Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Podróż poslubna w Polsce...
Autor Wiadomość
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 9:15 am   

Mieliśmy nigdzie nie jechać, bo intensywnie się remontujemy, ale...

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 6:12 pm   

Ja i mój narzeczony zafundowaliśmy naszym znajomym podróż poślubną(zamiast włożyć pieniądze do koperty opłaciliśmy noclegi i transport) we Władysławowie. Pojechaliśmy z nimi i myślę, że to był bardzo dobry pomysł, jeśli ktoś lubi polskie morze.
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 10:09 pm   

My nie myślimy na razie o podróży poślubnej w PL... Znajomi nas do Gdyni zapraszali, ale ja nie miałam czasu niestety...
_________________
 
 
jemioła 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 41
Skąd: centrum
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sob Lut 21, 2015 8:55 am   

Nie każdy ma pieniadze na zorganizowanie sobie zagranicznej podróży poślubnej. Tyle mówi się o tym,ze podróze za granicą są tańsze niż w Polsce ale nie jest to za bardzo prawda... Pomorskie jest bardzo ładne.Na stronie znajduje się wykaz zabytków, które warto jest odwiedzić: Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_ . Nie tylko Trójmiasto ale wiele ciekawych miejsc znajduje się w okolicznych miejscowośćiach.
Piękny jest na przykład ogród egzotyczny w Tuchlinie na Kaszubach.
_________________
Praw­dzi­wa głupo­ta zaw­sze po­kona sztuczną inteligencję.
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 6:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
podrozniczkaa 

Dołączyła: 07 Sty 2015
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 23, 2015 9:32 am   

Cytat:
Nie każdy ma pieniadze na zorganizowanie sobie zagranicznej podróży poślubnej. Tyle mówi się o tym,ze podróze za granicą są tańsze niż w Polsce ale nie jest to za bardzo prawda...


Dużo taniej wychodzi zorganizowanie wyjazdu samemu niż kupienie w biurze podróży. W zeszłym roku spędziliśmy tydzień na Majorce za 1800 złotych (hotel+lot) za naszą dwójkę, w odnowionym Hotelu BQ Amfora Beach z opcją śniadania i kolacje, lecieliśmy Ryanairem przełom wrzesień/ październik, pogoda piękna, Palmę i okoliczne miejscowości zwiedziliśmy rowerem 4E za dzień. Trzeba szukać okazji, często ceny hoteli przed/po sezonie spadają o połowę a pogoda jest gwarantowana.

jemioła napisał/a:
Piękny jest na przykład ogród egzotyczny w Tuchlinie na Kaszubach.


Kaszuby i Roztocze są piękne, niedoceniane niestety.
_________________


Dzienniczek -> http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17448
Ostatnio zmieniony przez podrozniczkaa Pon Lut 23, 2015 11:47 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 23, 2015 9:51 am   

podrozniczkaa napisał/a:
Kaszuby i Roztocze są piękne i niedoceniane niestety.


Co do Roztocza zgadzam się w 100%. Spędziliśmy tam ostatni urlop i zdecydowanie polecam tamte rejony :P
_________________


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Lut 23, 2015 8:40 pm   

a może Podlasie? to piękny kawałek Polski.
dla przybliżenia film mojego kamerzysty

https://www.youtube.com/watch?v=261Zojc4CFc
_________________


 
 
Pandora 

Dołączyła: 19 Maj 2014
Posty: 15
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Lut 24, 2015 12:00 pm   

a może po prostu wyjazd w góry? w ciągu dnia aktywny wypoczynek, a w nocy relaks! Zawsze dobrze jest pooddychać świeżym powietrzem :) ja jestem wielką wielbicielką gór i wyjeżdżam tam kiedy tylko mam czas, dla zdrowia i lepszego samopoczucia. Podsyłam poradniczek górski, jakby ktoś się na taki wypad zdecydował Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_ :) pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 6:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dora11 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 62
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Sro Lut 25, 2015 8:31 am   

My wypoczywaliśmy w Bieszczadach. Pamietam,ze wynajęliśmy sobie własny domek tylko na nas dwoje. Bardzo miło wspominam wyjazd ponieważ udało mi się wypocząć za wszystkie czasy i jeśli mogłabym to oczywiście jeszcze raz bym to powtórzyła. Bardzo dobrze bawiliśmy się z mężem. Miejsce jest spokojne, nie ma tam tłumów turystów. No i mieliśmy również bardzo ładną pogodę.
Na stronie: Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_ możecie sobie poczytać o różnych ciekawych inspiracjach na zwiedzanie.
Proponowałabym jeszcze:
kotlinę kłodzką
Kazimierz Dolny
Nałęczów
Rowy
Jastrzębią Górę
_________________
Wszyscy zostaliśmy wychowani na telewizji aby wierzyć, że pewnego dnia zostaniemy milionerami, gwiazdami filmu i rocka. Ale nie zostaniemy.
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 6:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aldonka 

Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sro Maj 13, 2015 11:14 am   

Ja polecam wybrać się w góry. Morze również jest ciekawe ale jeśli nie lubcie całego urlopu przeleżeć plackiem na plaży to polecam góry . Tam zawsze jest wiele do robienia, wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia.

W zeszłym roku wypoczywaliśmy z mężem w Białce Tatrzańskiej i wspaniale wspominam to miejsce. Znajdują się tam termy, w których woda wydobywana jest z głębi:
Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_ - tutaj możecie sobie poczytać. Jest to bardzo duzy kompleks basenów, saun oraz znajduje się tam spa. Karnet na dzien nie jest drogi. warto jest szukać promocji.

Sama Białka spokojna, o wiele tańsza od Zakopanego. Dobre ceny noclegów oraz w restauracjach.
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 6:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl