Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
IMPRESJA
Autor Wiadomość
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 09, 2004 5:30 pm   IMPRESJA

czy ktos jest zorientowany w sali impresja na widzewie??


czy ktos mi moze opisac szczegoły tej sali??
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Kwi 16, 2009 10:18 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tequilaband 
Firma

Dołączył: 04 Maj 2004
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 04, 2004 10:43 pm   

Grałem w tej sali w kwietniu tego roku poraz pierwszy i bardzo miło mnie zaskoczyło, bo miejsce nieszczególne. Było to wesele na ok 70-80 osób i było dosyć ciasno. Są tam dwie sale, ale nie wiem czemu na sali jadalnej jest zrobione podium dla orkiestry, a druga sala stoi właściwie pusta. Bardzo miła obługa, szef sali bardzo wporządku, jedzenie też OK.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 05, 2004 9:18 pm   

dzięki za odpowiedź
_________________

Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Kwi 06, 2006 11:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mario21 

Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 11
Skąd: łódź
  Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 6:01 pm   impresja

Czesc,czy ktos moze nam udzielic informacji o impresji?
_________________
mario
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 6:01 pm   

A może jakiś adres czy przybliżona lokalizacja?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
mario21 

Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 6:21 pm   impresja

impresja jest na ul.Augustow 4,to jest na Widzewie kolo krancowki 8,9,10
_________________
mario
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 7:32 pm   

Byłam oglądać tą salę, w środku jest całkiem ładna tyle tylko, że napewno nie na 100 osób bo jest dość mała z tego co zauważyłam, moja koleżanka miała tam wesele i z tego co wiem była bardzo zadowolona, ale niestety szczegółów nie znam.
_________________
http://www.biurotassa.pl
Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Kwi 04, 2006 8:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mario21 

Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 11
Skąd: łódź
  Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 10:33 pm   impresja

Kurde nikt juz nie mial w Impresji zadnej impry?
_________________
mario
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 10:35 pm   

Imprezy nie miałam, ale może pomogę podrzucając link do strony tej sali:

edit: usunęłam adres strony
Pusiak
_________________
chez alma |
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Kwi 16, 2009 10:10 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mario21 

Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 11
Skąd: łódź
  Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 10:53 am   impresja

nie no bylismy tam i wszystko mi odpowiada fajna salka, jedzenia fest tylko wlasnie chcialem to zweryfikowac jesli ktos tam cos mial. pozdro :D
_________________
mario
 
 
karolka 

Dołączyła: 23 Maj 2006
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 9:27 pm   

Wesele w Impresji miałam 1,5 roku temu. Mimo, że wesele było duże, bo aż na 130 osób, wszystko wypadło super. Sala ładna, kolorowa, bez zbędnego przepychu i sztuczności, czuliśmy się w niej swojsko i luźno. Uważam, że podest dla zespołu w pomieszczeniu jadalnym jest tylko atutem, gdyż osoby które z różnych względów nie tańczą, mogą popatrzeć sobie na bawiących się gości. Jedzonko smaczne, bardzo ładnie podane, stoły gustownie i estetycznie przybrane. Właściciel sympatyczny, bardzo przystępny, wszystko można z nim załatwić. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń, jestem bardzo zadowolona!!!. Pozdrawiam wszystkich:).
 
 
Jo_anna 

Wiek: 42
Dołączyła: 02 Cze 2006
Posty: 1
Skąd: Łódź- Widzew
Wysłany: Wto Cze 20, 2006 11:51 am   

A ja byłam w tej sali, bo miałam ją w planach do wynajęcia na własne wesele, ale zrezygnowałam. Może to jest sala na komunie, małe wesela do max. 80 osób- przy większej ilości osób ta sala jest za ciasna. Ogólnie, moim zdaniem- żadna rewelacja!!
_________________
Jo_anna ;-D
 
 
Kaśta 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Lis 2006
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 7:47 pm   Impresja

Mam pytanie odnośnie sali impresja...czy może ktoś wynajmował ten zespół co właściciel proponuje?bo jestem ciekawa jak o ni graja?poza tym słyszałam ze właściciel filmuje wesele bez wcześniejszych ustaleń z młodymi??prosze o sugetie..pozdrawiam...
_________________
Kaśta
 
 
bubenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lis 26, 2006 6:02 pm   

ja mam tam wesele 15 09 2007.sala jest ładna a własciciel sympatyczny.po obejzeniu wielu sal ta wydaje mi sie super,cena takze jest przystepna 120zł.orkiestra nie jest przypisana.wlasciciel nam zaproponował tę ktora często tam gra.facet filmuje podczas wesela i pokazywał nam kilka imprez ale nie udostepnia do domu tych kaset.dobry pomysł bo mozna zobaczyc jak sie ludzie bawia.czekam na opinie tych co przezyli tam wesele.
 
 
man 

Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Gru 10, 2006 1:44 am   

doskonale znam tą salke i moge śmiało polecić.fajna i przytulna atmosferka.
trzeba tylko uważać aby część jedzenia na stole nie była z poprzedniego wesela, ale nie martwcie sie tym na 10 sal w łodzi 8 stosuje taki praktyki...
za dużo wiem o gastronomi i za dużo pracowałem w tej i wielu innych knajpkach nie tylko łódzkich

przepis na sałatke
jak sie zeschnie po weselu, delikatnie zdjąć górną warstwe po czym zamrozić.
przed ponownym postawieniem na stół, rozmrozić i wymieszać, całość przykryć świeżym majonezem i gotowe.
palce lizać.

albo jest taka salka odyseja hmmm tam to wałki idą w kuchni ale za to lokal nadrabie super ogrodem
gorąco polecam
macie jakieś pytanka odnośnie sali to dajcie na forum może pracowałem lub pracuje albo ktoś z mojch ludzi tzw,z braży gastro tam wie jak jest

pa pa

[ Dodano: Czw Gru 14, 2006 1:30 am ]
cześć wam otrzymałem duzio maili z pyt o polecenie jakieś sali...
nie znam może wszystkich ale znaczną większość.
może i mój ostatni post był nieco ostry ale takie są realia pracy na kuchni....
są sale lepsze i gorsze ale nie ma tak naprawde sali bez skazy. sale moge podzielić na te które dają czesto nie świerze jedzenie i te które poprostu oszukują na jedzeniu tyn(kasie ) klijentów.
moge śmiało polecić następujące sale - raj, solaris, na hermanowie, parkowa, relaks, salem , stokrotka, marta,eden, caprise, sweet k/opoczna, skorpion /podębice,zacisze /konstatynów łódzki, jurand k/brzezin, art deko /hotel na jerzego......
na dużego plusa pod wzgl,jedzenia zasługuje szkoła gastronomiczna na sienkiewicza iż pracują tam uczniowie na zaliczenie czyli za tzw.5 a nie chciwi właściciele domów weselnych, co do wystroju nie wymagajmy wiele to szkoła.
 
 
JaroZ 

Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 3
Skąd: ldz
Wysłany: Nie Sty 21, 2007 11:23 pm   

Ja nie polecam!!! Moja siostra miala tam śłub 2 lata temu i powiem ,ze nie warto.
Szczerze... właściciel naciagacz, oszukuje i...podkrada. Przyłapalismy go jak wybierał sobie wśród kwiatów od gości a obsługa nie podała paru dań. Co do alkoholu... nie kradli ale za to inne rzeczy podejrzewamy ,ze tak.
Naprawde nie jestem konkurencją, poprostu ostrzegam przed właścicielem i jego chytrymi pazurami!
Co zabawniejsze na weselu zachecał gorąco mnie bym u niego zrobił. :?
Pozdr.


na ich stronie [xxx] to zdjecie i inne sa wlasnie z mojej siostry wesle... poznaje po NASZYCH ozdobach :)

edit: usunęłam link do strony
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Kwi 16, 2009 10:15 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 10:49 pm   

Czesć Wszystkim my mamy tam wesele 21.07.2007 obejrzelismy wiele sal i żadna jest bez rewelacji chyba ze bardzo droga a ta nam sie podoba. co do własciciela to jest miły i wszystko mozna z nim ustalic. co do tego że filmuje wesele bez poinformowania i uzgodnienia z młodymi nam od razu powiedział ze tak robi zwłaszcza wtedy gdy gra zespół który z nim współpracuje. wydaje mi się ze ta sala jest ok tak do 100 osób potem moze byc troche ciasno. pozdrawiam :)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
rubia_1 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Mar 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 1:20 pm   

Ja byłam tam na weselu znajomych 1,5roku temu. Wszyscy byli zadowoleni. Obsługa dobra, jedzenie bardzo smaczne i było go bardzo dużo. Wszystko co zostało dostali do domu. Wesele było na ok 60osób. Myśle że ta sala jest na góra 80osób. Jest wyjście na zewnątrz. Właściciel bardzo miły. Orkiiestra była ta którą polecają. Jest na prawdę super. W tej chwili biorą 2200zł za wesele bez dopłat za nadwyżki godzinowe. Wodzirej super potrafi zabawiać publicznoość. Np. Przychodzi do gości i śpiewa razem z nimi. Ja będę ich mieć na weselu.
 
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 3:41 pm   

wada tej sali to jest to ze wszystkie zdjecia i filmy sa w kolorze ?ÓŁTYM , trzeba miec mocna lampe by rozswietlic pomieszczenie
_________________
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 5:37 pm   

Salka naprawde sympatyczna, wystroj takze, nas zniechecilo to przedzielenie - czesc jadalna i tance w sumie na drugiej czesci, nie wiem tez dlaczego wlasciciel powiedzial ze menu spisane na kartce dostaniemy dopiero po podpisaniu umowy :( w innych salach nie bylo takiego problemu, ale ogolnie wrazenia mile :) i ladnie na zewnatrz kolorowo i nastrojowo
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
JaroZ 

Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 3
Skąd: ldz
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 11:04 pm   

Witam ponownie,
Nie rozumiem co Wy widzicie w tej sali? Właściciel miły? TAK ale by tylko jak najszybciej podpisać umowę, później robi problemy. Ja nie polecam, oszukał Nas na jakies 4 osoby (o innych rzeczach nie wspomnę) a to dało w sumie ponad 400zł niby nic ale zawsze. Później po weselu nieuchwytny. Sala nic specjalnego, no chyba, że ktoś lubi takie wesele, gdzie wszystko się dzieje w jednym pomieszczeniu, tzn. stoły i miejsce do tańczenia to wspólna sala. Orkiestra bardzo miła, to prawda dobrze graja ale to takie moim zdaniem wiejskie przyśpiewki i disco polo, jeśli ktoś chce mieć takie coś na swoim weselu to ok, w sam raz szczególnie długie oczepiny i inne stare wiejskie zabawy. :)
Ja mówie jak jest, poszukajcie lepiej. Bo sala jest przy garażach gdzie są napisy typu "Japońskie Serwis" i później miec takie coś na fiilmie :/ i uwazajcie na właściciel i to co podpisujecie, nas nie uprzedził, ze bedzie sobie filmik krecil i zdjecia robil a to chyba nie powinno być tak.
Pozdrawiam i ?yczę Szczęścia na Nowej Drodze ?ycia co niektórym tutaj :)
 
 
rubia_1 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Mar 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 09, 2007 3:04 pm   

A propos tego co piszesz o zespole. Nie wyobrażam sobie żeby na weselu leciała muzyka typu dance. Na weselu są także starsi ludzie których taki klimat nie kręci. A powinni się dobrze bawić wszyscy. Poza tym z własnych doświadczeń wiem że wszyscy dobrze bawią się przy disco polo(choć nie słucham tego na co dzień) czy starsze piosenki typu jedzie pociąg, Krawczyk itp. Na tym weselu gdzie ja byłam młodzi ustalili że będzie trochę hitów dance czy techno i wtedy bawiło się tylko młode pokolenie.
 
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 09, 2007 3:13 pm   

JaroZ... piszesz ze sala ani orkiestra nic specjalnego to czemu takiego a nie innego wyboru dokonales?

Czy aby na pewno dokonales? W profilu masz - kawaler. :kwasny:

Coś mi się wydaje, że jest to post konkurencji :?
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 09, 2007 5:14 pm   

Z tymi garazami to fakt ze sa obok, ale naciagane sa na nie podczas wesela wielkie plachty i nic nie widac...
co do orkiestry to nic nie wiem na jej temat, a wlasciciel?pierwsze wrazenie poztywne, sam mowil nam ze kreci film podczas wesela, jak jest juz naprawde, to nie wiemy bo zdecydowalsimy sie na inna sale, tylko wydaje mi sie jeszcze ze 100 osob to tam napewno nie wejdzie, a nas zapewnial ze spokojnie..
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Pią Mar 09, 2007 5:45 pm   

my mamy tam wesele 21 lipca właściciel zrobił na nas dobre wrażenie nie ukrywał że filmuje wesele i jeszcze zapytał nas o zgode :) wykazał sie tez dyplomacją i załatwił nam termin na którym nam zależało nie odmawiając 2 parze. sala jest ok i przynajmniej jedzenia jest dużo a nie puste stoły jak na innych salach o tej samej cenie. co do gararzy to są zasłaniane i nie rzucają się w oczy. byliśmy tam na weselu zobaczyć jak to wygląda i było bardzo ładnie :) co do orkiestry z tej sali to raczej graja jak na dyskotece a nie na weselu :( dlatego my wzieliśmy swoją i nie było z tym problemu jak na innych salach :wink:
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
Lusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 17 Sty 2007
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 11, 2007 10:30 am   

Czy ktos zna moze numer telefonu do tej orkiestry ktora poleca wlasciciel impresji?
 
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 14, 2007 6:52 pm   

Odwiedziłam tę salę i mnie osobiście nie podobała się bardzo. Zupełnie nie mój klimat.
Po pierwsze nie podoba mi się dekoracja z balonów oraz kolorystyka sali.
okolica kiepska-choć to bym była w stanie przeżyć,
sala jest wg mnie za mała na 100 osób.
Poza tym na mnie właściciel zrobił kiepskie wrażenie-pokazał mi film z wesela na którym bawił się poseł Misztal-jejku jaki on był tym podniecony :głupek:
Choć cena jest adekwatna to wolałam poszukać czegoś innego.
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Sro Mar 14, 2007 9:48 pm   

a na nas pan zrobił bardzo dobre wrażenie :) i kolorystyka sali mnie osobiście się podoba lubie niebieski :wink: co prawda dekoracje z balonów są troche retro ale chcieliśmy mieć tradycyjne wesele :) na 100 osób to zeczywiście może byc troche za mała :roll: my mamy wesele na 80 osób + zespól i kamerzysta i myślę że to max jak dla tej sali. okolica jest w miare ok widziałam dużo gorsze otoczenia sal weselnych gdzie wychodzi się z sali prosto na ruchliwą ulice :(
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
JaroZ 

Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 3
Skąd: ldz
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 8:00 pm   

emilkaa napisał/a:
JaroZ... piszesz ze sala ani orkiestra nic specjalnego to czemu takiego a nie innego wyboru dokonales?

Czy aby na pewno dokonales? W profilu masz - kawaler. :kwasny:

Coś mi się wydaje, że jest to post konkurencji :?


jeśli byś widziała wcześniejszą moją wypowiedz to miałem tam wesele ale siostry :)
jestem kawalerem :) i napewno!!! NIE JESTEM KONKURENCJA!
jeśli komuś się podoba taka sala, gdzie je sie i tanczy w jednej sali, gdzie orkiestra disco-polo gra jak na wiejskiej zabawie, gdzie właściciel robi co chce (nas nie pytał o zgodę na kręcenie filmów, wspominałem również, że został złapany na wybieraniu sobie kwiatków od gości)..
no i te balony, garaże może i teraz są przykrywane ale jak moja siostra miała wesle musiała się o to wykłucić. Ogólnie oszukał ją na jakieś 4 osoby plus brakujące butelki wódki i brak możliwości kontaktu po imprezie, w celu zabrania pustych butelek i innych pierdół.
JA i to jest moja zdanie... NIE POLECAM! Nie bawiłem się dobrze, ja nigdy bym nie chciał robić tam wesela... muzyka gra głośno na całą sale, tak ,ze goscie szczegolnie starsi, którzy nie chulaja na sali tylko siedzą przy stole muszą zakrywać sobie uszy bo tak dudnii kapela :)
Nie jestem konkurencja, również jak można zauważyć nie polecam żadnej innej sali, chociaż chciałbym się dowiedzieć jak jest w belwederze?
pozdr. i dobrze przemyślcie oraz uważajacie zarówno na właściciela jak i na to co podpisujecie. jak macie jakies pytania piszcze na PW
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 9:58 am   

Co do orkiestry to nie jest przypisana do sali i zawsze mozna wziąć swoja taka jak się chce. Nam na przykład odpowiada to ze sala nie jest dzielona na dwie części jadalna i taneczna bo naszym zdaniem wtedy się wesele "rozłazi" a tak nawet goście którzy nie tańcza są razem z Młodymi i biorą udział w zabawie :)
PS. co komu to jemu i nie ma się co kłócic :wink:
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 11:06 am   

Mam kluczowe pytanko: Jak wyglada otoczenie sali? Czy to sa te brzydkie kamienice jakie mamy na Kilińskiego? ćzy zostało to jakoś zagospodarowane?
_________________
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 3:26 pm   

Otoczeniem sali jest zamykane podworko. z jednej strony widac szklarnie na janowie a na przeciwko po drugiej stronie ulicy bloki. nie moge wkleic zdięc :( widocznie coś robią ze stroną. najbliższe otoczenie jest ładne :)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Sob Kwi 21, 2007 7:43 am   

Chyba pomysliłam Impresje na janowie z Igraszka na kilińskiego :) Ale dziekuje za odpowiedz Elu:) a tak po za tym jestes z widzewa?
_________________
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Sob Kwi 21, 2007 10:51 pm   

jeszcze nie ale niedługo będe :) moj Adam juz tam mieszka w naszym wynajętym mieszkaniu a ja przenosze sie po ślubie ;)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
Kasjana 


Dołączyła: 17 Maj 2007
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 2:24 pm   Re: Impresja

Jak nie znajde nic innego tę wybiorę. Przeraża mnie opłacenie 80 % kwoty na tydzień przed weselem, bo myslałam że oplacimy po oczepinach. Ale poza tym sala super.
_________________
Kasjana
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 11:32 pm   

Ela_i_Adam - może opiszecie wrażenie po ślubie?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
wiedzmapat 


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 2:22 am   

wesług mnie i mojego narzeczonego sala jest bardzo ładna i zastanawialiśmy się nad nią ale będziemy mieć za duzo gości, a salka jest dosc mała jak na huczne wesele
 
 
Adja25 

Wiek: 42
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 4
Skąd: łódź
  Wysłany: Czw Mar 20, 2008 10:11 pm   sprostowanie Pana Jaro Z

Witam serdecznie, moja przyjaciolka miala tam wesele i bedac gosciem nie moge narzekac. wesele bylo na jakies 95 osob i wszyscy sie pomiescili bez problemu. Jedzenie bardzo dobre i duzo, sala ladnie udekorowana, bez zbednych sztucznosci, wlasciciel sympatyczny i nie robi problemow. Kolezanka nie skarzyla sie zeby jej cos podkradal albo oszukiwal z goscmi ( cos ten pan tu podejrzanie z tym oszustwem wyskoczyl ) Jesli chodzi o to ze na jednej sali sie je i tanczy to chyba jest najnormalniejsza rzecz pod sloncem, tak jest przeciez na wszystkich salach wiec nie wiem co ten pan tu wypisuje za bzdury :) Pozdrawiam cieplo . Aha no i o filmowaniu uprzedzal.
 
 
Alabama 

Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 19, 2008 1:43 am   

Moja siostra miala półtora roku temu wesle w "Impresji" i ogolnie bylo ok. Dobre jedzenie i dosc duzo. Zabawa byla swietna dzieki zespolowi polecanemu przez wlasciciela sali - naprawde warto ich zamowic! (jeden z wokalistow potrafi chyba rozruszac nawet najwiekszych sztywniakow;) Toaleta tylko jedna... No i niestety jedzenie, ktore zostalo (z cieplych posilkow np. schaby, krokiety itp.) zniknelo w niewyjasnionych okolicznosciach...wlasciciel tlumaczyl sie ze zostalo tylko pare sztuk ktore zjadla obsluga...:D ale my przeciez wiedzielismy ile bylo osob na weselu, ile bylo nadwyzek mies i ile osob wyszlo np. wczesniej przed cieplym posilkiem (wiec zniknelo np.nie 5 a 30 schabow), wiec jesli o to chodzi to bylo troche nie fair... Ale ogolnie jesli komus nie zalezy na zabraniu tego co "powinno" zostac z jedzenia, to wesele mozna zaliczyc do udanych;)
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Nie Wrz 28, 2008 4:09 pm   

cześć dawno mnie nie było na forum dlatego dopiero teraz piszę wrażenia które można również przeczytać w moim wątku ślubnym :) więc jeśli chodzi o sale Impresja to jesteśmy w 100% zadowoleni ze wybraliśmy ją na nasze wesele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jedzenie i podanie super dużo ładnie i smacznie zarówno na weselu jaki i na poprawinach :) sale w między czasie udekorowaliśmy po swojemu (zdjęliśmy wszystkie sztuczne kwiaty ze ścian powiesiliśmy więcej balonów a stojak ze sztucznych kwiatów za Młodymi zasłoniliśmy dekoracją z materiału)
Właściciel zachowywał sie bardzo w porządku tak jak prosiliśmy nie filmował wesela :) przy naszych jak się okazało ostatecznie 70 kilku osobach parkiet był w sam raz :) Muszę przyznać ze było to najlepsze wesele na jakim byliśmy :) pozdrawiam i wszystkim życzę takich wrażeń
po weselu :D
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
sylwunia_niunia 


Wiek: 41
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 83
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 4:54 pm   Re: Impresja

Ja odradzam te sale. Bylam tam na weselu 3 miesiace temu i mnie sie nie podobalo, bardzo malo jedzenia, na stole tylko ozdobniki w galarecie, jak zabraklo miesa przy drugim daniu to rodzice mlodych musieli prosic kelnerow o dodatkowa porcje. Wiem - siedzialam obok rodzicow. Sala ciema. Nieladna. No i przede wszystkim na mniejsze wesela. Wtedy blo 90 i deptalismy sie na parkiecie...

Aaa i herbaty nie mozna bylo sie doprosic :(

Ja odradzam, ale to tylko moje zdanie.

Pozdrawiam
 
 
 
Bartek86 

Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 1:00 pm   

Byłem, oglądałem i mi się nie podobało
Sala bardzo średnia, parkiet do tańczenia odrapany, filary jakieś brudne, krzesła też nie ciekawe
Na zewnątrz najbliższa okolica (garaże i warsztaty mechaników) też nie zachęca
Właściciel wygadany, puścił nam film nagrany jak sala przed weselem wygląda
Zapytany o ceny na 2012 rok właściciel odpowiedział, że on nie wie jakie ceny ma na ten rok zrobić :? a co tu rozmawiać o 2012 - to chyba potwierdzenie "renomy" sali
 
 
Nadia28 

Dołączyła: 10 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 10, 2011 8:55 pm   Impresja- wrażenia z wesela

Chciałabym podzielić się wrażeniami z wesela w sali Impresja.Zorganizowaliśmy tam nasze przyjęcie w kwietniu tego roku. Bawiło się na nim 90 osób i wszyscy spokojnie się pomieścili. Przede wszystkim bardzo chwalimy sobie jedzenie. Półmiski starannie udekorowane, różnorodność potraw, smacznie i dużo. Nikt głodny nie wyszedł i niczego nie brakło. Wygląd sali też sprawia dobre wrażenie. Spodobała nam się przytulna atmosfera, wnętrze utrzymane w ciepłych kolorach, wszystko tak bardziej na luzie. Właściciel sympatyczny, kontaktowy, wszystko tłumaczy w najdrobniejszych szczegółach, żeby nie było żadnych niedomówień, czy niezgodności. Polecam salę także z racji przystępnej ceny.
 
 
Bartek86 

Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 11, 2011 8:24 am   

Nadia28, z ciekawości kiedy rezerwowaliście salę?
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 25, 2011 12:28 pm   Re: Impresja- wrażenia z wesela

Nadia28 napisał/a:
Chciałabym podzielić się wrażeniami z wesela w sali Impresja.Zorganizowaliśmy tam nasze przyjęcie w kwietniu tego roku. Bawiło się na nim 90 osób i wszyscy spokojnie się pomieścili. Przede wszystkim bardzo chwalimy sobie jedzenie. Półmiski starannie udekorowane, różnorodność potraw, smacznie i dużo. Nikt głodny nie wyszedł i niczego nie brakło. Wygląd sali też sprawia dobre wrażenie. Spodobała nam się przytulna atmosfera, wnętrze utrzymane w ciepłych kolorach, wszystko tak bardziej na luzie. Właściciel sympatyczny, kontaktowy, wszystko tłumaczy w najdrobniejszych szczegółach, żeby nie było żadnych niedomówień, czy niezgodności. Polecam salę także z racji przystępnej ceny.


Nadio, w sobote ogladalismy impresje. Popieram - sala cudowna a wlasciciel gadula :)
Przeraza mnie tylko otoczenie sali... i ten parking - czy u Was pomiescily sie samochody gosci? czy witano Was chlebem i sola prezd impresja czy juz w??

[ Dodano: Pon Sty 09, 2012 1:03 pm ]
TO BĘDZIE JEDNAK NASZA SALA.

Właściciel gaduła, ale wie co robi, mało tego doradza i czasami wybija z głowy fanaberie które tylko mogą uprzykrzyć życie młodym :) a ja nie powiem, kilka takich miałam :D

Aby sprawdzić kucharzy bawiliśmy się tam w tym roku na Sylwestra i powiem tak... taaak OGROMNEGO kotleta i De volaille na oczy nie widziałam. Wszystko pięknie przybrane, doprawione. Obsługa uwijała się jak w ukropie, kelnerzy pytali czy można już zabrać talerzyk - na szczęście bo zdarzyło mi się być na przyjęciu, na innej sali, gdzie 5 razy próbowałam coś zjeść i za każdym razem mi to zabrano.
Jedzenie było tak pyszne i tak duże porcje (na sylwku w formie talerzowej, zaś na weselu będzie forma paterowa), że nie tknęłam niczego co było na paterach - ale mój K. mówił że wędliny i wyroby cukiernicze pierwsza klasa.

DLATEGO POLECAM!! --> póki co :) zobaczymy co powiem po swoim weselu
 
 
kamejka 


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Lut 2014
Posty: 113
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 10, 2014 6:27 pm   

Dawno nic się nie działo w wątku Impresji, a ja mam kilka świeżutkich informacji (kontaktowałam się mailowo):

- koszt od talerzyka 165 zł,
- w cenie tort, ciasta, owoce, napoje zimne i gorące bez ograniczeń,
- koszt wypożyczenia pokrowców na krzesła ok. 6 zł,
- nie ma korkowego,
- nie ma okrągłych stołów,
- sala jest klimatyzowana,
- do dyspozycji Młodych pomieszczenie z lodówką na alkohol.

Tyle się póki co dowiedziałam ;)
_________________
Zapraszam do dzienniczka http://www.forum.wesele-l...ic.php?p=784726

 
 
dziduunia 

Dołączyła: 18 Cze 2015
Posty: 57
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 13, 2015 9:23 am   

IMPRESJA

kolejnym punktem naszych poszukiwan byla sala impresja. mimo ze mieszkamy rzut beretem do tej sali to i tak nei wiedzialismy gdzie jest. okazalo się ze jest " na tylach" garazy (mechanika samochodowa z tego co pamietam). dopiero jak wjezdzalismy to zobaczylismy napis impresja. Pan nas powital powiedzial od razu ze sa zaslaniane garaze wiec nic innego nie widac. parking dla samochodow. miejsca do siedzenia na zewnatrz dosc malo. co mnie zaskoczylo: pan powiedzial ze na czas wesela na zewnatrz wyklada PLASTIKOWE stoly i krzesla. co jak co ale stwierdzam ze powinno sie zainwestowac w cos bardziej szykownego.

sala

sala wygladala jakby zatrzymala się w latach 90. dawno nie widziala remontu. parkiet podrapany wykladzina w czesci jadalnej niebieska przybrudzona. widac ze Pan nie inwestuje w lokal (a piekne auto wlasciela stalo przed sala;P) sala na ok 80 osob. jak wesele mniejsze to na 1 sali Pan ustawia jak wieksze to jest druga sala do posilkow. sala ma szatnie, jest niewielkie podwyzszenie dla orkiestry, do dyskozycji pary mlodej pokoj z lodkowka (kelnerzy i wlasciciel nei wtracaja się w alkohol, nie nosza nie maja do niego dostepu i tego sie nie da negocjowac).

co do jedzenia i cen: cena zaproponowana przez wlasciciela 160 zł/osobę. w tym
jest tort. na 1 danie 50% mięs dodatkowo, na kolejny cieply miesny posilek 25% mięs dodatkowo. dodatkowa obcja wiekjski stol nie pamietam ile kosztowal.

wlasciciel: bardzo mily Pan, wszystko pokazal, zaprosil do biura gdzie pokazal plyte z wesela by przyblizyc wydarzenie.


nie wybralismy sali ze wzgledu na wystroj. MENU bylo zachęcające.


[/list]
 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 13, 2015 10:21 am   

To może i ja dodam w tym temacie coś od siebie. Najbardziej przekreśla tę salę w moim oraz moich znajomych odczuciu to, że właściciel chodzi między gośćmi w trakcie zabawy ze SWOJĄ KAMERĄ i filmuje zabawę dla siebie. :/
Po 1 jest tam właścicielem, a nie w gościach, po 2 ja nie życzyłabym sobie, żeby później pokazywał komuś film z mojego wesela, gdzie np. ktoś jest po kilku głębszych. Jego miejsce jest na zapleczu, a nie za stołami i na parkiecie.
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Lip 13, 2015 10:46 am   

Sycylijka :o :o :o
Jak dla mnie zachowanie dziwne i duuuże nadużycie ze strony właścieciela! :zly: :evil:
_________________
 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 13, 2015 12:12 pm   

Asiek, niestety za każdym razem jak tam byłam, właściciel zachowywał się tak samo :(
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl