Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kryszka
Pon Kwi 18, 2011 9:07 am
Czy wiek świadczy o dojrzałości człowieka???
Autor Wiadomość
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 12:19 am   Czy wiek świadczy o dojrzałości człowieka???

Napiszcie co myslcie na ten temat???
Ostatnio spotkałam sie z opinią że to ma duże znaczenie. Co wy o tym sądzicie???
Ma znaczenie czy nie??? Czy różnica 3 lat to dużo, a ile lat to jest dużo???
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 12:47 am   

Bardzo bym prosił obydwie strony aby wrzuciły "na luz" i nie używały na Forum słów niecenzuralnych i nie wygrzebywały tutaj swoich prywatnych spraw i brudów.
Nikomu to nie służy.

A jak juz musicie się tutaj sprzeczać i dyskutować to proponuję wziąść przykład z grudniowej awanturki na naszym forum, gdzie mimo zażartych dyskusji nie padło ani jedno obraźliwe słowo !

Sprzeczajmy się i dyskutujmy z klasą. :uscisk:

PS. Do wyjaśnienia takich spraw proponuję PW, gg, skype, tel. stacjonarny, tel. komórkowy a najlepiej wspólne spotkanie w kawiarni :)
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 1:02 am   

ok.Ale ten temat to zwykły temat. Chciałam po prostu poznać zdanie innych.
Nie odniosłam się do żadnej konkretnej sytuacjii. Po prostu zwykła dyskusja :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
q 

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 17
Skąd: Zarzew
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 8:58 am   Re: Czy wiek świadczy o dojrzałości człowieka???

Agnieszka19 napisał/a:
Napiszcie co myslcie na ten temat???
Ostatnio spotkałam sie z opinią że to ma duże znaczenie. Co wy o tym sądzicie???
Ma znaczenie czy nie??? Czy różnica 3 lat to dużo, a ile lat to jest dużo???

to zalezy czy dajmy na to dziewietnastolatka (bez urazy - teoretycznie pisze :) ) zachowuje sie jak osoba powazna - wtedy nie ma znaczenia - czy jak dziecko z podstawowki. a to spora roznica.
do fiony:
temat nie zostal wydzielony z jakiejs dyskusji. po prostu odpisuje na posta i wyrazam swoje zdanie na ten temat :smile:
Ostatnio zmieniony przez q Sob Mar 17, 2007 9:21 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 9:10 am   

Ale o co chodzi :niepewny:
Rozumiem, że temat znów został wydzielony z jajkiejś dyskusji :kwasny:
 
 
q 

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 17
Skąd: Zarzew
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 9:24 am   

temat nie zostal wydzielony z jakiejs dyskusji
Cytat:
Napiszcie co myslcie na ten temat???

po prostu odpisuje na posta i wyrazam swoje zdanie :)
Ostatnio zmieniony przez q Sob Mar 17, 2007 9:24 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 2:30 pm   Re: Czy wiek świadczy o dojrzałości człowieka???

q napisał/a:

to zalezy czy dajmy na to dziewietnastolatka (bez urazy - teoretycznie pisze :) ) zachowuje sie jak osoba powazna - wtedy nie ma znaczenia - czy jak dziecko z podstawowki. a to spora roznica.


Każdy inaczej odbiera takie rzeczy. Dla jednych cos może być dziecinne a dla drugich nie.
Ja np uważam że wiek nie ma znaczenia. Tzn. moim zdaniem dojrzalsza i bardziej doświadczona jest osoba np. 20-letnia która pracuje, mieszka sama, opłaca sama rachunki, sama do większosci rzeczy dochodzi. Niż 25- latka która mieszka z rodzicami, nigdy nie pracowała, i wszytsko jej dają.
To przykładowa sytuacja. poza tym uważam że każdy inaczej do tego może podejść bo każdy ma inne znaczenie słowa dzieciiność.
A jakie jest Wasze zdanie???
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
soseczka 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 164
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 5:02 pm   

oczywscie,sa takie przypadki w ktorych wiek nie ma calkowitego znaczenia,sama jestem bardzo mloda a mieszkam za granica z moim narzeczonym,pracuje i sama musze zadbac o siebie a inne dziewczyny w moim wieku maja jeszcze niebianskie zycie u boku rodzicow ale ja nie narzekam bo sama takie zycie wybralam i niczego nie zaluje.21 lipca wychodzę za mąż i mam zamiar byc szczesliwa i nie zwazac uwagi na to co inni mowia o mnie i jak mnie odbieraja!!
_________________
...:::21.07.07:::...

.. :::GDYBY NIE TY.....
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 5:20 pm   Re: Czy wiek świadczy o dojrzałości człowieka???

Agnieszka19 napisał/a:
Tzn. moim zdaniem dojrzalsza i bardziej doświadczona jest osoba np. 20-letnia która pracuje, mieszka sama, opłaca sama rachunki, sama do większosci rzeczy dochodzi. Niż 25- latka która mieszka z rodzicami, nigdy nie pracowała, i wszytsko jej dają.


Ja jestem tym drugim przypadkiem i jakoś nie uważam się za osobę niedojrzałą :)
Dojrzałość to przede wszystkim odpowiedzialność za swoje słowa i czyny, to kultura osobista i dystans zarówno do siebie, jak i do innych ludzi. To umiejętność podejmowania decyzji, przemilczenia pewnych spraw a nie reagowanie huzia na Józia. I przede wszystkim przyznanie się do własnych błędów i uczenie się na nich.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 6:30 pm   

Fionuś - pięknie napisane, popieram w 100%. :)


Jakże takie zaowalowane i teoretyczne dyskusje są ciekawe... :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Balbina 

Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 9:33 pm   

Brawo Fionka :brawo: Sama esencja :)
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 9:34 pm   

Fionko jakaś Ty mądra i dojrzała.
Kłaniam się w pas
[smilie=g035.gif] [smilie=g035.gif]
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 2:30 am   

To co ja napisałam to był mój przykład. Chodziło mi o pokazanie tej różnicy. Ze osobą dojrzało może być zaróno 20 latka jak i 25 latka. Nie ma na to określonej recepty.
A powiedzcie co waszym zdaniem świadczy o niedojrzałości?
Domyślam się że rózne będą poglądy ale jestem ciekawa? :smile:
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 12:19 pm   

Agnieszko - o niedojrzałości świadczy zachowanie, które jest przeciwieństwem zachowania jakie opisała Fionka. :wink:
_________________

 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 8:24 pm   

Dokładnie o to mi chodziło. podałam przykład.
Załużmy żę ktoś wam opowiada że ma dwie koleżanki :
Jedna ma 20 lat, mieszka sama, pracuje, uczy się
A druga mieszka z rodzicami, tylko się uczy, nie pracuje, i ma 25 lat
I powiedzmy że tle. No i pyta Was która osoba po tych informacjach jest dojrzalsza i bardziej doświadczona?
Po to miał służyc mój przykład.
Mogłam wypisać też cechy takie jak fiona bo ona zdecydowanie ma racje.
Ale pytam na takim przykładzie.
Jak uważacie?
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
Ostatnio zmieniony przez Agnieszka19 Nie Mar 18, 2007 8:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
q 

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 17
Skąd: Zarzew
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 8:36 pm   

nie porownujmy takich przypadkow. bo załozmy: jedna ma 20 lat, mieszka sama, pracuje i uczy sie zaocznie. a druga studiuje dziennie, nie pracuje, ma 25 lat, ale, droga Agnieszko, nie mieszka z rodzicami (oczywiscie caly czas teoretyzujemy). i ktora z nich jest dojrzalsza? czy to, ze ktos dostal sie na studia dzienne swiadczy o jego niedojrzalosci?? moim zdaniem nie. dziwnie rozumujesz. a jakie jest Wasze zdanie? proszę o opinie :rotfl:
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 8:43 pm   

Ciekawe skąd Ci się wziął taki przykład
:roll:
A co do twojego pytania to nie świadczy o niedojrzałości-Twój przykład. Bo dla mnie osoba która decyduje się na samodzielne życie na pewno nie jest niedojrzał i jeżli oczywiście daje sobie rade.
Natomiast mój przykład brzmiał inaczej i prosiłam o wypowiedx odnośnie jego.
Więc nie wiem dlaczego go zmieni łeś. Odpowiedz na moje pytanie :-?
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
q 

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 17
Skąd: Zarzew
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 8:54 pm   

więc wytłumacz mi, co jest dojrzalszego w tym, że ktoś mieszka sam, utrzymuje się sam, uczy się zaocznie (więc ma 5 dni w tygodniu na pracę)? a twoim zdaniem mniej dojrzałą osobą jest ta, która dostała się na studia dzienne, ma zajęcia 5 dni w tygodniu po 6-9 godzin dziennie i nie utrzymująca się sama? świetnie rozumujesz! powinna przez 8 godzin być na uczelni, a kolejne 8 w pracy! gratuluję pomysłu!
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 9:01 pm   

To nie chodzi o to.
ALe osoboa która sama mieszka i sie utrzymuje i pracuje jest do przodu z wieloma rzeczami.
Musi płacic rachunki o czym trzeba pamiętać bo jest się za to odpowiedzialnym,
prace uczy życia, uczy tego że trzeba słuchac poleceń i podporządkować się.
Poza tym jak się żyje na własny rachunke trzaba nauczyć się zarządzać pieniedzmi- opowiedzialnie.
Trzeba dbać o dom, cały bo nikt tego za nas nie zrobi.
Moim zdaniem przedw wszystkim odpowiedzialność świadczy o dojrzałości.
Wiadomo że jak się mieszka z rodzicami to za inne rzeczy jestesmy odpowiedzialni ale za bardziej błache.
A poza tym jest ktoś kto za nas o tym może pomyśleć.
Nie musimy zajmować się rachunkami, pracą( jeżeli się uczymy), ogarnięciem całego domu.
Pewnie zaraz podasz przykład że ktos ma chorych rodziców i wtedy sam musi dbać.
Mpoże tak być ale mój przykład tego nie zawiera :-?
Zadałm prosty przykład i nie ma w nim mowy o jakiś skrajnych przypadakch.
Ja tak to po prostu widze. Osoba która mieszka z rozdicami nie zawsze jest samodzielna, i dopiero jak się wyprowadza to widzi za ile rzeczy musi byc odpowiedzialna i jak się tego nauczy to na pewno jest dojrzałą i dorosła osoba.
Mnie zawsze powtarzano że dorosła osoba to taka ktra mieszka i żyje na własny rachunek.
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
Ostatnio zmieniony przez Agnieszka19 Nie Mar 18, 2007 9:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
q 

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 17
Skąd: Zarzew
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 9:13 pm   

ok. podam przykład, bo widzę, że do tego pijesz. my mieszkamy razem od 4 lat. rachunki opłacamy sami. ja pracuję, Aśka studiuje dziennie na PŁ i ma zbyt dużo zajęć, żeby "po lekcjach" pracować. utrzymują Ją rodzice i nie uważam, że jest w tym coś złego. wręcz przeciwnie. sądzę, że właśnie to, że myśli o swojej przyszłości i dobrej pracy i właśnie to świadczy o Jej dojrzałości.
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 9:25 pm   

kryszka napisał/a:

Jakże takie zaowalowane i teoretyczne dyskusje są ciekawe... :lol:

Hm, one tylko na pozór są teoretyczne. :|
Myślałam, że to jakiś normalny temat i dorzucę coś od siebie, a tu widzę wciąż jakieś potyczki między dwoma stronami znane już z innych wątków.
Apeluję do obu stron, żeby wrzuciły na luz i przestały robić cyrk na forum publicznym z własnych spraw. :|
To nie jet tego typu forum, gdzie pierze się jakieś prywatne brudy. Dla mnie - żenująca sprawa... :-?
I jest chyba najlepszą odpowiedzią na temat : CO TO JEST DOJRZAŁOść, a co nią nie jest... :cool: :lol:
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 10:19 pm   

Człowiek dojrzały wie, kiedy odpuścić.
Nawet jeśli jest w 100% pewien słuszności swojego zdania.

Niekiedy styl niesie o wiele więcej niż treść. :)
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 10:27 pm   

fiona83 napisał/a:
Człowiek dojrzały wie, kiedy odpuścić.

Człowiek dojrzały wie, kiedy nie dać się sprowokować. :cool:
Człowiek dojrzały wie, że czasami nie warto zniżać się do pewnego poziomu, bo można więcej stracić niż zyskać.
_________________
 
 
q 

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 17
Skąd: Zarzew
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 10:47 pm   

fiona83 napisał/a:
Człowiek dojrzały wie, kiedy odpuścić.
Nawet jeśli jest w 100% pewien słuszności swojego zdania.

Niekiedy styl niesie o wiele więcej niż treść. :)

może odpuścić. ale nie w przypadku jeżeli ktoś nie wyciąga jakieś rzeczy z życia prywatnego (nie zgodne z rzeczywistością zresztą) i ..... go jak burą ..... (żeby nie było, że używam wulgaryzmów) w każdym wątku, a potem udaje, że nie wie, o co chodzi. a rozmowa z agnieszka19 wygląda tak, jak wypowiedź miłościwie nam premierującego J.K. że, cytuję: "nikt nam nie wmówi, że czarne jest czarne a białe jest białe".
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 10:52 pm   

Do prania brudów potrzebne są przynajmniej dwie strony.
Nikt sam ze sobą nie będzie dyskutował.

Nie wnikam kto prowokował, a kto został sprowokowany.
"Wyjazdy" osobiste nie powinny mieć miejsca i już. Tym bardziej w wulgarny sposób. Bluzgi dowodzą tylko bezsilności i braku argumentów.

Nie mnie osądzać, ale jak wiadomo : prawda zawsze leży pośrodku.
 
 
q 

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 17
Skąd: Zarzew
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 10:56 pm   

chciałbym coś odpisać, ale publicznie się nie odważę, więc odpowiem Ci na priva.

ok. więc napisałem ci, że prawda jest jak pupa (do moderatorki :myślę, że nie jest to wulgaryzm) - każdy ma swoją.
Ostatnio zmieniony przez q Nie Mar 18, 2007 11:12 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 11:07 pm   

Jeśli nie chcesz napisać tutaj, to na priv tym bardziej.


Nie chcę się mieszać w czyjeś prywatne przepychanki.

Tyle w tym temacie.
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 11:15 pm   

Hej ludzie uspokójcie się! (mam tu na myśli agnieszkę19 i q)
Nikogo nie interesują wasze kłótnie i "teoretyczne" wywody, jak już kilka osób zaważyło forum to nie miejsce na pranie prywatnych brudów.
Myślę, że w dzisiejszym świecie i tak za dużo jest złych emocji, nie wprowadzajcie kolejnych!
Ja próbuję znaleźć tu wsparcie, pomoc, a z czasem może nawet przyjaźń, może też spróbujcie?
Dojrzali ludzie to rozumieją...
Pozdrawiam!
_________________
 
 
q 

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 17
Skąd: Zarzew
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 11:18 pm   

uważam, że to forum jest seksistowskie. i jeżeli ktoś (zwłaszcza facet) ma odmienne zdanie niż szanowne panie, to jest od razu zaszczuty. a każdy mój post jest niestety złośliwie komentowany przez większość z was. z takim podejściem życzę powodzenia w dalszym życiu.
i niestety szanowna pani moderator asiek, ale nie masz racji najeżdżając na mnie na privie. bo dobrze wiesz, że wina nie leży po mojej stronie. ale przecież solidarność jajników :(
Ostatnio zmieniony przez q Nie Mar 18, 2007 11:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 11:29 pm   

q napisał/a:
ok. podam przykład, bo widzę, że do tego pijesz. my mieszkamy razem od 4 lat. rachunki opłacamy sami. ja pracuję, Aśka studiuje dziennie na PŁ i ma zbyt dużo zajęć, żeby "po lekcjach" pracować. utrzymują Ją rodzice i nie uważam, że jest w tym coś złego. wręcz przeciwnie. sądzę, że właśnie to, że myśli o swojej przyszłości i dobrej pracy i właśnie to świadczy o Jej dojrzałości.

Słuchaj ja widzę że ty masz jakis 0problem.
Myslisz że co że ja tylko o Tobie i Aśce myśle???
Po pierwsze Asia ma 23 lata i mieszkacie razem a pisałam o sobie która mieszka z rozicami. Mysle więc że robisz jakies nie potzrebne problemy. Rozumiem że wszystko co napisze to towim zdaniem dotycze ciebie i Aśki???!!!
To jakaś bzdura jest.
Pytanie było proste i nie skierowane w niczyja stronę. Sam je tak ukierunkowałeś.
Wkurz mnie to bo znowu wychodzi że ja piorę brudy.
Nie odnosiła postu do nikogo więc na prawdę wyluzuj. :znudzony:
Pyanie typowo teoretyczne.
Moim zdaniem osoba dojrzała to osoba odpowiedzialna, umiejąca się zachować, kulturalna i wiek nie ma żadnego znaczenia :smile:
A sytuacja która przedstawiłam dotyczyła bardziej doświadczenia.
W każdym razie przepraszam wszystkich ale widocznie nie mogę tworzyc tematów bo wszytskie odczytywane śa dwuznacznie. Ja nie chce żadnych przepychanek. Temat to temat i wydaję mi się że każdy może się wypowiadać.
:wink:
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
Ostatnio zmieniony przez Agnieszka19 Nie Mar 18, 2007 11:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
q 

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 17
Skąd: Zarzew
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 11:34 pm   

ja tylko na naszym przykładzie to przedstawiłem. i tyle. agnieszka19 - nie bierz tego do siebie. ja tylko wyraziłem swoje zdanie. a to forum chyba od tego jest?
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 11:36 pm   

ty chciałes pokazać że ja cały czas prowokuje pranie brudów. Mój przykład był inny niż Wasza sytuacja i nie przypisuj mi tego :-?
A to że ty miałes ochote napisać jak jest u Was to Twoja sprawa.


Czy możemy zrobić z tego noramlny temat :?: :?: :?:
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 11:37 pm   

q napisał/a:
uważam, że to forum jest seksistowskie. i jeżeli ktoś (zwłaszcza facet) ma odmienne zdanie niż szanowne panie, to jest od razu zaszczuty. a każdy mój post jest niestety złośliwie komentowany przez większość z was. z takim podejściem życzę powodzenia w dalszym życiu.
i niestety szanowna pani moderator asiek, ale nie masz racji najeżdżając na mnie na privie. bo dobrze wiesz, że wina nie leży po mojej stronie. ale przecież solidarność jajników :(

Po pierwsze : to ty pierwszy do mnie napisałeś na priv.
Po drugie : nie najeżdżam na ciebie. Wyjaśniłam na czym polega regulamin, rola administratorów, moderatorów.
Po trzecie : zarówno twoje privy jak i ten wpis - są obraźliwe.
Nie wiem, co próbujesz udowodnić, ale twoja bezsilność jest widoczna skoro piszesz takie rzeczy tutaj i na priv.
I nie pisz już do mnie więcej na priv.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Nie Mar 18, 2007 11:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
q 

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 17
Skąd: Zarzew
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 11:42 pm   

to weźmy taki przykład (czysto teoretycznie): jedna dziewczyna ma 23 lata, mieszka z narzeczonym we wspólnym mieszkaniu, ale utrzymują ją rodzice bo studiuje dziennie i nie ma czasu na pracę. a druga ma 21 lat mieszka sama i kończy jakieś studium gastronomiczne. i z tego wynika, że któraś z nich jest niedojrzała? która? moim zdaniem głupi tok myślenia
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 11:49 pm   

Słuchajcie faktycznie może niech moderatorzy zamkną ten temat bo to sie nie skończy :smile:
Szkoda bo myślałam że ciekawa dyskuja bedzie :?
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
q 

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 17
Skąd: Zarzew
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 11:52 pm   

Agnieszka19 napisał/a:
Słuchajcie faktycznie może niech moderatorzy zamkną ten temat bo to sie nie skończy :smile:
Szkoda bo myślałam że ciekawa dyskuja bedzie :?

twój wątek był z założenia złośliwy. założyłaś go podczas rozmowy mojej i kamila.
myślałaś, że więcej osób cię poprze. ale niestety się nie udało. jakże mi przykro :(
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 11:57 pm   

Zamykam temat.
Będzie odblokowany jak niektórym ostygną emocje.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl