Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ilu gości?
Autor Wiadomość
Carme 

Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 04, 2007 9:54 pm   ilu gości?

Mam pytanie, ilu gości "mieści się" na ślubie w Urzędzie Stanu Cywilnego? czy są jakieś ograniczenia?
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 04, 2007 10:29 pm   

Chyba nie ma ograniczeń.
Przecież nie wszyscy goście muszą siedzieć - mogą stać.
Miejsc siedzących jest ok.100 (ale to też zależy od Urzędu).
_________________

 
 
 
daniella 

Wiek: 46
Dołączyła: 01 Kwi 2008
Posty: 10
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 1:36 pm   

Tez mi sie tak wydaje, nie ma chyba ograniczen. Najlepiej isc i sie osobiscie dowiedziec
 
 
tofee 
zakochana w M.


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 7:24 pm   

Zapewne zależy od miejsca. Są większe i mniejsze sale ... najlepiej zobaczyć jak to wygląda w realu.
_________________
Nasz dzień 23.05.2008r. ...
Jestem szczęśliwą żoną mojego męża :-)
 
 
 
aleksandra315 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Kwi 2008
Posty: 7
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 10:05 am   

Mam ogromna prośbę o radę. Jestem z miejscowości Brzeziny. W październiku zaplanowaliśmy z narzeczonym ślub i będzie to właśnie ślub cywilny. W naszej mieścinie USC jest mały i niezbyt przyjemny. Czy mogłybyście mi podpowiedzieć gdzie w Łodzi jest USC który by pomieściło ok 150 osób a nawet więcej i był ładny wewnątrz???? Bardzo proszę o pomoc ponieważ chciałabym już załatwić wszystkie formalności związane z nasza uroczystością. z góry dziękuję.
 
 
 
elisa69 

Wiek: 54
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 191
Skąd: z Bałut
Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 10:40 am   

aleksandro315, juz Ci odpowiedzialam w innym miejscu, ale przyszlo mi jeszcze do glowy, ze w Zgierzu jest ladny Palac Slubow, w takiej starej willi, teraz ladnie odnowionej z zewnatrz, nie wiem, jak wewnatrz.
Ja z roznych wzgledow osobistych musialam wykluczyc Zgierz wlasnie w moich poszukiwaniach, ale moze przejedz sie tam i popatrz, warto zobaczyc samemu. Bylam tam raz dawno i to byl bardzo duzy slub, wielu gosci - i jakos sie zmiescili.
_________________
Pozdrawiam - Ela
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 28, 2008 12:05 pm   

Byłam wczoraj na ślubie cywilnym w USC na Widzewie, myślę że było ok. 60 osób - mała sala, ok. 20 osób stało - tłoczyło się w końcu sali, krzesła są tak zbite że siedząc z tyłu, na tej przecież małej sali, nic nie widzisz. Beznadziejne rozwiązanie - ten hol na piętrze jest dwa razy większy, a sala ślubów powinna się nazywać salką ślubów.
Podjechaliśmy od razu na Pabianicką, żeby mieć porównanie - sala wydaje się większa, a właściwie dłuższa, policzyłam krzesła - jest 48 miejsc siedzących, od biedy można dostawić jeszcze dwa rzędy krzeseł na początku, bo jest miejsce - w przeciwieństwie do Widzewa - więc może dojść jeszcze 12 miejsc siedzących.
Ja jestem przerażona, po ślubie będzie normalne wesele, na ślubie może być ok. 100 osób - nie ma szans żeby się pomieścili :?
 
 
meam 

Wiek: 38
Dołączyła: 06 Gru 2008
Posty: 45
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 28, 2008 2:27 pm   

Ja biorę ślub w USC na Bałutach i, prawdę mówiąc, nie mam pojęcia, ile tam jest miejsc siedzących. U nas na ślubie osób może być ponad setka, ale bez przesady... Przecież taka imprezka nie trwa dłużej, niż pół godziny, więc najwyżej sobie postoją :-)
_________________
 
 
budyń_waniliowy 

Dołączyła: 22 Gru 2008
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 03, 2009 6:12 pm   

Mówiąc szczerze jak to czytam to mi się słabo robi:/ u nas też będzie sporo gości, więc już sama nie wiem gdzie my ten ślub mamy zrobić. Chcieliśmy na Bałutach, bo jednak z zewnątrz prezentuje się ładniej niż pozostałe... ale sama nie wiem teraz:/
_________________
We're just two lost souls swimming in a fish bowl...
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 11:49 am   

meam napisał/a:
Ja biorę ślub w USC na Bałutach i, prawdę mówiąc, nie mam pojęcia, ile tam jest miejsc siedzących. U nas na ślubie osób może być ponad setka, ale bez przesady... Przecież taka imprezka nie trwa dłużej, niż pół godziny, więc najwyżej sobie postoją :-)

Ta impreza trwa tylko 15 minut, ale to nie o to chodzi - chodzi o to, że jak na to patrzysz z boku to wygląda jak jakiś spęd ludzi a nie uroczystość. Forma,którą proponują urzędy jest nie do przyjęcia. Każdy kto będzie gościem na moim ślubie wg mnie ma prawo usiąść. ?enada w wydaniu łódzkim.
 
 
budyń_waniliowy 

Dołączyła: 22 Gru 2008
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 5:45 pm   

W ogóle śluby cywilne i ich oprawa to żenada... urzędy jak z PRLu, miejsca mało, miejsca na własną inwencję brak, opór urzędników przed wszystkim co niestandardowe...
Ja wiem, że nasze wyznaniowe państwo przywykło,że to co świeckie, to gorsze, ale wkurza mnie jakikolwiek brak poziomu i klasy. W końcu jakby na to nie patrzeć jest to jakiś organ państwowy, więc można chyba trochę zadbać o prezencję takiego miejsca, a nie tkwić w głębokim socjalizmie :evil:
_________________
We're just two lost souls swimming in a fish bowl...
 
 
gabrycha 

Wiek: 43
Dołączyła: 08 Kwi 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 1:02 am   

W USC na Bałutach jest ponoć 100 miejsc siedzących. Jeszcze nie widziałam sali, ale podobno jest znośna. Byłam też w USC na Górnej, ale tam pani kierownik powiedziała od razu że na ma szans pomieścić tam sto osób. Dlatego musieliśmy wybrać Bałuty, bo to USC z największą salą w mieście. Ale ogólnie wszystkie te urzędy prezentują się żenująco. Możliwe, że w czasie wakacji uda się zrobić jakiś remont na Górnej. Więc zależy dziewczyny kiesy macie ślub, bo może się już załapiecie po remoncie (o ile będzie).
 
 
budyń_waniliowy 

Dołączyła: 22 Gru 2008
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 4:11 pm   

Ja mam na 100% po wakacjach, więc może się uda...
Zobaczymy, ale nastawiłam się na ten USC na Górnej, bo otoczenie jest ładne...
_________________
We're just two lost souls swimming in a fish bowl...
 
 
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 12:05 pm   

nie ma ograniczeń jeśli chodzi o gości zawsze mogą się upchnąć :)
_________________
 
 
Dzesia 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 64
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 2:09 pm   

Nie chciałabym, żeby moi goście byli "upchnięci" :/ Szczerze mówiąc, nie pomyślałam o tym wcześniej, ale też nie spodziewałam się, że moja lista gości się tak rozrośnie. Bierzemy ślub na Widzewie, a gości będzie około 100. Muszę tam zadzwonić i dokładnie się dowiedzieć. Ktoś mi kiedyś mówił, że tam dwie sale są, większa i mniejsza.
_________________
www.sygnaturka.blox.pl

 
 
Laura 


Dołączyła: 25 Lis 2008
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 27, 2009 9:49 am   

U nas po pierwszym podliczeniu wychodzi 70 więc chyba nie będzie problemu z miejscami :)
 
 
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Mar 27, 2009 11:00 am   

tak naprawdę zależy wszystko od wielkości danego USC im większy urząd tym więcej gości się zmieści :) pozdrawiam
_________________
 
 
lineczka 

Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 73
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 1:39 pm   

A ja zamierzam zaprosić ok 60 gości na wesele, więc minimum tyle będzie uczestniczyć w cywilnym, jednak przyjdą również osoby zaproszone na sam ślub więc podejrzewam że wszystkich obecnych będzie ok. 80 - 100.
 
 
darling 


Wiek: 40
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Sie 19, 2009 10:55 am   

My na slubie cywilnym mieliśmy około 20-30 osób. To było celowe i tak zaplanowane, bo była to uroczystość tylko dla najbliższych. Znacznie większa ilość gości jest planowana teraz na wrzesień :)
_________________
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 7:32 am   

My planujemy na 110 osób ale oczywiście zakładamy,że parę osób zrezygnuje
_________________


 
 
gklm 

Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 4:21 pm   

my na przyjęciu mieliśmy ok.65 osób, a na slubie było w sumie około 100...
 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Pon Gru 21, 2009 8:51 pm   

Znajomi mieli ślub cywilny w Pabianicach (co prawda 6 lat temu, ale od tego czasu USC się nie rozciągnęła ;) ) Mieli bardzo dużo gości, przypuszczam, że więcej niż 250 osób. Nie wszyscy się zmieścili, sala była wypełniona po brzegi, przedsionek również. Jest niewiele miejsc siedzących, znakomita większość stała, ale przecież ślub cywilny trwa jakieś 20 min (w porywach) zatem da się wytrzymać taki tłok. Gorzej z życzeniami było...
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 7:14 pm   

Ja byłam na kilku ślubach cywilnych. Największa ilość osób jaka była na jednym z nich wahała się w okolicach 50 osób
_________________
 
 
sansa 
Firma

Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 12
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Cze 03, 2011 5:38 pm   

to zalezy ale ogolnie 30-60 zazwyczaj bywa

Usunięta reklama - moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sob Cze 04, 2011 8:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lip 22, 2011 3:05 pm   

Teraz tak obliczyłam i gości wychodzi mi 16 osób ale raczej nie każdy się wstawi, chyba że :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl