Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
...Astona Martina Bugatti lub Masseratti
Autor Wiadomość
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Pon Mar 26, 2007 10:33 am   ...Astona Martina Bugatti lub Masseratti

Szukam -Astona Martina Bugatti lub Masseratti!!! To ulubione samochody mojego K. strasznie chcialabym mu zrobic niespodzianke i jechac do slubu wlasnie ktoryms z tych przeslicznych autek! czy znacie kogos kto takowe posiada do wynajecia na slubik?
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Mar 26, 2007 11:37 am   samochody

Cos mi sie wydaje ze ciężko będzie Ci dostać takie autko z prostej przyczyny, są strasznie drogie i jeśli się nie mylę nie są w posiadaniu polskiego kierowcy, chyba że jedną sztukę ktoś zakupił, ale nie wydaje mi się.
Aston , Maserati, czy Zonda... to auta sprzedawane na zamówienie i chyba że jesteś szejkiem arabskim albo miliarderem to może Cię stać na jego kupno, no ale raczej jak już staniesz się szczęśliwym posiadaczem takiego pojazdu to nie wypożyczasz go na śluby ;)

ALe pomysł jak najbardziej fajny- sama bym sie zdecydowała, no ale niestety....
 
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Pon Mar 26, 2007 12:20 pm   

wiem wiem.....takich samochodow raczej sie nie ma w zasiegu reki ale moze choc mala iskra nadziei...tak strasznie mi zalezy...!!! pozostanie nam bmw...
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
citroen 
Firma


Wiek: 40
Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 11
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Mar 26, 2007 10:41 pm   Re: ...Astona Martina Bugatti lub Masseratti

Maja_Kris napisał/a:
Szukam -Astona Martina Bugatti lub Masseratti!!! To ulubione samochody mojego K. strasznie chcialabym mu zrobic niespodzianke i jechac do slubu wlasnie ktoryms z tych przeslicznych autek! czy znacie kogos kto takowe posiada do wynajecia na slubik?


W Łodzi jest jeden taki samochód, nie pamiętam, czy to bugatti czy lagonda aczkolwiek jest to samochód bardzo ładny i luksusowy, oczywiście przedwojenny. Niestety nie mam namiarów... Auto jest zielone, taka wielka limuzyna. Stał obok mnie na którymś Moto Weteran Bazarze na stadionie startu. Może jak pogooglujesz trochę, to znajdziesz. A może któreś studio foto w łdz ma namiary? Powodzenia!

edit: usunęłam podpis zawierający reklamę
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Sie 31, 2009 12:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 26, 2007 10:47 pm   

wydaje mi się że takie auto, jak na zdjęciu powyżej, ma wŁaściciel mojego Jaguara. Jeśli będziesz zainteresowana daj znać na prv a podam ci do niego namiary
Ostatnio zmieniony przez gosc Pon Mar 26, 2007 10:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
citroen 
Firma


Wiek: 40
Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 11
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Mar 27, 2007 10:43 pm   

Sajonara6 napisał/a:
wydaje mi się że takie auto, jak na zdjęciu powyżej, ma wŁaściciel mojego Jaguara. Jeśli będziesz zainteresowana daj znać na prv a podam ci do niego namiary


chodzi Ci o zdjęcia autka w moim opisie i avatarze? jeśli już, to do mnie bezpośrednio można kierować zapytania... :razz:

mam nadzieję, że to nie będzie odebrane jako próba reklamy :oops:

edit: usunęłam podpis zawierający reklamę
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Sie 31, 2009 12:52 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Mar 27, 2007 10:46 pm   

przepraszam citroen nie poŁapaŁam się :oops:
 
 
lukaszpiorun1 
Firma

Wiek: 42
Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 19
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Maj 04, 2007 9:29 am   MERCEDES CLS

Mam znajomego co ma Mercedesa CLS- najnowszy model dał za niego 450 tysięcy, ale nie wiem czy by się zgodził wieźć do ?lubu, i głównie też chodzi o pieniądze, myślę że 1000 na pewno by sobie zarzyczył, bo mieszka od Łodzi 45 kilometrów a z tego co wiem to ten samochód pali mu 20 litrów!!!!
W razie czego mogę z nim porozmawiać.
_________________
Łukasz
 
 
 
kolorowa441 

Wiek: 41
Dołączyła: 27 Wrz 2006
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 15, 2007 3:10 am   Re: ...Astona Martina Bugatti lub Masseratti

Maja_Kris napisał/a:
Szukam -Astona Martina Bugatti lub Masseratti!!! To ulubione samochody mojego K. strasznie chcialabym mu zrobic niespodzianke i jechac do slubu wlasnie ktoryms z tych przeslicznych autek! czy znacie kogos kto takowe posiada do wynajecia na slubik?

Jesli chodzi o auto to on powinien zrobic tobie niespodzianke a nie ty jemu tak mi sie wydaje ...kto w tym zwiazku jest facetem..
_________________
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Pon Lip 16, 2007 1:20 pm   

wcale nie jest powiedziane! kazdy moze sobie robic niespodzianki jakie chce!
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 16, 2007 1:31 pm   

ja tez lubie robic mojemy kochanie niespodzianki dlaczego nie!!
 
 
 
gołąbkowa 

Dołączyła: 19 Wrz 2008
Posty: 9
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 8:16 pm   

odświeżam wątek- ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
_________________
 
 
chaberek 


Dołączyła: 03 Lis 2009
Posty: 17
Skąd: Łódź/Dublin
Wysłany: Sro Sty 13, 2010 11:21 pm   

W razie gdyby ktoś nadal szukał podobnych samochodów podaję link:
http://www.topcarrental.eu/

Mają Astona, Maserati, Porsche i inne... Bardzo ciekawa ale i drogie :#
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl