Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
TORNADO z Ozorkowa
Autor Wiadomość
usmieszek 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 21
Skąd: Miasteczko
Wysłany: Sro Lut 28, 2007 2:41 pm   TORNADO z Ozorkowa

przepraszam, a zna ktos moze zespół TORNADO z Ozorkowa?? jesli ktos sie bawil przy nich to bardzo prosze o odpowiedz.. z gory dziekuje :) :):)
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Cze 24, 2008 11:31 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Lut 28, 2007 2:50 pm   

usmieszek - bawiłam się nawet na dwu weselach z ich udziałem. W odstępie ponad dwuletnim. Oba wesela rewelacyjne ! Mogę polecić bez mrugnięcia okiem ! :mrgreen:
 
 
usmieszek 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 21
Skąd: Miasteczko
Wysłany: Sro Lut 28, 2007 3:27 pm   ...

wlasnie slyszalam, ze bardzo fajny zespol, mozna sie przy nich ubawic. podobno jeden z czlonkow espolu bardzo przystojny i ma bardzo ladny glos.... a gdzie mialas kolezanko te wesela??

[ Dodano: Sro Lut 28, 2007 3:31 pm ]
jak jest ktos jeszcze kto bawil sie z nimi, to bardzo prosze o odpowiedz... albo po prostu jak ktos slyszal cos o nich.... z gory dziekuje :) :)
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Lut 28, 2007 3:31 pm   

Gdzie? Chodzi o miejscowości ?

Jedno w Białej, drugie w Górze św. Małgorzaty.
Oba w remizach ;)

Przystojny ? Nie zwróciłam uwagi :roll:
Bardziej obchodzi mnie muzykalność, a tę zespół ma. Nie fałszują, potrafią zabawiać gości, sympatyczni.

Naprawdę in plus . :mrgreen:
 
 
usmieszek 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 21
Skąd: Miasteczko
Wysłany: Sro Lut 28, 2007 3:38 pm   

mhm.....tez mialam kiedys wesele w gorze, ale niestety nie znimi.. :/ a szkoda ...tak bardziej mi chodzi o to jak graja.... to widze, ze chwalisz ich sobie.. kiedys moj znajomy z nimi jezdzil i wlasnie tez ich chwalil.. podobno zero falszu, wszystko im wychodzi perfekcyjnie...
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Lut 28, 2007 3:50 pm   

usmieszek napisał/a:
podobno zero falszu, wszystko im wychodzi perfekcyjnie...


Potwierdzam :)
 
 
usmieszek 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 21
Skąd: Miasteczko
Wysłany: Sro Lut 28, 2007 3:56 pm   

no to naprawde musza byc dobrzy....bardzo chcialabym ich zobaczyc, posluchac, ale nawet nie mam zadnej plyty, zeby osadzic.. szkoda wielka... widze, ze zareczona, a u Ciebie jaki zespół bedzie gral?
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Lut 28, 2007 4:03 pm   

U mnie będzie grał zespół Gadget - przypisany do sali Zielone Zacisze :mrgreen:
 
 
usmieszek 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 21
Skąd: Miasteczko
Wysłany: Sro Lut 28, 2007 4:27 pm   

aha. no niestety, ale nie znam. a myslalam, ze Tornado.. hehe.

[ Dodano: Sro Lut 28, 2007 4:46 pm ]
blagam, jak ktos jeszcze zna ten zespol, prosze pisac. chcialabym sie dowiedziec czegos o nim...bardzo prosze....

[ Dodano: Sro Lut 28, 2007 11:47 pm ]
nie ma juz nikogo kto zna ten zespol?? prosze piszcie jezeli znacie ... bardzo prosze
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 02, 2007 12:27 am   

Rekomendacje Fionki możesz śmiało brać x4 :D
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Mar 02, 2007 7:22 am   

Uprasza się szanowną Administrację o nie podlizywanie się zwykłym szarym użytkownikom 8)

usmieszek - możę dodać rekomendację moich dziadków. Skoro podoba się tylu pokoleniom - musi być dobry ;) A i tak nie wpasujesz się w gust wszystkich gości - takie życie.
 
 
usmieszek 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 21
Skąd: Miasteczko
Wysłany: Pią Mar 02, 2007 2:10 pm   

Mac-erson, czyli Tobie tez sie podobali??

[ Dodano: Pią Mar 02, 2007 2:11 pm ]
nie przypuszczalabym, ze podoba sie tylu pokoleniom..... jezeli tak naprawade jest, to naprawde musza byc doskonali..:):D .....

[ Dodano: Pią Mar 02, 2007 2:15 pm ]
a powiedzcie mi jaki jest skald tego zespoly?? z ilu osob sie sklada, z samych mezczyzn??

[ Dodano: Sob Mar 03, 2007 1:26 pm ]
czy juz nikt nie zna tego zepołu??? jesli jednak tak, to bardzo prosze o opinie. bede bardzo wdzieczna......:)

[ Dodano: Pon Mar 05, 2007 2:17 pm ]
Boziu, nikt juz nie zna tego zepolu?? bardzo prosze o opinie.. w ogole z ilu osob sklada sie ten zespol??
 
 
MYSZKA0303 

Dołączyła: 09 Mar 2007
Posty: 3
Skąd: łódz
Wysłany: Pią Mar 09, 2007 11:14 pm   

hey usmieszek.. ja znma ten zespol , bylam z nimi na weselu w tamtym roku , w pazdzierniku. zrobili na mnie bardzo dobre wrazenia, graja doskonale, wokaliosta bardzo ladny glos ma, nie falszuje, swietnie zabawiaja gosci!!! polecem w 100%!!! bardzo zajny zespół!!! :)
_________________
myszka
 
 
usmieszek 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 21
Skąd: Miasteczko
Wysłany: Pią Mar 09, 2007 11:26 pm   

oo dziekuje bardzo za informacje. a powiedz mi sa to mlodzi mezczyzni ??wokalista mlody ? mowisz, ze swietnie zabawiaja gosci?? no jestem bardzo ciekawa , jak graja, bardzo chcialabym zobaczyc ich. slyszala, wlasnie o nich, ale duzo nie wiem ..czekam na odpowiedz
 
 
MYSZKA0303 

Dołączyła: 09 Mar 2007
Posty: 3
Skąd: łódz
Wysłany: Sob Mar 10, 2007 10:24 pm   

usmieszek- Tak sa to młodzi mężczyźni oraz przystojny wokalista!!! naprawde super polecam serdecznie!!! :)
_________________
myszka
 
 
usmieszek 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 21
Skąd: Miasteczko
  Wysłany: Sob Mar 10, 2007 10:35 pm   

aha.... bardzo dziekuje za odpowiedz.. a z ilu osob sie dokladnie sklada ?? fajnie ujelas, ze przystojny wokalista..mm .. moze byc ciekawie, przystojny i ladnie spiewajacy, nie falszujacy ..to super.. kurcze, az strach, bo moze sie jeszcze zakocham i dopiero bedzie ...mmm :D :D
 
 
MYSZKA0303 

Dołączyła: 09 Mar 2007
Posty: 3
Skąd: łódz
Wysłany: Sob Mar 10, 2007 10:59 pm   

dokładnie składa sie z 4 mężczyzn!!! hehe.... można sie zakochać wiec nie zdziwła bym sie jak by tak było naprawde!!! sa super a przede wszystkim wokalista!! :)
_________________
myszka
 
 
nika 

Wiek: 45
Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 15
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 4:16 pm   

Dziewczyny kochane,
a czy można dostać namiary na owo Tornado? Będę wdzięczna.
Pozdrawiam
Nika.
_________________
 
 
usmieszek 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 21
Skąd: Miasteczko
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 5:22 pm   

Kochana, postaram sie zalatwic te namiary na ten zespol.. ale chcesz numer komorki do jednego z tych panow, czy co ?? ?
 
 
nika 

Wiek: 45
Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 15
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 6:24 pm   

:D
pewnie, że do zespołu.
_________________
 
 
bastia 


Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 238
Skąd: Łódź / UK
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 3:29 pm   

To i ja poprosze, bo zaczynam panikowac :>
_________________
 
 
martynahehe 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 62
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 9:15 pm   

ja też poprosze jakiś namiar ;)
_________________
Martyna
 
 
wideomaciek 

Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 1
Skąd: Ozorków
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 5:46 pm   Zespół TORNADO

Witam wszystkich. Mieszkam w Ozorkowie i doskonale znam zespół TORNADO, ponieważ byłem z nimi na imprezach wiele razy. Zawsze były bardzo udane, a goście bawili się znakomicie. Osobiście NIGDY nie słyszałem złej opinij na ich temat. Znam osobiście tego ,,przystojniaczka,, i uważam, że jest THE BEST.

Kontakt z zespołem:
usunęłam nr. telefonu, prosze zgłaszac się na priv, albo do wątku NASZE ZESPOŁY

Pozdrawiam i życze szampańskiej zabawy z zespołem TORNADO.
_________________
wideomaciek
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Lip 02, 2007 2:03 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 9:01 pm   Re: Zespół TORNADO

wideomaciek napisał/a:
Znam osobiście tego ,,przystojniaczka,, i uważam, że jest THE BEST.


Abstrahując od tematu - zabrzmiało rewelacyjnie :lol:
 
 
usmieszek 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 21
Skąd: Miasteczko
Wysłany: Pią Cze 01, 2007 5:40 pm   

witamm... o boze jak mnie tu dlugo nie byloo... a to wszystko przez to, ze nie mialam internetu... oo widze, ze juz jakis mily pan, napisal namiary na ten zespol.... pozdrawiam..

[ Dodano: Pią Cze 01, 2007 5:43 pm ]
aaa oni graja raczej taka wesola muzyke, prawda ?? ahhaa .. ten numer jest do tego Mariusza, wokalisty ??
 
 
Aga.k 

Wiek: 38
Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 15, 2007 9:19 am   

Czy w tym zespole są sami faceci? może mają jakąś wokalistke? ile tam jest osób?
 
 
stokrotka20 

Dołączyła: 07 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: pabianice
Wysłany: Sob Cze 23, 2007 1:33 pm   

ciekawe na jakich instrumentach graja:):):) hahahahaha na klawiszach i na gitarze pewnie bo reszte puszczaja z miniaka:):):):):):):):):):):):):):)
 
 
mflorczak14 

Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: głowno
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 1:05 pm   

jeśli chodzi o zespół Tornado z Ozorkowa to właśnie byłem w sobotę z nimi na weselu co do fałszowania po prostu wspomagają się dobrej jakości mini discami po za tym grają jak dla mnie do przesady zbyt głośno a im głośniej tym mniej słychać fałsz nawet za stołami grają na podłączonym sprzęcie na żywo grają na saxie
 
 
Croolewna 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 22
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Sty 20, 2009 2:49 pm   

Raz sie bawiłam na weselu w Kutnie z ich udziałem. Byli super. 3 facetów. Do dziś pamiętam, że wokalista to Mariusz. Z tą jego urlodą to nie przesadzałabym- niewysoki, z mała nadwagą ale nie to się liczy. Liczy się jaki on ma głos a dla mnie głos ma fantastyczny. Na tym weselu, na którym byłam to zaczeli grać już około 16 pod domem panny młodej. Normalnie na podwórku rozstawili głośniki i cały sprzęt i grali jak na jakiejś imprezie. Potem wesele było na sali od 18 do 6 rano - wszyscy goście trzymali się do końca i do samego rana tańczyli. Nie pamiętam czy ci z zespołu pili czy nie ale chyba trochę tak.
Bardzo mało fałszowali i dobierali muzykę tak, żeby zabawić towarzystwo.
Na koniec wesela były wywoziny jakimś traktorem i chłopaki z Tornado też władowali się na przyczepę tego traktora z akordeonem i jakimś tamburynem. Jeździli z młodymi i rozbawionym towarzystwem jakiś czas wokół sali. Następnego dnia były poprawiny od 14 do 22. Szło im jeszcze lepiej niż w pierwszy dzień. Śpiewali trochę więcej polskiego rocka (ira, lady pank, perfekt itp.). Po poprawinach wszyscy pojechali na imprezę do panny młodej. Zespół rozstawił się w ogrodzie i była taka impreza plenerowa do 3 chyba w nocy. Wszyscy goście tańczyli na trawie na podwórku pod domem. Jak dla mnie bomba.

Gdyby nie to, że Państwo młodzi niedługo po tym fantastycznym weselu się rozwiedli to brałabym ich na swoje wesele a takto sobie myślę, ze może ten zespół pecha przynosi...:(
Dla mniej przesądnych polecam bardzo bardzo:)
_________________
12 czerwca 2010 r. mieliśmy piękny ślub
 
 
anolik1985 

Dołączyła: 23 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: kutno
Wysłany: Pon Mar 23, 2009 5:02 pm   

poszukuję namiarów na zespól Tornado z ozorkowa..proszę jeśli ktoś ma to niech napisze do mnie..zależy mi..
_________________
anolik
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 23, 2009 10:23 pm   

A wystarczy poszukać lub poczytać wszystko co jest w wątku. :roll: Namiary są w wątku Nasze zespoły: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=7493
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
anolik1985 

Dołączyła: 23 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: kutno
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 8:23 am   

hmm..no byłam w tym wątku i tam jest podana komórka tylko nie wiem czy nadal aktualna..a jeszcze nie dzwoniłam..a mam jeszcze pytanko czy oni mają długie terminy?
_________________
anolik
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 01, 2009 1:01 pm   

anolik1985 napisał/a:
no byłam w tym wątku i tam jest podana komórka tylko nie wiem czy nadal aktualna


To najpierw proszę spróbowac zadzwonić :)
_________________

 
 
 
anolik1985 

Dołączyła: 23 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: kutno
Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 7:59 am   

wolałam mieć pewność przed...
_________________
anolik
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 9:03 am   

biorac pod uwagę fakt, że opinie o zespole są w zasadzie sprzed roku lub starsze myślę, że nikt nie da Ci tej pewności :)
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 10:11 am   

No ludzie... wykonanie telefonu to taki problem? Nawet jak się okaże złym? Bankructwem to grozi, śmiercią czy co?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Ricca 

Wiek: 40
Dołączyła: 12 Lis 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 7:48 pm   

Witajcie!

Mam taką ogromną prośbę. Zarezerwowałam wstępnie ten zespół na weselicho, ale nawet ich nie słyszałam :oops:

Czy macie może jakieś płytki ewentualnie wiecie gdzie można znaleźć popis ich twórczości?

Pozdrawiam serdecznie!
 
 
MiuMiu 

Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 13
Skąd: Centrum
Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 6:29 pm   

Ja tez chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej na temat tego zespołu, chociaz jak na razie jak widzę same pochlebne opinie(nie tylko tutaj) ale właśnie chciałabym ich posłuchać ale na żadną płytę od zespołu podobno nie można liczyć wiec liczę na was :)
Ostatnio zmieniony przez MiuMiu Czw Kwi 08, 2010 6:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marcinek 

Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 18
Skąd: Poddębice
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 5:58 pm   

niestety i ja niczego na temat zespołu (poza opiniami )nie znalazłem.Szkoda, bo szukam fajnej kapeli .
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 12:15 am   

same super opinie, aż nie wiem czy mogę moją napisać, ale napiszę jak według mnie było.

Byłam na weselu gdzie grał ten zespół i nie wiem czy to ich wina czy może sali (Boryna), ale to był jeden wielki hałas i bass, w słowa trzeba było sie mocno wsłuchać, gdyż nie wiadomo o co chodziło. Po za muzyka nie podobało mi się jeszcze jedno dwaj Panowie mieli ładne lawendowe koszule i krawat, a Pan od wokalu jakąś kolorową koszule i jeansy. A poprawiny to była porażka (20 minut grania 20 minut przerwy) ludzi sami sobie przy stołach przyśpiewywali, bo orkiestra była jaka była.
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
michau.ezg 

Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 9:45 pm   

Witam wszystkich.
Czy mógłby ktoś mi podać na priv namiary do zespołu Tornado. Bardzo mi zalezy na tym bo chciałbym by zagrali na moim weselu. Niestety numer, który dostałem od koleżanki u której grali jest nieprawidłowy:( Niech sie ktoś zlituje i napisze. Z góry dzieki. pozdrawiam
 
 
 
notfi 


Dołączyła: 26 Cze 2010
Posty: 13
Skąd: okolice łódzi ;)
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 2:03 pm   

kontakt z zespołem znajdziecie w zakładce NASZE ZESPOŁY -> Tornado numer jest aktualny jest to numer do wokalisty Mariusza
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl