Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Weselny drinkbar
Autor Wiadomość
Klareczka 


Dołączyła: 23 Lut 2014
Posty: 90
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Mar 17, 2014 7:03 pm   Weselny drinkbar

Dziewczyny :) !
U nas na weselu, a pewnie u wielu z Was też, będzie drinkbar.
Chodzi mi po głowie taki szalony pomysł, żeby drinki w menu ponazywać... po weselnemu :)

Macie jakieś pomysły? co o tym myślicie?
przykłady:
zamiast wściekłych psów - Nerwy Tatusia
zamiast tequila sunrise - Czar Panny Młodej albo Urok Teściowej

Buziaki :D
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 7:48 pm   

Haha świetny pomysł! Tylko teraz trzeba powymyslać te wszystkie nazwy. Hmm..zamiast Sex on the beach proponuję... Noc poślubna :P
_________________

 
 
Klareczka 


Dołączyła: 23 Lut 2014
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 10:03 pm   

tygrysek7773 napisał/a:
zamiast Sex on the beach proponuję... Noc poślubna :P

Dobre :D !

Może jakiś pomysł na Blue Lagoon? :)
Ostatnio zmieniony przez Klareczka Pon Mar 17, 2014 10:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 11:22 pm   

Klareczka napisał/a:
Może jakiś pomysł na Blue Lagoon?


Błękitna podwiązka.
 
 
KADR 


Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 38
Skąd: Łowicz
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 10:03 am   

Krwawa mery zamieńcie na uśmiech teściowej :mrgreen:
 
 
domi127 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 89
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 10:43 am   

Klareczka napisał/a:
tygrysek7773 napisał/a:
zamiast Sex on the beach proponuję... Noc poślubna :P

Dobre :D !

Może jakiś pomysł na Blue Lagoon? :)


Albo "Coś Niebieskiego". Przydałby się też jakiś drink o nazwie "Coś pożyczonego" - jakieś pomysły.

W ogóle ten pomysł z tymi nazwami drinków strasznie mi się podoba ! :D
_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 11:19 am   

Po pierwsze, ustal z barmanem jakie drinki serwuje. Dopiero wtedy wymyślimy odpowiedniki nazw.
 
 
Klareczka 


Dołączyła: 23 Lut 2014
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 11:30 pm   

Terry, Barman serwuje takie drinki, jakie chcę :P ważne, żeby były proste (typu 2-3składniki) i żeby wybrać ich ok. 5 rodzajów (dlatego chciałabym wziąć najpopularniejsze, żeby rzeczywiście dużej ilości osób podpasowały)

Chciałam zrobić jeszcze takie "menu obrazkowe":
kupić ramki z ikea ,

wydrukować zdjęcie danego drinka, jego weselną nazwę i może składniki :)
Tak, żeby gości kusiły nie tylko fajne nazwy, ale też soczyste zdjęcia :smile:

A poza tym, pewnie warto rzucić wszelkie kojarzące się nazwy do różnych drinków, nawet wyrafinowanych - może któraś z Pań wykorzysta u siebie :-)

Błękitna podwiązka :cool: Terry mnie kupiła :D
Ostatnio zmieniony przez Klareczka Wto Mar 18, 2014 11:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 11:39 pm   

To napisz nam jakie drinki wybrałaś. Na razie masz:
- wściekły psies - Nerwy Tatusia
- tequila sunrise - Czar Panny Młodej albo Urok Teściowej
- sex on the beach - Noc poślubna
- blue lagoon - błękitna podwiązka
- krwawa mery - uśmiech teściowej

Jeszcze zaproponuję ci dodanie:
Whisky + cola - przysmak młodego
Mojito - oczepiny
 
 
Wizaz.waw.pl 
Firma

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 33
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Mar 19, 2014 12:02 pm   

Drinkbar lub po prostu stolik alkoholowy gdzie goście będą mieli do wyboru kilka trunków jak wino czy piwo. Też kwestia budżetu bo przecież taki drinkbar też trochę kosztuje prawda?
_________________

 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 20, 2014 6:51 pm   

w tej ramce chcesz umiescic 1 zdjecie drinka czy wszystkie? jak wszyskie to nie wiem czy sie zmieszcza. taka ramka jest raczej nieduza. z kolei jak na kazdy drink kupisz oddzielna ramke to wydaje mi sie, ze bedzie ich za duzo.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Sisska Czw Mar 20, 2014 6:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kamejka 


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Lut 2014
Posty: 113
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 20, 2014 8:49 pm   

Świetny pomysł z tymi nazwami drinków ;) Może wykorzystam na swoim weselu ;) Obawiam się tylko, że za droga dla nas będzie taka impreza... Jeśli można spytać - ie płacicie za barmana? I jaki szacujecie koszt alkoholu na drineczki?
_________________
Zapraszam do dzienniczka http://www.forum.wesele-l...ic.php?p=784726

 
 
Klareczka 


Dołączyła: 23 Lut 2014
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 21, 2014 12:04 am   

Sisska, chciałabym umieścić jedno. Jeśli w sumie będzie 5 rodzajów drinków, to może nie będzie zbyt dużo, muszę zobaczyć jak duży jest barek :)

kamejka, my dogadaliśmy się po prostu z szefem sali, da nam dodatkowego kelnera, który będzie robił drinki (dlatego muszą być proste), za usługę stania za barem (który jest w wyposażeniu sali) i robienia drinków weźmie 300zł :)

Dodatkowo soki i napoje idą z "ceny talerzyka" - dokupujemy tylko alkohole. Na pewno będą głównie na wódce, żeby nie wydawać miliardów, ale jakaś tequila, blue curacao, grenadina, jakiś inny alkohol (w zależności na jakie drinki się zdecydujemy), liczymy również max. 300zł :)

[ Dodano: Nie Mar 23, 2014 10:43 pm ]
Zrobiłam taki "projekt", chciałabym coś takiego wydrukować, każdy drink osobno z Waszymi nazwami (<3) i wsadzić w ramki. Jak Wam się podoba? myślicie, że miałoby wzięcie?
Buziaki :cool:



drinki.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1149 raz(y) 26.41 KB

 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 4:58 pm   

Jeśli umieścisz 3, to spoko, ale większa ilość zasłoni bar. A nie wolałabyś 2 stojaków z 3-4 drinkami? Wtedy mogłabyś zaproponować wersję alkoholową i bezalkoholową.
 
 
Klareczka 


Dołączyła: 23 Lut 2014
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 7:09 pm   

Te ramki są dwustronne, jeśli umieszczę po jednym z każdej strony w trzech ramkach, to powinno dać radę i nie przykryć całej powierzchni barku :)
Chciałabym, żeby wszystko było dobrze widoczne, a nie jakieś tam miniaturki drinków :)

Oczywiście w menu na stolikach będą wypisane wszystkie dostępne drinki, więc to będzie pewnie bardziej ozdoba :-)
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 7:21 pm   

Pamiętaj o ciężarnych i prowadzących. Naprawdę docenią, że dla nich też jest wybór "drinków".
 
 
Klareczka 


Dołączyła: 23 Lut 2014
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 9:35 pm   

A czy dla ciężarnych i prowadzących nie wystarczają soki i napoje na stołach? jakiego typu mogą być "drinki" bezalkoholowe?
Nie wiem czy dobrze rozumiem po prostu - np. zamiast: tequila, sok pomarańczowy, grenadina - sok pomarańczowy i grenadina, tak?
zamiast wódki, sprita i blue curacao - sprite i blue.

Można zawsze w menu na stołach dopisać "wszystkie drinki dostępne również w wersji bezalkoholowej" :) żeby wszyscy poczuli się dopieszczeni :)
 
 
lovinlizard 

Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 9:50 pm   

http://www.2drink.pl/tag/drinki-bezalkoholowe/
_________________
 
 
Klareczka 


Dołączyła: 23 Lut 2014
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 9:52 pm   

lovinlizard, dzięki za namiar :-)
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 9:54 pm   

Podrzucam ci stronkę z takimi drinkami

http://www.przepisydrinki...olowe-przepisy/

Czasem łatwiej wpaść na pomysł drinka z alkoholem, niż bez. Poza tym osoby, które mają dość namawiania na kieliszek mogą poprosić o drinka i udawać, że piją alkohol.
 
 
lovinlizard 

Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 10:03 pm   

Terry napisał/a:
Podrzucam ci stronkę z takimi drinkami

http://www.przepisydrinki...olowe-przepisy/

Czasem łatwiej wpaść na pomysł drinka z alkoholem, niż bez. Poza tym osoby, które mają dość namawiania na kieliszek mogą poprosić o drinka i udawać, że piją alkohol.
moj stary sprawdzony sposób :mrgreen:
_________________
 
 
Klareczka 


Dołączyła: 23 Lut 2014
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 11:02 pm   

Terry napisał/a:
osoby, które mają dość namawiania na kieliszek mogą poprosić o drinka i udawać, że piją alkohol.

Hihi :D o tym nie pomyślałam, dobry sposób dziewczyny :-) w takim razie dopisuję drinki bezalkoholowe do mojej "to do list" :)
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 11:20 pm   

Ja nawet na własnym weselu mam zamiar tak robić. Będę prosiła żeby świadkowa mnie "spijała". Ma mocniejszą głowę ode mnie, więc większość osób nie będzie podejrzewała, że akurat "ona" może mi przynieść coś bez alkoholu.
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 01, 2014 8:01 pm   

Dziewczyny, jesteście genialne, kocham to forum :)
Będę mieć na weselu barmana, więc na pewno wykorzystam Wasze pomysły
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
 
 
karolina_002 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 724
Skąd: Łask
Wysłany: Pon Cze 09, 2014 4:49 pm   

ale super pomysł! u mnie drinkbar z sali to koszt 2 tysi+alkohol ;/ więc rezygnujemy najprawdopodobniej, chyba że znajdziemy coś w normalnej cenie :) podejrzewam, że raczej sami coś pokombinujemy :) nazwy mega, pomysł ukradnę na pewno! :D
_________________


Ostatnio zmieniony przez karolina_002 Pon Cze 09, 2014 4:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tymon2122 

Dołączyła: 08 Lip 2014
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Lip 08, 2014 12:04 pm   

według mnie to najlepszy drink to wódka z tonikem
 
 
kasia-91 

Dołączyła: 31 Lip 2014
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2015 2:27 pm   

My mamy drinkbar z polecenia od koleżanki. Obsługą atrakcji zajmują się 2 dziewczyny, mają własny mobilny drinkbar ze wszystkim potrzebnymi akcesoriami (Szkło, kostkarka do lodu itp) przyjeżdzają z własnymi syropami, mieszadełkami i owocami, które są wliczone w cene. Mamy wesele na ok 90 osób, barmanki bedą przez 8 h na sali (wesele od 20) i wyniesie nas to ok 900 zl + alkohol ok 600 zl. Więc nie jest aż tak źle. Jakby ktoś chciał kontakt do nich to mogę podać na priv.
 
 
sreg 

Dołączyła: 16 Lis 2014
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Wto Sty 27, 2015 2:46 pm   

Jeśli barman jest "ogarnięty" co i jak się dzieje na sali, będzie lał mniej alkoholu dla tych co mają już go w żyłach 8) i zrobi to tak, że nikt nie zauważy. Byłam świadkiem takiego genialnego barmana, po fakcie się dowiedziałam że właśnie tak robił (ale mi nie :smile: )

Usunęłam link z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Wto Sty 27, 2015 5:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karolina_002 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 724
Skąd: Łask
Wysłany: Pon Maj 11, 2015 10:25 am   

Jak mówiłam, tak zrobiłam! :smile:

Moje 8 przepisów (w tym 2 bezalkoholowe), oczywiście dwustronnie.


_________________


 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 11, 2015 11:05 am   

karolina_002, super Ci to wyszło! :D
_________________


 
 
Muszkowa 


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lis 2014
Posty: 308
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 11, 2015 11:56 am   

karolina_002, świetna sprawa! Super to wygląda 8)
_________________
Zapraszam do mnie: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0

 
 
IBEROSTAR77 

Wiek: 46
Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 16, 2015 11:47 pm   Radosław Nadobny Coctail Bar

Mega polecam Radka , drinki robią furorę , smaczne , piękne dla oka , do tego pokaz sztuczek , dodatkowo Radek kontaktowy , sympatyczny , uśmiechnięty i wie co robi dla kogo robi i komu robi. Chcecie mieć piękne wesele i wesołe towarzystwo bierzcie Radka.
 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 17, 2015 8:15 am   

IBEROSTAR77, potwierdzam! :) Radek wymiata ze swoimi drinkami :)
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
dziduunia 

Dołączyła: 18 Cze 2015
Posty: 57
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 13, 2015 8:39 pm   

ja odpuszczam sobie drink bar z prostego powodu: miejsce gdzie by stal drinkbar znajduje się na balkonie i podejrzewam ze polowa gosci by nam uciekla z wesela zamiast razem sie integrowac i bawic. ale tez podoba mi sie pomysl. moze jakby byl w innym miejscu to warto by się zastanowić nad tą obcją.
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 19, 2016 10:01 pm   

Skoro już mowa o drinkbarach... czy ktoś z Was korzystał z usług Barmans Flair Team i mógłby się podzielić opinią na ich temat ? Rozmawiałam z nimi podczas targów ślubnych i zrobili na mnie spore wrażenie :mrgreen: Zastanawiam się nad podpisaniem z nimi umowy, ale wcześniej chciałabym poznać opinie... ktoś coś ? :)
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
koszelek 

Dołączył: 16 Maj 2015
Posty: 14
Skąd: PL
Wysłany: Sro Kwi 06, 2016 4:13 pm   

nazwa "noc poślubna" :D
 
 
ewa1512 

Dołączyła: 25 Sie 2016
Posty: 7
Skąd: Łódz
Wysłany: Czw Sie 25, 2016 8:43 am   

Poważnie zastanawiam się nad barmanem na weselu, ponieważ sporo osób wódki pic nie będzie, więc mogłoby sobie sączyć drineczka a dla starszych osób będzie to doskonała okazja, aby spróbować czegoś nowego. Mam jednak kilka wątpliwości z tym związanych. Przede wszystkim boje się że impreza zamiast trwać na parkiecie przeniesie się do baru :-? Poza tym koszta nie są małe. Teoretycznie mogłabym spróbować odświeżyć znajomości sprzed kilku lat, gdy sama pracowałam za barem, ale myślę, że szansa że ktoś ze starych znajomych nadal pracuje w zawodzie jest raczej nikła.... Przeglądałam ogłoszenia i dwa z nich nawet mi podpasowały (oczywiście jedno bardziej - przynajmniej cenowo). Pierwsze - mobilny drink bar , na moje wesele (ok 60 osób) koszt w granicach 1600zł. I drugie - barman na wesele (bez mobilnego baru) za kwotę 250 zł za noc. Barman ponoć z certyfikatem, a orientacyjne koszty alkoholu w granicach 600-700 zł - sama liczyłam. Teraz sie zastanawiam czy ta oszczędność to na pewno dobry pomysł... Zadzwonię jeszcze na salę i dowiem się jak to wygląda z ich strony
 
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Paź 31, 2016 9:45 pm   

Przeglądam oferty barmanów, na razie skontaktowałam się z 3 firmami. Koszt dwóch pierwszych to równe 2 tysiące za ponad 30 pozycji w karcie -drinki, shoty i 4-5 bezalkoholowych, mobilny bar, dwóch barmanów na 8h. jedni za dopłatą 100zł robią drinki z suchym lodem, drudzy mają to już w cenie. Po naszej stronie zostałoby się tylko dostarczenie wódki weselnej.
Trzecia oferta to jeden barman, ale trzeba samemu kupić alkohol z listy którą poda. I tutaj podał że to koszt około 300 zł. Plus wódka weselna. Koszt całości 2150 zł bez suchego lodu.
Dopłata za suchy lód 250 zł.
Myślałam, że zmieszczę się w 1500 zł już ze wszystkim. Może ktoś poleci jakiegoś barmana żeby się zmieścić w 1,5 tysiąca?
Barman to również kolejny talerzyk/dwa. Kurcze kwota rośnie tylko szkoda że nie w portfelu :P
_________________
 
 
KasiaStel 


Dołączyła: 20 Sty 2017
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 20, 2017 4:58 pm   

O kurcze, ale ceny... Chyba troszke bardziej trzeba sie porozgladac ;-)
_________________

 
 
moniq92 

Dołączyła: 21 Sty 2017
Posty: 3
Skąd: czestochowa
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Sty 21, 2017 12:30 am   

Miałam barmana na weselu i mogę powiedzieć, że to na prawdę zdaje egzamin. Połowa osóbpraktycznie nie tknęła wódki no może podczas toastów :razz:
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 21, 2017 1:20 pm   

Be_Mine, i udało Ci się znaleźć troszkę tańszego barmana? Też się nie spodziewałam takich cen, a właśnie ostatnio przy oglądaniu sal właściciel nam powiedział, że wynajęcie barmana to super atrakcja dla gości! Ale przy takich cenach (2000-3000), to nie wiem, czy faktycznie się skuszę. Niby nie tak dużo, ale jak się zsumuje cały budżet weselny, to wychodzi naprawdę kosmiczna cena. Jedna z sal podała nam, że wynajęcie barmana kosztuje 500 zł, ale doliczając alkohol do drinków, to pewnie znów wyjdzie w granicach 2000-3000 tysięcy, a u mnie w rodzinie to raczej tradycyjnie - wódka, więc nie zmniejszą się koszty aż tak bardzo...
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl