Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Podkład
Autor Wiadomość
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Wrz 29, 2011 12:08 pm   

sylwunia_niunia napisał/a:
Babka w sklepie mnie przetraszyla, ze "Color Stay" to na slubny, dobrze kryjacy makijac na cala noc, a nie na codzien". W zyciu! Zaden dluzej sie nie trzyma na twarzy, dobrze matuje i kryje. Polecam


moja bratowa go używa i bardzo poleca.

Ja z kolei jestem zakochana w Vichy Dermablend. Zaczęłam go używac po tym, jak pojawił mi się trądzik różowaty, świetnie krył, a nie było efektu maski, do tego nie zatyka porów, jest hipoalergiczny. I choć cera od kilku miesięcy idealna, nadal używam tylko tego podkładu - świetnie kryje, matuje, ma ładne odcienie, świetną konsystencję - rewelacja!
 
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Wrz 29, 2011 12:25 pm   

ja od dawna uzywalam

Jak dla mnie byl to numer 1! ale od jakiegos czasu nie widze go w Avonie, wiec na sprobowanie kupilam

i jest rownie swietny jak ten z Avonu. jestem naprawde zadowolona, bo juz myslalam, ze nigdy nie trafie a podobny podklad :)
_________________
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 29, 2011 3:12 pm   

Malena, a używasz go na co dzień ?
_________________

 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 29, 2011 6:25 pm   

Ja na razie mam Stay Matte z Rimmela(odcień 103 True Ivory) ale nikomu bym nie poleciła tego podkładu,jest bardzo słaby, wbrew nazwie wcale nie matuje, słabo kryje, mam wrażenie że nawet uwydatnia niedoskonałości,brudzi ubrania. Ten jakoś wymęczę i rozejrzę się za czymś innym.
_________________
 
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 29, 2011 6:54 pm   

Od pewnego czasu używam podkładu La roche posay i bardziej mi odpowiada niż vichy.
Jest też bardzo wydajny, wystarcza mi na jakieś 4-5 miesięcy.
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
suzarek 


Wiek: 41
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 29, 2011 8:18 pm   

A mnie podkład Revlon Color Stay uczulał - strasznie łzawiły mi oczy i miałam katar. A taka byłam na niego napalona po wielu pozytywnych opiniach - w końcu oddałam kuzynce i jej się sprawdza idealnie. Także ciągle jestem w poszukiwaniu ideału ;)
_________________

Jedyne czego zazdroszczę mojemu mężowi to żona...
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Wrz 29, 2011 8:33 pm   

Frezja1980 napisał/a:
Malena, a używasz go na co dzień ?

tak, każdego dnia.

Brinka napisał/a:
Od pewnego czasu używam podkładu La roche posay i bardziej mi odpowiada niż vichy.

Brinka, a jaka cena? podobna czy tanszy jest od Vichy? (Dermablend kosztuje ok 80zł, ostatno trafiłam w promocji taniej za 70). Moze poprosze w aptece o probke dla porownania.

Dziewczyny, a jak kupujecie podklad, gdy probujecie nowego - prosicie o malą próbkę czy testujecie w drogerii i bierzecie od ręki?
 
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Czw Wrz 29, 2011 8:49 pm   

A ja obecnie używam
_________________


 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 29, 2011 10:06 pm   

Nie pamiętam ile dokładnie kosztuje, wydaje mi się, że jest tańszy niż vichy ale to też zależy od apteki.
Ja najpierw proszę o próbkę. W przypadku la roche, próbkę dostałam do kremu i bardzo mi się ten podkład spodobał.
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 30, 2011 8:00 am   



na przemian z



fakt najtańsze nie są, ale podkład dla mnie to najważniejsza rzecz w makijażu (niestety cerę mam niefajną :zalamany: )
_________________
Ostatnio zmieniony przez asia7 Pią Wrz 30, 2011 8:03 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Pią Wrz 30, 2011 8:13 am   

Brinka, ja tez mam ten

ale widziałam w necie że są takie z czerwonym paskiem - nie wiesz czy to tylko inne opakowanie czy czymś się różnią?

Mnie odpowiada! Jedyny minus - szkoda że tak słabo matuje (bo mam krem dość tłusty)
Dermablend chciałam kupić, ale żaden odcień mi nie pasował :/
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 30, 2011 8:17 am   

O matko, dziewczyny ale Wy drogie podkłady kupujecie. Ja też kiedyś tak robiłam, ale ponieważ sporo tego zużywam zwłaszcza w porach roku jesień/zima, to znalazłam coś w taniego, a uważam że całkiem niezłego:



W Rossmannie kupuję za ok. 13 zł. :)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 30, 2011 8:50 am   

Ja obecnie używam matującego podkładu z Avonu.


Wzięłam w ciemno, ale bardzo spodobała mi się lekka konsystencja, spory plus za wtapianie się w skórę, w innych podkładach miałam często uczucie maski. Ponieważ nie mam problemów z cerą ten jest dla mnie w sam raz.
_________________

 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 30, 2011 10:39 am   

Malena napisał/a:

Frezja1980 napisał/a:
Malena, a używasz go na co dzień ?

tak, każdego dnia.

ja używałam przez jakiś czas ale kosmetyczka odradziła mi stosowanie go na co dzień twierdząc że jest to bardzo ciężki pokład tylko na specjalne okazje :roll: u mnie tworzył efekt maski pomimo stosowania pod niego lekkiego kremu lub bazy,nawet przed zabiegiem kosmetycznym gdy kosmetyczka zmywała mi makijaż stwierdziła że bardzo zapycha pory,choć krycie rzeczywiście ma dobre,jak widać dla każdego coś innego jest dobre ;)
Bian napisał/a:
w innych podkładach miałam często uczucie maski.

ja mam dokładnie tak samo,przetestowałam już ich wiele i wciąż szukam tego jedynego :razz: mam też problem z dobraniem odpowiedniego koloru w sklepie niby ok ale już podczas pierwszego użycia odcień okazuje się nie trafiony
Malena napisał/a:
Dziewczyny, a jak kupujecie podklad, gdy probujecie nowego - prosicie o malą próbkę czy testujecie w drogerii i bierzecie od ręki?

no właśnie najlepiej jest poprosić o próbkę i przetestować ale często ekspedientki twierdzą że takowych nie mają i kupuje w ciemno
_________________

 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Wrz 30, 2011 3:39 pm   

Debussy napisał/a:
O matko, dziewczyny ale Wy drogie podkłady kupujecie. Ja też kiedyś tak robiłam, ale ponieważ sporo tego zużywam zwłaszcza w porach roku jesień/zima, to znalazłam coś w taniego, a uważam że całkiem niezłego


no wlasnie, niezlego. Ja uzywalam niedrogiego podkladu Lirene, bylam w miarę zadowolona. Ale jak mialam zabawę z trądzikiem rozowatym i na szczescie go wyleczylam, zmienilam na vichy. Kolezanka, ktora mnie dlugo nie widziala(makijazystka), jak mnie spotkala, nie mogla sie napatrzec na moja cere, pytala, czy zmienilam podklad - tak dobrze ten vichy matuje i ma ladny odcien, skora jest aksamitna i swietnie wyglada. Uwazam, ze na twarzy nie nalezy za bardzo oszczedzac, wole kupowac tanszy zel pod prysznic czy krem do rak, ale na podklad wydac wiecej - mam duzo lepsza cere, od kiedy przerzucilam sie na Vichy i La Roche possay.

[ Dodano: Pią Wrz 30, 2011 4:41 pm ]
Frezja1980 napisał/a:
gdy kosmetyczka zmywała mi makijaż stwierdziła że bardzo zapycha pory,choć krycie rzeczywiście ma dobre


wlasnie, tylko jak to jest, to, ze jest duzo podkladu na watce znaczy, ze zatyka pory? Bo to, ze go rozsmarowuje sie na twarzy i daje kolor, nie znaczy jeszcze, ze skora nie oddycha, wydaje mi sie, ze w takim razie nie bylby polecany do cery z problemami, gdyby zatykal pory, nowoczesne podklady chyba maja inna formule i pozwalaja skorze oddychac, tak mi sie zawsze wydawalo.
Ostatnio zmieniony przez Malena Pią Wrz 30, 2011 3:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 30, 2011 8:30 pm   

ja uważam, że dermablend wcale nie zapycha porów (tzn wcześniej używałam też toleriane z vichy, jeszcze wcześniej 1000 innych typu rimmel, loreal itd - tzn z każdej półki cenowej) i jak dla mnie jest świetny i pomimo doskonałego wręcz krycia używa się go bardzo malutko a do tego wcale nie ma "tego" uczucia ciężkości na twarzy (na to jestem najbardziej wyczulona) co w przypadku wielu innych podkładów niestety miało miejsce. Jedyny problem z dermalend jest taki, że trochę ciężko go nałożyć, tzn naprawdę łatwo przesadzić z ilością (a tego efekty są widoczne i ciężkie do usunięcia)
_________________
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 30, 2011 9:14 pm   

Ja od dawna używam podkładów firmy Max Factor. Obecnie Max Factor Long Lasting Performance - w zależności od pory roku różnych odcieni. Przy mojej cerze większość innych podkładów nie zakrywała tego co trzeba i szybko schodziła albo buzia po 2h się błyszczała i widać było wszystkie niedoskonałości.
Nie próbowałam jednak polecanego Vichy Dermablend ani Revlona ColorStay.
_________________

 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 01, 2011 2:35 pm   

Malena napisał/a:
wlasnie, tylko jak to jest, to, ze jest duzo podkladu na watce znaczy, ze zatyka pory?

myślę że nie na tej podstawie to oceniała,najpierw miałam zabieg oczyszczania twarzy a później przez miesiąc co tydzień serie zabiegów uzupełniających,w tym czasie nadal używałam Dermablendu więc kosmetyczka mogła ocenić przez ten okres czasu jak podkład działa na moją świeżo oczyszczoną cerę,oczywiście nie przekreślam tego podkładu i jeszcze pewnie do niego wrócę ale chyba nie na co dzień ;)
_________________

 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Paź 01, 2011 5:45 pm   

Gorąco polecam :)

najlepszy jaki dotąd miałam!



nie zbija się, nie blaknie, nie wyciera, nie daje efektu maski
_________________

 
 
 
Sabina.K 

Wiek: 45
Dołączyła: 05 Maj 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 13, 2011 1:29 am   

a używała może któraś z Was podkładu z clinica ?? :?: :?: :?: słyszałam, że jest świetny dla cery z trądzikiem i niedoskonałościami.
_________________
Bierz życie jakim jest
 
 
julietta 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Lut 2008
Posty: 205
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Paź 13, 2011 7:39 am   

Rzadko używam podkładów, ale ostatnio skusiłam się na:

Jest bardzo lekki, wygląda naturalnie, ale jeśli ktoś oczekuje silnego krycia, to się nie sprawdzi.
_________________
 
 
Michasia 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Paź 13, 2011 10:47 am   

Sabina.K napisał/a:
a używała może któraś z Was podkładu z clinica ?? :?: :?: :?: słyszałam, że jest świetny dla cery z trądzikiem i niedoskonałościami.


Ja używałam bo tak się naczytałam i nasłuchałam dobrych opinii ale jak dla mnie tragedia. Nigdy więcej go nie kupię!
_________________
,
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pon Lis 26, 2012 7:08 pm   

Dziewczyny, podbijam temat - z racji promocji bardzo popularnej promocji w Rossmanie :wink: zmobilizowałam sie do zakupu nowego podkładu. Do tej pory używałam Yves Rocher, i w sumie byłam zadowolona, ale chyba pora na zmianę.
Zastanawiam sie nad takimi:

-macie jakieś doświadczenia z takim aplikatorem?









Oczwiście proszę o wszelki uwagi - coś polecicie albo raczej odradzicie :wink: ?
_________________


Ostatnio zmieniony przez paulinkaaMU Pon Lis 26, 2012 7:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Wto Lis 27, 2012 12:44 pm   

paulinkooMU nie pomogę :( nie używałam ich nigdy. ja mam swój ideał, znaleziony po wielu bataliach i mysleniu: tak pewnie musi byc, ze po 3 godzinach wygladam jakbym nie miala podkładu na buzi :( revlon color stay do cery tłustej i mieszanej, maluje sie rano, mam go zawsze na buzi do wieczora, nie zapycha, fajnie rozsmarowuje sie zarowno po posmarowaniu kremem jak i bez. ja na razie pozostaję mu wierna. nakładam palcami, niestety nie ma pompki i to jedyny minus, choc to mnie na pewno nie zniecheci ;)
_________________
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Lis 27, 2012 2:21 pm   

M_and_M napisał/a:
revlon color stay do cery tłustej i mieszanej

też stosuję ten podkład i podzielam zdanie M_and_M - jak dla mnie podkład jest rewelacyjny a do braku pompki można się przyzwyczaić :)
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 10, 2013 6:12 am   

A ja ostatnimi czasy pozostaję wierna serii Oceanic:

Seria niedroga, dla skóry wrażliwej. Bardzo dobrze maskuje niedoskonałości i długo trzyma się na twarzy. Cena też bardzo przystępna. Osobiście zaopatruję się w Rossmanie :)
_________________
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Wto Sty 28, 2014 12:50 pm   

A może któraś używa podkładu firmy Revlon? Warto kupić?
_________________
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sty 28, 2014 1:14 pm   

ja używam Revlon Colorstay i jestem bardzoooo zadowolona. Kupuję na zmianę do skóry suchej i tłustej. Bo do tłustej dłużej się trzyma. Jak się dobrze dobierze odcień, to idealnie współgra i nie pozostawia efektu maski. Podkład trzyma się cały dzień. Jego cena w Douglas i Hebe to ponad 60zł w Rossmanie ostatnio kupiłam chyba za 34,99 i trafiłam na jakiś felerny bo nie chciał się z butelki wylać- taki gęsty. Nigdy nie miałam z nim takiego problemu. Ogólnie jego minusem jest kłopotliwa aplikacja, nie ma pompki i trzeba go wylewać jak ze słoiczka. Tak czy owak nie zamienię go na żaden inny :)
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Sty 28, 2014 1:53 pm   

Colorstay jest jednym z lepszych podkładów z średniej półki. Jeśli myślicie o podkładzie na wesele, do sesji to warto zajrzeć na allegro i zaopatrzyć się w niego. W necie można go kopić poniżej 40 zł i to nadal nie są podróbki.
Warto jedynie wiedzieć, że to podkład do nakładania pędzlem. Dlatego nie posiada aplikatora.
Jeśli masz cerę mieszaną lub lekko tłusta, coloorstaybędzie idealny. Jeśli jednak jest to skóra sucha (lub również lekko mieszana) Photoready będzie odpowiedniejszy. Jest to kosmetyk często używany do sesji.
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Sty 28, 2014 2:40 pm   

asimi napisał/a:
i trafiłam na jakiś felerny bo nie chciał się z butelki wylać- taki gęsty. Nigdy nie miałam z nim takiego problemu.

Myślę, że to nie ma związku z ceną czy z miejscem zakupu - podkład do tej pory był produkowany z SPF6 a od jakiegoś czasu jest SPF 15. Z "6" nigdy nie miałam problemu, a kupowałam z różnych źródeł, a teraz mam "15" i rzeczywiście jest dużo gęstszy - moim zdaniem aż za bardzo, bo faktycznie nie chce się sam wydostać z butelki i używam do tego dodatkowej szpatułki.
Ogólnie zawsze byłam zadowolona z tego podkładu, ale teraz przez ta gęstość nie wiem czy zakupie go ponownie..
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Sty 29, 2014 9:38 am   

Mój ukochany podkład to Healthy Mix Serum Bourjois (mam też wersję Healthy Mix):

_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Sty 29, 2014 12:52 pm   

Tylko ten i żaden inny!

_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Sty 29, 2014 12:54 pm   

Catylyn89 a jaki masz typ skóry?
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Sty 30, 2014 5:59 pm   

Terry napisał/a:
Catylyn89 a jaki masz typ skóry?


cerę mam mieszaną... wcześniej miałam strasznie wysuszoną skórę twarzy, ale poradziłam sobie dogodnymi kosmetykami :)

jestem wierna temu podkładowi od dobrych 4 lat :)
_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Sty 31, 2014 4:48 pm   

Musze cię zasmucić. Ten podkład ma tendencję do przesuszania skóry. Zawsze trzeba pod niego używać kremu, jeśli nie masz mocno przetłuszczającej się skóry. Inaczej może ci popsuć cerę.
 
 
lovinlizard 

Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 31, 2014 5:08 pm   

tylko ten reszta mnie uczula :kwasny:
 
 
suzarek 


Wiek: 41
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 01, 2014 2:22 pm   

asimi napisał/a:
Revlon Colorstay
po ok miesiącu od zakupu zważył mi się w buteleczce a miał jeszcze długi termin przydatności i był przechowywany w normalnych warunkach - jak każdy z podkładów, które miałam do tej pory. Zawiodłam się :? I coś mnie uczulał bo zawsze jak go nałożyłam na twarz to miałam katar, który po około 2godz ustawał. Z innymi podkładami tak nie było nigdy.
_________________

Jedyne czego zazdroszczę mojemu mężowi to żona...
Ostatnio zmieniony przez suzarek Sob Lut 01, 2014 2:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sob Lut 01, 2014 4:00 pm   

Terry napisał/a:
Musze cię zasmucić. Ten podkład ma tendencję do przesuszania skóry. Zawsze trzeba pod niego używać kremu, jeśli nie masz mocno przetłuszczającej się skóry. Inaczej może ci popsuć cerę.


Więc będę musiała zmienić podkład... :roll:
_________________
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sob Lut 01, 2014 4:49 pm   

Catylyn89, jeśli Ci odpowiada to po co zmieniać? A może akurat Twojej skóry nie przesuszy, jeśli od ponad 4 lat stosujesz i Ci pasuje to ja bym nie zmieniała :)
_________________
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lut 01, 2014 9:08 pm   

suzarek napisał/a:
asimi napisał/a:
Revlon Colorstay
po ok miesiącu od zakupu zważył mi się w buteleczce a miał jeszcze długi termin przydatności i był przechowywany w normalnych warunkach - jak każdy z podkładów, które miałam do tej pory. Zawiodłam się :? I coś mnie uczulał bo zawsze jak go nałożyłam na twarz to miałam katar, który po około 2godz ustawał. Z innymi podkładami tak nie było nigdy.


ja używam go już dosyć długo i właśnie ta ostatnia butelka, też mnie uczulała- miałam na twarzy swędzące krostki, a zawsze było ok. Hmmm może nie tylko zwiększyli SPF ale dodali jakieś świństwo?
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sob Lut 01, 2014 9:29 pm   

Revlon Colorstay ubóstwiam ;)
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Nie Lut 02, 2014 1:23 am   

suzarek, a gdzie kupiłaś ten podkład? Może był niewłaściwie przechowywany?
Ja oddkiedy kupiłam makeup forever czy mac nie zamieniłabym ich na innne, ale ja mam cerę do której ciężko coś dobrać.
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lut 02, 2014 10:27 am   

Catylyn89 napisał/a:
Więc będę musiała zmienić podkład...

ola88 napisał/a:
Catylyn89, jeśli Ci odpowiada to po co zmieniać? A może akurat Twojej skóry nie przesuszy, jeśli od ponad 4 lat stosujesz i Ci pasuje to ja bym nie zmieniała


Zrobisz jak zechcesz. Z podkładem jest jak z kremami czy perfumami. Przyzwyczajamy się do nich. A to nie najlepiej. Co jakiś czas dobrze by było użyć (chociaż przez miesiąc) czegoś innego. Po pierwsze skóra jest przyzwyczajona do pewnych składników i słabiej na nie reaguja, po drugie można odnaleźć coś lepszego (w końcu technika idzie do przodu).
Jaki efekt chcesz uzyskać? Podkład bardziej, mniej kryjący? Jak będziesz potrzebowała pomocy, to daj znać.
Omijaj podkłady w musach (wyjątkiem jest rimmel rozświetlający), wszelkie kompakty, oraz Max Factora. Twoja skóra ma odrobinę odetchnąć po MNY. Jeśli nie będzie dużych mrozów, po miesiącu powinnaś zobaczyć, czy poprzedni podkład szkodził twojej skórze.
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Lut 02, 2014 11:17 am   

no właśnie dla mnie kryjący będzie najlepszy i najlepiej w płynie, bo wytoczyłam wojnę zaskórnikom...
_________________
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Nie Lut 02, 2014 12:39 pm   

Terry, a czemu omijać max factora? obecnie nie używam, ale bardzo je lubiłam.
_________________

dzienniczek Basi
 
 
suzarek 


Wiek: 41
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 02, 2014 12:57 pm   

Karola5, kupiłam w Douglas :?
_________________

Jedyne czego zazdroszczę mojemu mężowi to żona...
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Nie Lut 02, 2014 1:21 pm   

Tak naprawdę każda skóra ma inne wymagania . Dla jednych dobry będzie max factor, a dla drugich np. złe kolory, szybko "spływa" . Metodą prób i błędów każdy znajdzie swój ideał ;)
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Nie Lut 02, 2014 6:10 pm   

suzarek, a no to chyba faktycznie coś z podkładem nie tak :o , napisałam bo czasem dziewczyny kupują na allegro tak w zasadzie nie wiadomo skąd i nie są zadowolone.
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lut 03, 2014 11:51 am   

Karola5 napisał/a:
Terry, a czemu omijać max factora? obecnie nie używam, ale bardzo je lubiłam.


Może jestem troszkę uprzedzona, ale Max Factor nie dba o skórę klientek. Ich podkłady są ciężkie, skóra pod nimi słabo oddycha, przesusza je. Wielokrotnie zapycha pory, przez co skóra tłusta wydziela jeszcze więcej sebum.

Max jest fajny na specjalne okazje, na wyjścia, ale osobiście uważam, że nie można go długo używać. Jedno-dwa opakowania i trzeba zmienić na coś innego. Oraz ważne jest by używać krem pod podkład.

Czasem też używam Maxa. Ale używam też nawilżającego kremu. Moja skóra ma tendencję do przetłuszczania się, a podkład stosuję zamiennie z lżejszym. Mając świadomość zabiegów tej firmy nie pozwolę sobie na pogorszenie stanu mojej cery. Tym bardziej, że Max jest mistrzem pakowania starych produktów w nowe opakowania.
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Lut 03, 2014 12:07 pm   

Trochę odchodząc od kwestii marki, ja jestem zwolenniczką używania lżejszych podkładów na co dzień.

Od dłuższego czasu w tygodniu używam wspomnianego już przeze mnie HMS Bourjois, który niestety nie kryje zbyt mocno, ale też nie zapycha i nie powoduje większych problemów z cerą.
Z doświadczenia wiem, że w przypadku cery z problemami, stosowanie tych ciężkich, kryjących podkładów może tylko zaszkodzić i pogorszyć sprawę.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl