Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Studio Image
Autor Wiadomość
gosc
[Usunięty]

  Wysłany: Sro Maj 30, 2007 9:41 pm   Studio Image

zna ktoś może Studio Image ?? Chodzi mi przede wszystkim o makijaż - może się tam malowaŁyście?? Jak oceniacie ten salon??
On jest blisko mnie a dodatkowo moja fryzjerka poleciŁa mi makijażystkę z tego salonu
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 3:25 pm   

ja znam to studio. sama się tam nie malowałam ani nie czesałam, ale moja przyjaciółka tam upiększała się przed ślubem i była zadowolona, efekt super. od tamtej pory (2 lata temu) przed każdym weselem tam chodzi. ja byłam z nią na próbnym makijażu. pani bardzo sympatyczna, zainteresowana, pytała o szczegóły stroju, kwiatów, kolowystykę. ja też napewno do niej pójdę. gorzej z fryzjerem, bo przyjaciółka ma krótkie włosy i fryzurę miała jak co dzień tylko lepiej utrwaloną. A ja mam średnio długie i nie wiem jak się tamtejsza fryzjerka spisze. Ktoś się tam czesał może? A Ty, Sajonara6, gdzie się czeszesz? (wygląda na to, że mieszkamy w tej samej okolicy - ja malczewskiego przy szkole 190).
_________________
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Cze 17, 2007 12:55 pm   

SŁonko ja się będę czesaŁa u swojej sprawdzonej już od lat fryzjerki w takim maŁym osiedlowym salonie mieszczącym się na rogu Dąbrowskiego i Tatrzańskiej :D
Bardzo Ci dziękuję za informację. Pewnie się do nich udam na makijaż na ślub kościelny. Możesz się dowiedzieć kto malowaŁ twoją przyjacióŁkę bo mnie moje fryzjerka poleciŁa Panią Kamilę
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Lis 15, 2007 12:01 am   

Sajonara, umknął mi ten wątek, więc odpowiedź bardzo spóźniona :oops: ale to właśnie Kamila malowała moją przyjaciółkę.
_________________
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 15, 2007 8:59 pm   

SŁonko dzięki za odpowiedź ale jakby już "po ptakach" :mrgreen:
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Lis 16, 2007 1:26 pm   

Wiem :oops:
_________________
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lis 17, 2007 4:49 pm   

to już nie ważne, zresztą próbowaŁam się z tą kosmetyczką kilka razu umówić i jakoś ona nigdy nie mogŁa, byŁo jej zawsze za wcześnie albo za późno. Poza tym jednak byŁa dość droga - oczywiście w porównaniu do "mojej" makijażystki. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowaŁam się na kogoś innego, bo może Pani Kamili by nagle coś wyskoczyŁo w dniu mojego ślubu i też nie mogŁa się stawić albo kazaŁa mi się do siebie dostosowywać w tym i tak stresującym dniu. A tak miaŁam super jakości usŁugę i w dodatku bardzo miŁą i na miejscu, w moim domu. No i nie tak drogą :D
 
 
katarynka14 

Dołączyła: 08 Sty 2009
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 3:04 pm   

Czy ktoś zna jakieś aktualne opinie o salonie "studio image". Na ich stronie internetowej przeczytałam, że można się tam i uczesać i umalować na ślub, a było by to wygodne rozwiązanie! Wprawdzie makijażystkę mam już umówioną, ale gdyby efekt w studio image był zadowalający, to przepisałabym się, żeby mieć od razu full-service:)! ale nie chcę chodzić od salonu do salonu, więc czekam na Wasze opinie. Zależy mi <pewnie jak każdej w tym dniu> żeby makijaż i fryzura wyglądały super i żeby przetrwały całą noc!
_________________
Kasiak
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl