Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fryzjerka kosmetyczka do domu
Autor Wiadomość
Magdalena:) 

Wiek: 36
Dołączyła: 04 Paź 2006
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 11, 2006 6:22 pm   Fryzjerka kosmetyczka do domu

Czy zna ktoś namiary na dobrą fryzjerke i kosmetyczke oraz minkiurzystke która przyjedzie do domu i jakie są koszta??
_________________
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 12, 2006 12:22 am   

manicure to i tak radzialbym zrobic sobie wczesniej - tzn w piatek i mysle ze mozna sie spokojnie przejsc do jakiegos salonu.. namiary zas na kosmetyczke i fryzjerke co przyjezdza do domy nie tyle mam i polecam.. ile OGROMNIE ZACHWWALAM.. gdyby wiedziala ze efekty beda tak rewelacyje to wzialabym Panie takze na slub a tak wzielam tylko na poprawiny... nie to by na slub bylo nieudanie ale byloby chociaz bez problemy logistycznego..

Pani na poprawiny uczesala mnie z zupelnie prostych wlosow tak ze malo nie skonalam z wrazenia :D a makijaz byl odwazny i superancki.. wszsycy zgodnie stwierdzili ze wygladalam na bardzo wypoczata co biorac pod uwage ze przespalam 3 godziny bylo conajmniej niemozliewe...

namiary przesle na priv jesli trzeba :)
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 12, 2006 10:08 am   

Trzeba Emilko, trzeba :mrgreen:
Przede mną kolejne wesele więc postanowiłam je wykorzystać pod kątem ślubu swojego i się próbnie uczesać :wink:
Wię poprosze o namiary na priv :wink:
 
 
Madzialena 


Wiek: 44
Dołączyła: 25 Lis 2005
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 12, 2006 3:09 pm   

ja miałam tą usługę "dołączoną" do zakupu sukni - za dodatkową opłatą pani z salonu przyszła mnie uczesać i umalować. Wyszło ciekawie, ale miałam trochę za mocny makijaż, czego nie było tak bardzo widać przy dziennym świetle za to na wszystkich zdjęciach wyszłam jak matrioszka (z takimi czerwonymi polikami). Jednak dobrej jakości kosmetyki sprawiły, że makijaż trzymał sie całą noc, skóra nawet w dotyku była naturalnie gładka i nie było widać podkładu.

Dla mnie było to napewno bardzo wygodne rozwiązanie, ostatnie poprawki miałam robione jeszcze tuż przed wyjściem do kościoła i wszystko ładnie sie komponowało z suknią, bo wykonawczyni makijażu i czesania doskonale wiedziała jak wyglądam nie tylko ja, ale również mój strój.
_________________
Ciepło pozdrawiam Gość
 
 
Duszka 

Wiek: 45
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 16, 2006 1:37 pm   

Ja mam probny makijaz w cenie sukni i jak mi sie spodoba Pani przjedzie do mnie do domu i umaluje mnie zaraz przezd wyjsciem do kosciola. Mimo, ze moj slub jest w swieta pani to nie przeszkadza i nie podwyzsza to kosztow. Cena mojego makijazu to 80 zl + 10zl za dojazd (tak mi podala na wstepie, mysle, ze mozna to jakos jeszcze negocjowac przy zamowieniu calosci). Dodatkowo moze umwalowac moja mame i siostre - tu koszt po 40zl. Zreszta w tym samym salonie co kupuje suknie jest tez kosmetyczna, manicurzystka i mozna tez skorzystac z uslug fryzjerki. Co do jakosci jeszcze nie wiem, bo slub w przyszlym roku, ale pewno Pani robi makijaz nie tylko swoim klientkom sukienkowym, ale pewno kazdemu.
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
Agas 


Dołączyła: 17 Lip 2006
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 10:01 am   

mnie na wesele umalowała ,moja przyjaciółka która jest wizażystką, bardzo ładnie i nie drogo,jdo koloru makijażu bierze kolor sukni, wiązanki i innych dodatków.
ak bede umiała wkleić zdjecie to to zrobie. jesli któras z was bedzie zainteresowana to namiary podam na priv.
29.07.2006
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 10:29 am   

ja swoja Panie fryzjerke z poprawin zamowilam wlasnie po raz kolejny na czesane do zdjec plenerowych.. przy okazji obie fryzury pokaze ale mam nadzieje ze po raz drugi bede zadowolona :D
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 24, 2006 8:33 pm   

Ja miałam w domu robiony makijaż. ?wietna dziewczyna - namairy moge dać na priva. I cene też jesli ktoś jest zainteresowany. :D
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Marta-1 

Wiek: 38
Dołączyła: 30 Paź 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 03, 2006 12:12 am   

ja zdecydowałam się na makijaż kosmetyczkę i fryzjerkę w salonie gdzie zamówiłam suknię ślubną. Próbny makijaż był gratis i wyszedł SUPER! Umówiłam sobie już na ślub. Panie dojeżdzają do domu, więc nie trzeba nigdzie jeżdzić w dniu ślubu. Mogę dać namiary.
 
 
Nana 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Wrz 2006
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 08, 2006 8:43 pm   

Orientujecie się czy kosmetyczki robią jakieś problemy jesli chodzi o odległość? Ja mieszkam niby jeszcze w Łodzi ale na samym jej końcu właściwie... wiec z centrum jedzie sie poł godziny... Zastanawiam się czy to przejdzie... i czy wpłynie na cenę:/
_________________
...Y'a du soleil et des nanas...
 
 
 
Marta-1 

Wiek: 38
Dołączyła: 30 Paź 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 08, 2006 9:46 pm   

Jeśli chodzi o cenę: to za dojazd w salonie Martika dopłaca się 10 zł w obrębie Łodzi bez względu na dzielnicę.
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 7:51 pm   

widze że juz jest za póżno na pomoc ,ale moze inne dziewczyny skorzystaja:
panie z EURO STYLU przyjeżdzają do domu,ale przed zamówieniem poczytajcie posty w temacie euro-styl.....pytałam się o cene przyjazdu w niedziele( na poprawiny) 100 zl,za makijaz i czesanie

ul.Ketlinga 23


ul.Nawrot 28



Namiary proszę podawać osobom zainteresowanym na priw
(pkt.7 regulaminu)
Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Sro Wrz 05, 2007 10:38 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lut 05, 2008 9:10 pm   

ja również znam makijażystkę, która dojeżdża do domu klientki. MalowaŁa mnie na ślub i byŁam zadowolona. Namiary podaję na prv
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 12:38 pm   

Czesc dziewczyny. Dawno nie bylam na forum ale wrocilam z nowymi informacjami. :) W tym dziale napisze na temat wizazystki, ktora mialam przyjemnosc "przetestowac" :) juz 2 razy. jako, ze moj slub w przyszlym roku mam czas, zeby potrenowac na wlasnej skorze przy okazji innych imprez okolicznosciowych. Ale do rzeczy. Megi na pewno znacie bo kiedys udzielala sie na forum. Robi super makijaze :) Przyjezdza do domu co jest bardzo wygodne. Z dwoma wielkimi kuframi. Ostatnio mnie tez czesala bo stwierdzilam, ze bedzie mi wygodniej. Oczywiscie kontakt na forum pewnie mozna znalezc ale podam rowniez na prvie jesli ktos bylby zainteresowany.
 
 
Agazinha 

Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 40
Skąd: Lodz/Londyn
Wysłany: Czw Cze 26, 2008 9:02 pm   Fryzjerka do domu

Powierdzam to co mowi caixa - wizazystka bardzo bardzo dobra

A teraz zostaje jeszcze jedno pytanie - fryzjerka, ktora przyjezdza do domu; chodzi o to, ze bedzie 5 kobiet do czesania i makijazu; Megi zajmie sie makijazem, a teraz szukam fryzjerki 'domowej' - bardzo ale to bardzo prosze o namiary

A
 
 
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 4:50 pm   

Megi chyba też ma kolerzankę która robi fryzurki!
Rozmawiałam z Megi i jestem już umówiona na próbny makijaż z uczesaniem na lipiec
_________________
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 12:04 pm   

I ja dolaczylam do fanek Megi. Jestem po probnej fryzurze i makijazu - to co wyczarowala na mojej twarzy i glowie w 100% przekonalo mnie ze wlasnie tak chce wygladac w dniu slubu. Dodam tylko, ze mam bardzo cienkie wlosy i nie bylam przekonana czy uda sie z nich stworzyc fryzure, ktora sobie wymarzylam. Okazalo sie, ze sie dalo. Makijaz i fryzura byly bardzo trwale. Jednym slowem - polecam. :)
 
 
spek 

Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 7:40 pm   

Ja również polecam Megi miałam już próbny makijaż i fryzurkę jestem zachwycona ponieważ makijaż i fryzura jest dobierany indywidualnie a nie taki oklepany jak w salonach kosmetycznych....... kosmetyki których używa są na najwyższym poziomie i w dodatku utrzymuje się bardzo długo. Potrafi zrobić taki makijaż ze się wygląda bajecznie...... dodam tez ze z moich paskudnych brwi które miałam zrobiła taki kształt ze wszyscy odrazy zobaczyli zmiane:) CZARODZIEJKA mowie wam POLECAM .... no i oczywiscie duzy plusik ze dojezdza do klienta do domku
 
 
pszczoła 

Dołączyła: 15 Mar 2009
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 10:47 am   

dziewczynki, 2 maja mam próbny makijaż, po wykonaniu którego śmigam na wesele, wiec sprawdzę go w odpowiednich warunkach i od razu dam Wam znać. Zdecydowałam się na wizażystkę, która w dniu ślubu przyjedzie do mnie do domku, jej wizytówkę mam z targów. Na razie powiem Wam tylko tyle, że babeczka jest bardzo sympatyczna, dba o klientki (2 maja miała zaplanowany wyjazd, ale ponieważ zależało mi na makijażu w tym dniu, zrezygnowała z odpoczynku).
trzymajcie kciuki
_________________


8.08.2009
 
 
 
pszczoła 

Dołączyła: 15 Mar 2009
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 10, 2009 12:06 pm   

jestem już po makijażu próbnym, byłam baaaardzo zadowolona, zrobił wrażenie nie tylko na mnie, ale także na wszystkich, z którymi rozmawiałam. Nie był ani delikatny, ani specjalnie mocny, podkreślał urodę, a taki moim zdaniem powinien być każdy makijaż. Co chyba najważniejsze- bardzo trwały. Pani wizażystka przesympatyczna, w dniu próbnego nie zapłaciłam nic, a w dniu ślubnego zapłacę 150zł z dojazdem do domku, oczywiście. Makijaż wieczorowy u tej pani to koszt 100zł (z czego skorzysta moja mamcia). Serdecznie polecam, namiary podam na priv.
_________________


8.08.2009
Ostatnio zmieniony przez pszczoła Nie Maj 10, 2009 12:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
EwuniaS 

Dołączyła: 02 Gru 2008
Posty: 10
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pią Maj 29, 2009 1:59 pm   

Ja również polecam Megi, malowała mnie zarówno na ślub jak i poprawiny, do tego poprawiała fryzurę którą delikatnie rzecz ujmując pewna fryzjerka schrzaniła.
Bardzo kontaktowa, fajna laska.
 
 
szlonko83 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Wrz 2008
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Cze 26, 2009 9:29 am   

I ja też polecę Megi :) Jestem już po ślubie i po plenerze, na oba malowała i czesała mnie Megi, wszyscy byli zachwyceni :) makijaż trzymał się bez żadnych poprawek całe wesele i następnego dnia też był idealny, fryzurka też bez zarzutu :D
dodam jeszcze, że jak Megi umalowała moją mamę na wesele to nikt jej nie mógł poznać i wszyscy mówili że wygląda 15 lat młodziej, a mama strasznie się tego makijażu bała bo się sama wcale nie maluje :wink:
polecam gorąco :)
 
 
Balbina 

Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 26, 2009 11:51 am   

Dziewczyny,proszę o kontakt do Megi :)
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Cze 28, 2009 5:12 pm   

Proszę http://www.forum.wesele-l...ewprofile&u=384
 
 
lilly78 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 10:57 am   

mogę również polecić makijażystkę, która dojeżdża do domu, malowała moją przyjaciółkę i jej druhnę, obie wyglądały bardzo ładnie i były zadowolone. namiary podam na priv
_________________
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 11:39 pm   

Ja znam super fryzjerkę, która dojeżdża do domu :) Czesze całą moją Rodzinę na różne uroczystości i jak narazie wszyscy zadowoleni i fryzurki się świetnie trzymają:)
_________________
 
 
Butterfly84 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 19, 2009 9:55 am   

Jeśli ktoś potrzebuje namiarów na sprawdzoną makijażystkę i kosmetyczkę, która dojeżdża do domu mogę podać namiary na priv. Znam ją z polecenia mojej koleżanki, którą malowała na kilka imprez. Ja miałam przez nią robiony makijaż na wesela 2 razy i jestem zachwycona- był delikatny, wytrzymał podróż 100 km autobusem, kilka godzin oczekiwania na ślub oraz całonocną imprezę. Poza tym, że dziewczyna jest bardzo sympatyczna, potrafi doradzić i nie bierze wcale drogo. Z tego co się orientuje, robi też manicure i pedicure, jakieś maseczki, kwasy itp.- wszystko z dojazdem.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 9:21 am   

Proszę osoby, które chcą otrzymać namiary o pisanie na priv do osób je posiadających - patrz posty z tego wątku.

Naprawdę sądzicie, że każdemu się chce pisać privy do np. 15 osób i że zaleje was morze informacji? Po takim zapytaniu to dostaniecie na priv oferty, ale autoreklamowe.
Trzeba włożyć trochę wysiłku żeby zorganizować ślub i wesele.

Z tego powodu, posty proszące o priv zostały usunięte jako nic nie wnoszące do wątku.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl