Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
LORD W NOWOSOLNEJ
Autor Wiadomość
iskierka_86 

Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 15, 2012 8:25 pm   

Hej, witam wszystkich :) Po różnych perypetiach dotyczących wyboru sali my także będziemy mieli wesele w Lordzie :) Jakby ktoś pytał to 22.06.2013 jest już zarezerwowany :wink: Jako gość byłam tam na 3 weselach i nic złego nie mogłam powiedzieć, więc mam nadzieję że i u nas będzie wszystko ok.

Dla zainteresowanych kilka informacji: w cenie jest wszystko oprócz alkoholu (tort też, tym bardziej że właściciele mają też zakład cukierniczy więc wszystkie ciasta są świeżutkie :-) ). Stół wiejski może być zorganizowany przez salę, ale jeżeli Młodzi mają takie życzenie to mogą sami dostarczyć artykuły spożywcze na stół. Pokój dla Młodych jest gratis, a pozostałe można wynająć.

Ostatnio byłam tam na weselu 2 lata temu więc widzę, że sala została odświeżona w międzyczasie. Właścicielka mówiła też, że zimą ma być wymieniona podłoga, więc mam nadzieję że wszystko będzie super :)
_________________
 
 
Alicjamil 

Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 21
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Nie Gru 08, 2013 6:37 pm   

Też bylismy na weselu w Lordzie i było bardzo ładnie oraz smacznie oraz bardzo mili właściciele sali.
 
 
asienkamyszka 

Dołączyła: 09 Cze 2015
Posty: 2
Skąd: Łódź/Bydgoszcz
Wysłany: Czw Cze 11, 2015 10:55 pm   

Cześć,

Czy ma ktoś nowe informacje dotyczące tej sali? Jak jedzenie, wystrój i ogólnie cała organizacja? Powoli zaczynamy organizację wesela i zastanawiamy się czy komentarze nadal przychylne :)
Ostatnio zmieniony przez asienkamyszka Czw Cze 11, 2015 10:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
konkret42 

Wiek: 56
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 35
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Cze 12, 2015 1:18 am   

byłem na weselu w Lord w ostatnią sobotę.
jedzenie pyszne i sporo, fajny stół staropolski, klima wymiata :-)
wszyscy byli zadowoleni - ktoś inny to teraz prowadzi - widać zmianę na lepsze = jest profesjonalnie
myślę, że jak rzucisz hasło gdzieś na FB to odezwie się Para Młoda - nie chcę się wypowiadać za wszystkich - jak dla mnie bomba :D
_________________
Tomek
 
 
karolaimarek 

Dołączyła: 10 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: łódz
Wysłany: Pon Sie 10, 2015 10:25 am   Sala LORD Nowosolna Łódź

Witam w lipcu tego roku organizowaliśmy wesele na sali LORD w Nowosolnej ogólnie bardzo polecam nie mam do czego się przyczepić, menager z którym było ustalane wszystko bez żadnych problemów był dostępny zawsze, służyli pomocą w każdej kwestii (ponieważ to nasze pierwsze wesele które organizowaliśmy :) ) hehe. jedzenia było mega dużo i pyszne polecam też drink bar ponieważ barmana mają najlepszego w mieście. Na naszym weselu było 37 stopni i klimatyzacja ogólnie dawała spoko rade:) . Jeśli mieliśmy jakiś problem to pani menager która była przez Całe wesele i cały czas ( co się rzadko zdarza) pilnowała by było wszystko w najlepszym początku. Wystrój sali był bardzo ładny z resztą wszystko można wcześniej ustalić i do wszystkiego są w stanie się dostosować (oczywiście w granicach rozsądku:))hehe. Ogólnie my z Mężem bardzo się cieszymy że udało nam się tam wbić z terminem i bardzo polecamy. Jak by ktoś miał więcej pytań to piszcie :) :)
_________________
KarolaiMarek
 
 
asia411 

Dołączyła: 30 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 30, 2015 6:53 pm   

Witam, byliśmy wczoraj z narzeczonym w sali Lord na spotkaniu z managerką, która wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest profesjonalistką, poświęciła nam dużo czasu i widać, że naprawdę się angażuje w to co robi. Opowiedziała chyba wszystko na temat organizacji wesela w Lordzie i czuję, że mogłabym jej powierzyć to ważne zadanie.

Czytam tu sporo dobrych opinii ale może ktoś jeszcze ostatnio organizował wesele lub był gościem w Lordzie? Zastanawiam się, czy w rzeczywistości wszystko odbywa się tak, jak zapewnia pani manager :-)
_________________
Asia
 
 
konkret42 

Wiek: 56
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 35
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lis 01, 2015 10:24 am   Byliśmy

Cóż - może moje i żony zdanie się Tobie przyda :-)
Byliśmy dwukrotnie na weselu i raz na Sylwku.
Każdy lubi coś innego ale... wypowiem się :

- jedzenie - dużo i smacznie
- manager jest do samego końca imprezy, czuwa nad wszystkim, wszystko zauważy, pomoże - np igła z nitką :-)
- sprawiała wrażenie profesjonalistki - osobiście uważam, że odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku
- obsługa O.K. - są dyskretni ale bardzo pomocni

Dużo zależy też od DJ lub zespołu..
Jeśli będziesz miała dobrą oprawę muzyczną a wesele odbędzie się w Lordzie = będziesz zadowolona.
_________________
Tomek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl