Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA
nostalgia

Poprzedni temat «» Następny temat
obuwie na miękkiej podeszwie
Autor Wiadomość
malinka1989 

Wysłany: Sro Sie 08, 2012 7:19 pm   obuwie na miękkiej podeszwie

Witam! Chciałabym Was zapytać czy znacie może jakąś firmę/ sklep obuwniczy w Łodzi lub okolicach, w którym możnaby znaleźć białe buty nadające się do ślubu? Jedyny problem w tym, że muszą być na miękkiej podeszwie i koniecznie na miękkim obcasie!

Uszkodziłam sobie staw kolanowy, a za rok na moim weselu chciałabym mój tańczyć. Kończę rehabilitację i wiem, że będę mogła tańczyć, ale warunkiem są buty, które będą amortyzować wstrząsy, wtedy nie będzie problemu. Buty ortopedyczne są, co tu dużo mówić, po prostu brzydkie, a ja jak każda panna młoda chciałabym ładnie wyglądać:P

malinka1987 

Wysłany: Sro Sie 08, 2012 10:39 pm   

Z tego co wiem to buty do tańczenia są bardziej miękkie. Poszukaj jakiś stron z takimi butami. Zresztą w wątku o obuwiu ślubnym co najmniej 2 strony są podane z butami do tańca.

artisticzoom 
Firma

Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Sie 09, 2012 6:18 am   

Malinka sprawdź firmę Riecker - oni mają buty właśnie ze specjalnymi amortyzatorami

Karolain 

Wysłany: Czw Sie 09, 2012 9:42 am   

Faktycznie buty taneczne są bardziej miękkie od tradycyjnych ślubnych, możesz spróbować na początku z takimi, w Łodzi na ul. Jurczyńskiego 32 parter wieżowca nr.244/1 92-306 jest sklep Jolpima, tam można kupić buty taneczne ślubne, ja właśnie tam kupiłam swoje do tańca, mam je już 2 lata, i swoje ślubne też mam zamiar tam kupić. Pani ma katalogi i może zamówić też inny model, fajne jest też to w tych butkach że można dostosować wysokość, szerokość obcasa , sposób zapinania.

ola_łódź 

Wysłany: Czw Sie 09, 2012 6:42 pm   

Taneczne lub na zamówienie robione tylko i wyjątkowo na Twoją stopę. Takie robi firma Arte di Roma. Jedyne ładne, moim zdaniem, buty typowo ślubne. Można wszystko dobrać do swoich upodobań. :P
Ostatnio zmieniony przez ola_łódź Czw Sie 09, 2012 6:43 pm, w całości zmieniany 2 razy  

malinka1989 

Wysłany: Pią Sie 10, 2012 8:32 pm   

Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi!

[ Dodano: Pią Sie 17, 2012 3:39 pm ]
Chociaż do mojego wielkiego dnia jeszcze bardzo długo to zabrałam się za poszukiwania obuwia już dziś, dosłownie dziś:) Za Waszymi radami i radami z poprzedniego wątku kupiłam buty Rieker w jedynym w Łodzi sklepie, który ma je w ofercie ("Obuwie zdrowotne" na Piotrkowskiej 259). O dziwo jest tam całkiem sporo białych butów, które nadają się do ślubu. A co najważniejsze te buty mają obcasy, które są miękkie i się uginają. Hurra!

Gomigo 

Wysłany: Wto Maj 17, 2016 5:36 pm   

Na miękkiej podeszwie - tylko buty do tańca - są w różnych kolorach i składają się jak harmonijka, mam czarne niestety. Firma z Jolpima, łódź widzew

Dzienniczek przedślubny http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17605
Dzienniczek po-ślubny GOMIGO http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=838314
Ostatnio zmieniony przez Gomigo Wto Maj 17, 2016 5:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  

magdaduda 

Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Maj 24, 2016 8:22 am   

Swoje buty wynalazłam na stronie tu był link Trochę moje kupowanie butów było w bólach, bo nigdzie nie mogłam trafić na swój rozmiar, ani ten fason i kolor co chciałam. Także ten sklep mnie trochę uratował.

usunięto reklamę. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Wto Maj 24, 2016 8:25 am, w całości zmieniany 1 raz  

marikakak 

Wysłany: Wto Gru 27, 2016 3:17 pm   

Nawet nie wiedziałam, że obcasy mają swoją twardość! Czy ktoś wie, jak to sprawdzić?

Muszka88 

Wysłany: Sro Gru 28, 2016 6:35 pm   

To pisze producent. Ale nie każdy woli to pisać bo niektórzy np. ja szukam butów na miękkiej podeszwie a większość ma twardą. Najlepszy jest nieświadomy klient;)

Odpowiedz do tematu