Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sukienki z Art Mariage
Autor Wiadomość
Agnies 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Gru 2006
Posty: 9
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Gru 05, 2006 5:54 pm   Sukienki z Art Mariage

:) Czy któras z Was szyła sukienkę w salonie Art mariage na sienkiewicza 25? Czy może wiecie jakie są efekty i czy szyją według podanego opisu??
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Agnies Wto Gru 05, 2006 5:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 05, 2006 6:08 pm   

co do tego salonu to były niezłe jaja, jak weszłam tam to wcięło mnie jak zobaczyłam że obsługuje tam Facet ;) i już na niczym nie umiałam się skupić widząc tego Pana ;) to tak na marginesie jeśli chodzi o wrażenia z odwiedzin w tym sklepie :D
_________________
 
 
 
katarzynka1 

Wiek: 43
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 136
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 05, 2006 6:17 pm   

Mnie tez zdziwil mezczyzna w salonie z sukniami slubnymi - ale byl bardzo mily i nawet przymierzalam sukienke. Ale wymarzona wybrana w innym salonie dlatego nie moge pomoc.
 
 
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 05, 2006 6:27 pm   

Bylam tam z kolezanka i tez bylam mocno zszokowana tym, z obsluguje Pan :zdziwko: nic jednak nam sie nie podobalo i wyszlysmy z planem, ze nie wrocimy.
Kolezanka poczula tez pewien szczegol, ktory jej nie pasowal :hyhy:


pytanie odnosnie watku ... czemu moj watek o podobnej tematyc zostal przeniesiony do innego ?
_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
 
 
 
Agnies 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Gru 2006
Posty: 9
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 10:12 am   

[quote="dzarusia"]Bylam tam z kolezanka i tez bylam mocno zszokowana tym, z obsluguje Pan :zdziwko: nic jednak nam sie nie podobalo i wyszlysmy z planem, ze nie wrocimy.
Kolezanka poczula tez pewien szczegol, ktory jej nie pasowal :hyhy:


Tzn możesz jaśniej jaki szczegół??
 
 
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 10:16 am   

oczywiscie nie byl zwiazany z wyborem sukni
_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Gru 18, 2006 9:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Duszka 

Wiek: 45
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 11:40 am   

Ja rowniez tam bylam, ale po pierwsze nic mi sie nie spodobalo, a po drugie faktycznie bylam zaskoczona tym, ze obsluguje tam facet.
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
Agnies 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Gru 2006
Posty: 9
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 12:47 pm   sukienki ślubne

Mnie też sukienki w tym salonie nie powaliły ale ja mam swoja zaprojektowaną i Pan powiedział ze może taka uszyc i zastanawiam się czy będzie taka jak ja chcę
_________________

Nasz Dzień slubu to 25 sierpnia 2007 r. ;)
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 6:43 pm   

Ja bardzo miło wspominam tego Pana. Nie przeszkadzało mi to, że pomaga mi się ubierać mężczyzna. Tam przymierzyłam pierwszą sukienkę i bardzo mi się podobała, chociaż za drugim razem już nie przypadła mi tak do gustu. Podobało mi się też to, że można wprowadzać dowolne zmiany w sukienkach.
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 7:54 pm   

Ja też przymierzałam sukienki w tym salonie, nawet miałam tam swoją faworytke :mrgreen:
A Pan mi wogóle nie przeszkadzał, ale pomocny też nie był, bo miał akurat rękę w gipsie :roll:
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 8:37 pm   

wiecie co mnie zbiło z tropu jak zobaczyłam tego kolesia i po za tym że był mały wybór jakoś odechciało mi się cokolwiek przymierzać
_________________
 
 
 
Duszka 

Wiek: 45
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 07, 2006 7:11 am   

Lucky - jak ja tam bylam ten Pan tez mial reke w gipsie :lol:

A mnie to nie przeszkadzalo, ze to facet, tylko koszmarnie maly wybor sukienek i kompletnie zadna nawet nie wpadla mi w oko (nie mowiac juz o przymiarce).

Bylam tam nawet dwa razy, myslalam, ze moze asortyment sie zmieni, ale niestety nic z tego.
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 28, 2007 1:41 pm   

Pan jest bardzo miły:) Ale z powodu braku sukni, które by mi się spodobały, nie skorzystałam z jego pomocy :)
 
 
eulalia 

Wiek: 42
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 8
Skąd: Lodz/Philadelphia
Wysłany: Wto Lip 10, 2007 11:04 pm   

A u mnie to byl przypadek, ze kupilam sukienke w Art Mariage. Upatrzylam ja sobie w necie jakies pol roku wczesniej i wiedzilam, ze sklep znajduje sie w Warszawie. Nie bardzo mi sie chcialo tam jechac, zwlaszcza, ze bede na tydzien przed slubem w Polsce. Wiec nie wiele myslac wzielam moja kuzynke i pojechalysmy rozejrzec sie po sklepach. Bedac na Sienkiewicza, weszlam do trzech sklepow, ale nic mi sie nie podobalo. Wiec wsiadlysmy do samochodu zeby jechac gdzies indziej i nagle przed moimi oczami ukazal sie ten pieknyyyyy widokkkk!!!!! :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: Krzyknelam do kuzynki parkuj tutaj, bo tam na wystawie jest ta moje wymarzona suknia :D I tym sposobem mam taka, jaka chcialam od poczatku yupi!!! [smilie=banana.gif] A to, ze jest tam pan a nie pani absolutnie mi nie przeszkadzalo. Czasami lepiej jak facet spojrzy swoim okiem :razz:
_________________
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 11, 2007 11:35 am   

A masz może zdjęcie tej sukni? :)
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Czw Lip 12, 2007 11:03 pm   

Ja również chętnie bym fotę tej sukni zobaczyła :D
_________________
 
 
eulalia 

Wiek: 42
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 8
Skąd: Lodz/Philadelphia
Wysłany: Wto Sie 14, 2007 5:09 pm   

Niestety nie moge wkleic zdjecia, bo nie da sie go skopiowac ze strony, a strona internetowa, gdzie byla ta sukienka na modelce, zostala zmieniona i nie moge teraz znalezc :niepewny: Ale podaje wam link do strony artmariage: www.artmariage.com i tam trzeba kliknac na kolekcje, a numer sukienki to 41 (widok z przodu) i 42 (widok z tylu). Przepraszam za utrudnienia, ale nie mam nigdzie na kompie tego zdjecia :oops:
_________________
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 14, 2007 9:16 pm   

Pozwolę sobie wkleić te zdjęcia:



42.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 512 raz(y) 16.41 KB

41.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 498 raz(y) 14.85 KB

_________________

 
 
 
eulalia 

Wiek: 42
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 8
Skąd: Lodz/Philadelphia
Wysłany: Wto Sie 21, 2007 5:47 pm   

Dzieki mischelle22, ja nie moglam ich wkleic. Moze dlatego ze pracuje na Macu...Jeszcze raz wielkie dzieki. No i jak sie podoba? :oops:
_________________
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 22, 2007 9:50 am   

Też się swego czasu przez chwilę zastanawiałam nad wyborem tej sukni. Jednak wymarzyłam sobie inny tył i ostatecznie nawet nie przymierzałam tej sukni.

Bardzo ładna :)
Ostatnio zmieniony przez Gabro Sro Sie 22, 2007 9:59 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 22, 2007 9:51 am   

Eulalia bardzo ładna suknia, taka królewska. Mnie by co prawda chyba nie było w niej dobrze, ale sądząc po Twoim opisie jest stworzona dla Ciebie!!
_________________
 
 
Abudabi 
żona swojego męża


Wiek: 40
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 434
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 7:29 pm   

Byłam tam dzisiaj - no dobrze, też strefiłam jak z zaplecza wyszedł facet 8) - ale w przeciwieństwie do poprzedniczek był bardzo rzeczowy i sympatyczny. uszycie sukienki wg wzoru od 1200 do 2200. Na mój ślub w połowie sierpnia powinnam do końca kwietnia złożyć zamówienie.
To chyba bardziej pracownia, niż salon z sukniami :)
_________________

16.08.08
 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 3:44 pm   

ja byłam w salonie Art Mariage w tamta środę w dodatku służbowo :D ponieważ na terenie salonu jest też (to tak przy okazji przydatna informacja chyba:)) hurtownia dodatków ślubnych, gdzie można kupić atłas, satynę, podszewki i różne koronki
ale wracając do tematu - jako, że sukienkę mam już wybraną, to tylko rzuciłam okiem na propozycje w tym salonie i jedna sukienka bardzo mi się spodobała (ale nie ma się co dziwić, jest bardzo podobna do mojej), ale trochę mnie zniechęcił wystrój tego salonu, nie jest tam zbyt ładnie, aaa i widziałam panią i wyglądało na to, że ona też tam pracuje :) bo pan to swoją drogą - on sprzedał mi atłas i do dziś nie wysłał faktury :zly:
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 12:01 am   

Byłam dzisiaj w tym salonie i obsługiwał nas sympatyczny Pan (nie byłam zdziwiona że w salonie jest facet, bo moja siostra zamawiała u niego w zeszłym roku swoją suknie i już byłam uprzedzona ;) ), wybór może nie jest za duży ale suknie są ładne i można się dogadać jeśli chciałoby się np. coś zmienić, ceny i ogólnie wrażenie ok
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl