Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kościół Najświętszego Zbawiciela ( Włókniarzy)
Autor Wiadomość
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 12, 2006 5:46 pm   Kościół Najświętszego Zbawiciela ( Włókniarzy)

czy ktoś brał ślub w tym kościółku? jest to moja parafia i ma on taki fajny skromny wygląd, tylko nie wiem jak księża :) i w ogóle jak tam jest :)
_________________
 
 
 
Natalka 

Wiek: 37
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 05, 2007 4:44 pm   

Kościółek na Włókniarzy to równiez moja parafia, faktycznie skromna i przytulna i z tego co wiem jedyna drewniana w łodzi czy jakoś tak. W każdym bądź razie księża zalezy który np ksiądz Paweł jest przesympatyczny ale nie wiem czy jeszcze tam długo wytrzyma bo ksiądz Marek to diabeł wcielony- wliczajac wygląd. Proboszcz to chyba najlepszy człowiek na Ziemi i również tak samo stary. Hmm wybór masz ciężki chociaż może doszedł jakiś nowy bo tam się często przewijają:) Moim zdaniem tylko Marka się wystrzegaj i będzie dobrze. A najlepiej wybrać się na kilka mszy. Najlepsze w tym kościółku oprócz tego że jest drewniany wiec ma swój urok jest to że przed kościołem można zrobić cudne zdjęcia ponieważ jest tam zielono i naprawde malowniczo jak na kościółek przy tak róchliwej ulicy. powodzonka
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 05, 2007 5:12 pm   

a czy ksiedza moge sama wybrać ?? nie jest tak że jest przypisany do mszy? :)
_________________
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 05, 2007 6:50 pm   

Raczej księża maja swój "grafik" kiedy odprawiają mszę.
Ale jak się uprzesz i poprosisz o konkretnego księdza to powinni iść na ustępstwo :)
_________________

 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 05, 2007 7:04 pm   

tak :0 a potem naraże sie któremus bo będzie że go nie chciałam i klops ;) hehehe chyba nie zaryzykuje :P tylko jak tu nie trafic na tego ks. Marka :) jak on wyglada? jak byłam ustalac termin to obsługiwł nas taki siwy, dość wysoki ksiądz :) i tyle potrafie o nim powiedzieć :)
_________________
 
 
 
Natalka 

Wiek: 37
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 06, 2007 9:07 pm   

Ks. Marek wygląda jak diabeł. Wcale nie przesadzając: czarne lekko szpakowate włosy, dość bujne za ucho, czarne oczy, czarne kosmate brwi. Ja sie dziwnie czułam w jego towarzystwie bo jakoś mi nie pasował do scenerii. Jeśli chodzi o księża to nie ma sie czego bać. Np ks. Paweł zgodził się jechać kilkadziesiąt km by odprawić mszę na pogrzebie mojej babci, choć ustalony był inny ksiądz. W wiekszości sa to naprawde sympatyczni ludzie.
 
 
ania_d 


Wiek: 47
Dołączyła: 03 Sty 2007
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 11:30 pm   

Witajcie. A czy ktoś wie jakie są opłaty za ślub w tym kościele? Imyszko, może Ty?
Będę wdzięczna za informację.
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 07, 2007 6:01 pm   

ja ososbiście nie pytałam ale moja koleżanka brała tam ślub, była z innej parafii i za ślub zapłaciła 300 zł, za kościelnego 50 zł za organiste też 50 zł
_________________
 
 
 
ania_d 


Wiek: 47
Dołączyła: 03 Sty 2007
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 07, 2007 7:20 pm   

Dziękuję Imyszko!
To chyba jeszcze nie tak drogo? Widziałam, że w Łagiewnikach 600 PLN kosztuje.
 
 
lillian_dm 

Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 3:44 pm   

hej!
nie wiem skąd te info o ksieżach macie,ale one są raczej nieaktualne..obecnie w tej parafii jest 3 księży(ks.Leszek , ks. Tomasz i pr.Boleslaw).Wszyscy sa bardzo mili i nie stwarzają problemów,aczkolwiek roznią sie miedzy sobą.Ks. Leszek np. wydaje sie bardziej "ponadziemski",a ks. Tomasz bardziej konkretny(jesli chodzi o prowadzenie mszy).ja tez bede miala tam niedlgo swoj slubik:)
pozdrawiam:)ps.rzeczywiscie wszyscy mowią,ze kosciol ten ma dobry klimat na sluby,ale ja wybralam go z tego względu ze jest to moja parafia od dziecka i czuje sie w nim jak w domu
 
 
hawwa 


Wiek: 44
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 99
Skąd: Łódź i...
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 4:25 pm   

Ja tez tam bede miala slub, rozmawialam z Ks. Leszkiem, bardzo mily, podkreslil, ze cieszy sie ze w ich kosciele bedziemy brali slub. Troche sie obawialam jak mnie tam potraktuja, bo to nie jest ani moja parafia, ani M ani ksiedza, ktory bedzie udzielal slubu :)
_________________
 
 
Madziulka 

Wiek: 42
Dołączyła: 25 Mar 2007
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 29, 2007 2:25 pm   

My też będziemy mieli tam ślub :) całkiem niedługo, za 3 miesiące :D Nie jest to nasza parafia, ale chcieliśmy w drewnianym kościółku. A ksiądz z którym rozmawialiśmy to taki wysoki siwy i był bardzo bardzo milutki.
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 12:07 pm   

OO nareszcie znalazlam parę osób, które brały ślub w tej parafii. 4 sierpnia mamy tam ślub i nic nie wiem.. Jacy sa księża? te kilka minut w kancelarii niewiele mi o nich powiedziały, oprócz tego, że ks. Tomasz ma bardzo fajne poczucie humoru :) Może ktoś mi powie, czy mam się stresować organistą, czy jet dobry i nie zepsuje mi humoru w dniu ślubu? Mamy jeszcze problem z dekoracja kosciola.. ksieza nie chca nas skontaktować z innymi parami z tego dnia... a troche szkoda pieniedzy na to, zeby samemu za wszystko placic;/
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 12:10 pm   

A czy ktoś się orientuje czy jest w tym kościel jeszcze ksiądz Grzegorz?(szczupły, ciemne włosy, wiek : ok.40)?
_________________

 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 12:22 pm   

kurde ja miałąm juz konatkt z dwoma księżami ale nie wiem jak się nazuwają, jeden jest taki większy, grubszy i sympatyczny a drugi mnijeszy i bardzo mi do gusty nie przypadł :) no właśnie a czemu nie chcą skontaktować z innym parami?? czyżby znowu chodziło im o kase :twisted:
_________________
 
 
 
lillian_dm 

Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 3:02 pm   

czesc!
otóż tak..:obecnie jest tam ks.Tomasz i ks.Leszek oraz proboszcz,który raczej odchodzi niedlugo na emeryture.na wakacje do pomocy dostali innego ksiedza,ale nie wiem kto to dokladnie.Jesli księża nie chcą podac numerow telefonów do innych par to tylko dlatego ze szanują prywatnosc.Ja bym sobie nie zyczyła zeby rozdawali moj nr telefonu i chyba jest taka ogólna zasada,ze bez zgody sie tego nie rozdaje..wiec przestańce gadac ze chodzi o kase,bo ta cała nagonka bez podstaw mnie zasmuca..
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 3:09 pm   

ale ja nie chce żeby dawali mi numer innych osób, chciała aby mnie skontaktowali mnie z innymi prami, np. dali im mój numer telefonu jak bym zostawiła u księdza, więc jeśli nie wiesz jak miało by to wygladac to nie mów :razz:
_________________
 
 
 
hawwa 


Wiek: 44
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 99
Skąd: Łódź i...
Wysłany: Czw Lip 05, 2007 11:20 am   

Imyszka ma racje. Mozna skontaktowac sie rowniez w druga strone. Ksiadz nie moze podac telefonu osoby, ktora do innych celow pozostawila ksiedzu swoj numer ale mozna odwrotnie!
Swoja droga Imyszko podsunelas mi dobry pomysl, nawet nie pomyslalam wczesniej zeby sprobowac dogadac sie co do dekoracji z innymi parami.
Tak wiec jesli jest ktos na forum kto równiez bierze slub w Kosciele Najswietszego Zbawiciela dnia 01.09.2007 prosze o kontakt! :)
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2007 11:42 am   

hawwa my troche za późno o tym pomyślałyśmy i obawiam się że teraz to pary z 4.08 będą już w kancelarii na tydzień przed ślubem i może być juz po ptokach :) proponuje już ci się wybrać tam aby ksiądz miał więcej czasu :razz:
_________________
 
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2007 1:10 pm   

Imyszko czy to ten drewniany kosciolek na wlokniarzy?
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2007 1:12 pm   

tak to ten :)
_________________
 
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2007 1:28 pm   

To z czystym sumieniem moge powiedziec ze ten kosciol ma taki urok ze dodatkowe dekoracje sa tam niepotrzebne bylam tam swiatkem w tamtym roku i nasi znajomi nie zamawiali dodatkowego dekorowania a z djecia z kosciola sa sliczne oswietlenie nadaje takiej atmosfery ze wszytsko jest sliczne :lol:
 
 
 
hawwa 


Wiek: 44
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 99
Skąd: Łódź i...
Wysłany: Czw Lip 05, 2007 1:38 pm   

Gebka, dzieki za pocieszajácá opinie co do dekoracji. Dobrze wiedziec, ze to miejsce nie wymaga szczególnych dekoracji. Jednak jakos bysmy chcieli wyróznic nasz slub od zwyklych mszy. Myslalam o delikatnym udekorowaniu.

Imyszka, niestety ale ja jestem w UK i na slub przyjedziemy na 7 dni przed :oops: wiec opcja porozumienia sie z kancelaria nie wchodzi w gre. Ale jak spisywalismy protokól widzialam, ze w ksiedze na ten dzien oprocz nas sa juz wpisane min 3 pary.
_________________
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2007 1:43 pm   

moze uda mi sie wkleic wam zdjecia ale to dopiero w przyszlym tygodniu :razz:
 
 
 
hawwa 


Wiek: 44
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 99
Skąd: Łódź i...
Wysłany: Czw Lip 05, 2007 1:46 pm   

Byloby super Gebka! Bardzo prosimy [smilie=g020.gif]
_________________
 
 
lillian_dm 

Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2007 8:41 am   

hej,
Imyszka najłatwiej jest wymagac od innych od siebie nic nie dając..moje pytanie do Ciebie:co dałas od siebie Kościołowi ostatnio, że tyle wymagasz od niego? Mnie chodziło głównie o to ,ze padło tu oskarżenie, że księżom chodzi o kasę. Jak ktoś w ten sposób wypowiada sie na temat ludzi których znam i szanuję , a nawet podziwiam to jest to dla mnie pycha w najgorszym wydaniu...Jesli ktos prezentuje pogląd tego typu na sprawe Koscioła to po co wogóle przekracza jego próg???Jesli dla kogoś Kosciół to tylko budynek przepełniony materialistami to moze lepiej ślub cywilny wziąć?Jeśli ktoś nie wierzy,że ksiądz jest pośrednikiem Boga wobec którego sie przysięga dozgonną miłość drugiej osobie to po co to wszystko..???Nie chce nikogo urazić swoją wypowiedzią, więc zrozumcie mnie dobrze..i zapraszam na wyjątkową msze w tym kosciele w każdy 3. czwartek miesiąca o godzinie 19.
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2007 8:51 am   

lilian może ty miałaś inne doświadeczenie z księdzem niz ja, niestety więkoszość z nich daleko było do powołania.... nie oceniam tych ze Zbawiciela gdyz faktycznie ich nie znam, ale moim zdaniem ślub jest co łaska, mam 200 zł daje 200 a nie cennik a w każdym kosciele takowy jest, albo zapowedzi 50 zł i tyle, a chyba nie na tym to polega
_________________
 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Wto Lip 10, 2007 11:49 am   

a co powiesz w takim razie o ksiedzu, ktory mowi, ze nie przygotuje mnie do bierzmowania, bo jedzie na urlop i zebym sobie znalazla kogos innego bo to nie jego problem?
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2007 12:45 pm   

lillian_dm napisał/a:
hej,
Jesli ktos prezentuje pogląd tego typu na sprawe Koscioła to po co wogóle przekracza jego próg???Jesli dla kogoś Kosciół to tylko budynek przepełniony materialistami to moze lepiej ślub cywilny wziąć?Jeśli ktoś nie wierzy,że ksiądz jest pośrednikiem Boga wobec którego sie przysięga dozgonną miłość drugiej osobie to po co to wszystko..???


no właśnie ksiądz jest tylko pośrednikiem, a ja wierze w Boga i to jemu przysięgam miłość i mojemu narzeczonemu a nie księdzu, nie wierze w księdza, dla mnie oni stracili swoją wartość kapłańską jakiś czas temu, powinni być bezinteresowni a nie są, niestety ... nie oceniam wszystkim bo sama znam księdza który jest super i widać że u niego to powołanie, gdyby wszyscy ale to wszyscy byuli tacy to wtedy to wszystko miało by sens
_________________
 
 
 
lillian_dm 

Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 11, 2007 8:35 am   

witam,
Imyszka nie wierzysz w księży, nie wierzysz w Kościół..to po co tam idziesz?i tam chcesz przysięgać? dlaczego chcesz korzystac z "usług" kosciola, skoro go nie uwazasz..?troche wydaje mi sie to nieszczere..no i zadaj sobie pytanie czy ta przysięgo bedzie miała dla Ciebie jakąs wartość? Jeśli chcesz przysięgać tylko przed Bogiem to dlaczego nie zrobisz tego w innej scenerii,np. w ogrodzie?w górach?czy tam nie lepiej niż w przybytku,którego nie znosisz i w który nie wierzysz?gdzie tu jakis sens?
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 11, 2007 8:44 am   

ta dyskusja zboczyła na off topic, zresztą mietka dała ci przykład i już na niego nie odpowiedziałaś, a zreszta nigdzie nie napisałam że nie znoszę kościoła a moją sprawa jest czy biorę ślub kościelny czy nie, koniec tematu bo po co ktoś kto chce się dowiedzieć o Kościele Zbawiciela ma czytać nasze wywody na temat wiary .
_________________
 
 
 
lillian_dm 

Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 11, 2007 9:00 am   

oki,koniec tematu,faktycznie dyskusja nie ma sensu na tym forum...niemniej zyczę Ci wszystkiego najlepszego i oby żywy Chrystus,którego przyjmiesz w dniu ślubu do swojego serca je odmienił..
a przykład Mietki..to hmm nie rozumiem waszego wzburzenia w tej kwestii..??to ksiądz ma rezygnowac z urlopu,bo sobie tak zyczysz?bo nie chce Ci sie szukac innego księdza?nie wiem czy sie orientujesz,ze ma ulrop narzucony z góry i ze nawet w święta nie może pojechac do rodziny bo ma obowiązki koscielne..najpierw zacznij wymagac od siebie a potem od innych..nie można osądzać innych..nie pasuje Ci kosciół,księża to nikt Ci nie każe tam chodzic,przyjmować sakramenty itd.
pozdrawiam
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 10:18 am   

ojoj lillian_dm nie badzmy wszyscy tacy swieci! nie chodzilo mi zeby zrezygnowal z urlopu, tylko poradzil mi co mam zrobic, a nie zbyl krotkim - to nie moj problem! jasne ze nie jego.. ale na szczescie sa jeszcze w łodzi ksieza z prawdziwym powolaniem, dla ktorych wazne jest to, zeby pomoc innym. nie ma sie o co klocic, wiadomo ludzie sa rozni, nikt nie jest doskonaly a ksiadz tez czlowiek.. jeden lepszy drugi gorszy.
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 12, 2007 9:00 am   

Już tydzień po ślubie i mogę opisać moje wrażenia co do kościoła :)
ślubu udzielał nam ks. Leszek i muszę przyznać że był super :) mimo różnych opini o nim ja mam bardzo dobre zdanie :) zagadał w między czasie do nas aby nas zrelaksować, pożartował i był bardzo miły i pomocny :D sama tego nie zauważyłam ale zostało mi powiedziane że nawet użył innej formułki niż zwykle przy zakładaniu obrączek i brzmiało to bardzo fajnie :) " Olu, żono moja ... " zamiast po prostu " żona przyjmij tą obrączkę ... "
Ogólne wrażenie bardzo POZYTYWNE :D
_________________
 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pią Sie 24, 2007 11:41 am   

ja tez polecam wszystkim ten kosciol.. to niezwykle miejsce. nie dosc ze jest piekny sam w sobie i dookola jest cudnie, to nie ma chyba fajniejszego miejsca zeby wziac slub :) mnie udzielal slubu ks. Sławek, ktory tam jest na zastepstwie i powiem wam tylko tyle, ze nawet (dosc znaczna) niewierzaca czesc mojej rodziny byla pod wrazeniem tego jak poprowadzil te ceremonie.
juz sobie obiecalismy z moim slubnym, ze jak bedziemy chrzcic potomka/potomke, to tylko u niego :) :)

jezeli planujecie slub w tym kosciele to mozecie sie kompletnie wyluzowac... na pewno bedzie pieknie! u nas bylo, pomimo braku extra dekoracji, extra muzykow... "pakiet podstawowy" w tym kosciele jest wystarczajacy, w zupelnosci nawet dla tak wymagajacych potworkow jak ja.
_________________
 
 
juta79 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 08, 2007 9:49 am   

wczoraj moja mama zarezerwowala nam termin w tym kosciolku ale zapomniala sie zapytac ile mniej wiecej kosztuje. Wybiore sie oczywiscie jeszcze raz sama ale dopiero na Swieta. Czy moze Wy wiecie, pamietacie ile to kosztowalo i zaspokoic moja ciekawosc?
_________________

 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 08, 2007 10:13 am   

sam ślub kosztował 300 zł ale to było w sierpniu, nie wiem czy kościoły zmieniają cenniki raz na jakiś czas, fajnie po ksiądz powiedział jasno ile to kosztuje a nie owijał w bawełne, wydaje mi się że cena była niska patrząc na inne kościoły :)
_________________
 
 
 
panna rozyczka 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Mar 2007
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 11, 2008 2:46 pm   

Ja także w tym kościółki zamierzam ślubować
_________________
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pią Sty 11, 2008 3:34 pm   

to bedziesz miala baaardzo piekny slub. a sesje plenerowa spokojnie mozesz sobie odpuscic, bo takie zdjecia jakie mamy spod tego kosciola, to niejedna sesja sie przy nich chowa :)
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 11, 2008 4:39 pm   

Marta a był już u was ksiądz po kolędzie, bo u nas był, co prawda nie ten co ślubu udzielał ale ten drugi, sympatycznie było, poznał nas i miło pogawędziliśmy :) a co do kościoła to na prawdę warto brać tu ślub bo jest miło i pięknie :)
_________________
 
 
 
panna rozyczka 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Mar 2007
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 9:58 am   

Mietka - pocieszyłaś mnie bardzo. Super, że takie zdjęcia tamwychodzą piekne. A w środku z ceremonii tez jest ok? Bo mój fotograf mówi, że ciemno jest i ciezko doswietlic odpowiednio kościół?
A wnetrze, wysyrój ładny? Nigdy nie byłam w środku...
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 10:33 am   

Kościół może i jest dość ciemny ale zdjęcia wychodzą bardzo ładnie, u mnie w wątku po ślubnym jest trochę fotek więc możesz sobie zajrzeć :) a kościół jest uroczy bo jest mały i drewniany co daje swój urok :) my z mietką nie korzystałyśmy z dekoracji kościoła bo sam w sobie jest ładny :)
_________________
 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 10:36 am   

pare zdjec mozesz zobaczyc w moim watku, ktory znajdziesz w "oczekiwaniu na dziecko" - "jest mnie dwoje" :) a jak chcesz moge Ci wyslac zdjecia z kosciola, bo mam mnostwo, tylko podaj maila.
nasz fotograf nie mial najmniejszego problemu z oswietleniem.. byla piekna sloneczna pogoda, a zdjecia robil moj znajomy fotoreporter z lodzkiej gazety, a nie slubny fotograf :) wszyscy stwierdzili, ze nawet nie jest potrzebna dekoracja tego kosciola, bo ma tyle uroku, ze nie potrzebuje dodatkowych ozdob.

Olu, nas jakos zawsze ksieza omijaja, a slubu i tak nam udzielal nasz znajomy, to Ci by nas pewnie nie poznali :)
_________________
 
 
panna rozyczka 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Mar 2007
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 10:50 am   

jesli możesz to proszę przeslij zdjęcia na maila - bardzo chętnie zobaczę
magdusik@interia.pl

A dostępu do wątków poślubnych jeszcze nie mam, tak samo do albumów. Za mało postów mam napisanych ,zeby przejśc do drugiego poziomu wtajemniczenia:)
_________________
 
 
ingainga 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 196
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 15, 2008 8:18 pm   

My dzisiaj właśnie zarezerwowaliśmy w tym kościele termin nareszcie !! !!
 
 
 
panna rozyczka 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Mar 2007
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 12:31 pm   

ingainga
a w jakim terminie macie ślub?
_________________
 
 
ingainga 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 196
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 10:14 pm   

2 MAJA 2008
 
 
 
panna rozyczka 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Mar 2007
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 3:16 pm   

inga inga- na pewno 2 a nie 3? Drugi to chyba jest piątek?
_________________
 
 
ingainga 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 196
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 8:49 pm   

Wszystko się zgadza jest to piątek Tak specjalnie na przekór losowi
_________________
 
 
 
euror 

Wiek: 44
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 50
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 1:49 pm   

Zajeliśmy termin 7 czerwca 2008. Oczywiście w tym kościele. Rozmawialiśmy juz z księdzem ale nie przypomne sobie jak wygladal i jak mial na imie. Byl bardzo oschly i nawet niewiele chcial z nami gadac. Zapisal termin i na tym sie skonczylo. Acha i na odchodne rzucił od niechcenia " Jak sie rozmyslicie to poinformujcie" Troche to bylo chyba nie na miejscu?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl