Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
najlepszy podklad na slub
Autor Wiadomość
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 18, 2006 12:57 pm   najlepszy podklad na slub

Dziewczyny moze doradzicie.
Planuje make-up`owac ;) sie sama i chcialam kupic jakis dobry podklad , doradzcie czym wy sie malowalyscie, co jest sprawdzone i dobre , a moze obecnie uzywacie jakiegos rewelacyjnego podkladu ?
Z gory dziekuje za wszyskie rady :)
_________________
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 18, 2006 2:13 pm   

Może ten temat Cię naprowadzi ;)

http://www.forum.wesele-l...light=podk%B3ad
_________________

 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Gru 18, 2006 4:20 pm   

Ja sie malowałam Max Factorem o ile pamiętam :roll: był super
_________________

 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 1:15 pm   

Zakupilam sobie wlasnie loreala cashmire mat... zobaczymy co to za cudak :) wyprobuje na sylewstrze czy bedzie sie trzymal ladnie :)
jak nie to poszukiwan idealnego podkladu ciag dalszy :/
_________________
Ostatnio zmieniony przez madzia8181 Wto Gru 19, 2006 1:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 6:21 pm   

Myślę że co drugi podkład jest super pod warunkiem ze dobrze się go nałoży...
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 8:06 pm   

a ja mysle ze nie masz racji. nie prawda ze wystarczy dobre nalozenie podkladu zeby stwierdzic ze podklad jest dobry.
sa podklady ktore wcale nie kryja i chocbys go najlepiej nalozyla nie bedzie dobry dla ciebie jesli chodzi ci o taki efekt.
sa takie ktore wcale nie matuja i tu tez nie wazny jest sposob nalozenia podkladu.
sa takie ktore nie sa trwale a np na slub czy wielkie wyjscie chcesz raz nalozyc makijaz i nie biegac co godzine do toalety pudrowac nosa i tu tez nie ma znaczenia technika nakladania.

no i sorry ale nikt mnie nie przekona ze puder za 8 zl a za 50 zl wcale sie nie roznia tylko ich jakosc zalezy od techniki nalozenia na twarz.

wiec nie masz racji. uwazam ze prawidlowe nalozenie podkladu nie gwarantuje ci tego ze bedziesz zadowolona z jego jakosci i ze spelni on twoje oczekiwania.
_________________
 
 
 
AGRAFKA 

Wiek: 44
Dołączyła: 23 Lis 2006
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 8:30 pm   

zgadzam sie z toba w 100%

a swoja droga proponuje ci sprawdzenie podkladu Vichy Dermablend. Kosztuje ok 60 zl ale warto zainwestowac. Maskuje wszystko, cienie pod oczami, przebarwienia skory itp
Trzyma sie rewelacyjnie caly dzien i noc, nie pozostawiajac efektu maski.
Przetestowalam na weselu kolezanki i tylko raz kontrolnie poszlam przypudrowac nos.
Zeby sprawdzic czy warto go kupic i czy bedzie ci odpowiadal, proponuje udac sie do dowolnej apteki (w manufakturze na przyklad) ktora ma w sprzedazy kosmetyki Vichy i poprosic o probke. Spokojnie wystarcza na kilka razy.
Nie znalazlam lepszego opisu ale tutaj przynajmniej zobaczysz czego ewentualnie szukac:
http://www.apteka-centrum...facturers_id=47
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 8:38 pm   

super :] dziekuje , na pewno wyprobuje :]

zeby wybrac odpowiedni podklad trzeba sprawdzac, testowac, probowac...niestety na wlasnej skorze... :] ale dobrze wiedziec jakie sa opinie innych :] czesto zacheconym przez inne uzytkowniczki mozna sie na cos skusic i a noz widelec bedzie to wlasnie strzal w 10 :]
_________________
 
 
 
wesolaela 

Wiek: 42
Dołączyła: 22 Gru 2006
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 10:45 am   

Hej
Ja sie nie zgadzam z tym . Nie ma znaczenia czy kosztuje 6 zl czy 40 zl
To jest tylko naciaganie. Taki szal kupowania dobrej marki .
Powinni do tego dawac naklejke na czolo z nazwa firmy - to jedyna mozliwosc zeby zobaczyc roznice.
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 11:28 am   

wesolaela napisał/a:
Hej
Ja sie nie zgadzam z tym . Nie ma znaczenia czy kosztuje 6 zl czy 40 zl
To jest tylko naciaganie. Taki szal kupowania dobrej marki .
Powinni do tego dawac naklejke na czolo z nazwa firmy - to jedyna mozliwosc zeby zobaczyc roznice.


chyba nie wiesz co psizesz i prawdopodobnie albo nigdy nie uzywalas podkladu za 40 zl albo niegdy takiego za 6 albo 3 wyjscie - nie uzywasz tego wcale.

poz atym zapraszamy do dzialu powitan!
_________________
Ostatnio zmieniony przez madzia8181 Pią Gru 22, 2006 11:28 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 8:11 pm   

Kochaniutkie, co ja mam zrobić jak ja nigdy nie uzywam ani fluidu ani pudru, nie lubię :(
ale zdaję sobie równiez sprawę że mogę sie np. świecic jak sie zmecze czy jeszcze coś innego :(
mam cerę mieszaną i nie wiem co wymyślić
_________________
 
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 11:17 pm   

Ale ja powiedziałam że co drugi a nie każdy a naprawdę wiem co mówwię dużo zależy od nałożenia i jeszcze od cery.
 
 
AGRAFKA 

Wiek: 44
Dołączyła: 23 Lis 2006
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 27, 2006 5:22 pm   

madzia8181 napisał/a:
wesolaela napisał/a:
Hej
Ja sie nie zgadzam z tym . Nie ma znaczenia czy kosztuje 6 zl czy 40 zl
To jest tylko naciaganie. Taki szal kupowania dobrej marki .
Powinni do tego dawac naklejke na czolo z nazwa firmy - to jedyna mozliwosc zeby zobaczyc roznice.


chyba nie wiesz co psizesz i prawdopodobnie albo nigdy nie uzywalas podkladu za 40 zl albo niegdy takiego za 6 albo 3 wyjscie - nie uzywasz tego wcale.



chcialabym zeby bylo inaczej i zeby dobry fluid kosztowal 5zl ale tak sie niestety nie zdarza
juz wiele razy naciagnelam sie wlasnie na tani fluid ktory po przyjsciu do domu wyrzucilam
nie wydam na fluid 100 zl ale wiem ze jak kupie taki za 40-50 zl (oczywiscie tez nie kazdy) to raczej bede zadowolona
ten za 5 nie wiem jak bym nakladala to i tak nic z niego nie wyczaruje, a jeszcze tylko mozna sie nabawic jakis problemow skornych
 
 
kasia24 

Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 39
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Sty 15, 2007 9:05 pm   

Hej Imyszka. ja mam super trwaly podklad ktory dodatkowo matuje na prawde przez minimum kilka godzin. Ja mam cere mieszana i dla mnie jest idealny wiec do innej cery tez powinien byc dobry. Jest to beztluszczowy podklad firmy Artistry, malo znana firma,niedostepna w sklepach wiec mozecie miec problemy z kupieniem. Wczesniej myslalam o Double Wear bo niby tez sie dlugo trzyma ale wg mnie jest bardzo ciezki i widoczny a wiadomo ze makijaz slubny powinien byc raczej subtelny.
Ostatnio zmieniony przez kasia24 Pon Sty 15, 2007 9:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 12:42 am   

kasia24 napisał/a:
Jest to beztluszczowy podklad firmy Artistry, malo znana firma,niedostepna w sklepach wiec mozecie miec problemy z kupieniem.


a gdzie go można dostać?? :) i ile kosztuje :)
_________________
 
 
 
kasia24 

Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 39
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 8:30 pm   

Podklad nie jest tani ok 80 zl. Firma Artistry jest w polsce rozprowadzana przez Amway. Wiec najlepiej jak skontaktujesz sie z kims z Amway'a i ta osoba powinna ci dac jakies namiary. Z Artistry jest o tyle fajnie, że przez miesiac chyba mozesz produkt oddac jesli ci nie podpasuje.
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 17, 2007 11:22 pm   

teraz reklamuja w telewizji jakies podkłady vichy, uważam że jest to bardzo dobra firma, czy ktoś je zna może nie wiem niestety jak sie nazywają :)
_________________
 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 11:05 am   

matujący vichy to bedzie moj nastepny nabytek...mialam probki i jest rewelacyjny...;)
skusze sie mimo ceny :)
_________________
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 12:14 pm   

a cena jaka jest? :) pewnie ze 100 :]
a próbke gdzie można zdobyć? pewnie czasopisma i te sprawy jak się trafi :)
_________________
 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 12:18 pm   

no a aptece na przyklad poproś...jak trafisz na mila farmaceutkę to ci da :)
a kosztuje ok 60 zl...
_________________
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 12:32 pm   

e to nie najgorzej :)
a jaka cere masz jeśli mogę spytać? :)
_________________
 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 12:33 pm   

tłustą :)
_________________
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 12:38 pm   

a ja mam porą... cerę ;)
muszę przedewszystkim iść na oczyszczenie :)
częściowo mam tłusta a na czole sucha i mi sie troszke łuszczy :(
do dupy z taką cerą ;)
_________________
 
 
 
moni-2 

Wiek: 44
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 32
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 6:20 pm   

jesli moge cos doradzic... :)

Ja jestem farmaceutka :)
imyszko jesli nie lubisz stosowac podkladow to na pewno dermablend nie bedzie ci odpowiadal bo ma bardzo bogata konsystencje i jesli przesadzisz z jego iloscia to na bank stworzy sie efekt maski. znam wszystkie podklady vichy oprocz nowego normateint (chyba tak sie nazywa) bo jeszcze nie dotarla do mojej apteki dostawa.

Radzilabym wyprobowac podklad vichy AERATEINT podklad matujacy delikatnie kryje, nie zatyka porow, a czasteczki pigmentu osadzone na mikrosiateczce pozwalaja skorze oddychac. Pieknie i dlugotrwale matuje cere i nie daje efektu maski. podklad ma bardzo lekka konsystencje i latwo sie go rozprowadza.

Dermablend jest idealny jesli masz do skorygowania np popekane naczynka czy przebarwienia lub piegi lub po prostu gdy lubisz dobrze kryjace podklady. moja osobista rada: jesli uzywacie tego czy innego podkladu vichy przed uzyciem dobrze wstrzasnijcie opakowaniem , naniescie odrobine podkladu na dlon (rozgrzeje sie i uplastyczni - latwiej bedzie sie nakladal) i nalozcie na twarz cienka warstwe. jesli uwazacie ze cera nie jest dokladnie pokryta w taki sam sposob naniescie druga warstwe. efekt bedzie bardziej naturalny niz wtedy gdy od razu nalozycie gruuuba warstwe.

popros farmaceutke o dobranie ci koloru. o tej porze roku i w przypadku wiekszosci naszych cer idealny jest nr 23. chyba ze masz tendecje do pekajacych naczynek i z natury rozowych policzkow moze byc ok 35 ale ten ma nienaturalny rozowy kolor. 46 z tej serii jest idealny na lato lub do opalonej cery. mimo wszystko najlepiej sprawdzic na sobie kilka odcieni i wybrac ten w ktorym bedziesz czula sie najlepiej.

idealny podklad to taki ktorego nie widac... :)

Mam nadzieje ze w jakims stopniu pomoglam :)
_________________
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 6:56 pm   

bardzi dziękuje za rade :)
a ten podkład vichy AERATEINT w jakiej cenie jest? :)
będę mósiała pokombinować, już byłam na oczyszcaniu cery więc jest rochę lepiej ale jesio raz będę sie wybierała :)
co do mojej karnacji to mam dość ciemną, naczynka mi nie pękają i policzki nie różowią się ;)

pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje :)
_________________
 
 
 
moni-2 

Wiek: 44
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 32
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 10:40 am   

podklad AERATEINT to koszt ok 64 zl

podklad wystarcza co najmniej na 5-6 miesiecy

skoro masz ciemna karnacje popros o probke podkladu matujacego 46 ale dla porownania wyprobuj rowniez nr 23 wybierz ten ktory spelni twoje oczekiwania.

Pozdrawiam :) zycze milego dnia :)
_________________
 
 
 
ancia19 

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lip 2006
Posty: 198
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 4:59 pm   

ja mam mieszaną cerę i dla mnie 2 najlwpsze podkłady to:
LANCOME Teinte Idole - robi cuda z buzią!!! Możesz dostać próbkę w Sephora
VICHY Normateint - nie kryje tak mocno, ale zapewnia ładny satynowy efekt :)
_________________
Nasz najpiękniejszy dzień: 25.08.2007
 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 11:14 pm   

anciu a w jakiej cenie są te podklady ?
_________________
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 29, 2007 5:23 pm   

kurde byłam w kilku aptekach i nigdzie nie mieli żadnych próbek podkładów :( nie chce kupowac kota w worku i to za 60 zł. nie stać mnie na to :)
_________________
 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 29, 2007 5:25 pm   

ja kupilam dzis maybelline smooth result... :)
slyszalam same superlatywy na jego temat i rowniez mam nadzieje ze na moja cere bedzie mial zbawienny wplyw :)

kosztowal 32 zl
_________________
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 29, 2007 5:37 pm   

koniecznie zdaj relacje :)
bo widzę że cena też jest atrakcyjna :)
opakowanie objętościowo jakie jest? kurde nie wiem co robic z tym podkładem, nie chce wydac kaski na coś co okaże sie niedobre dla mnie :)
a bardzo chciała bym juz jakis sobie sprawic i wypróbować :)
_________________
 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 01, 2007 3:13 pm   

rewelka! uzywam kilka dni i jestem barzo zadowolona!
cera aksamitna gladka i tak zdrowo wyglada :)
na pewno skusze sie na kolejna tubke!
jeszcze nigdy nie zawiodlam sie na produktach maybelline!
_________________
 
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 1:08 pm   

Co do DERMABLEND, to sa 2 rodzaje jak sie zdazylam zorientowac - w tubce oraz w słoiczku z dodatkowym sypkim pudrem. Wszystkie kosztuja ok 60 PLN, czyli w przypadku tego w sloiczku + puder to jest wydatek 120 PLN-nie ma sensu kupowac kota w worku-ale czy mozna zdobyc probki i jednego i drugiego?

Poza tym moze ktos wie cos na temat podkladu La Roche Posay dla cery mieszanej i tlustej? Godny polecenia?... bo cena mniej wiecej taka sama...

A na co dzien ja polecam puder-mus Maybelline ;)

[ Dodano: Pią Lut 02, 2007 1:19 pm ]
[quote="ancia19"]ja mam mieszaną cerę i dla mnie LANCOME Teinte Idole - robi cuda z buzią!!! Możesz dostać próbkę w Sephora

Kurcze juz sie napalilam na ten podklad, na slub moge zaszalec mimo ceny tylko czy aby na pewno jest on do cery mieszanej?(dla mnie to nawet miszano-tlustej by sie przydal) I jest kryjacy bez efektu maski? Chyba sie przejde po probke;)

A w ogole ANCIA mamy slub tego samego dnia 25 siepnia 2007 hehhe <jupi> bedziemy razem odliczac ;D
Pozdrawiam!!!
Ostatnio zmieniony przez EJ-ET Pią Lut 02, 2007 1:13 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
sylwanika 

Wiek: 42
Dołączyła: 11 Lut 2006
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 18, 2007 12:44 pm   

ja bardzo lubię podkłady lancome a co do musu maybeline to mi bardzo wysusza skórę, ale to może mój urokliwy defekt :twisted:

o podkładach vichy słyszałam dużo dobrych rzeczy szczególnie jeśli ktoś ma drobne skłonności do uczuleń.
_________________
Sylwia :)
 
 
ancia19 

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lip 2006
Posty: 198
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 23, 2007 8:27 pm   

odpowiedzi: Lancome Teint Idole kosztuje 170zł, ale np. teraz w Sephora jest promocja -20% kupując jednocześnie jakiś produkt pielęgnacyjny Sephora Face&Body. Jest on jak najbardziej do mieszanej cery, bardzo ładnie wyrównuje koloryt, zero maski, pory niewidoczne. Dla mnie jest rewelacyjny
Vichy Normateint - około 60zł - też bardzo fajny, ale to nie to co Lancome ;)
_________________
Nasz najpiękniejszy dzień: 25.08.2007
 
 
 
Paula-S 


Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sie 2006
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 2:00 pm   Double Wear czy Teint Idole ???

A czy ktoś używał może Double Wear Estee Lauder? Zastanawiam się pomiędzy nim a Teint Idole Lancome. Może ktoś porównywał i wie który bedzie lepszy? :help:

Obecnie używam Beauty Source Lancastera i polecam go osobom, które nie mają dużym problemów skórnych. Bardzo ładnie się rozprowadza, nie tworzy maski ani troche, wygląda naprawdę naturalnie, nie uwydatnia suchych skórek i wyrównuje nierówności. Jest wydajny i długo trzyma się na twarzy. Kryje średnio, czyli dla osób z problemami skórnymi nie będzie zbyt dobry, a u mnie czasem sie zdarzaja niespodzianki, dlatego poszukuję coś mocniej kryjącego. Jest to jeden z podkładów za ponad 100 zł, jednak jeśli ktoś poszukuje czegoś na TEN dzień, uważam, że warto zainwestować. :razz:

Z podkładów nieco tańszych polecam Max Factor Lasting Performance i Revlon Colorstay z formułą SoftFlex. Oba dobrze się trzymaja i nieźle kryją, jednak Revlon jest nieco lepszy, gdyż wygląda naturalniej.
_________________
Mężatka od 09.06.2007r. :]
 
 
misimisia 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2006
Posty: 93
Skąd: polska
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 8:46 am   

Ostatnio mam zamiar kupić sobie podkład Pani ze sklepu poleciła mi podkład firmy Revlon Color Stay Czy ktoś używa tego podkładu?? Bo nie wiem czy ryzykować kupno. Koszt 69 zł Z tego co mi pani mówiła wiele pań kupuje go na ślub gdyż jest bardzo trwały.

Pozdrawiam cieplutko
_________________

 
 
 
Paula-S 


Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sie 2006
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 8:32 pm   

Ja używałam kiedyś tego podkładu. Jest naprawdę dobry. Od niedawna jest nowy z tzw. formułą SoftFlex. Polecam ten dużo bardziej od zwykłego, ponieważ nie tworzy maski, wygląda nieco bardziej naturalnie, a przy ślubnym makijażu to bardzo istotne. :) Różnica w cenie jest niewielka, chociaż nie wiem czy jest wogóle.

Poczytaj sobie jeszcze komentaże tu:

http://www.wizaz.pl/kosme...p?produkt=16157

W porównaniu do innych, nawet droższych podkładów, ma bardzo dobre opinie.
_________________
Mężatka od 09.06.2007r. :]
 
 
Ewela 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 159
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 10:17 pm   

Double Wear to jeden z lepszych podkładów dla osób, które potrzebują dobrego krycia, efektu zmatowienia skóry oraz chcą, aby podkład długo utrzymywał się na skórze, często wytrzymuje mimo lekkiego ''skropienia" łzami.
Teint Idole Lancome nie ma już tak dobrego krycia więc polecam go dla osób o skórze bez problemów.
Revlon jest według mnie tańszym odpowiednikiem podkładu Estee Lauder.
Wiadomo, każda skóra jest inna więc nawet ten sam podkład sprawdza się inaczej u każdej z nas. Polecam wcześniejsze wypróbowanie na własnej skórze...
_________________
``1.10.2005.``
 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 8:20 am   

A Ten Double Wear to jaka firma i cena?
_________________
 
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 8:48 am   

Ja na wyjścia używam L`oreal Ideal Balance, dla mojej bużki działa super, poza tym gorąco polecam wszelkie podkłady vichy, i Max Factor. Po za tym dla udanego makijażu nie ma znaczenia tylko jaki podkład wybierzemy, ale przede wsyztskim odpowiednie przygotowanie skóry. Ja na przykład mam cere naczynkową, rumienie się bardzo często, kosmetyczkapoleciła mi jak mam przygotowac skóre przed make up`em i słuchajcie działa !! ! Wystarczy że oczyszcze twarz tonikiem posmaruje odpowiednim kremem i koniec z rumieńcami :) Czuje czasem że twarz mi płonie, a jestem bledziutka :) ))
Dziekuje pani kosmetyczko:)
_________________
 
 
Paula-S 


Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sie 2006
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 10:00 am   

Double Wear to Estee Lauder i kosztuje ok 130 - 140 zł za 30 ml.
_________________
Mężatka od 09.06.2007r. :]
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 10:04 am   

:szok: o rety :niedowiarek: za drogo jak dla mnie [smilie=b007.gif]
_________________
 
 
 
Paula-S 


Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sie 2006
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 10:16 am   

Moja koleżanka go miała i spokojnie wystarczył jej na pół roku. Tak więc koszty się rozkładają. Ja idę go zaraz kupić do Sephory a kwotę wrzycam do kosztów przygotowań ślubnych. :razz:

Jeśli jednak nie masz skóry z problemami i nie pojawiają Ci się czasem "niespodzianki" nie będziesz potrzebowała tak mocno kryjącego podkładu. Polecam Revlon Colorstay zamiennie.


Na ŁKS-ie jest jedno stoisko z kosmetykami, gdzie można Revlon za 40 zł kupić, zamiast za 70 w sklepie. Kosmetyki mają świerze i oryginalne - wiem bo testowałam. :twisted: Jednak nie dostanie się nic z takich marek jak Lauder, Dior itd., a szkoda. :(
_________________
Mężatka od 09.06.2007r. :]
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 7:03 pm   

Sprawdziłam ten dermablend vichy o którym wcześniej pisałam-na pewno są 2 rodzaje (sam podkład i poskład z sypkim pudrem), ale mimo obietnic, u mnie oba zotsawiły efekt maski. (mimo cery z problemami-wypryskami nie potrzebuję aż takiego-sztucznego-kamuflażu).
Normateint Vichy z kolei nieco zbyt "wodnisty"
Natomiast zamówiłam sobie próbkę Double Wear Estee Lauder i jestem zachwycona! Chyba się skusze przed ślubem, mimo wysokiej ceny. najpierw jeszcze spytam kosmetyczkę na próbnym makijażu czy mam sie sama zaopatrzyć w taki podkład, czy ma dla mnie jakiś.
A czy któraś z Was używała podkładu La Roche Posay?
 
 
IzaS 

Wiek: 44
Dołączyła: 19 Lip 2006
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 25, 2007 9:49 am   

Uważam że produkty Vichy są przereklamowane a na 10 produktów może jeden okaże się ok. Już parę razy zawiodłam się na tych produktach. Ja także szukam dobrego podkładu dla skóry mieszanej i do tego wrażliwej. Ciekawa jestem tego Double Wear Lauder.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 30, 2007 10:03 pm   

No to ja jestem w kropce. Mam cerę mieszaną - na nosie, policzkach i środkowym czole świecę się jak cholera (za przeproszeniem) a reszta twarzy wysuszona. Poza tym przebarwienia, zaskórniki itp. Nie wiem jaki podkŁad wybrać. Z wcześniejszych postów wypisaŁam z 7 różnych podkŁadów ale sama nie wiem... chyba muszę zaŁatwić sobie próbki i próbować
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Cze 07, 2007 10:12 pm   

EJ napisał/a:
A czy któraś z Was używała podkładu La Roche Posay?


Owszem.
Używam podkładu Tolerine Teint korygującego :



Jest fantastyczny. Doskonale kryje/koryguje i wytrzymuje cały dzień - mimo panujących upałów.

Polecam szczerze,choć cena 63 złotych nie jest zachęcająca.
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2007 11:15 pm   

Fionka Dziekuję Baardzo:* mimo ceny pójdę sobie kupić może nawet jutro;] /zresztą dziś o nim myślałam! chyba Cię ściągnęłam myślami/
Zorientuję się jeszcze jakie są rodzaje (korygujacy ale do każdej cery? ja mam przetłuszczającą się z tendencją do trądziku:(
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Cze 08, 2007 6:20 am   

EJ napisał/a:
Fionka Dziekuję Baardzo:* mimo ceny pójdę sobie kupić może nawet jutro;] /zresztą dziś o nim myślałam! chyba Cię ściągnęłam myślami/


Bardzo możliwe :lol:

EJ napisał/a:

Zorientuję się jeszcze jakie są rodzaje (korygujacy ale do każdej cery? ja mam przetłuszczającą się z tendencją do trądziku:(


Ja mam cerę suchą w porywach do bardzo suchej. Zanim nałożę podkład smaruję twarz kremem nawilżającym (też nota bene La Rocha - Hydraphase Riche). Taki zestaw daje efekt alabastrowej skóry nawet u mnie - alergika nie z tej ziemi.
Zajrzyj na tę stronkę(ja tam kupuję - polecam): http://www.apteka-centrum...?page=5&sort=2a

Radzę Ci poprosić o bezpłatną próbkę podkładu w aptece zanim kupisz całą tubkę. Ja tak zrobiłam :razz:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl