Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
wypozyczalnia sukien, komisy ?
Autor Wiadomość
przczolka 

Wiek: 46
Dołączyła: 29 Sty 2004
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 06, 2004 3:00 pm   wypozyczalnia sukien, komisy ?

Witam
Dziewczyny mam pytanie czy sa w łodzi wpozyczalnie - komisy sukien slubnych, i czy wiecie jak szacuja sie ceny. Jezeli macie adresy to podajcie. :D
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Kwi 24, 2006 10:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 06, 2004 3:10 pm   

Są komisy i wypożyczalnie

:arrow: Sienkiewicza - ze słoniem /chyba największy wybór/ ceny od 300-1200zł-wypożyczenie...POLECAM http://www.optimusplus.pl/
:arrow: Piłsudskiego 52 http://www.galeriaslubna.pl/
:arrow: Piotrkowska w okolicach Wólczańskiej /raczej lipa/
:arrow: Więckowskiego http://www.mojslub.pl/

Więcej tu: http://www.bellissima.lodz.pl/kontakt.htm
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Lut 06, 2004 3:29 pm   

W Łodzi jest bardzo dużo wypożyczalni.
Oprócz tych , co wymieniła Galionka przypomniały mi się :
:arrow: Róg Piotrowskiej i Czerwonej.
:arrow: Na początku Zachodniej (jakieś 150 m od rogu z Limanowskiego).

Są jeszcze na Sienkiewicza, ale nie pamiętam pod którym numerem.
_________________
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 06, 2004 3:36 pm   

Asiek napisał/a:
W Łodzi jest bardzo dużo wypożyczalni.
Oprócz tych , co wymieniła Galionka przypomniały mi się :
:arrow: Róg Piotrowskiej i Czerwonej.
:arrow: Na początku Zachodniej (jakieś 150 m od rogu z Limanowskiego).

Są jeszcze na Sienkiewicza, ale nie pamiętam pod którym numerem.


Róg Piotrkowskiej i Czerwonej to chyba ta sama o której ja napisałam - na rogu. /okolice Wólczańskiej/

A na Zachodnią też warto wejść.
:arrow: Sienkiewicza 4 i 31.
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Lut 06, 2004 3:47 pm   

galionka napisał/a:
Róg Piotrkowskiej i Czerwonej to chyba ta sama o której ja napisałam - na rogu. /okolice Wólczańskie/

:lol:
Na pewno nie ta sama, Galionko. :D Ta o której piszę jest spory kawał od Wólczańskiej.
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 07, 2004 1:35 am   

:arrow: "Sława", Piłsudskiego 39

:arrow: "Isabel", Inflancka 16

:arrow: Małgorzata, Więckowskiego 3



Asiek napisał/a:
galionka napisał/a:
Róg Piotrkowskiej i Czerwonej to chyba ta sama o której ja napisałam - na rogu. /okolice Wólczańskie/

:lol:
Na pewno nie ta sama, Galionko. :D Ta o której piszę jest spory kawał od Wólczańskiej.

Oj, nie taki spory, następne skrzyżowanie. :) Więc chyba jednak piszecie o tej samej. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Kwi 24, 2006 10:24 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Lut 08, 2004 11:42 am   

kryszka napisał/a:
Asiek napisał/a:
galionka napisał/a:
Róg Piotrkowskiej i Czerwonej to chyba ta sama o której ja napisałam - na rogu. /okolice Wólczańskie/

:lol:
Na pewno nie ta sama, Galionko. :D Ta o której piszę jest spory kawał od Wólczańskiej.


Oj, nie taki spory, następne skrzyżowanie. :) Więc chyba jednak piszecie o tej samej. :wink:


Wypożyczalnia mieści się przy salonie "Venus" - Piotrkowska 287.
Będę się nadal "upierać" :twisted: , że nie ma nic wspólnego z wypożyczalnią na Wólczańskiej. :mrgreen:
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 08, 2004 3:27 pm   

A ja ci mówię, że znając Galionkę właśnie tą miała na myśli. :wink:

A tak w ogóle to na Wólczańskiej jest jakaś wypożyczalnia?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 09, 2004 10:29 am   

Moje drogie to ta sama wypożyczalnia...napisałam "w okolicach Wółczańskiej" :roll:
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 11, 2004 8:53 pm   

Asiek napisał/a:


Wypożyczalnia mieści się przy salonie "Venus" - Piotrkowska 287.
Będę się nadal "upierać" :twisted: , że nie ma nic wspólnego z wypożyczalnią na Wólczańskiej. :mrgreen:

Dodam tylko że nie jest to typowa wypożyczalnia.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 12, 2004 2:09 pm   

dagmara napisał/a:
Asiek napisał/a:


Wypożyczalnia mieści się przy salonie "Venus" - Piotrkowska 287.
Będę się nadal "upierać" :twisted: , że nie ma nic wspólnego z wypożyczalnią na Wólczańskiej. :mrgreen:

Dodam tylko że nie jest to typowa wypożyczalnia.


A na czym polega jej nietypowość?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 12, 2004 3:17 pm   

Tam chyba jest komis Sukien ?lubnych, a obok mieści się salon.
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 12, 2004 5:31 pm   

to jest trzy w jednym.
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 5:22 pm   

A ja wam powiem, ze właśnie dźiś wypożyczyłam sukienkę... Chodziłam 3 tygodnie po różnych salonach, i byłam od samego początku pewna, że jednak kupię suknię. Ale to właśnie suknia z Galerii ?lubnej okazała się tą, w której podobałam się sobie najbardziej. A przy okazji, jak sobie to policzyłam - tzn. gdybym kupiła suknię za około 1800 zł, a potem próbowała ją sprzedać, to i tak więcej bym na tym straciła...
No i jeszcze jedno - mam teraz więcej funduszy na welon, dodatki, fryzjera, makijażystkę i inne rzeczy....

Wypożyczenie sukni to zazwyczaj wydatek ok. 700 zł, no i kaucja od 200 do 400 (zwrotna). Mogę też dodać, że na Sienkiewicza, w Optimusie mają całkiem niezłą kolekcję sukien, a niektóre nawet po 2 sztuki.

Ja zdecydowałam się wypożyczyć, ale czy jest to w 100% dobry pomysł? - obiecuję zdać relację po ślubie, czyli pod koniec lipca....
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 5:24 pm   

Just_Kate, a opiszesz, jaka jest Twoja suknia? :)
_________________
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 5:39 pm   opis sukni

Jasne że opiszę, o ile potrafię..

A więc jest to suknia dwu-częściowa, z gorsetem z szelką zapinaną z tyłu na karku ( ale nie "doszywaną" szelką) bo okazało się (przypadkiem) że w takim kroju gorsetu jest mi najlepiej. Spódnica z długim trenem, w kształcie litery A. Na gorsecie wzór (nie wiem jak to opisać) jakby z delikatnych gałązek i kwiatków, naszytych trochę na ukos (zwęża talię), z tyłu spódniczki, na trenie naszyte delikatne kwiatki. Całość w kolorze ecru. wygląda klasycznie i delikatnie. Mam zamiar zrobić sobie w niej zdjęcie, żeby dobrać dodatki, więc uśmiechnę się jeszcze do jakieś stałej forumowiczki i wkleję zdjęcie, będzie wszystko widać. :lol:
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 5:45 pm   Re: opis sukni

just_Kate napisał/a:
więc uśmiechnę się jeszcze do jakieś stałej forumowiczki i wkleję zdjęcie, będzie wszystko widać. :lol:

Możesz śmiało uśmiechnąć się do mnie :lol: : pomogę z wklejeniem zdjęcia i z jego "obróbką".
_________________
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 5:47 pm   

Dzięki Asiu, jak już je zrobię to się uśmiechnę :D
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 25, 2004 12:28 pm   

Zapomniałam, że miałam zdać relację z wypożyczenia sukni... Dużo nie trzeba pisać, suknię odebrałam w piątek koło południa, oczywiście najpierw przymierzyłam, bo trzeba było dobrać halkę, okazało się że suknia była czyściutka, piękna, słowem - jak nowa (nie mogłam się doczekać, kiedy ją włożę ;) ). Halkę wypozyczono mi za darmo, a nie jest to takie pewne, bo np. w W-ie czy w Krakowie podobno trzeba za to płacić, i to nie mało (nie wspomnę już o cenach wypozyczanych tam sukien).
Przez całą noc ślubno-weselną problemów większych z suknią nie miałam (co najwyżej ze świadkową-siostrą - bo nie mogła dojść do tego, jak podwiązywać tren, ale po oczepinach to mi już i tak wszystko jedno było ;) )
Po oddaniu sukni zwrócono mi kaucję i tyle. Poza tym, że nie mam sukni w domu. :(


Przy okazji napiszę też, że właśnie znalazłam ogłoszenie, ze od 18 września Bellissima (ta z Narutowicza) otworzyła wypożyczalnię sukni zagranicznych na Piłsudzkiego 55 (to musi być jakoś tak za Galerią ?lubną, ale zupełnie tego nie kojarzę). Ale chyba warto się przejść i sprawdzić ich ofertę. :D
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Megan 

Dołączyła: 12 Sie 2004
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Paź 01, 2004 1:07 am   

Ten salon jest dokladnie na rogu Pilsudskiego i Targowej ale nie po stronie Galerii Slubnej tylko po stronie Slawy :D
 
 
Ilona83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Sty 2007
Posty: 166
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 10:52 am   

Ja wypożyczam w Sławie przy Sienkiewicza 34
według mnie nie ma sensu kupować tak drogiej suknie na jeden wieczór
_________________

 
 
 
Spontana 

Dołączyła: 11 Paź 2006
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 11:21 am   

A nie biosz się, że coś sie stanie, ubrudzisz ją itp?
Ja może też bym wypożyczyła ale nie chce robić sobie dodatkowego stresu :)
_________________

 
 
Ilona83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Sty 2007
Posty: 166
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 11:31 am   

mam oddać brudną :) . Oczywiście będę sie starała tak strasznie jej nie pobrudzić
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 11:32 am   

Spontana - znajoma wypożyczała swoją też w Sławie. A ponieważ dzień był deszczowy to i na sali było błotko a suknia się od tego pobrudziła i to nieźle nawet. Nie było żadnego problemu z oddaniem. W końcu chyba pranie i ryzyko jest wkalkulowane w cenę.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 11:49 am   

Dokładnie tak jak pisze Kryszka.
Ja też swoją wypożyczałam i oddałam nieźle ubrudzoną.
Wiadomo, że nie ustrzeżesz się od tego.
Im chodzi głównie o to żeby suknia nie była podarta - dlatego ta kaucja zwrotna.
_________________

 
 
 
Magari 

Wiek: 45
Dołączyła: 26 Wrz 2006
Posty: 41
Skąd: _EZG_
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 1:47 pm   

Dołączę się do tematu, bo sama poszukiwałam sukni do wypożyczenia (głównie z racji ograniczania kosztów, które sama ponoszę).

Suknie można też wypożyczyć w salonie :arrow: MARTIKA na ul. Gdańskiej 10.

Właścicielka jest bardzo pomocna w tej kwestii mimo, że to salon zajmujący się głównie sprzedażą. Polecam to miejsce.
 
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 2:24 pm   

a jakie sa koszty wpyozyczenia sukienki w Sławie
_________________
 
 
Spontana 

Dołączyła: 11 Paź 2006
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 11:27 am   

Powiem szczerze, że troche jestem zaskoczona. Co prawda nie dowiadywałam się jakie są warunki odnośnie wypożyczeń sukni ale nigdy bym nie przypuszczała, że oddaje się brudną :? :)
Z jednej strony to fatycznie dla salonu lepiej, oni najlepiej wiedzą jak suknie doczyścić i dporowadzić do najlepszego stanu. :)
_________________

 
 
mila1982 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 11:37 am   mischele.. : oops:

tez jestem zdziwona,ze suknie sie oddaje brudna.. ja raczej nie moglabym tak zrobic,niew moim stylu.. :oops:
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 1:00 pm   

mila - a wyobraź sobie, że chcesz uprać we własnym zakresie i sukienka się niszczy ?
Bo oddałaś do pralni, która coś tam nie tak zrobiła.
Lepiej oddać do wypożyczalni - pranie przed ślubem i po jest wliczone w cenę.
_________________

 
 
 
mila1982 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 1:31 pm   bla,bla

moze i masz racje..
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 9:27 pm   

ja własnie zastanawiam się nad wypozyczeniem sukni. Do wesela jeszcze duzo czasu (około 10 miesiecy). Fajnie ze zamiescilyscie tu tyle namiarów na wypozyczalnie :-) znacznie to mi ułatwiło poszukiwania-za to wielkie dzieki!
 
 
werus_84 

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2
Skąd: łódź
  Wysłany: Nie Lut 17, 2008 10:15 pm   gdzie komisy sukien slubnych?

Hey dziewczyny!
Jak możecie to pomóżcie mi i podpowiedzcei gdzie w lodzi są komisy! sukien ślubnych i jak wiecie może gdzie wypożyczalnie tylko taki gdzie mozna dostać suknie nie tylko rozmiaru 38 ale wieksze bo ja potrzebuję 40-42 :( i narazie mam doła bo nic nie znalazłam ciekawego a jesli znalazłam to w kolorze ciemnego ecre :( a chcę biała. Z góry dzieki!
_________________
werus
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lut 17, 2008 10:22 pm   

poczytaj ten wątek - dziewczyny wskazywaŁy, gdzie można wypożyczyć suknię ślubną.
Takie komisy funkcjonują przy salonach sukien ślubnych - w Najnie, Optimusie, Barbarze czy Wenus
 
 
werus_84 

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2
Skąd: łódź
  Wysłany: Nie Lut 17, 2008 11:04 pm   komisy

dzieki za odpowiedz! Ja jestem studentka w lodzi i takie skroty nazw to mi bardzo nic nie mowia bo trudno po nich bedzie mi trafic. ale dzieki za odpowiedz. Jeśli mozesz to napisz mi calkowite adresy. z gory dzieki!
_________________
werus
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lut 17, 2008 11:27 pm   

to nie są skróty nazw tylko nazwy salonów. Wszystkie ona mają swoje wątki na forum w tym dziale .
Poza tym powyżej, w 2 poście od góry są wklejone adresy www do stron kilku salonów, które są również wypożyczalniami.
Przeczytaj ten caŁy wątek, poszukaj po nazwach salonów, które się tu pojawią, odpowiednich wątków poszczególnych salonów na forum a tam na pewno znajdziesz adresy.
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 25, 2008 12:31 pm   

Ja mogę z czystym sumieniem polecić OPTIMUSA na Sienkiewicza. Jest bardzo dużo sukien, więc jest z czego wybierać. Można kupić sukienkę jak i wypożyczyć (do tego nową). Sama tam wypożyczam na własny ślub i uważam że sukienki są naprawdę ładne i przystępne cenowo, moja przy kupnie kosztowałaby 2100zł, a wypożyczam ją za 850, więc jest ogromna różnica cenowa, a sukienkę będę miała nową. A nawet jak widziałam te już używane to w ogóle tego po nich nie widać.
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 25, 2008 12:58 pm   

Chciałabym napisać coś ku przestrodze paniom, pragnącym sprzedać swoją suknię w komisie.
Otóż, moja koleżanka po weselu chciała wstawić do komisu sukienkę. Za magazynowanie jej przez sześć miesięcy komisy jeszcze w zeszłym roku brały 50 zł, pani oglądając ją wymsknęło się "o jaka ona delikatna, nie wiem czy jak ją wypożyczę..."i tu moja koleżanka osłupiała i szybko opuściła ten komis. Niestety nie wiem, w którym to było.
Scenariusz jest taki, komisy wypożyczają suknie ślubne wstawione tam im do sprzedaży nie informując o tym właścicielek, a potem oddają szmatę twierdząc, że nie znaleźli się chętni.
Uważam, że to bardzo nieuczciwe.
 
 
pauluska 


Wiek: 40
Dołączyła: 02 Sty 2008
Posty: 183
Skąd: łódź manchester
Wysłany: Nie Mar 30, 2008 2:17 pm   

No właśnie..a wiecie ile mniej więcej kosztuje wypożyczenie w Sławie??
_________________
Nasz dzień: 02.08.2008

 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Mar 30, 2008 5:17 pm   

oni to liczą procentowo, w zależności od wartości sukni
 
 
Kasia Katarzyna 

Dołączyła: 08 Cze 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 09, 2011 10:38 am   

O, widzę że dobry wątek, choć trochę zapomniany. Też jestem zainteresowana wypozyczeniem sukni.
_________________
Kasia Katarzyna
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 22, 2011 3:43 pm   

przyłączam się! też rozważam taką ewentualność
mam tylko taką 'małą' wątpliwość- kiedy się taką suknię oddaje? bo na stronie jednej wypożyczalni znalazłam że w piątek przed ślubem odbiór, a w poniedziałek zwrot;/
a kiedy zrobić jakieś zdjęcia? trochę mnie to martwi
_________________

 
 
aniulka_lp 

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2011
Posty: 42
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 10:09 am   

Ciekawe jak jest z większymi rozmiarami do wypożyczenia? Moja mam truje mi żebym wypożyczyła sukienkę. A ja martwię się, że nie dostanę na siebie nic, albo coś co nie będzie mi się podobać. Niestety ciężko w naszym kraju z większymi rozmiarami (noszę 46-48). Czy któraś z was wie coś na ten temat?
_________________
[/img][/url]
 
 
Mess 

Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 5:10 pm   

Witam wszystkie panny młode

Mam ślub w sierpniu i najwyższy czas zacząć rozglądać się za sukniami ślubnymi. Nie ukrywam, że szkoda mi wydać ok 3000,00 zł na nową sukienkę, którą założę tylko raz i w dodatku na kilka godzin. Poważnie zastanawiam się nad wypożyczeniem sukni, dlatego piszę do Was o pomoc. Czy znacie jakieś nowe komisy lub wypożyczalnie? Widzę, że wątek nie był odświeżany od jakiegoś czasu i nie wiem, czy w/w adresy są aktualne. Będę wdzięczna za pomoc i namiary.
Pozdrawiam ciepło
 
 
baila 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 7:47 pm   

Ja wypożyczyłam suknię z nowej kolekcji z salonu Estera Novias , co prawda zapłaciłam za wypożyczenie ok 2400,-, ale miałam wymarzoną suknię o której marzyłam, a na którą szkoda było mi wydać prawie 5000,- . Cena wypożyczenia sukni to 50% ceny sprzedażowej. Popytaj w innych salonach, dla mnie to jest najlepsza opcja. W komisach zrażało mnie to, że w tej sukni ktoś był cały dzień. Poza tym suknia była dopasowana do mnie, więc była idealna :D Suknię oddałam po tygodniu po plenerze ubrudzoną, nie było żadnych problemów. W tym salonie po tym jak oddałam tą suknię została ona wystawiona na wyprzedaż.
Ostatnio zmieniony przez baila Pią Lut 03, 2012 7:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 04, 2012 8:22 am   

Dziewczyny, zawsze można kupić używaną i nie martwić się o stan sukni do zwrotu czy że nie zdążycie oddać jej przed zrobieniem zdjęć. Mężatki zwykle chętnie sprzedają swoje kreacje, w cenach 500-1500zł. Sama mam moją na zbyciu :lol: także jak coś to zapraszam. Zajrzyjcie też do wątku sprzedam suknię - tam do wyboru do koloru :)
_________________

 
 
Alizze 

Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 29, 2012 1:24 pm   

Dziewczyny czy wiecie jakie obecnie są koszta wypożyczenia sukni?

[ Dodano: Sro Lut 29, 2012 1:30 pm ]
Dziewczyny pomocy !!

Mam suknię ślubną którą muszę zwęzić czy znacie jakiś salon który dopasuje ją do moich wymiarów przed ślubem bo zazwyczaj ne chętnie panie z salonów udzielają pomocy dot. sukni zakupionych w innym miejscu :(
 
 
kaczuszkaniunia 

Dołączyła: 24 Sty 2013
Posty: 207
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Wrz 28, 2013 8:27 pm   

Alizze, czy nie mozesz jej przerabiac tam gdzie zostala zakupiona
bedzie mega problem zeby w innym salonie ci ja przerobili albo policza razy 2

[ Dodano: Sob Wrz 28, 2013 9:28 pm ]
mam do sprzedania 2 suknie slubne w roznych stylach
ceny : 400 i 600 zl

wiecej info na priv
 
 
Neliaa 

Wiek: 33
Dołączyła: 02 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 01, 2014 11:22 pm   

Witam mam do sprzedania suknie ślubną była założona tylko 2 razy cena do ustalenia jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt na forum.
 
 
kaczuszkaniunia 

Dołączyła: 24 Sty 2013
Posty: 207
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Sty 02, 2014 11:40 am   

mam do sprzedania 2 suknie slubne w roznych stylach
moge obnizyc ceny
wiecej na priv
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl