Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
salon Lady Katherine
Autor Wiadomość
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Mar 10, 2011 8:10 am   

Salon od tego roku zmienil wlasciciela. Szkoda, ze nie pomyslalas, zeby tam isc pazdziernik - listopad. Byly ogromne wyprzedaze kolekcji. Nowy wlasciciel chcial sie pozbyc wszystkich sukienek z roku 2010. Nawet nie mozna bylo trzymac tam kupionej sukienki.
Ja swoja kupilam w pazdznierniku, w listopadzie mialam pierwsza przymiarke, a w grudniu sukienke odebralam.
Oczywiscie mam kontakt z krawcowa i w razie co, ona mi zrobi poprawki, ale mysle, ze nie beda konieczne :)
_________________
 
 
kasieńka 85 


Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 10, 2011 9:34 am   

Przyłączam się do pozytywnych opinii o salonie. Miła, pomocna, cierpliwa obsługa - chociaż to norma w salonach (na sześć odwiedzonych tylko do jednego nie chciałabym wrócić, ale nie ze względu na złą obsługą tylko raczej formalne podejście). Ceny w grudniu okazyjne. Właśnie wtedy zamówiłam sukienkę, nie musiałam jej zabierać do domu (dotychczasowa właścicielka poinformowałam mnie o zmianie właściciela ale nawet nie wspomniała o tym, że mam zabrać za sobą sukienkę), jest ona przechowywana na magazynie.
 
 
 
goodnight 

Dołączyła: 09 Mar 2011
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 10, 2011 10:08 am   

Ech, no tak - nie wiedziałam o tym, a moja mama mówila ciągle że mam mnostwo czasu. Widzę, że będe musiała kupić suknię w innym salonie.
_________________
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 10, 2011 4:38 pm   

goodnight, Julia Rosa ma piękne suknie z kolekcji 2011 - właśnie je oglądałam na ich stronie. Na twoim miejscu pojechałabym do Poznania i tam pomierzyła i być może zamówiła.
_________________

 
 
goodnight 

Dołączyła: 09 Mar 2011
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 10, 2011 5:01 pm   

Hellen napisał/a:
goodnight, Julia Rosa ma piękne suknie z kolekcji 2011 - właśnie je oglądałam na ich stronie. Na twoim miejscu pojechałabym do Poznania i tam pomierzyła i być może zamówiła.


Niestety, nie ma własnego środka transportu, a jazda pociągiem czy też busem z pewnością mnie nie kręci. Zwłaszcza jak już przyjdzie do przywiezienia sukni, którą i tak muszę zawieźć do Skierniwic - a z Poznania to zdecydowanie spooory kawałek. Wolę kupić suknię w Łodzi. W dodatku okazuje się, ze przegapiłam wszystkie promocje, nie tylko w salonie LK. Owszem, Julia Rosa to mój ulubiony producent sukni, choć widziałam je tylko na zdjęciach, ale nie musze mieć ich produktu za wszelką cene. Zatem szukam innego salonu w Łodzi, w którym tanio dostanę sliczna i dobrej jakosci sukienkę.
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 13, 2013 7:05 pm   

Piękne suknie są w tym salonie, ładnie wykonane, starannie i z porządnego materiału. Ponadto Pani obsługująca jest fantastyczna. Mnie i koleżance pomogła w dopasowaniu fasonu do naszej figury, dodatkowo dużo opowiedziała o materiałach, typach sukni, a nawet doradzała w wyborze koloru w stosunku do naszej karnacji. Widać, że moda ślubna jest jej pasją. Jeszcze trochę czasu minie zanim złożę zamówienie na suknię ślubną, ale na pewno jeszcze odwiedzę ten salon.
_________________
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Sob Cze 15, 2013 9:14 am   

Ja też uważam, że obsługa na wysokim poziomie. Co prawda suknia zamówiona w innym salonie, ale warto odwiedzić ten salon. Doradzono mi jaki kroj by do mnie pasowal, czego unikac.

Dla kobiet w większych rozmiarach było kilka modeli we właściwym rozmiarze,a nie same 36 czy 38.

Suknie ladne, choc nie bylo tej jednej jedynej :) Ceny roznie, ale raczej przystepne.
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
Ostatnio zmieniony przez kaledonia Sob Cze 15, 2013 9:15 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aAnastasjAa 

Dołączyła: 25 Lip 2014
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 02, 2016 6:45 pm   

Czy ten salon jeszcze istnieje?
 
 
marikakak 

Dołączyła: 20 Wrz 2016
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 27, 2016 3:20 pm   

Jeśli tylko masz zdjęcie swojej sukni, wstaw proszę! Jestem bardzo ciekawa co wybrałaś :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl