Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dobór repertuaru
Autor Wiadomość
Dunia 


Wiek: 47
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 167
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Mar 23, 2007 7:57 pm   Dobór repertuaru

Szukałam, szukałam ale nie znalazłam nigdzie odpowiedzi na trapiące mnie pytanie. Jeśli jest gdzieś taki temat, to przepraszam za przeoczenie.
Może napiszecie mi, jak to było/ będzie u Was?

Chodzi o to, że DJ`e, którzy będą na naszym weselu kazali sobie zaufać odnośnie doboru repertuaru. Generalnie grają dobrze- są z polecenia. Stwierdzili, że mają ogromne doświadczenie i dobiorą wszystko zależnie od okoliczności, wieku gości itp. Mamy im tylko nagrać naszą piosenkę na pierwszy taniec. Możemy nagrać też ulubione utwory, które będą puszczone podczas przerw. Ach, zapytali też czego absolutnie nie chcemy mieć. :znudzony:
Jestem osobą, która lubi mieć wszystko pod kontrolą, więc męczy mnie to, że nie wybieram piosenek na własny ślub. Ale ponieważ nie chcę wyjść na przesadną świruskę, to siedzę cicho.
Ale z drugiej strony ciągle myślę o tym, czy nie spotka mnie jakaś przykra niespodzianka. :zalamany: Co mam robić :?:
_________________

Trzymaj się Gość
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 23, 2007 8:47 pm   

Spokojnie-nie świrujesz. Jest nas takich więcej :D
Jeśli chodzi o kwestię doboru repertuaru to faktycznie zdaj się na nich. To że Ty lubisz jakieś piosenki nie znaczy że gościom się spodobają, poza tym muzycy zawsze dostosowują utwory to tego jak się ludzie bawią.
Może łatwiej będzie Ci wpłynąć na nich w kwestii czego nie chcesz żeby puszczali. (Jest już taki wątek). W ten sposób poczujesz że masz nad tym choć trochę kontroli-pozdrawiam:)
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 23, 2007 9:58 pm   

Zdaj się na DJ-a. Fachowiec dobierze muzykę pod wszystkich, a widząc bawiących się gości będzie mógł decydować na bieżąco co będzie dobre.

[ Dodano: Pią Mar 23, 2007 10:03 pm ]
A jeśli jednak byś chciała ustalić listę piosenek to tutaj znajdziesz odpowiedni wątek: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=2453
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Dunia 


Wiek: 47
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 167
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 24, 2007 9:10 am   

Dzięki dziewczyny! :padam: Uspokoiłyście mnie. To są ponoć dobrzy fachowcy, ale wydawało mi się, że zwyczajem jest ustalanie listy utworów. Ale może to bardziej dotyczy zespołów na żywo, które mają wyćwiczone określone piosenki.
kryszko Twoją listę już przeglądałam- jest imponująca :lol:
Jeszcze raz duże dzięki!
_________________

Trzymaj się Gość
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl