam też tabletki więc nie byłam pewna czy to fluid czy reakcja odstawieniowa - nie przestałam więc go używać, bo na początku baaaardzo mi odpowiadał. Byłam u dermatologa, dostałam leki, maść, odstawiłam ten fluid na około półtora tygodnia - nie było jednak żadnej poprawy. Ostatnio wróciłam do tabletek, ale obserwuje, że z moją cerą jest coraz gorzej, zmiany objęły już obszar wokół ust. Jestem załamana, nigdy czegoś takiego nie miałam na twarzy. Miałyście kiedyś tego rodzaju uczulenie od podkładu, poradźcie mi coś, błagam !! !
 
 
Paula-S 


Wiek: 40
Dołączyła: 25 Sie 2006
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 9:45 pm   

Aggar, napisałaś, że odstawiłaś ten podkład na 1,5 tygodnia, ale czy do niego wróciłaś? Jeśli tak, odstaw go zupełnie. Nie da się wyleczyć skóry w tak krótkim czsie, czasem trwa to długie miesiące, więc musisz być cierpliwa. Jeśli ten podkład jest winowajcą Twoich problemów to ponowne używanie go tylko pogorszy stan skóry.
Tak naprawdę w tej sytuacji może Ci pomóc tylko dobry dermatolog, jeśli powiedzmy po miesiącu, dwóch nie będziesz widziała absolutnie żadnych zmian na lepsze, to po prostu zmień lekarza.
Z mojej strony mogę Ci polecić w takiej sytuacji podkład Vichy Normateint, jeśli musisz jakiegoś używać. Zainwestuj w niego, bo to apteczny produkt z właściwościami leczniczymi, a do produktów z niższej półki jak sama widzisz trzeba mieć ograniczone zaufanie.
?yczę powodzonka :mrgreen: !!
_________________
Mężatka od 09.06.2007r. :]
Ostatnio zmieniony przez Paula-S Nie Gru 07, 2008 9:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 9:53 pm   

A ja bym jednak nie ryzykowała.
Ja na przykład jestem uczulona na absolutnie wszystkie produkty Vichy (łącznie z woda termalną do odświeżania twarzy). Słyszałam opinię, że zaczęli dodawać do kosmetyków jakies leki i od tego czasu mnóstwo osób sie skarży na nagłą alergię na ich produkty. Wszystko, tylko nie Vichy.

aggar na Twoim miejscu bym sobie darowała wszelkie podkłady, makijaże i inne takie. I nie jestem gołosłowna. Jak mnie uczulił Thermal Fix tak, że miałam jedną wielką ranę na brodzie, to chodziłam na uczelnię wymalowana jak gejsza, bo krem, który dostałam od dermatologa zostawiał taki biały nalot na twarzy. I nie przejmowałam się jak sie ktoś śmiał. Moja skóra była ważniejsza.
_________________

 
 
Paula-S 


Wiek: 40
Dołączyła: 25 Sie 2006
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 10:17 pm   

Szaraczarownico, oczywiście masz rację, lepiej zrezygnować zupełnie z podkładu. Jednak ten był jedyny, jaki przyszedł mi do głowy w sytuacji, kiedy Aggar ze względu na stan cery nie będzie wyobrażała sobie wyjścia bez przykrycia niedoskonałości. Kiedyś miałam ten podkład i nawet pryszcza mi wysuszył :mrgreen: .
Tak na margnesie, ja również mam wrażliwa skórę i dla mnie najlepszymi, nie zapychajacymi i nie uczulającymi podkładami są podkłady Shu Uemura, Lancome (nie wszystkie), Cle de Peau i Prescriptives, który w dodatku wygląda super naturalnie. Polecam.
Ale tak jak napisałam wcześniej, tu pomocny może być tylko dobry dermatolog, bo próby leczenia na własną rekę poprzez słuchanie rad innych osób, to niezbyt dobry pomysł, bo każdy ma inną skórę i różnie reaguje na różne maści, leki. Nawet podobne zmiany skórne u różnych ludzi mogą wymagac innego leczenia. Tak więc, aby sobie nie zaszkodzić, radzę aby Aggar szukała pomocy u specjalistów.
_________________
Mężatka od 09.06.2007r. :]
Ostatnio zmieniony przez Paula-S Nie Gru 07, 2008 10:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 08, 2008 8:50 pm   

Zdecydowanie i do skutku.
No i niestety najlepiej poodstawiać większosć kosmetyków na ten okres czasu. A Paula-S ma rację. Mnie sie goiło ze dwa miesiace, więc 1,5 tygodnia to zdecydowanie za krótki okres czasu na poprawę stanu skóry.
_________________

 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 09, 2008 9:28 am   

Ja tez mam bardzo wrażliwa cerę, z własnych doświadczeń polecam kosmetyki z apteki :La Roche Posay ( maja fajna gamę kosmetyków do makijażu) oraz Iwostin :)
_________________
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 09, 2008 7:40 pm   

Dzięki dziewczyny za porady :) Ja ten podkład odstawiłam zupełnie, zamieniając go na inny, w ciągu dnia mam na buzi podkład Lirene, a na noc maść z metronidazolem - co ciekawe, miejsce, w którym zaczęły się moje problemy jest prawie wyleczone, a mam kolejne dwa wykwity w nowych miejscach, jeszcze bardziej zaczerwienione :( Też dochodzę do wniosku, że powinnam odstawić wszelkie podkłady, bo przecież nie mogę być uczulona na kolejny. Jutro idę do innego dermatologa - zobaczymy.
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 09, 2008 9:19 pm   

Zastanów się czy nie zmieniłaś w tym samym czasie innych kosmetyków, proszku/płynu do prania, płynu do płukania, dezodorantu.
Ja miałam ranę na brodzie, po posmarowaniu nóg balsamem Vichy.
Wykwit nie musi koniecznie pojawić się w miejscu, które posmarowałaś (wiem, że to dziwne).
_________________

 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 09, 2008 10:21 pm   

O rany, zaczyna mnie ten temat powoli przerażać - zwróciłam uwagę tylko na podkład, bo to jakby logiczne - parchy mam na buzi, nie przypuszczałam, że człowiek może się uczulać na twarzy od kremu do pięt :) Jeżeli to jest prawda, to powoli tracę nadzieję, że w ogóle znajdę winowajcę moich problemów ;( (((( a tym bardziej, czy nie wróci mi ten problem po odstawieniu leków.
Dziewczyny, ja wiem, ze to jakby nie w temacie podkładów, ale czy winą może być duża ilość spożywanych słodyczy, ja zawsze byłam straszny łasuch, nic się w tej kwestii nie zmieniało przez lata, ale może mój organizm przestał przerabiać taką ilość cukru ?? ???
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 10, 2008 8:47 am   

jak tak dalej pójdzie trzeba będzie nowy wątek wydzielić :) , bo ten zaczynamy troszkę zaśmiecać. Zatem krótko napiszę, że ja mam na buzi sajgon jak zjem za dużo czekolady i po pryskanych owocach, ostatnio uczuliły mnie gruszki i pomarańcze :smile:
_________________
 
 
Paulina.Nowa 

Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 11, 2008 7:57 pm   

Polecam podkład VICHY Dermablend.Dla mnie rewelacja.Moze nie należy do tanich ale naprewde warto.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 12:30 pm   

Zakupiłam sobie podkład Maybelinne



Zobaczymy ;)
_________________

 
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 3:27 pm   

ja używam Revlona- vital radiance :) jestem bardzo zadowlona :)
_________________
 
 
rajeczka 

Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 309
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 10, 2009 9:34 am   

moim ulubionym jest "double wear"estee lauder..swietnie sie utrzymuje na twarzy :)
_________________
 
 
 
marcia331 
Szczesliwa zona


Dołączyła: 13 Maj 2008
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 12, 2009 5:13 pm   

A ja odkad nosze soczewki kontaktowe nie moge uzywac normalnych kosmetykow bo mi strasznie oczy lzawia. Wiec musze stosowac kosmetyki hypoalergiczne czyli podklad firmy AA
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Czw Lut 12, 2009 5:54 pm   

ja rowniez nosze soczewki i uzywam revlona, oczka mi nie lzawia :) ale rozni ludzie rozne reakcje na kosmetyki... swoja droga moze sprobuje podkladu AA... :D
_________________
 
 
sylwunia_niunia 


Wiek: 41
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 83
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Lip 14, 2009 10:02 am   

Jeszcze pol roku dalabym sie pokroic za L'oreal Cashmere Effect (mimo, ze nie byl idealny, ale ten efekt na buzi, hmmm), teraz kroje sie dla Color Stay Revlonu. Babka w sklepie mnie przetraszyla, ze "Color Stay" to na slubny, dobrze kryjacy makijac na cala noc, a nie na codzien". W zyciu! Zaden dluzej sie nie trzyma na twarzy, dobrze matuje i kryje. Polecam

A probny makijaz slubny mialam zrobiony Lasting Performance Max Factor (trzymal sie rewelacyjnie do rana-probowalam na innym weselu :) _
_________________
 
 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
Wysłany: Wto Lip 14, 2009 10:47 am   

ja natomiast polecam kosmetyki i właśnie podkład w szczególności firmy mary kay. super się trzyma, nic nie spływa i się nie świeci.
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sob Sty 02, 2010 6:28 pm   

Od 2 lat używam vichy area teint, świetnie się nakłada, nie ma maski, tylko rano trochę brudzi...
Myślę nad polecanym przez Was LRP lub revlonie. Przejdę się do apteki, poproszę o próbke i zobaczymy może skuszę się na zmianę.
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Maj 05, 2010 8:41 pm   

Jak dla mnie nr 1 jest od 3 lat Affinitone Maybelline i nawet nie mam ochoty wypróbowywać innych marek :smile:

_________________

Ostatnio zmieniony przez randomgirl Sro Maj 05, 2010 8:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 3:09 pm   

randomgirl czy on nie brudzi? wczoraj się nad nim zastanawiałam.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 5:20 pm   

owieczka, myślę, że nie brudzi. Dobrze się rozprowadza i dobrze trzyma się na twarzy, choć nie ma rzadkiej konsystencji :smile:
Wypróbuj sobie, bo każdy i tak musi dobrać kosmetyki pod siebie. Wystarczy, że masz inny typ skóry i już efekt może być mniej zadowalający :smile:
Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolona :)
_________________

 
 
wiosna 

Dołączyła: 27 Mar 2008
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 6:45 pm   

Ja mam cerę przetłuszczającą sie i na dodatek często robi mi niespodzianki w postaci krostek i żaden podkląd jeszcze nie był idealny.
Teraz uzywam Astor Perfect Stay, troche kryjący, matujący, niby wytrzymały. Ten też nie jest idealny ale chyba najlepszy jak do tej pory.
 
 
kazia 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Lis 2009
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 11:40 am   

Warto zainwestować w naprawdę dobry podkład .Na to nie żałuję kasy - uzywam albo Max Faktor albo L'oreal Cashmere Effect.Żadnego innego.Przy mojej cerze się doskonale sprawdzają.
_________________
 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 29, 2011 10:30 am   

jesli bez specjalnej okazji to tani Lirene, jesli jest jakaś okazja to Margaret Astor
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl