Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ładna sylwetka do ślubu:/
Autor Wiadomość
Natalka 

Wiek: 37
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 29, 2007 12:18 pm   Ładna sylwetka do ślubu:/

Razem z mamą i moją siostrą dowiedziałyśmy się że otworzyli w Manufakturze Gymnasium czyli takie centrum gdzie można brać udział w zajęciach fittness itp no i z siłowni. A to też bardzo ważne przed ślubem żeby boczki nie odstawały. Ponoć za 159zł/mies można korzystać ze wszystkiego cały czas nawet 24/h cały mies! nie wiem czy to dużo czy mało ale mam zamiar spróbować. Jak któraś z was wie coś wiecej to piszcie:)
 
 
lilly78 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 30, 2007 10:52 am   

też słyszałam o Gymnasionie, tylko że podobno do fitnessu jest jedna sala i zajęcia mają być głównie po 16-17. od razu mówię że nie wiem jak jest teraz, bo rozmawiałam z panią z klubu zanim jeszcze go otworzyli, jakieś 2-3 miesiące temu. no a przez to, że może być duże zainteresowanie to nie ma gwarancji że się wejdzie na każde wybrane zajęcia, bo przecież sala też ma ograniczone gabaryty. ja rozważałam za i przeciw, w końcu się nie zdecydowałam, dodatkowo po południu w godzinach szczytu, mimo, że mieszkam nie tak daleko, jechałabym z pół godziny w jeną stronę.
_________________
 
 
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Sty 30, 2007 11:10 am   

Tak tylko w tym kulbie Gimnasium jest strasznie drogo, jedno wejscie 50 zł, chyba ze masz karte klubowa ktorej wykupienie to koszt rzedu 1500 zł !! !! to ja juz wole klub RYTM... chodze do ABC na rynku i jestem baaaaardzo zadowolona.
 
 
 
lilly78 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 30, 2007 11:16 am   

Aniadamowicz, ja też chodzę do rytmu na Bałutach :) właśnie, zapomniałam dodać, że Gymnasion jest dość drogi...
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 30, 2007 1:37 pm   

a ja chodziłam do Rytmu na Retkini :) ale teraz mieszkam blisko ABC ( powiedzmy ze blisko :) )
jak teraz tam wygladaja ceny??? :)
_________________
 
 
 
lilly78 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 31, 2007 3:05 pm   

Imyszko, spójrz na ich stronę www.rytm.pl tam jest cała rozpiska cen, a jeszcze na pewno jak do nich wcześniej chodziłaś na Retkinii, to będzie Ci się to do stażu liczyło.
dla przykładu, ja chodzę 3 razy w tygodniu (teoretycznie, bo czasami mi się nie chce) i w styczniu płaciłam 82zł, wcześniej chodziłam 2 x w tyg i chyba coś koło 70 było. a np zajęcia poranne są też tańsze.
_________________
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 31, 2007 3:18 pm   

Jest jeszcze Sportera, ale ceny wysokie :(

Sportera
_________________

 
 
 
Natalka 

Wiek: 37
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 31, 2007 4:38 pm   

No i jeszcze Laguna na Wspólnej. Bardzo fajny klubik, fajne jest to że mężczyźni nie maja tam wstępu wiec można czuć się swobodnie a poz silownią i różnymi zajęciami można też skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych i solrium. Ceny też są przystępne.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sty 31, 2007 6:46 pm   

a wicie coś może na temat nowego fitness clubu w Kaskadzie na Narutowicza (na przeciwko Empiku)?? ZupeŁnie nowy club.
I jest jeszcze jeden na Piotrkowskiej, tylko nie wiem ile.... w takim pofabrycznym budynku, w którym jest duża ekspozycja mebli (między Wigury a Katedrą) - wiecie coś może o nim??
 
 
Szpilka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Lut 01, 2007 7:46 pm   

a ja taki len jstem ze nigdzie nie cwicze,, :oops:
_________________


Buziaki Gość
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 6:26 am   

Zawsze mam ambitne plany, żeby w końcu się zapisać, ale szkoda mi kasy i po pracy estem tak zmęczona, że nic mi się nie chce... a słyszała któraś z Was o klubie na Franciszkańskiej w pawilonie? Nie pamiętam jak on się nazywa...
_________________
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 08, 2007 2:47 pm   

ja też mam za mało zaparcia w sobie, tymbardziej że firma w jakiej pracuję daje nam wejsciówki do Sportera...i jeszcze nie byłam tam ani razu....czy to nie jest lenistwo......???
_________________


 
 
 
karolina 

Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 140
Skąd: śląsk
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 9:07 pm   

Ja tez postanowilam sie wziasc ostro za siebie i 26 lutego ide na pierwsze zajecia step aerobiku :) mam nadzieje,ze wytrzymam 60 min i nie padne jako pierwsza :P jesli sprawdze sie na tych zjaeciach wykupie sobie karnet za 40 zl czyli na 9 wejsc a normalnie bilet kosztuje 6 zl wiec 16 zl jestem do przodu :lol: acha zajecia odbywaja sie 2 razy w tygodniu- w poniedzialek i piatek no i trwaja 60 min a podobno pani prowadzaca jest baaaardzo wymagajaca i daje w kosc wiec sie ciesze bo moze w koncu osiagne taki wynik o jakim zawsze marzylam :lol: mam nadzieje,ze do slubu bede juz suuuuper zgrabna lasencja :razz:
_________________


13.09.2008 :D
Ostatnio zmieniony przez karolina Sro Lut 14, 2007 9:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 8:36 am   

kupiłam hula-hop...... :-? i nie umiem nim kręcić......porażka..... :znudzony:
_________________


 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 2:10 pm   

Oj kiciucha - kwestia wprawy ;)
Też mam już ładny szmat czasu i na początu ledwo dwa machnięcia wykonywałam.

A teraz całkiem-całkiem 8)

Zobaczysz - trening czyni mistrza :D
 
 
karolina 

Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 140
Skąd: śląsk
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 3:42 pm   

Ja tez mialam kiedys hula hop i krecilam sobie :) Ale pozniej przestalam i teraz chyba tez sobie zakupie co bede oprocz stepu miala w domu troche ruchu :lol:
_________________


13.09.2008 :D
Ostatnio zmieniony przez karolina Czw Lut 15, 2007 3:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 7:15 pm   

fiona83 Ty to umiesz pocieszyć człowieka....a na marginesie wasze hula hop też ma jakieś piasek, kamyki w srodku......bo to dziadostwo hałasuje jak diabli..... :znudzony:
_________________


 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 7:18 pm   

kiciucha napisał/a:
fiona83 Ty to umiesz pocieszyć człowieka...


To było ironiczne ? ;)

Nie, ja mam leciutkie, puste w środku.
Kiedyś miałam z obciążeniem, to siniaki mi się porobiły :roll:
I nerki poobijały :lol:
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 7:51 pm   

no co Ty jakie ironiczne.....usmiechnełam się pod nosem jak czytałam......ale podniosłas mnie na duchu, ze nie jestem sama taka guła w tym ługi buki, że kazda raczej dziewczyna na poczatku miała problem z tym kreceniem. :wink: :D
_________________


 
 
 
Ropuucha 

Dołączyła: 06 Wrz 2006
Posty: 52
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Lut 16, 2007 10:39 am   

Hmmm ja takie hula hop chyba jeszcze gdzieś mam z czasów dzieciństwa, musiałąbym przeszukać strych u rodziców i może też zaczęłabym się trochę ruszać :)
_________________
 
 
Spontana 

Dołączyła: 11 Paź 2006
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 9:59 pm   

Przez pewien czas chodziłam na spinning. Jest to naprawde świetna zabawa. Pierwszy raz jak o tym usłyszałam to stwierdziłam ze pewnie totalna nuda bo jak tu wytrzymac 45 min na rowerku do ćwiczeń. Baardzo się myliłam, super muzyka, rewelacyjna prowadząca (nie wiem jak teraz),ćwiczenia zróżnicowane i ogólnie świetna atmosfera.Dla niektórych ważne było też oświetlenie - zgaszone światło gdzie widoczne są różnego typu lasery i ultrafiolet :) Pozwala to na pełną swobodę.
Nie wiem jakie kluby po za tym w którym ja byłam (sportera) proponują jeszcze tę formę aktywności ale wierzcie mi -naprawdę warto.Na początku chodziłam tam na siłownię ale szybko z niej zrezygnowałam bo nadmiar klientów powodował, że na sprzet czekało się kilkanaście minut :? A na spinning człowiek się zapisał i był :)
_________________

 
 
magdallena 

Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 131
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 11:17 pm   

Karolina a Gdzie tak tanio ten step?
_________________
29 WRZESIEŃ
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 28, 2007 11:30 pm   

Na pewno mozna skorzystac z zajec spinningu w Gymnasionie. Sama jeszcze nie bylam, ale slyszalam ze ogolnie klub godny polecenie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl