Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
duet ze Zduńskiej Woli
Autor Wiadomość
Wife-to-be 

Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 9:43 pm   duet ze Zduńskiej Woli

czy ktoś zna zespół Duet? Panowie mimo nazwy zespołu występują we trójkę. Podsłuchiwaliśmy ich i nawet fajnie grali, mieli fajny kontakt z gośćmi.
Może ktoś z Was cos o nich słyszał?
Za wszelkie informacje wielkie dzięki

[ Dodano: Pon Maj 31, 2010 2:43 pm ]
Witam,
ponawiam pytanie. może ktoś ma jakieś wieści o zespole Duet?
będę wdzięczna za wszelkie informacje.
 
 
anna27. 

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 4
Skąd: łódz
Wysłany: Sob Sie 28, 2010 5:30 pm   

odradzam. nic specjalnego,mnie na żywo się nie podobali.
 
 
suzarek 


Wiek: 41
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 28, 2010 8:59 pm   

Byłam na dwóch weselach na których grali (jakieś 3 lata temu)i powiem, że nawet mi się podobało. Nie było problemu jeśli ktoś prosił o zagranie jakiejś piosenki. Jeśli przy stole zaczynały się śpiewy to pan z akordeonem już leciał przygrywać i zabawa się rozkręcała. Ale tak na prawdę to dużo zależy od gości czy chcą się bawić. Bo niestety ale są tacy których nawet ABBA na żywo by z krzesła nie podniosła...
_________________

Jedyne czego zazdroszczę mojemu mężowi to żona...
 
 
margarita411 

Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: zduńska wola
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 6:23 pm   

anna27. napisał/a:
odradzam. nic specjalnego,mnie na żywo się nie podobali.


Każdy ma swoje poglądy, ja osobiście byłam na wielu imprezach oprawionych przez Duet ze Zduńskiej Woli, i jestem niesamowicie zaskoczona układem głosów tych panów co się rzadko zdarza. nie potrzebna jest im zadna wokalistka. jeśli chodzi o repertuar to jest bardzo rozbudowany. Świetnie bawią gości nie tylko muzyką ale i róznymi zabawami na poziomie. Wiem co mówię gdyż słuch mam absolutny i studiuję na akademii muzycznej. W okolicy nie znam lepszego zespołu niż Duet, a często bywam na imprezach gdzie grają inne kapele.
Nawet nie muszą ogłaszać się w internecie, bo nie mają takiej potrzeby. Gorąco Polecam!!! :) :lol:
 
 
monikabercia 

Wiek: 45
Dołączyła: 06 Lut 2015
Posty: 1
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Pią Lut 06, 2015 8:23 pm   

Ja osobiście polecam dwa zespoły. Albo Skandale albo zespół weselny Faktor. Na moim weselu grał zespół Skandale i wszyscy ocenili, że jeszcze nigdy nie byli na takim weselu. Natomiast z zespołem Faktor bawiłam się na kilku balach i uważam, że jest super. Z zespołem zawsze trzeba uważać, a najważniejsze, to trzeba pytać co potrafią zagrać. Kiedyś byłam na imprezie, gdzie zespół grał tylko disco polo i nic więcej. Gdy prosiliśmy, by zagrali coś co lubi młodzież, niestety nie potrafili nic zagrać. Natomiast wymienione wyżej Skandale i Faktor zagrają niemal wszystko.

Pozdrawiam

Monika
_________________
Monika Bercia

http://www.zespolnawesele-lodzkie.pl
 
 
ani 

Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 58
Skąd: Sieradz/Łask
Wysłany: Pon Lut 09, 2015 9:25 pm   

Słyszałam ostanio, że ten zespół kończy swoja karierę.
Natomiast polecam bardzo Skandale-rewelacyjny zespół.
 
 
Marios 

Wiek: 54
Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 1
Skąd: Sieradz
Wysłany: Sro Lut 25, 2015 12:07 pm   Duecik ze Zduni

Witam. Słyszałem że Zespół nie kończy swojej Kariery , tylko może lekko sie zmienić skład , ale to raczej na plus . Polecam tą kapele zwłaszcza na wesela :-) Byłem z nimi na niejednej imprezie i jest super.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl