Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ATUT
Autor Wiadomość
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Gru 13, 2006 7:38 pm   ATUT

Kiedys juz ktos sie o niego pytała, ale pozostało to bez odpowiedzi. Może wiecie coś na temat tego zespołu?
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Lut 08, 2008 7:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Gru 24, 2006 11:03 am   

beda grali w borynie na sylwestra a ja bede mial filmy z tamtad to ci napisze zreszta bede w borynie w sylwestra to posłucham ichna zywo to cos ci napisze
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 25, 2006 10:42 pm   

Własnie pyatałam dlatego, że maja grać na sylwku na działkach na dAbrowskiego, a tam sie wybieramy. W takim razie to nic nie rozumiem :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Atosaramis 

Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 12, 2007 12:51 pm   zespół ATUT na wesele

Polecam na wesele zespół ATUT z Łodzi. Znakomicie bawiłem się na weselu na którym grali. Dwóch facetów: gitara i klawisze, bardzo dobre wokale, szeroki repartuar.
namiar:

1. taki temat już istniał - wątki połączone - proszę korzystać z wyszukiwarki przed napisaniem nowego tematu na forum
2. "Zabrania się umieszczania linków do stron www firm branżowych" - pkt 7 Regulaminu Forum
Sajonara6
_________________
Atosaramis
Ostatnio zmieniony przez Sro Gru 12, 2007 3:23 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Asienka__B 

Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 03, 2008 9:17 am   Atut

Dzisjaj jesteśmy umówieni z zespołem Atut z Łodzi na rozmowę, czy ktoś mógłby przekazać opinie o tym zespole? Jak grają?
Pozdrawiam Asia
 
 
zorromeloman 

Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 7:53 am   

ATUT z Łodzi - miałem okazję posłuchać ich przy okazji wesela w sierpniu w sali "Ariadny" przy ul.Niciarnianej. Grali w trzech, z udziałem saksofonu. Wszyscy fajnie śpiewali, zarówno polskie piosenki jaki i światowe przeboje. Dobry angielski. Wyszli też do gości przy stołach z akordeonem i gitarą. Ogólnie solidnie podchodzą do tematu i mnie osobiście bardzo się podobali.
 
 
dusiak 

Dołączyła: 16 Paź 2008
Posty: 2
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Paź 17, 2008 11:08 pm   

Witam serdecznie!
Mam pytanko, co sadzicie o zespole muzycznym Atut z Lodzi??? Zastanawiam sie czy nie podpisac z nimi umowy ale nie jestem do konca pewna...
Z gory dziekuje za pomoc!!!
 
 
happyrose 

Dołączyła: 08 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 08, 2009 11:04 am   Zespół ATUT z Łodzi

Miałam okazję ostatnio bawić się na weselu przy zespole ATUT z Łodzi. Trzej faceci, wszyscy śpiewali. Zaczęli ambitnie: Presley, Santana, Ray Charles. Wśród gości było sporo zwolenników disco polo i oni domagali się takich piosenek. Zespół natychmiast zareagował dostosowując się do oczekiwań. Dwa razy wyszli też do gości przy stołach z gitarami i akordeonem do wspólnego śpiewania piosenek biesiadnych. Nie grali więc schematycznie. Spełniali życzenia gości. Było więc i tango i walczyk i country, ale też, Paul Anka,FEEL KOMBII. Wspólnie z mężem obecaliśmy im ,że będziemy ich polecać, więc niniejszym to czynimy. Panowie z ATUT - tak trzymać !
 
 
Justi85 

Dołączyła: 25 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Piotrków
Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 10:12 am   

ATUT ostatnio zagrał na naszym weselu. Zdecydowanie możemy polecić ten zespół.
Naprawdę się postarali. Zróżnicowany repartuar, krótkie przerwy. Spełniali bez problemu życzenia gości. Fajnie brzmiały utwory z zagrywkami na saksofonie.
Polecamy !
 
 
amanda1 

Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 07, 2011 12:55 pm   

ATUT fajnie zagrał na ostatnim Sylwestrze. Był taki moment że towarzystwo się rozśpiewało weselnie przy stołach. Muzycy od razu zareagowali i włączyli się z przygrywkami. Widać że niejedną biesiadę weselną obsługiwali. Potem jeszcze przedłużyli, grali już po czasie ( zapłacone mieli do 5.00 rano) na życzenie gości i m.in. moje ( Perfect ) Obiecałam że za to podziękuję na tym forum. W sumie super zabawa !
 
 
buziaczek771 

Dołączyła: 21 Mar 2014
Posty: 3
Skąd: bełchatów
Wysłany: Sob Mar 22, 2014 6:49 pm   

jakie koszty na 2015?

[ Dodano: Sob Mar 22, 2014 6:50 pm ]
Atosaramis napisał/a:
Polecam na wesele zespół ATUT z Łodzi. Znakomicie bawiłem się na weselu na którym grali. Dwóch facetów: gitara i klawisze, bardzo dobre wokale, szeroki repartuar.
namiar:

1. taki temat już istniał - wątki połączone - proszę korzystać z wyszukiwarki przed napisaniem nowego tematu na forum
2. "Zabrania się umieszczania linków do stron www firm branżowych" - pkt 7 Regulaminu Forum
Sajonara6

ile biora za 2015?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl