Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Prestige
Autor Wiadomość
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 09, 2004 4:45 pm   Prestige

a jaka ocene byscie wystawily tej restaueacji??

dzisiaj tam bylam razem z narzeczonym
niestety za wiele sie nie dowiedzielismy, bo nie bylo wlascicielki

widzielismy tylko sale i nic poza tym nie wiemy

sala w kolorach bordo zoltych, wchodzi sie na pietro do tej sali, przybranie sali jest stale (balony w tych samych odcieniach co sala i dodatkowo udekorowane wejscie)

tak to sala calkiem przyjemna (eleganckie krzsla, wystroj tez niezly)


ktos wie jakie tam sa wesela???
_________________

 
 
laurena 


Wiek: 45
Dołączyła: 08 Paź 2003
Posty: 60
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 10, 2004 1:29 pm   

Miałam w tym lokalu studniówkę i raz wigilie firmowa. Niestety nie wiem jak wygladaja wesela. Najczesciej moje wizyty w prestige ograniczaly sie do gry w bilard i kregle.
_________________
 
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2004 12:22 am   

a bylem i owszem niejednokrotnie
_________________
Marcin vel filmowiec:)
Ostatnio zmieniony przez filmowiec Czw Wrz 02, 2004 2:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 21, 2004 2:28 pm   co słychać w rest. prestige?

dawno ten wątek ucichł...
może jednak znajdzie się ktoś - np z nowych, tak jak ja użytkowników :) którzy "zwiedzali" ostatnio tę restaurację i mają jakieś spostrzeżenia???
ja ide dzisiaj - więc moje spostrzeżenia bedą pewnie w poniedziałek :)
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 23, 2004 12:35 pm   krótka relacja

widze że nikt nie ma dośwaidczeń z tą sala, a ja własnie byłam tam w sobote i to moje spostrzeżenia:

-sala robi bardzo dobre wrażenie - nie trzeba przystrajać - wszystko ładnie i elegancko przygotowane - przedsionek z kanapką i toaletami
- co do wielkości to mim zdaniem odpada dla więcej niż 80 osób chyba żę mało osób ma tańczyć. sala była przygotowana na 90 i podkowa już zajmowała 3/4 długości sali... do 70 osób byłaby ok.
- cena dobra (około 120) ale w standardowy cennik wrzucona jest ograniczona, mała ilość soków i to bardzo drogo. podobno ze wszystkim można się dogadać ale nie wiem jeszcze czy na to by poszli żeby mieć swoje napoje, ciasta i tort - bo te ostatnie też bardzo drogo liczone (np. tort wychodzi po 50zł/kg !! !)
-pani manager jest troche za bardzo opieszała jak na mój gust - może ma tyle klientów że nie musi zbytnio się reklamować? dostać można wszystko do menu i samemu sie wszystko wybiera - tak liczona jest cena.
- kuchnia jest na dole a sala na gorze - nie mają windy na posilki, wszystko jest wnoszone schodami - troche sobie tego nie wyobrażam -porcje w tym czasie mogą ostygnąć :(
- no i właśnie schody - nimi trzeba sie poruszać żeby wyjść na zewnątrz do ogródka - sala na gorze nie ma żadnego balkonu...
- klub bilardowy i kręgle zdaje się że nie zamykają - byłam tam przed 19 - bo o 19 miało być wesele - a kluby były otwarte i kręcili się ludzie...
- aha - podobno jest zamykane pomieszczenie dla młodych (schowek)

sala do rozpatrzenia ale trzeba by było dużo warunków negocjować

ps. były jeszcze oglądać dwie pary - zdaje się na czerwiec - wyglądały na zainteresowane - więc jak by ktoś chciał to musi się orientować ;)
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 18, 2004 8:13 pm   

będe testować w sylwestra więc dam jeszcze znać ...
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 27, 2004 4:32 pm   

A ja dodam jedynie adres restauracji Prestige:
ul. Pomorska 45/47
i tel.:
tel. 630 43 45
:)
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Gru 28, 2004 11:24 pm   

W Prestige jest bez prestige , jest zawsze mocno nadymione i daja niesmaczne jedzenie.Moja mama chciała tam organizowac -lecie jej wydziału ekonomii i Prestige odpadł w przedbiegach ze wzgledu na powyższe.Ja sie tam nie wybieram w związku ze slubem :(
 
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 03, 2005 11:46 am   

niestety faktycznie bez prestige...
prztetestowałam: jedzonko takie sobie, kilka dobrych rzeczy, kilka przecietnych i wydzielone porcje - ładnie podane - ale przekombinowane - to opinia nie tylko moja. Pozatym kilka zgrzytów - dobrze że mieliśmy dodatkowo własne soki - bo za 1l liczą sobie 10zł - tak zresztą jest też w menu weselnym...

Sylweste był w dużej sali i jest o wiele mniej ciekawa od tej mniejszej którą pokazują na wesela - tamta zrobiła na mnie wrażenie - natomiast ta duza - jest bardzo duża i niezbyt gustownie zrobiona (nie wiem czy tam też robią wesela)
 
 
szoko 


Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 21, 2005 2:34 pm   

Byłam na weselu przyjaciółki w Prestigu. Ogólnie bez rewelacji. Ale to co było szczególnie przykre- to fakt iż personel po weselu "zaopiekował " się jedzeniem. Przyjaciółka dostała do domu koreczki :evil:
 
 
 
Cytrynka81 

Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 33
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Cze 26, 2007 8:59 pm   

Bylam tam na swojej studniowce i na Sylwestrze. Studnoiwka byla OK,Sylwester zas wspanialy.Sala pieknie udekorowana,polmrok-palily sie tylko swiece i kinkiety,stoly uginaly sie od zarcia,alkoholu o 4 nad ranem jak wychodzilismy jeszcze duzo zostalo (nieodkorkowane butelki).Ale sala jest tak ogromna ze nawet przy 150 osobach,moga one "zginac".Wedlug mnie powyzej 200 osob musi byc.
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 27, 2007 7:32 pm   

oj, odradzam:( jedzenie mniej niz srednie... co prawda korzystałam nie podczas wesela a wizyty na obiedzie w restauracji i klimat lokalu generalnie mi nie odpowiada.
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
spray 


Wiek: 42
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 29, 2008 3:02 pm   

Prestige został wystawiony na sprzedaż, ostatnie wesela są tam zaplanowane na wrzesień/ październik 2008 tak więc problem sam się rozwiązuje.
_________________
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Lis 18, 2008 7:02 pm   

Dziewczyny nie wiecie ile bedzie kosztował Sylwester w Prestige w tym roku??
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl