Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zespół RiVER z Horyńca
Autor Wiadomość
Karolina23 

Wiek: 40
Dołączyła: 14 Mar 2007
Posty: 2
Skąd: Kawęczyn Nowy
Wysłany: Sro Mar 14, 2007 2:16 pm   Zespół RiVER z Horyńca

Witam wszystkich forumowiczów i forumowiczki serdeczie:] Otóż ja ze swojej strony chciałabym polecic wam zespół River który grał w ubiegłym roku w lipcu na moim weselu. Fakt faktem jest to zespół składający się z młodych muzyków ale mimo wszystko zagrali nam za 2100zł za 11 godzin grania. Zrobili nam przecudowny prezent ślubny, grali długo robili krótkie przerwy i wogóle nie pili. Goście i ja z mężem ubawiliśmy się na maxa a wzięłam ten zespół w ciemno bo podała mi numer znajoma ktora mieszka w okolicach tego zespołu. KAzdy był zachwycony muzyką postawą orkiestry i ich otwarciem na wszelkie propozycje.Nawiasem mówiąc nie musieli robić oczepin bo robili dużo bardzo fajnych zabaw w trakcie wesela:] Polecam ten młody i żywiołowy zespół zdecydowanie każdej parze która nie wymaga grania przy stolikach bo akuratnie oni nie grają za stołami. Jeśli ktoś chce namiary proszę pisać na PRIV oczywiscie podam kazdemu.
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 14, 2007 2:30 pm   

A może Dzień Dobry - a nie reklama od razu?? :hmgirl:

Zapraszam do Działu POWITANIA i napisania czegoś o sobie.

Po za tym nie wyobrażam sobie wesela bez oczepin - nie robili bo nie potrafili czy Młodzi nie chcieli?
_________________

Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Sro Mar 14, 2007 2:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Karolina23 

Wiek: 40
Dołączyła: 14 Mar 2007
Posty: 2
Skąd: Kawęczyn Nowy
Wysłany: Sro Mar 14, 2007 2:57 pm   

Tzn zrobili cudowne i odjazdowe oczepiny ale tylko napisałam że nie musieli w sumie ich nawet robic bo duzo zabaw w trakcie wesela było:] i kazdy był ubawiony po pachy:] mają gadane i to mi sie podobało i każdemu z naszych gośći
Chciałam dodac ze mają swoją strone www którą podam komuś jeśli zechce ich posłuchać a jak nie to numer telefonu:)
Ostatnio zmieniony przez Karolina23 Czw Mar 15, 2007 9:35 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Magdula 

Wiek: 41
Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 2
Skąd: Radom
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 2:29 pm   

Hej! ?ledze również to forum od jakiegoś czasu chociaż juz jestem mężatką i widzę że jest tutajh coś napisane o zespole który u mnie grał i z tego miejsca również polecam wam zespół RIVER. Tak jak Pani Karolina powiedziała potrafią bawić ludzi przez całe wesele nie mówiąc o oczepinach bo robią takie 40minutowe i bardzo fajne. I to właśnie jest atutem jak i również muzyka dla każdego pokolenia. Sa bardzo miłymi ludźmi z którymi można sie szybko dogadać. Jeśłi ktoś chciałby zaczerpnąć więcej informacji na temat tego zespołu proszę śmiało pisać. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i Panią KArolinę która jak widzę jest również zadowolona z tego zespołu jak i ja!
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 8:16 pm   

Za chwilkę usunę temat dotyczący tego zespołu.
Nagle z nikąd pojawiaja się osoby zachwycone tym zespołem - wchodzą na forum aby napisać tylko jeden post zachwalający ten zespół.
Jak dla mnie to bardzo sprytna i ukryta reklama.
Co o tym sądzą inni?
_________________

 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 8:29 pm   

mnie też wydaje się to podejrzane, ale w sumie pewni być nie możemy :)
_________________
 
 
 
Magdula 

Wiek: 41
Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 2
Skąd: Radom
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 9:19 pm   

Nie nie nie drogie panie, tak to chyba nie będziemy rozmawiać! Ja to forum przeglądam juz jakiś czas a nawet dłuższy czas aż w koncu postanowiłam się zarejestrować i Polecic zespół który jest naprawdę bardzo dobry no i tyle. Może to poprostu zbieg okoliczności ale niech pani Moderator zrobi co uważa za słuszne! Ja nic złego nie zrobiłam i nie jestem tutaj po to zeby napisac kilka postów pochlebiających zespół który u mnie grał na weselu! JAJ z nikogo nie będę sobie robiła!
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 11:57 pm   

Magdula napisał/a:
Nie nie nie drogie panie, tak to chyba nie będziemy rozmawiać!


Nie bardzo podoba mi się taki ton.
Mnie też się wydaje że to lekko natrętna reklama-ale mogę się mylić. Na mnie coś takiego odnosi odwrotny skutek.
Ale skoro czytasz to forum od jakiegoś czasu to zapraszamy do wypowiadania się również w innych tematach-pozdrawiam :)
_________________
Szczęśliwa mężatka.
Ostatnio zmieniony przez sauvignon_blanc Czw Mar 15, 2007 11:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 9:20 am   

Taaa... :hahaha: przez ostatnie 2 dni usuwałyśmy posty przedstawiciela tego zespołu, a teraz nagle zachwycone osoby. Jakież to forum popularne w całej Polsce. :cool:

Osąd pozostawiam forumowiczom.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
ola06 

Dołączyła: 21 Kwi 2007
Posty: 1
Skąd: krosno
  Wysłany: Sob Kwi 21, 2007 7:26 pm   

znalazłam się tutaj przypadkowo,hihihi słyszałam o nich i wiem ze oni dopiero co założyli zespół CZYSTA REKLAMA!!!!HEHE :lol: :lol:
 
 
twiksers 

Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: lubaczów
Wysłany: Sob Sty 17, 2009 9:39 pm   

Nie no Adaś ładna wtopa;] pocztacie sobie forum na ich stronce to bedziecie mieli podobne odczucia hehe;] pozdrawiam!!!
 
 
renata99713 

Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 1
Skąd: klucze
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 1:48 pm   

Karolina23, Witaj Karolinko ... mam pytanko w sprawie zespołu który grał u ciebie na weselu też słyszałam że są dobrzy. Potrzebuje wiecej informacji dotyczacej tego zespołu . Mam prośbę , jeśli byłaby taka możliwość to chcialabym obejrzeć twoje wesele choćby w części z ich udziałem . Termin ślubu mam na 27 sierpnia 2011 ale już szukam dobrego zespołu.... jeśli jest to możliwe o co cię proszę to napisz na numer gg 7954423...pozdrawiam cieplutko!!!! :)
_________________
renata99713
 
 
Mili 

Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 4:06 pm   

Witam Wszystkich,
na stronce tego zespołu jestem pierwszy raz, ale powiem tak w "skrócie", zespół nie grający przy stołach, nie do końca gra.
Tylko przy stołach, na wyprowadzeniu pary młodej z domu widać, czy zespół potrafi grać, bo stojąc na podeście nie zawiele możemy tzn. my goście zobaczyć. Mimo to dajcie im szanse, może i jest to reklama????

Pozdrawiam
Mili
_________________
Mila
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl