Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
wesele w Zajeździe na Rogach
Autor Wiadomość
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Czw Lut 05, 2004 8:45 pm   wesele w Zajeździe na Rogach

witam wszystkich. jestem nowa na tym forum. mam na imie Beata. biore slub 28 sierpnia tego roku. mam taka prosbe: jezeli ,ktoras z was wie cos na temat zajazdu na rogach - jak sie odbywaja tam wesela i wogole to bardzo bede wdzieczna za jakiekolwiek informacje. dzieki i pozdrawiam wszystkich :)
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Lut 05, 2004 8:51 pm   

Cześć Beato! :D
Na początek zapraszam cię tutaj : http://www.forum.wesele-l...07cbfbcddc3606d
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 06, 2004 1:20 am   

Witaj na forum. :)

A o zajeździe niestety nic nie wiem, także ci nie pomogę. :cry:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 06, 2004 9:51 am   

Ja tam kiedyś byłam na tej sali ale było to kilka ładnych lat temu.

Sala raczej taka sobie w drewnie - prawda???

Chyba że remont zrobili? :roll:
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Pią Lut 06, 2004 6:35 pm   

sala jest w drewnie wiec chyba remontu nie zrobili. zamierzam zrobic wesele na ok 60 osob. moja przyszla tesciowa stwierdziła ze musi byc tak do 100 zl na osobe. tam jest dosyc niedrogo i menu samemu sie ustala. jeszcze daja pokoje dla przyjezdnych gosci i parze młodej za darmo. nic lepszego nie znalazlysmy. moze wiec jakies wskazowki?
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Lut 06, 2004 6:54 pm   

Tweety, proponuję sprawdzić dokładnie menu.
Zdarza się, że tam gdzie jest tanio, jedzenia jest niewiele. Sprawdź, czy wliczony jest tort, napoje (bez limitu, czy np. 0,5 l na osobę). Przejdź się tam kiedyś przed innym weselem (niech Ci właściciel powie kiedy wyprawiają) i zobacz, jak udekorowane są stoły, nakrycia, itd.
Ciocia mi opowiadała, że była w zeszłym roku na pewnym weselu (para płaciła 80 zł. za osobę), gdzie śledzie podane były w słoikach, sałatki w plastikowych naczynkach, goście wyszli głodni... Horror! :monster:
Tweety, nie mówię, że tak będzie w Twoim przypadku, ale lepiej sprawdź wszystko dokładniej, żeby nie było później wielkiego rozczarowania.
_________________
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
  Wysłany: Sob Lut 07, 2004 5:25 pm   

dzięki. wiesz ja tak zupelnie w ciemno nie ide, moja siostra mowila ze tam jedzenie jest bardzo smaczne, bo wlasnie byla na weselu, i ze wogole bardzo byla zadowolona z tego wesela. spytalam bo moze ktos jeszcze tam byl i potwierdzi, albo temu zaprzeczy. ale mam nadzieje ze sledzie w sloikach podane nie beda :?: :?: :!:
 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 07, 2004 5:39 pm   

wydaje mi sie ze kiedys widzialam kasete z wesela wlasnie z tego miejsca

pomieszczenie gdzie jedli goscie bylo dosc male i na dodatek na sali byly slupy

goscie tanczyli tak jakby w korytarzu, bo tam gral zespol

i na dodatek bylo 3 pomieszczenie, gdzie na podlodze byl wylozony dywan-tam tez goscie sie bawili

nie wiem czy pisze o tej samej sali, ale ta ktora widzialam na kasecie - byla strasznie mala
_________________

 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Sob Lut 07, 2004 8:49 pm   

chyba o tej samej sali mowimy. sala rzeczywiscie jest mała. ale wydaje mi sie ze powinna wystarczyc, u mnie na weselu ma byc ok 60 osob, wiec chyba nie duzo. dziewczyny moze znacie jakies sale gdzie jeszcze sa terminy, ktore byly by warte polecenia :?: :roll:
 
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 09, 2004 10:43 am   

Ja znam salę na ul. Przędzalnianej /dokładnie nie pamiętam - ale od Pisłudskiego w prawo i na przeciwko domu z czerwonej cegły/.

Ta sala z zewnąterz nie jest "super" ale dość duża i tania /tak 80-100zł/.
Też jest w boazerii, ale może być.

:arrow: Pamiętaj zawsze lepiej mieć większą salę niź maleńką.
 
 
maratha 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 12:28 pm   ta sala...

jak szukaliśmy sali na swoje wesele podjechaliśmy i do Zajazdu. 2 rzeczy nie podobały mi się okrutnie 1. Boże jak to napisać - po prostu -tirówki wokół placu. 2 rzecz, to na sali strasznie było czyć smażone frytki, jakoś tak duszno i brudnawo. Sala nie bardzo. Plus był taki, że jest sporo pokoi, a nam zależało, by gości położyć spać.
_________________
 
 
merzamerza 

Wiek: 42
Dołączyła: 03 Kwi 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 8:22 pm   

Czy jest jakas osoba Która bawiła sie ostatnio i powie cos o zajeździe na rogach. Bo mam Opinie od jednego znajomego ze wszystko Bylo ok jedzenie dobre i obsługa miła a co wy na ten temat myslicie ??
Ostatnio zmieniony przez merzamerza Sob Kwi 05, 2008 8:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
papiska 

Wiek: 42
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 6
Skąd: aleksandrów łódzki
Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 7:01 pm   wesele na rogach

Wiem coś o tej sali mój brat miał w tamtym roku właśnie tam wesele. ogólnie wrażenia średnie pokrywa się wszystko co pisano na forum czyli słupy w sali jadalnej, było strasznie gorąco, sala do tańczenia nie duża. jedzonko dobre i w miarę tanio, ale napoje i ciasta we własnym zakresie. wesele było fajne :) :) ale ogólnie tej sali bym nie polecała no chyba że chodzi o cenę to tak pozdrawiam :)
 
 
 
merzamerza 

Wiek: 42
Dołączyła: 03 Kwi 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 9:36 pm   

Dzieki wielkie ale my juz sie w sumie zdecydowalismy na ta sale... Faktycznie cena jest atrakcyjna, slupy na sali fakt ale grunt zeby nie rodzilily pary. My bedziemy mieli we wrzesniu wiec moze nie bedzie tak goraca. co do ciast zgadza sie ale z napojami to nic nie wspominal ze rowniez we wlasnym zakresie Dalas nam zgadke i niepewnosc. Pozdroweinia
 
 
papiska 

Wiek: 42
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 6
Skąd: aleksandrów łódzki
Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 3:16 pm   

a co do napojów zapytajcie się właściciela, wiem na pewno, że my kupowaliśmy we własnym zakresie może tak było po prostu ustalone przez mojego brata tego nie wiem dokładnie. życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl