Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
NADMIERNE POCENIE :)
Autor Wiadomość
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 07, 2007 12:06 pm   NADMIERNE POCENIE :)

cześc;
przeczytałam wszystkie tematy dotyczace zdrowia i urody i nie zauwazyłam aby był tu taki temat......dlatego chciałabym go zapoczatkowac.....

osobiscie mam problem z doborem odpowiedniego antyperspirantu. Nie pomogło Vischy 48h, ani żadne inne specyfiki. Moze Wy macie jakies sprawdzone sposoby na tę dolegliwość...
piszcie jak sobie z tym radzicie :znudzony:
_________________


 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 07, 2007 12:25 pm   

Kiciucha- a robiłaś badania hormonalne?
Może dermatolog by pomógł?

Ja nie mam takiego problemu, ale przyczyną może być również brak witamin w organiźmie (bodajże wit.D)
_________________

 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 07, 2007 12:52 pm   

Powiem ci tak. Ja kiedys wyczytałam że jak damskie antyperspiranty nie pomagaja to wtedy mozna używać męskich. Ja używam męskiego FA i na mnie działa :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 07, 2007 12:59 pm   

no z tymi meskimi to nie pomyslałam ale w takim razie podkradne dzisiaj mojemu M....
Moze faktycznie cos w tym jest :lol:

A do dermatologa to w sumie mogłabym pójść, ale obawiam się że przepisze mi cos robionego na zamówienie i ze bedzie to bardzo drogie. Nie mam niestety sprawdzonego lekarza i w tym sek. a co do badań to robiłam na hormony - i mam oki. Wszystko w normach.....
na dzień dzisiejszy skusze się na meski .... :razz:
_________________


 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 07, 2007 3:06 pm   

Powiem ci szczerze że rozmaiwałysmy o tym na zajęciach z kosmetologiii pamietam że babka mówiła że nie ma jakis skutecznych w 100 % metod. Najskuteczniejszy jest zabieg laserowy, ale oczywiście jest bardzo drogi.mopzna stosować talko specjalne ale sa mało skuteczne. :roll:
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 08, 2007 8:32 am   

nie pocieszyłaś mnie zbytnio, no ale cóż. Najlepiej chyba bedzie jak zgłosze się do dermatologa. Rano wypróbowałam ten męski antyperspirant i niestety nie działa.....juz czuje jaka jestem mokra....... :cry: nie mam siły na to..... :zalamany:
_________________


 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 08, 2007 1:23 pm   

Kiciucha :glaszcze:
Idź do tego lekarza - porób badania.
Przyjdzie lato i będzie jeszcze gorzej :(
_________________

 
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 08, 2007 2:20 pm   

no już dobrze dobrze, pójdę.......tymbardziej że jestem osoba szczupłą....jakieś anomalie chyba... :roll:
_________________


 
 
 
Apple 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 28, 2007 8:24 pm   

Rzeczywiście najlepiej udać się do lekarza, który musi znaleźć przyczynę. Ale mogę Ci polecić dezodorant "secret" platinum power (w kremie) i używaj go tak często jak tylko potrzebujesz. Jest chyba najbardziej skuteczny ze wszystkich jakie dotąd używałam.
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 17 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 28, 2007 10:59 pm   

Ja mogę stanowczo polecić kosmetyki z serii SVR. Nie są one tanie, ale skuteczne, mnie poleciła je pani dermatolog. Ach i do kupienia są raczej w aptekach, nie sklepach kosmetycznych. Aktualnie używam dezodorantu w kulce i jest naprawdę świetny.
_________________
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 10:22 am   

dzieki bardzo za podpowiedzi....u lekarza jeszcze nie byłam bo sa kolejki duże do niego.....ale wypróbuję moze te kosmetyki co mi poleciłyście..... :wink:
_________________


 
 
 
grusia 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2006
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 7:36 pm   

Moj narzeczony nadmiernie sie poci, ale mamy sposob na to, uzywa antyperspirant etiaxil kosztuje okolo 50zl., pojemnosc 12,5ml, stosuje sie go na noc, dostepny bez recepty w aptekach, jest rewelacyjne (wyprobowalismy mnostwo antyperspirantow). Stosuje sie na noc na czyste wysuszone pachy i masz spokoj 24h, na dzien nic sie nie pocisz i nieuzywasz juz zadnego antyperspiranta.
Goraco polecam.
_________________


Nasz Ślub 28.07.2007
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 8:31 pm   

grusia dzięki za wskazówkę, ale powiedz mi - nie pomyliłaś się przy tej pojemności tego antyperspirantu....tam na pewno jest 12,5 ml, bo np. dezodorant w kólce nivea ma 50 ml, to ten Twój polecany środek na prawdę jest taki malutki?
powiedz mi proszę jeszcze czy sama probowałś na sobie i czy nie ma się problemów z zatykaniem porów.

pytałam dzisiaj o ten kosmetyk z serii SVR, ale powiedziano mi w aptece że jest on na zamówienie, ze jak będę chciała to mi zamówią - kosztuje 41,90 zł.
_________________


 
 
 
grusia 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2006
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 02, 2007 10:59 pm   

Napewno jest taka pojemnosc, uzywa sie go na noc po kapieli na wysuszona skore przez trzy noce a potem raz w tygodniu na noc, rano po zastosowaniu antyperspirantu nalezy umyc pachy i nie uzywac innych antyperspirantow. Taka pojemnosc 12,5 ml starcza na okolo 4 miesiace. Ja sama go nie uzywam bo nie mam takiej potrzeby wystarcza mi nivea dry w kolce (biala).

Pozdrawiam
_________________


Nasz Ślub 28.07.2007
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 8:19 am   

grusia kupiłam ten etiaxil.....faktycznie jest tak jak mówisz, ale po trzecim zaaplikowaniu jeszcze nie widzę efektów......mam nadzieję że to zadziała....bo zapłaciłam za tą buteleczkę 58,70 zł. Drogo ale p. Magister z apteki mówił że jego żona też uzywa i jest zadowolona.....dzięki grusia za podpowiedź.....mam nadzieję że zacznie to działać na mnie......pozdrawiam
_________________


 
 
 
grusia 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2006
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 11:23 pm   

Na mojego mezczyzne dziala i to skutecznie, jak nie uzywal go to pocil sie jak niewiem co, a teraz nic. Wazne jest zeby uzywac antyperspirant tak jak jest napisane.
Jezeli nie bedzie skuteczny to poradz sie specjalisty, bo etiaxil jest silnym lekiem i powinien byc skuteczny.
Pozdrawiam
_________________


Nasz Ślub 28.07.2007
 
 
meesje 

Wiek: 44
Dołączyła: 10 Cze 2006
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 7:22 pm   

Ja po przeczytaniu tego wątku zdecydowałam się na zakup dezodorantu SVR z serii Spiral. Dzisiaj wypróbowałam po raz pierwszy i wydaje mi się że działa świetnie. Jest go dosyć dużo (75 ml) więc powinien starczyć na długo - mam nadzieję że sie opłacało wydać prawie 40 zł :-?
_________________
Nasz dzień: 6.10.2007
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 7:59 am   

meesje napisz mi prosze czy nie jesteś po nim mokra......bo nie chodzi mi o np. nieprzyjemny zapach - bo tego nie mam...tylko o to że jestem mokra . Nie moge nosić bardziej obcisłych bluzeczek no i wielu róznych fajnych tkaninek.....
Na mnie etiaxil troche działa ale w sumie za te pieniadze nie tego sie spodziewałam. Widać ze kazdy organizm inaczej reaguje.
pozdrawiam
_________________


 
 
 
meesje 

Wiek: 44
Dołączyła: 10 Cze 2006
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 7:10 pm   

Wiesz, to ja poużywam go jeszcze kilka dni i wtedy Ci odpowiem. Mi przeszkadza zapach bardziej niż mokre ubrania pod pachami, bo aż tak bardzo się ze mnie nie leje :oops: Tak zupełnie likwidować pocenia to chyba żadne preparat nie będzie... Dam znać za kilka dni, ale na razie SVRwydaje mi się wart swojej ceny.
_________________
Nasz dzień: 6.10.2007
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 9:54 pm   

meesje no i jak ? .....pomaga ten antyperspirant?
_________________


 
 
 
monika-1812 

Dołączyła: 08 Mar 2007
Posty: 27
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 4:57 pm   

Słuchajcie u mnie ostatnio strasznie szaleją hormony i tez bardzo sie pocilam :/ Na poczatku na noc zaczełam uzywać ETIAXIL. Teraz raz w tygodniu go tylko stosuje na noc a na co dzien antyperspirant z vichy! I jestem bardzo zadowolona bo juz nie mam tego problemu :)
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 5:20 pm   

Ja też zawsze mam niespodzianki pod pachami na bluzkach. Strasznie to wygląda i nie wiem dlaczego tak się pocę. Chyba skuszę się na ten Etiaxil ale ta cena... :roll:
_________________
 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 9:56 pm   

uzywam cos w podobie elaxilu. raz na tydzien rzeczywiscie wystarczy. zreszta tak mnie szczypie cala noc, ze czesciej nie dalabym rady
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 27, 2007 7:30 am   

klarysa napisał/a:
uzywam cos w podobie elaxilu. raz na tydzien rzeczywiscie wystarczy. zreszta tak mnie szczypie cala noc, ze czesciej nie dalabym rady


mnie ten etiaxil tez szczypał.....fakt -chyba mniej się pociłam....ale i tak miałam pod pachami mokre plamy.....a za ta cenę raczej sadziłam że uniknę tego......

musze się zgłosić do dermatologa......ale zawsze brak mi czasu.....
_________________


 
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 29, 2007 11:42 am   

To mnie zmartwiłaś, chciałam kupic Etiaxil ale jak robią się mokre plamy pod pachami to chyba nie warto kupować tego??? Sama nie wiem co robić. Przy każdej bluzce robią mi się mokre pachy :x
_________________
 
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 1:12 pm   

Dotka nie wiem jak Ty, ale ja się bardzo pocę.....może na Ciebie zadziała ten etiaxil.....kiedyś myślałam ze to na tle nerwowym.....ale to guzik prawda...nie ma znaczenia......
a z tego co się dowiadywałam to w aptece jest to najsilniejszy preparat tego typu.....może jakby pójść do lekarza dałby coś jest robione na zamówienie.....już sama nie wiem....ale brakuje mi czasu aby iść do dermatologa......
_________________


 
 
 
Madjarica 


Wiek: 42
Dołączyła: 01 Sty 2007
Posty: 71
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 25, 2007 9:19 pm   

Ja zamiast Etiaxilu, polecam Antidral - kosztuje ok. 13 zł, wystarcza na długo, a stosuje się go podobnie jak Etiaxil - na noc, umyte i SUCHE pachy. Na początku trochę szczypie i podrażnia, ale ja przecierpiałam i uważam, że warto. Najpierw użyłam go 3 razy pod rząd, a teraz jakoś raz na tydzień. I mokrych plam nie ma. :)
_________________
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2007 10:25 am   

Na szczescie nie mam takiego problemu...

Ale slyszalam ze Antidral jest dobry i hamuje pocenie... z tymze bardzo wysusza i ma sie od niego uczulenie... (swedzą pachy)...

Wierze ze jak ktos ma problem z nadmiernym poceniem sie zwykle antyperspiranty nie pomagają ale najsuteczniejszy wg mnie jest Secret - tylko strasznei brudzi ubrania... Uwielbiam Nivea i Dove... Lady Speed Stic maja cudne zapachy :) Teraz mam antyperspirant Gosha...
_________________
 
 
 
Katarzyna. 


Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 66
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie Cze 10, 2007 7:14 pm   

na mnie to nawet antyperspirant męża nie działa... ale w moim przypadku to chyba wynika z bardzo dużej ilości płynów, które przyjmuję...
_________________
Kasia i Radek
Powiedzieliśmy sobie "TAK" w dniu 9.9.06
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 10, 2007 7:54 pm   

Madjarica napisał/a:
Ja zamiast Etiaxilu, polecam Antidral - kosztuje ok. 13 zł, wystarcza na długo, a stosuje się go podobnie jak Etiaxil - na noc, umyte i SUCHE pachy. Na początku trochę szczypie i podrażnia, ale ja przecierpiałam i uważam, że warto. Najpierw użyłam go 3 razy pod rząd, a teraz jakoś raz na tydzień. I mokrych plam nie ma. :)


To chyba kupię ten Antidral, na tamto jednak szkoda było mi kasy :-? Madjarica czy miałaś pachy czerwone po tym?

Kiciucha ja też myslałam że to od stresu ale guzik prawda, u mnie to hormony.
_________________
 
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 7:39 am   

dziewczynki kupiłam ten antidral..... po goleniu faktycznie szczypie i lekko podrażnia...ale jestem twardy zawodnik i idzie to wytrzymać.....
na pewno mniej się pocę niż wczesniej a efekt jest chyba nawet lepszy niż w przypadku etiaxilu, który jest cholernie drogi.....
proponuję spróbować.... :razz:
_________________


 
 
 
Katarzyna. 


Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 66
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 9:07 am   

A drogie to to, bo chyba wypróbuję?
_________________
Kasia i Radek
Powiedzieliśmy sobie "TAK" w dniu 9.9.06
Ostatnio zmieniony przez Katarzyna. Wto Cze 12, 2007 10:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 10:15 am   

Katarzynko zapłaciłam za to 13 zł z kawałkiem....w porównaniu z etiaxilem to dzień do nocy.....
spróbuj , ja po sobie widzę lekkie zmiany.... :smile:
_________________


 
 
 
Katarzyna. 


Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 66
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 12:24 pm   

hmmm za lady... płaciłam zawsze 9.90 więc coś czuję, że zaraz polecę do apteki :D

[ Dodano: Pią Cze 15, 2007 12:19 pm ]
Potwierdzam,
antidral jest bardzo dobry mimo niskiej cyny :)
używam od 3 dni i faktycznie mniej się pocę. Nie, żeby wcale bo pachy mam delikatnie wilgotne ale na bluzkach nie ma żadnego śladu.
_________________
Kasia i Radek
Powiedzieliśmy sobie "TAK" w dniu 9.9.06
Ostatnio zmieniony przez Katarzyna. Wto Cze 12, 2007 10:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 19, 2007 2:47 pm   

ja tez zupełnie suchych nie mam - mam lekko wilgne ale to i tak dzien do nocy z wcześniejszym stanem....
_________________


 
 
 
Katarzyna. 


Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 66
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto Cze 19, 2007 6:45 pm   

Teraz to już minął tydzień codziennego stosowania. Pachy mam suche nawet w największy skwar. Od jutra zacznę ograniczać stosowanie :) Myślę, że raz na trzy dni powinno wystarczyć.
Dzięki za informacje o tym specyfiku :) inaczej do tej pory męczyłabym się z plamami na ubraniach od innych antyperspirantów i mokrymi pachami :)
_________________
Kasia i Radek
Powiedzieliśmy sobie "TAK" w dniu 9.9.06
 
 
Meli 


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 1:33 pm   

Ja stosowałam Etiaxil do skóry wrażliwej. Jest dość drogi bo kosztuje ok.40-50zł ale pomimo małej buteleczki jest bardzo wydajny i starcza na ok.3 miesięcy. Niestety bardzo mnie po nim swędziła skóra, tak więc drugi raz go nie kupię. Poza tym po użyciu trzeba zaczekać aż wyschnie, trochę to trwa. Teraz zamierzam wypróbować SVR albo Antidral. Ciężko je dostać w aptekach, podczas gdy Etiaxil jest wszędzie.
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Mar 04, 2008 11:44 am   

Moja siostra też ma problem z poceniem się i to dosyć duży, ale kiedy przypadła jej rola świadkowej na ślubie kuzynki, wydała te prawie 50 zł na Etiaxil i była zadowolona z zakupu. Kupiła go we wrzesniu, a jeszcze się nie skończył. Tylko trzeba pamietać, że jeśli chcemy go stosować to nie wystarczą umyte i suche pachy, nie moga one też być podrażnione, dlatego przed nałożeniem tego preparatu (ok. 2-3 dni przed) nie powinno się depilować pach. Wiem, że to może trochę dziwne, ale w innym razie na pewno będzie szczypać itp.

Po przeczytaniu Waszych postów polecę siostrze jednak ten Antidral, skoro też jest taki dobry, a o tyle tańszy.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 04, 2008 1:50 pm   

A czy ktoś wie co a nadmierną potliwośc rąk? mój misiek ma z tym wielki problem i daltego już ma koszmary jak pomyśli o życzeniach i ściskaniu dłoni każdemu :(
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Aniaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 06 Sie 2007
Posty: 159
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 05, 2008 7:44 am   

wiem, xe w aptekach sa specjalne srodki. nie sa one najtansze ale podobno skuteczne
_________________

 
 
tofee 
zakochana w M.


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Mar 05, 2008 8:07 pm   

ten etixil jest tez do stu i rąk, specjalne "edycje" - rozejrzyjcie się w aptekach.
_________________
Nasz dzień 23.05.2008r. ...
Jestem szczęśliwą żoną mojego męża :-)
 
 
 
dorotea 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 05, 2008 10:09 pm   

Na Antidralu jest napisane, że działa na każde miejsca pocące się tj. stopy, ręce i pachy
_________________
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pią Gru 18, 2009 8:02 am   

Podrzucę temat do góry, może ktoś coś nowego zaproponuje, bo niestety mam ten sam problem :(
Może wiecie przy okazji jak sprać plamy z bluzek od potu :( Niestety na jasnych bluzkach mam żółte zacieki :( I pomimo iż używam dezodorantów one i tak powstają i zwykłe pranie ich nie usuwa :(
_________________

 
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Gru 18, 2009 9:14 am   

Ja nie zaproponuję nic nowego, bo jak dla mnie Etiaxil jest niezawodny- próbowałaś?

Co do żółtych plam na białych bluzkach (ale w sumie chyba tylko białych) polecam wybielacz. W Rossmanie jest ich spory wybór, ale myślę że w zwykłych sklepach chemicznych jest ich niemało.
_________________
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pią Gru 18, 2009 9:17 am   

Misiak87 napisał/a:
Etiaxil jest niezawodny- próbowałaś?

Nie bo dopiero dzisiaj trafiłam na wątek :)
Wybielacza się trochę boje bo są to głównie wyjściowe, delikatne bluzki :(
_________________

 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 18, 2009 10:21 am   

Ja do każdego prania (oprócz czarnego) dodaję Vanisha w proszku do koloru. Do kolorów dosypuję mniej, ale do białego to walę całą miarkę. I białe piorę w wyższej temperaturze, bo jednak mamy twardą wodę i ciężko się dopierają kołnierzyki. Spróbuj. Nic mi się nie zniszczyło.
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pią Gru 18, 2009 1:52 pm   

Misiak87 napisał/a:
jak dla mnie Etiaxil jest niezawodny

Potwierdzam, przed ślubem nawet mój S. go użył na wszelki wypadek :mrgreen:
Jedyny minus to cena, ale zauważyłam, że jest coraz tańszy. Na ogół robię zakupy w Aptece Kwiaty Polskie - 2 lata temu moja siostra płaciła tam 45 zł, ja w zeszłym roku płaciłam 40 zł, a w tym 35 zł :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 18, 2009 11:03 pm   

A ja polecam Antidral! Jest bardzo skuteczny, a kosztuje zaledwie ok. 15 zł
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Nie Gru 20, 2009 1:24 pm   

ja używałam kiedyś Etiaxilu i faktycznie był super :) teraz moje problemy z nadmiernym poceniem się skończyły :) I najlepszym antyperspirantem jest jak dla mnie adidas szary :D
_________________
 
 
diamond 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 1439
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 11:32 pm   

100% skuteczności ma Antidral
_________________

moje ślubne wspomnienia :) www.forum.wesele-lodz.pl/...p=622862#622862
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl