Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Wto Mar 20, 2007 1:20 pm
"VICTORIA" w Aleksandrowie Łódzkim
Autor Wiadomość
suli 

Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2008
Posty: 9
Skąd: Łódź /Yate
Wysłany: Wto Cze 24, 2008 11:31 pm   

Ja równiez mam slub w 2009 r i uwazam ze wybór Victorii jest strzałem w 10-tke:)
Poniewaz przebywam na emigracji moj wybór był bardziej wirtualny. Spedziłam mnostwo czasu na forum szczegółowo analizujac wypowiedzi ludzi , wertujac strony internetowe, ogladajac zdjecia.. Razem z moim narzeczonym przeprowadzilismy scisła selekcje....W kwietniu bylismy na kilka dni w Polsce.Odwiedzilismy wówczas dwie sale .Jedną z nich była własnie Victoria...

Własciwie nie spotkałam sie z jakakolwiek opinia na "nie"...Wszyscy chwala Victorie za wyglad, za pyszne jedzenie, obsługe....

Dlatego tak trzymac!!!
 
 
 
martyna3999 

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Cze 2008
Posty: 1
Skąd: Głowno
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 6:05 pm   

?wietna sala, świetne jedzonko, świetna i miła obsługa!!! Naprawde super! Polecam wszystkim parom szukajacym sali poniewaz sama miałam wesele w Victorii !! ! Szczerze mowiac bylam zaskoczona ze wszystko bylo tak dograne... :P :P :P
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 6:24 pm   

Czy macie może jakieś zdjęcia z tej sali??
Niestety część z nich zamieszczona na stronie internetowej sali Victoria nie chce sie otwierać :( a bardzo zależy mi na nich zależy..
_________________
 
 
anckaaa 

Wiek: 40
Dołączyła: 02 Lis 2007
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Cze 26, 2008 10:43 am   

W odpowiedzi na pytanie odnośnie jedzenia, nie było problemów z zabraniem czegoś do domu. My wzięliśmy wszystko co zostało.
P.s. Nie zapomnijcie tylko zabrać jakiś pojemników na jedzenie :)
_________________
Anckaaa
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Cze 26, 2008 12:01 pm   

karolka_23 jedzonko ktore zostaje po weselu można zabrać ,pytałam sie o te kwetie przy podpisywaniu umowy
_________________
 
 
mrowcia 

Wiek: 36
Dołączyła: 24 Kwi 2008
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 04, 2008 7:04 pm   ...

A ja znow zapytam..czy z osob ktore teraz opisuja ze tam byly na weselu, ktos bawil sie na weselu gdzie bylo ponad 150 osobek?bo brak miejsca przy takiej ilosci to chyba jedyna rzecz o jaka drze na tej sali:(....i pytam kazdego kogo moge o odpowiedz na nurtujace mnie pytanko hehe...
pozdrawiam
_________________



 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 3:24 pm   

Byłam ostatnio obejrzeć salę Victoria..akurat stoły były ustawione na 160 os (u nas ma być 170 :] ) Też mam pewne obawy co do miejsca na parkiecie dla tylu osób... ale z drugiej strony przecież nie wszyscy ida na raz tanczyć :)
Zastanawiam się jeszcze nad salą Tamada w Ozorkowie..
_________________
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 05, 2008 6:17 pm   

hej byłam na sali i jest naprawdę zjawiskowa :) bardzo nam się podobała planujemy wesele w 2010 roku tylko jest jedno ale, właściciel tej sali zażyczył sobie 3000zł zadatku :o chyba troszkę przesadził co o tym myślicie w dodatku nie wiedomo jaka będzie cena talerzyka na 2010 rok.?????
 
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 05, 2008 6:20 pm   

3000 zł zadatku?? Tragedia.. My 500zł płaciliśmy...
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 08, 2008 5:55 pm   

ja płaciłam zadatku 2000 zl (płaciłam rowno rok temu w sierpniu)na 2009 rok.
_________________
 
 
agniesia22 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 268
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 08, 2008 7:08 pm   

Z tym zadatkiem racja przegięcie no ale niestety co zrobic. My jednak podpisaliśmy umowę i udało nam się utargowac na 2000zł bo również powiedzieli nam przez telefon 3000zł. Ale jeśli chodzi o wnętrze to naprawdę ładne, zadbane no bo w sumie to nowa sala. A najlepsze jest to że są okrągłe stoły co bardzo mi się podoba. Pokoik dla młodych gratis!!! Minusem jest mały parking przed salą i brak ogródka. Są jedynie powystawiane ławki i stoliki zaledwie 3 sztuki.
_________________


 
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 08, 2008 9:49 pm   

Agniesia ja tez rozmawiałam z włascicielka i mówiła, ze na przyszły rok maja w planach ogródek ponieważ jakiś czas temu dokupili dopiero teren obok.... Więc głowa do góry :!: Przez rok czasu wiele może się zmienić- na lepsze :!: :!:
_________________
 
 
agniesia22 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 268
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 19, 2008 6:01 pm   

Mam nadzieje że ten ogródek powstanie szybko bo na dzień dzisiejszy to go nie ma wcale. Fajnie by było bo sala jest śliczna tylko brakuje zieleni. Oby udało im się do maja. Buziaczki :razz:

[ Dodano: Sob Sie 30, 2008 2:16 pm ]
Czy ktoś robi wesele w Victori przy okrągłych stołach? Bardzo podoba mi się takie ustawienie, ale słyszałam że jest wtedy mało jedzenia na stołach bo zrobiony jest osobno szwedzki stół. A jakie wy macie ustawnienie? Czy to dobry pomysł?
_________________


 
 
 
madzia1980 

Dołączyła: 15 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Paź 15, 2008 2:48 pm   

Byłam w Victori na weselu teraz 4 października i musze powiedziec ze sala zrobila na mnie ogromne wrazenie! Pierwszy raz bylam na weselu gdzie wszystko bylo tak swietnie dograne, sala sliczna ubrana byla na rozowo, a jedzonko poprostu palce lizac gorace i bardzo smaczne! Dekoracja polmiskow zwalila mnie z nog poniewaz tez mam doczynienia na codzien w podobnym fachu i powiem szczerze ze mnie zagieli hehe:-)Dekoracja sali wiem ze byla czesciowo robiona przez organizatorow wesela i czesciowo przez salę. Ogolnie wrazenia bardzo pozytywne, szczegolnie klatka schodowa jest przepiekna porobilismy sobie na niej przepiekne zdjecia poniewaz robi wielkie wrazenie :mrgreen: Polecam wszystkim madzia 8)
 
 
Patryczek1980 

Wiek: 44
Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: Stryków
Wysłany: Pon Paź 27, 2008 8:27 pm   

Wraz z narzeczona wybralismy sale Victorie na wesele na rok 2010 poniewaz opinie znajomych ktorzy juz wczesniej byli tam na weselu i bliskich osob sa bardzo dobre! Tydzien temu kuzynka byla w Victorii na weselu i mowila ze rewelacja :P Jedzonko przepyszne, wystroj przepiekny szczegolnie ta nowa czesc dobudowana, obsluga na 6+ , nie ma sie do czego doczepic i dlatego my tez wybralismy wlasnie ta sale :D Kurcze tylko do tego 2010 roku jeszcze daleko
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 7:45 pm   

bylam obejrzec sale i powiem tyle.. ze sala robi wrazenie, jest niesamowita. ale pani zazyczyla sobie dosc duzo pieniazkow za nia i najprawdopodobniej jak mowila , w 2010 bedzie drozej. no i nie bylo terminu. ale pojechalismy do innej sali w aleksandrowie i placimy mniej i mamy duzo "gratisow"... wiec nie am tego złego :) :):) zdanie o Victorii nadal mam dobre i uwazam ze sala jest piekna :) :) aha.. no i menu ....hmm...pychotka :)
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 31, 2008 10:20 pm   

ja i mój narzeczony:) również wybraliśmy tą sale słyszymy o niej dużo dobrego i wiemy że orkiestry sobie chwalą(dobrą akustykę ponoć ma). Sala od razu nas ujęła jest po prostu bardzo stylowa i robi wrażenie, mam nadzieje ze w sierpniu 2010r to już będzie jakiś większy taras:) :P tak nam obiecywano a z właścicielami idzie się dogadać w kwestii finansów :)
_________________

 
 
 
i3utch 


Wiek: 41
Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 32
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Sob Lis 01, 2008 9:18 pm   

Ja wiem czy idzie się dogadać ?? 190 za osobę, zniżki tylko dla dzieci do 9 roku życia, stół wiejski 10 zł za osobę, i te 190 w tym roku na 2010 nie potrafią określić ceny. Sala ładna to fakt chodź z zewnątrz nie wygląda okazale.
 
 
 
asiulek82 


Dołączyła: 08 Paź 2008
Posty: 257
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 05, 2008 8:06 am   

A czy te 190 zł to z poprawinami czy bez?
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Sro Lis 05, 2008 1:58 pm   

z poprawinami . ale Pani nas poinformowla ze to cena na ten rok. anie wiadomo jak za rok bedzie czy za dwa...czy cena wzrosnie czy nie a jesli tak to ile..
_________________
 
 
Misiuniaaaa 

Dołączyła: 02 Maj 2008
Posty: 284
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 05, 2008 11:36 pm   

No wieć właśnie, tak tanio to am nie jest wcale. Mogliby chociaż w tej cenie postarać się o ładniejszt wygląd sali z zewnątrz bo nie jest najciekawszy.Ale sale w środku jest oki.
_________________

 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 21, 2008 7:18 pm   

przy podpisaniu umowy da się dogadać a 190 zł z poprawinami to wydaje mi się że rozsądna cena, w łodzi sale bez poprawin (niektóre)tyle sobie życzą,poza tym wiem z dobrych źródeł,
:) że naprawdę jest świetna obsługa i pyszne jedzonko :) .

[ Dodano: Pią Lis 21, 2008 7:24 pm ]
to czy cena wzrośnie za talerzyk czy nie to nigdy niewiadomo:)jak myśmy szukali sali to wszędzie nam mówili że nie wiadomo czy coś wzrośnie czy nie a na 2010 rok przy podpisaniu umowy musi cenę wpisać w umowę no my mamy wpisane :)Mogę jedynie pocieszyć że na nas właściciel też nie zrobił wrażenia ale to nie on z nami umowę podpisywał:)
_________________

 
 
 
Madzia Wyderka 

Dołączyła: 07 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Sty 12, 2009 10:00 am   

Byłam w Victorii ze swoim narzeczonym i znajomymi na Sylwestra w tym roku i powiem tylko tyle-REWELACJA ;) ;) ;) Przyznam szczerze że szukamy teraz sali na wesele i strasznie zalujemy ze nie slyszelismy wczesniej o Victorii bo nie byloby sie nad czym zastanawiac!!! Niestety maja na ten rok pozajmowane terminy zostal im sie tylko listopad lub grudzien :cry: ,a my chcieliwsmy w czerwcu sie pobrac :cry: Maja tam rewelacyjna obsluge, przepyszne jedzonko i co wazne podane gorace, nie cieple co sie bardzo rzadko zdarza niestety na innych salach...Wystroj w srodku na Sylwester byl przepiekny, nie mowiac juz o wspanialej dekoracji polmiskow i bardzo niskiej cenie jaka zaplacilismy bo 350 zl od pary 5 posilkow na goraco-swietnych!!! Super wyglada sala w srodku!!! Z zewnatrz budynek jest bardzo zwyczajny ale srodek robi naprawde duze wrazenie, jak to mowi moj narzeczony jest na bogato :lol:
 
 
Karolka_23 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sty 12, 2009 12:05 pm   

Zgadzam się w 100% z moją poprzedniczką Madzią, ponieważ też bawiłam się tam na Sylwestrze.
Z racji tego, iż wesele mam w Victorii w tym roku była to moja jedyna okazja aby sprawdzić co nieco. Więc jedzenie było naprawdę super, obsługa również, właściciele którzy również się bawili na sali bardzo mili. Nie ma do czego się przyczepić.
Jakby kogoś interesowało dodam jeszcze, że Sylwester był na 180 osób, z czego 150-160 osób porozsadzanych było na dole, reszta na górze, ale myślę, że bez problemu zmieściliby się wszyscy na dole. Więc jeśli ktoś planuje duże wesele to nie ma się o co martwić.
Z czystym sumieniem mogę już teraz polecać Victorię i nie żałuję swojego wyboru choć była to jedyna sala którą oglądałam. Pozostaje mi tylko czekać na swoje wesele...
_________________
 
 
Voila 

Dołączyła: 12 Sty 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 12, 2009 1:24 pm   

a czy ktoś może widział, czy zaczęli już prace nad ogrodem? My podpisywaliśmy umowę w grudniu 2007 i mówiono nam wówczas, że na czerwiec 2009 ogród będzie gotowy. Zależało nam na tym, żeby goście mieli większe pole manewru do wyjścia niż dwie ławki... :roll:
_________________
Voila
 
 
Milena Lewinska 

Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 13, 2009 12:45 pm   

?wietna sala, świetne jedzonko, świetna obsluga-nic dodać nic ująć :D Organizowalam z męzem chrzciny tydzień temu na 40 osob- poprostu super!!! Jedzenie pieknie udekorowane, wszystko świezutkie i estetycznie podane, a co najwazniejsze z młodą szefowa można sie bez problemu dogadac i naprawde potrafi doradzic :) Jestesmy bardzo zadowoleni ze wybralismy wlasnie to miejsce w Victorii, chociaz jestesmy z Łodzi...Teraz szukamy sali na komunie corki, lecz w Victorii maja juz zajety termin ktory mnie interesuje :cry: :cry: :cry:
 
 
mrowcia 

Wiek: 36
Dołączyła: 24 Kwi 2008
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 13, 2009 5:31 pm   :)

jesli chodzi o ogrod...ja wesele mam w maju i z tego co wiem niestety nie ma co liczyc na ogro bo nie bedzie go do tego czasu...tak samo jak pokoi dla gosci...jedyne co, to parking ma byc wiekszy...no ale trudno..nie wszystko sie uda miec naraz. Bylam na targach slubnych teraz i chyba utwierdzilo mnie to w przekonaniu ze victoria to byl dobry wybor:)... cieszy mnie wypowiedz jednej z forumek ze 180 osob pomiesci sie spokojnie:) bo o to drze chyba najbardziej:)
_________________



 
 
agattka 

Dołączyła: 09 Mar 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 6:01 pm   

Witam...Mnie martwi jedna rzecz...słyszałam, że na tej sali podawanych jest bardzo mało zimnych przystawek-ponoć w menu nie ma ryb prawie żadnych , za to jest wędlina;/ -a ja myslalam ze wedliny juz sie nie podaje tylko pieczone miesa...Kolega jak bawił sie na weselu u kuzynki to mówił ze wszystko było ok oprócz tej baaaardzo skromnej ilości przystawek. Jak juz był półmisek to na nim dosłownie 3 plasterki szybki niby elegancko udekorowane ale jak ktos chciał sie najesc to juz nie bardzo...puste miejsca na stole są nie do przyjęcia. Stół na weselu ma sie "uginac" pod ta ilościa jedzenia a nie swiecic pustkami:(A na tym weselu ponoc tak było...Poza tym zdjecia stołów na ich stronce tez nie wyprowadzaja mnie z tego zdania...:( Czy wy tez wiecie cos na ten temat??

[ Dodano: Sro Sty 28, 2009 5:22 pm ]
Nikt się nie wypowie na temat bardzo skromnej ilości i różnorodności przystawek na stole?? :( Dajcie znać co na ten temat sądzicie, wiecie, słyszałyście...
 
 
KKasia13 

Dołączyła: 07 Gru 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 2:46 pm   

no cóż... ja nie byłam tam nigdy na weselu. Jedyne co mogę pomóc to to- ze w tym roku na targach ślubnych pani bardzo pozytywnie wypowiadała się na temat ilości jedzenia w Victorii. Ale wiadomo, że personel zawsze będzie się pozytywnie wypowiadał, za to im płacą. Sama doświadczeń w tej kwestii nie mam;/
_________________
 
 
karin_k 

Dołączyła: 17 Gru 2008
Posty: 19
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 3:40 pm   

agattka zmartwiłaś mnie. Podobnie jak KKasia13 nigdy nie byłam na weselichu w Victorii, ale na temat jedzenia słyszałam same pozytywne opinie nie tylko z forum. My mamy wesele w 2010r. i mam nadzieję, że wszystko będzie ok. :D
 
 
Karolka_23 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 7:17 pm   

Nie martwiłabym się zbytnio tymi przystawkami, w menu są mięsa pieczone, półmiski z wędliną, rolada faszerowana z kurczaka, schab w galarecie, roladki z łososia, szyneczki po holendersku, śledź w oleju, śledź po kaszubsku, tatar, ogórek+pomidor, ogórek konserwowy, papryka, pieczarki marynowane, pieczywo, masło.
Do tego dochodzą jeszcze 4 rodzaje sałatek, owoce, słodycze i 4 rodzaje ciast.
Nie zapominajmy jeszcze o 5 gorących posiłkach i stole wiejskim (za dodatkową opłatą).
Byłam tam na sylwestrze i część przystawek była donoszona w trakcie imprezy więc nie sugerowałabym się zdjęciami ze strony, ponadto jak doszły ciepłe dania, które oprócz zup zostawały na stole to nie było gdzie "palca wetknąć".
Ponieważ bawiliśmy się do samego końca dodam jeszcze, że zostało mnóstwo jedzenia, niektóre przystawki nawet nietknięte.
A jedzenie wyśmienite :)
Mam nadzieję, że rozwiałam trochę wątpliwości, zresztą forumki, które będą miały wesela przed nami zdadzą tu z pewnością swoje relacje :)
_________________
 
 
Niunia85 

Wiek: 38
Dołączyła: 16 Lis 2008
Posty: 25
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 7:26 pm   

Rozważałam tę salę na swoje wesele, bo jest najbliżej mojego domu, ale właścicielka jest dość ciężka i wszystko chce zrobić po swojemu. Co do ilości jedzenia, to nie wiem jak na weselu,ale siostra była tam w tym roku na Sylwestra i nie była zachwycona. Niby nie było mało i nie można powiedzieć,że niesamczne, ale nic specjalnego. Przystawki niezbyt oryginalne i różnorodne, w ilości raczej średniej.
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 30, 2009 12:23 am   

Wszystkim nie dogodzi:)ja słyszałam też same pozytywy i to z różnych źródeł, z tego co wiem to im więcej gości tym więcej ciast, przystawek do wyboru itd:)
_________________

 
 
 
Niunia85 

Wiek: 38
Dołączyła: 16 Lis 2008
Posty: 25
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Pią Sty 30, 2009 9:57 am   

Myślę, że właścicielka na pewno zadba o to,żeby każdy wyszedł najedzony. A reszta to kwestia czy wystarczy tradycyjne jedzonko, czy chce się gościom podać coś wykwintniejszego ´dla oka´ ;)
Ach no i są te boskie schody, po których młoda para może zejść do czekających gości i rodziców - to wygląda super :)
Ostatnio zmieniony przez Niunia85 Pią Sty 30, 2009 10:07 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agattka 

Dołączyła: 09 Mar 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 31, 2009 11:23 am   

Karolka dzięki za te informacje...choć powiem Ci szczerze, że wymienione przez Ciebie:ogórek, pomidor, ogórek konserwowy, chleb, masło nie są zaliczane do przystawek. Pytałam się znajomej, która prowadzi restauracje ile powinno byc przystawek na weselu i odpowiedziała, że zazwyczaj około 14 plus 3-4 rodzaje sałatek.Z tego co wymieniłas co serwuja w Victorii to ja się doliczyłam 9 przystawek plus sałatki...Znajoma powiedziała też, że odchodzi się też od podawania wędliny, a zamiast tego podaje się właśnie dużo pieczonych mięs w przeróżnej postaci, różnego rodzajuu ryby(ostatnio cieszą się popularnością rybki faszerowane,wedzony wegorz itp.). Powiem szczerze ze na serio rozpatruje te sale...moze komus wyda sie ze sie czepiam ale udane wesele zalezy przede wszystki od fajnego lokalu z pysznym i w duużej ilości jedzeniem oraz dobrej muzyczki:) Lokal Victoria jest naprawdę bardzo ładny, mam tylko nadzieje ze zainwestują troszke wiecej w bardziej zróżnicowane i w większej ilości jedzonko...Sadze ze byłoby to z zyskiem dla nich -poniewaz moim "problemem" aby zdecydować się na te sale jest własnie ta mała ilośc tych głupich przystawek:)Mam zamiar się do nich przejechać i w koncu podjąć jakas decyzje...Jak macie jeszcze jakies przemyslenia to prosze piszcie:) Pozdrawiam!
 
 
Karolka_23 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Sty 31, 2009 11:54 am   

Agattko faktycznie zagalopowałam się trochę jeśli chodzi o te ogórki, pomidory itd., ale przyznam, że spisywałam wszystko po kolei z przykładowego menu, które otrzymałam.
Wiadomo przecież, że właściwe menu ustala się przed samym weselem.
Myślę również, że nie powinno być problemu z bardziej różnorodnymi przystawkami, jest to kwestia dogadania się.
Swoją drogą jeśli wybierasz się tam wkrótce to napisz potem czego się dowiedziałaś :)
_________________
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 02, 2009 11:42 pm   

ja z narzeczonym jeździliśmy po różnych salach w Łodzi po za Łodzią i z tego co pamietam to menu Victorii było jedno z bogatszych jeśli chodzi o przedział cenowy za talerzyk jaki by nas zadowolił.:)Ja uważam że Victoria to dobry wybór jak już pisałam wcześniej zawsze ktoś wyjdzie z wesela i coś mu się nie będzie podobało:)Bo zupa była za słona!!! :razz: :lol:
_________________

 
 
 
monika.pawlak 

Dołączyła: 09 Lut 2009
Posty: 2
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 2:45 pm   

Ja bylam na weselu w sierpniu u mojej kolezanki wlasnie w Victorii i teraz sama szukam sali na wesele, lecz w Victorii nie maja juz dla mnie terminu w czerwcu 2010 poniewaz nie zastanawialabym sie nad wybore sali a tak jestem w trakcie poszukiwań i szczerze mowiac ciezko znalezc fajna sale na 160 osob:-( widze,ze niektorzy wypisuja jakies bzdury na temat tych przystawek, sama sie orientowalam wiec wiem dokladnie ze cena nie oszukujmy sie ale nie jest u nich wysoka bo zaledwie 145 zloty na 2009 r i nie jest wcale malo przystawek!!! Jak ktos chce zeby sie stoly uginaly, a nie bylo to zrobione z elegancja i z klasa jak u nich to niech wybierze remize i sam sobie nawali jedzenia tyle ile zechce :lol: :lol: Ja uwazam ze jest w tej cenie mnostwo jedzenia i przystawek nie potrzeba naprawde wiecej !! ! Przeciez zawsze mozna doplacic dodatkowo to napewno dorobia ich wiecej, zaden problem ale pewnie nikt o tym nie pomysli tylko chce miec wszystko w cenie i jak najtaniej :P Ja uwazam ze maja naprawde przystepne ceny i naprawde wszystko zrobione ze smakiem, ale nikomu sie nie dogodzi w 100%...Moze podpowie mi ktos jakas fajna sale na 160 osob w okolicach łodzi?
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Lut 10, 2009 8:38 am   

Monika a byłaś w Zajeździe czarny Staw?? tam sala jest niby na 150 osób, ale nie zawsze wszyscy się stawiają na wesele, a zresztą jak byś miała 200 gości to oni udostępniają ci 2 sale, tyle że na jednej tańczysz a na drugiej jesz. Ja będę miała tam wesele dopiero w Czerwcu, ale i niektórzy już mieli i polecają, ceny są zbliżone do tych w Victorii, więc warto się przejechać i samemu to ocenić, a terminy myślę że jakieś są wolne :) Pozdrawiam
_________________


 
 
Misiuniaaaa 

Dołączyła: 02 Maj 2008
Posty: 284
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 10, 2009 8:51 am   

Ja też myśle tak jak poprzednicy, że możesz spróbowac w Czarnym Stawie. Ta największa sala to nawet jest moim zdaniem na 180 osób. To jest sala "anielska".
_________________

 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 10, 2009 9:29 am   

Cytat:
choć powiem Ci szczerze, że wymienione przez Ciebie:ogórek, pomidor, ogórek konserwowy, chleb, masło nie są zaliczane do przystawek. Pytałam się znajomej, która prowadzi restauracje ile powinno byc przystawek na weselu i odpowiedziała, że zazwyczaj około 14 plus 3-4 rodzaje sałatek.Z tego co wymieniłas co serwuja w Victorii to ja się doliczyłam 9 przystawek plus sałatki...


Cytat:
nie martwiłabym się zbytnio tymi przystawkami, w menu są mięsa pieczone, półmiski z wędliną


W liczbie mnogiej mięsa pieczone mogą oznaczać kilka różnych to samo tyczy się półmisków wędlin.. 4 rodzaje sałatek są. Wydaje mi się, że to dużo. Ja byłam tam na weselu w 2007 roku i bardzo mi wszystko smakowało. Nie uważam, żeby było mało. Poza tym (już gdzieś to też pisałam) ja nie jem jak facet. Wystarczą mi tylko gorące posiłki :) Na zimne przystawki często nei mam już miejsca :) Może dziubnę coś od narzeczonego. Dlatego raczej staram się nie wypowiadać, że gdzieś było mało jedzenia ( no chyba, że tak jak na jednym weselu brakło dla mnie 2 razy gorących posiłków :zly: ale to inny wątek :smile: ) Acha Młodzi z tamtego wesela zabrali dużo jedzenia do domu (były poprawiny) to chyba też o czymś świadczy... Skoro było mało to jak mogli coś zabrać?
 
 
Karolka_23 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Lut 10, 2009 4:32 pm   

Zgadzam się z tobą caixa w 100% :)
Przejrzałam z ciekawości menu weselne z innych restauracji i okazało się, że średnio przystawek jest 8-12 łącznie z sałatkami, więc Victoria wypada tutaj naprawdę bardzo dobrze, biorąc jeszcze pod uwagę cenę. Moim zdaniem 14 przystawek i 4 rodzaje sałatek jak pisała agattka to zdecydowanie za dużo, do tego jeszcze 5 gorących posiłków...nie do przejedzenia. Ale to tylko moje skromne zdanie :)
_________________
 
 
agattka 

Dołączyła: 09 Mar 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 10, 2009 6:07 pm   

hmmm no może rzeczywiście trochę panikuję...po prostu usłyszałam taką opinie od kolegi, który bawił się na weselu w victorii a nie z jakiegoś niesprawdzonego źródła. No nic, pojadę porozmawiam z właścicielką i może się zdecyduję. Mam nadzieję, że jest to osoba z którą uda się dogadać:)
 
 
monika.pawlak 

Dołączyła: 09 Lut 2009
Posty: 2
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sro Lut 11, 2009 6:45 pm   

Dobrze, skoro tak mowicie to musze sie przejechac do tego Czarnego Stawu bo bylam tam tylko na obiedzie a nie widzialam sali weselnej....Ale z tego co wiem to na weselu nie jest juz takie smaczne jedzenie poniewaz moja przyjaciolka byla w czarnym stawie na weselu i nie byla zachwycona twierdzila ze to co podaja w restauracji nie mozna porownac do tego co podaja na weselu poniewaz jest duzoooo duzoooo gorsze :? (malo przystawek i to bardzo poza tym jedzenie nie jest smaczne) i twierdzi ze jedzeniem podawanym w restauracji chca przyciagnac klienta a na weselu nie jest tak jak powinno byc!!! Ale przejade sie i pomysle, chociaz chcialabym miec naprawde eleganckie wesele a nie w jakiejs Karczmie, ale to kwestia gustu, zobaczymy....dzieki i pozdrawiam wszystkich :D !
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Lut 11, 2009 8:34 pm   

monika.pawlak, spojrz chociaz na zdjecia w watku o czarnym stawie lub zobacz na zywo, wydaje mi sie ze nie masz racji co do malo eleganckiego wesela. To nie jest karczmiany wystroj. Ale jesli wolisz inne klimaty to moze przejedz sie do Boryny dla niektorych jest to wyjatkowo eleganckie miejsce. Co do jedzienia to twoja przyjacilka jest pierwsza osoba ood ktorej slysze o malej ilosci przystawek i niesmacznym jedzeniu, fakt troche to martwi, ale malkontent zawsze sie jakis musi pojawic.
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Misiuniaaaa 

Dołączyła: 02 Maj 2008
Posty: 284
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 11, 2009 10:14 pm   

Zgadzam sie z ppola w zupełnosci.
Jeszcze sie taki nie narodził co by każdemu dogodził...
_________________

 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lut 11, 2009 11:13 pm   

dalszą dyskusję dotyczącą Czarnego Stawu proszę przenieść do wŁaściwego wątku tutaj
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Lut 12, 2009 7:07 pm   

ciekawe :) czy w 2010 będzie już powiększony ogród:)oby tak :P może ktoś wie cos na ten temat???
_________________

 
 
 
karin_k 

Dołączyła: 17 Gru 2008
Posty: 19
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Lut 13, 2009 8:40 am   

ponoć w 2010r. ma się zrobić bardziej zielono w Victorii. Skorzystałam z tego, że wystawiali się na III targach, żeby pogadać z właścicielką m.in. właśnie o ogrodzie. Potwierdziła, że w październiku, bo wtedy mamy tam wesele będzie napewno :D Także jesteśmy dobrej myśli :wink:
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 13, 2009 1:42 pm   

szkoda że dopiero w październiku my mamy wesele w sierpniu i przy podpisywaniu umowy, właścicielka też nam obiecała już więcej zielonego no cóż zobaczymy :roll:
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl