Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Polecam kamerzystę
Autor Wiadomość
tysia 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Cze 2005
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 20, 2006 8:04 pm   

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Więc ja już z czystym sumieniem mogę zabrać głos w tej sprawie i polecić wspaniałego kamerzyste. Był nim ten co tu wyżej pisze czyli nasz filmowiec z forum. :D Trochę baliśmy się biorąc go bo jakoś nikt z forum nie korzystał z jego usług ale nam bardzo podobała sie jego oferta i nie specjalnie rożniła się od zachwalonego tutaj p. Krencjasza. Młodym trzeba dawać szansę więc zaryzykowaliśmy. I okazało sie super!!!! Kaseta jest super!!! Wspaniale zmontowana, super życznia nagrana, podkład muzyczny, zdjęcia z dzieciństwa, różne wstawki, teledyski podsumowujące w różnych stylach - szybkie, śmieszne, sepi, wolne, nagłówki itp Fajna cała oprawa, wiersz ode mnie dla męża wstawiony zeby miał niespodzianke, wstawki ze Shreka, Bajkowy nastrój............SUPER. A do tego jszcze te super zdjęcia zrobione przez niego i wKomponowane. Moj brat który w tamtym roku strasznie przejechał się na pewnym kamerzyście bardzo żałował że oni nie maja takiej pamiątki i że ten filmowiec im wtedy nie kręcił.

Myśłę, że mogę zrobić to tu na forum i jeszcze raz podziękować Ci filmowiec za wspaniałe zdjęcia i wspaniały film, za to że dzięki Tobie będziemy mieli wspaniałą pamiatkę na lata! [smilie=g035.gif] [smilie=g035.gif] [smilie=g035.gif] [smilie=g035.gif] [smilie=g035.gif] :lol: :lol: :lol: :lol:
 
 
 
milka 

Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 5/3/7
Wysłany: Sro Cze 28, 2006 5:51 pm   

:lol: Witam wszystkich.Jestem tu pierwszy raz i tak czytam.Ostatnio miłam kręcony ślub bylo to 6 maja. Kamerzyste miałam poleconegop od dobrej znajomej, nie zabardzo wierzyłam w to co ona mowila, ale jednak sie nie mylila.Po odebraniu filmu nie wiedziłam co mnie czeka, wlasciciel studia filmowego profesjonalnie opowiadal co bedzie na filmie i ze wszystko moze byc zrobione tak jak my chcemy. Fakt troche mieliśmy pytań wraz z obecnym moim misiaczkiem.A wiec wlozylismy plyte dvd i zaczelo sie: strach jak wyszlismy na filmie i wogole. Słuchajcie wszyscy takiego filmu to jeszcze nikt chyba nie widzial a przynajmniej ja a widzialam ich duzo. Montaż filmu zwalil nas z nóg, po chwili mielismy łezki w oczach, gdyż na początek pokazał sie teledysk z nami, chyba tzw. czołówka, potem zdjecia z lat dziecinstwa, nastepnie jak moj mąż się ubiera w swoim domciu, a potem ja- nie moglam sie na siebie napatrzeć, to byl specjalny teledysk na ktorym wystapilam tylko ja i wygladalam jak aniolek a aniolkiem nie jestem :hyhy: no ale rodzice nic nie wiedza :) . Na filmie wyszlismy po prostu jak dwa gołąbki ktore mocno się kochaja. Film był caly montowany, z podkladami muzycznymi które oczywiscie ja wybralam do filmu, zdjecia z dziecinstwa, plenerek ktory robilismy troche w parku botanicznym troche w palmiarni, super nawet w filmie byl umieszczony teledysk z jedzonkiem na sali, a o torcie to juz ciezko opowidac bo mialam łezki, musicie to zobaczyc, przejżysty obraz jezeli chodzi o jakosc to coś jak MTV :) no bo w sumie mial jakąś dziwną kamerę dużch gabarytów, a nie jak te ktore sie widzi jak idzie sie na wesele do znajomych. 100% profesjonalizm jakiego chyba jeszcze nikt nie byl w stanie wymyslic.Ciezko tu wszystko opisac bo bylo tego cztery godzinki i caly czas cos sie dzialo, a najlepsze bylo na koniec płyty: życzenia od gosci o ktorych nawet nie wiedzielismy ze takie cos mialo miejsce. I jak na łódzkie warunki jezeli chodzi o cene to wziął bardzo tanio w porównaniu do innych. Jestem szczęsliwa ze mam taką pamiątkę z której ja i moja rodzina która chciała od nas film bedzie zawsze zadowolona. Polecam tą firme gdyż podchodzą do rzeczy profesjonalnie i potrafia współpracować z przyszlym małżeństwem.Jezeli ktos chce kontakt do nich to piszcie do mnie na gg 4850818 :shock:

Post wyedytowany, bo zawierał reklamę - Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pią Gru 22, 2006 9:37 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 7:40 pm   

Ja już widziałam jak mniej więcej będzie wyglądał nasz zmontowany już ślub :wink: i muszę powiedzieć, że podoba nam się. Nie za długo, nie za krótko...wszystko co było ważne zostało uwiecznione. Klip śliczny :lol: i czołówka sympatyczna. ?miało mogę plecić pixelstudio
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pią Gru 22, 2006 9:38 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
zonkiller 

Dołączyła: 24 Paź 2006
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Paź 24, 2006 9:36 pm   

witam wszystkich.Ja mialam slub 14 pazdziernika.Szukalismy z (juz)mezem :D jakiegos fajnego kamerzysty.Chcielismy cos oryginalnego, nowoczesnego.Ale moim zdaniem wiekszosc kamerzystow z lodzi robi filmy tak samo jak 10 lat temu.Trafilismy jednak dzieki znajomym do super kamerzysty.Mlody pan, ktory ma zupelnie inne spojrzenie na film slubny a przede wszystkim wyczucie i dobry gust.nie musielismy mu nic tlumaczyc, mial fajne pomysly.I na dodatek ma w ofercie fotografa, ktory przez cala sobote i na weselu robil nam zdjecia.Nie widzialam jeszcze naszego filmu bo pan ma duzo pracy i musimy jeszcze poczekac ale wiem ze warto.Jego filmy sa bardzo oryginalne
Ostatnio zmieniony przez zonkiller Sob Sty 13, 2007 5:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 24, 2006 9:40 pm   

A jak się nazywa ta firma?
 
 
zonkiller 

Dołączyła: 24 Paź 2006
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Sty 10, 2007 12:55 am   

witam ponownie.Odebralam juz swoj film i jest super.Dokladnie taki jak chcieliśmy i tak jak napisalam w ostatnim poscie. firma nazywa się filmownia. Polecam wszystkim.Znajomi i rodzina sa oczarowani naszym filmikiem a my bardzo szczesliwi.




Post wyedytowany, bo zawierał reklamę - Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sro Sty 10, 2007 8:40 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sob Lut 03, 2007 10:09 am   

My podpisaliśmy umowę z Alcom'em... wymarzyłam sobie ich jak tylko zobaczyłam filmiki ściągnięte z internetu.. przemiła obsługa i profesjonalne podejście, łatwo można się dogadać... po prostu jestem tak szczęśliwa, że Ich wybraliśmy.. śpię spokojnie, bo wiem, że będę miała cudowny film ze ślubu :)
_________________
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 24, 2007 6:26 pm   

Nawet nie wiedziałam, że jeszcze nie napisałam pełnej opinii o naszym kamerzyście z pixelstudio. Jesteśmy bardzo ale to bardzo zadowoleni. Wszystko co miało być było, bardzo fajnie zmontowane. Oglądamy film bardzo często. Jutro jeszcze Pan obiecał dostarczyć nam pełne nagranie jeszcze nie zmontowane. Byliśmy pełni obaw przed wyborem kamerzysty poniewaz robiliśmy to w ostatniej chwili, a jednak okazało się, że był to strzał w 10 :)
 
 
 
kamilcia_1984 


Wiek: 39
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 315
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 11, 2007 10:48 am   poszuliwania dobrego

Teraz ja szukam dobrego i taniego kamerzysty mam duzo czasu (poltora roku) wiec moge szukac. Prosila bym was jednak o pomoc i podanie namiarow na dobrego i taniego kamerzyste.
Kamilcia
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 11, 2007 11:42 am   

Polecam Adama i Ole Krencjasz. Namiary znajdziesz w adresach wszystkich kamerzstów.
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Nie Mar 11, 2007 12:30 pm   

A którego dnia dokładnie macie ślub? Jeśłi chodzi o kamerzyste to równiez polecam Pana Krencjasza :) Posiadają oni bardzo konkurencyjną ofertę :)
_________________
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Wto Mar 13, 2007 8:03 am   

W międzyczasie? Myślę, że to ciężkie do zrealizowania, kamerzysta kręci większość wesela i uroczystości, a gdy ma przerwę to po to aby zjeść czy się napić. Ale są kamerzyści, u których też można zamówić zdjęcia. My korzystamy z usług firmy Alcom i będziemy mieli zarówno film kręcony przez Nich jak i zdjęcia ze ślubu i wesela. Ale musisz się podowiadywać różnych kamerzystów co i jak.
_________________
 
 
Monisia 

Dołączyła: 03 Maj 2007
Posty: 1
Skąd: Płock
Wysłany: Pią Maj 04, 2007 7:47 pm   

My polecamy, jak już kilka osób wcześniej firmę Alcom, byliśmy na dwóch weselach nagrywanych przez Panów z Alcomu i efekt ich nagrań jest bardzo pozytywny.
Bez tandety co najważniejsze tzn. latających serduszek i baloników. Nie mieliśmy wątpliwości co do wyboru na nasze wesele i mimo że jeszcze ponad rok czasu to umowa już dawno podpisana, podobnie z zespołem. Nasz zestaw nie pozostawił złudzeń i z pełną świadomością dokonaliśmy wyboru.
 
 
kicia 

Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 4
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 8:45 pm   Polecam super kamerzystę

Kochani polecam wam świetnego kamerzystę Darka, który super filmuje i ma wyczucie chwili. Nie filmuje bezsensownie ludzi którzy jedzą czy piją. Ale za to robi świetny montaż cyfrowy i ekstra wesołe teledyski z przekroju wesela. Oglądałam kilka jego płyt z filmami gdy go wybierałam wszystko jest do wglądu przy rozmowach z nim, to mi się podoba. Co ważne mogliśmy z nim wszystko sobie ustalić, co ogranicza niedomówienia do minimum. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego naszego filmu ze ślubu. Jak były korowody to wygląda to tak jakby kamera jechała przed wszystkimi czy z boku, tak, że efekt jest super. Nie ma żadnej monotonii czy tandety.
Jeśli chcieli byście namiary na tego Pana to zapraszam na PW chętnie sie podzielę.

W mojej rodzinie będzie filmował jeszcze na dwóch weselach w 2008 roku.

:) Pozdrawiam gorąco :)
 
 
Karolcia28 

Wiek: 44
Dołączyła: 15 Paź 2007
Posty: 12
Skąd: Tuszyn
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 11:54 am   

obejrzyjcie tam, www.tomstyl-movie.pl zawsze mozna obejrzec kilka firm. mi sie podoba.
 
 
dreampc 
Firma

Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 1
Skąd: dfddf
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 4:10 pm   Re: Polecam super kamerzystę

hej,

Dlaczego ta firma ... ma takie wzięcie???

edit. Wiadomość na prv
Sajonara6
Ostatnio zmieniony przez Nie Sty 06, 2008 2:20 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 4:39 pm   

chyba sam musisz sobie odpowiedziec na to pytanie bo jak mniemam to Twoja firma...
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 1:16 am   

Zdecydowaliśmy się na Piotrka P. z Chojen polecanego przez pinię-pinię.
Mamy już film i mogę go z czystym sumieniem polecić. Film jest świetny 8-) . Ma bardzo starannie dopasowaną muzykę do obrazu. Znajomy grafik stwierdził, że jak widzi, ile pracy zostało włożone w montaż, to jemu by się nie chciało za takie pieniądze składać filmu, nie mówiąc o nakręceniu materiału :lol:
Mój brat (miał ślub teraz w lipcu) gdy prawie rok temu pokazaliśmy mu jakiego będziemy mieć kamerzystę zrezygnował z wybranego wcześniej p. Krencjasza (mimo, że miał już wpłaconą zaliczkę) i też zdecydował się na Piotrka. Teraz po obejrzeniu mojego filmu powiedział, że jest całkowicie spokojny o jakość swojego filmu.

[ Dodano: Nie Sie 10, 2008 11:16 am ]
Ponieważ dostałam parę próśb o namiary na mojego kamerzystę, podałam je w wątku "Nasi kamerzyści"
_________________
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 30, 2008 2:15 pm   

Bardzo gorąco polecam pana Zbyszka Jarmuża z Łodzi. Kręci filmy ze ślubów, komunii, chrzcin, urodzin oraz wielu innych uroczystości rodzinnych. jest również zapraszany na filmowanie pokazów, wyborów miss etc.
Filmuje od wielu lat, cały czas udoskonala swój sprzęt, jak i pomysły na filmowanie.
Obecnie filmuje w systemie HD.

Nam zrobił wspaniałe płyty, na których zawarł:
- dwa plenery przedślubne (zaręczyny na łonie natury oraz spacer po Piotrkowskiej - w tle pojawiają się nasze zdjęcia z dzieciństwa)
- film z przygotowywań przed weselnych
- ubieranie młodych, błogosławieństwo, wyjście z domu
- ślub
- jazdę po mieście z kościoła na salę
- wesele
- film z pleneru poślubnego

Film, a raczej filmy zostały rewelacyjnie zmontowane. Muzykę ustalaliśmy sami i mimo, że utwory miały dość różny charakter, kamerzyście udało się to idealnie zmontować z obrazem.

A co najważniejsze atmosfera podczas kręcenia była bardzo miła i wesoła - gorąco polecam.

Namiary na pana Zbyszka podałam w poście NASI KAMERZY?CI.
Ostatnio zmieniony przez Agha Sob Sie 30, 2008 2:18 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
pablocrazy 
Firma

Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 5
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 7:49 pm   Piotr Rosiak z Pabianic

Ja chciałbym polecić kamerzystę z Pabianic, Piotrka Rosiaka.
Kilkakrotnie mieliśmy przyjemność współpracować z nim i za każdym razem
imponował nam swoim zaangażowaniem w uchwyceniu najważniejszych zdarzeń na weselu.
Podoba mi się to, że nie ucieka zaraz po oczepinach do domu bo wbrew pozorom wiele ciekawych rzeczy również wtedy jest do nakręcenia.
Nie chciałbym żeby zapachniało to jakąś kryptoreklamą ale uważam, że jak ktoś wykonuje dobrze swoją pracę i do tego wykazuje się kreatywnością to należy go chwalić.
(no młody jest to może jeszcze mu się chce... :oops: )
 
 
narcyz 

Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 12:30 am   

Mieliśmy dobrego i uczciwego kamerzyste – pan Marek B. Cały czas pracuje jako operator. Namiary podam na PW.
Spotkał się z nami 2 razy, pokazał nam płyty z weselami, które nakręcił, omówił wszystko a nawet miał własne propozycje i sugestie.
Za wszystko 1000 zł, bez ukrytych opłat, bez zabezpieczania płyty, z teledyskiem, lacznie nagrał 5 godz co tez mamy  a zmontowany materiał ma 1,5 godz. Do tego 3 komplety płyt
 
 
anuleczkam 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 2:27 pm   

Polecam ARTMEDIASTUDIO z Plewisk k. Poznania.
To jest strona internetowa firmy, na której są teledyski: http://www.artmediastudio.pl/
a to jest fragment naszego filmu, a dokładniej życzenia:
http://pl.youtube.com/watch?v=TWMTpec2kNo
_________________
 
 
martakarma 

Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 7
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Paź 01, 2008 8:32 pm   

Ja byłam wczoraj z moim chłopakiem na spotkaniu z panem kamerzystą i bardzo spodobało mi się to w jaki sposób się nam zaprezentował. Opowiedział o swojej działalności , o tym na jakiej kamerze pracuje oraz jakim aparatem i jakie zdjęcia robi w czasie ślubu i wesela jego żona. Zaproponował nam kilka wariantów filmu od minimum do pełnego wypasu włącznie z pięknym albumem ślubnym na płyty, zdjęciami pozowanymi i płyta z pokazem slajdów ze zdjęć jakie zrobi jego żona (ma być ich około 700!). Film ma być zmontowany wedle naszego życzenia - dobieramy podkład muzyczny, czołówkę i formę.
Na koniec pokazał nam na laptopie fragmenty filmów, które robił poprzednio.
Cena tego wszystkiego jest bardzo przystępna. Tak więc od razu się zdecydowaliśmy.

p.s. Spodobało nam się również to, że pan kamerzysta podchodzi bardzo profesjonalnie do swojej pracy - powiedział, że nie pije alkoholu w czasie kręcenia. :)

Teraz tylko trzymać kciuki, aby to wszystko było prawdą :) :) :)
 
 
 
artur_ase2000 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 67
Skąd: LDZ
Wysłany: Sro Paź 01, 2008 9:04 pm   

martakarma napisał/a:
zdjęć jakie zrobi jego żona (ma być ich około 700!).

p.s. Spodobało nam się również to, że pan kamerzysta podchodzi bardzo profesjonalnie do swojej pracy - powiedział, że nie pije alkoholu w czasie kręcenia. :)


pozwole sobie to skomentowac... :)
700 zdjec to naprawde nie jest duzo ... bym powiedzial ze to jest minimum :) )

co do alkocholu... nikt w pracy nie powinien pic tylko taki glupi swiato poglad jest ze wesele to sie pije .. a pozniej wsiadaja za kolko i jada do domu bo przeciez minely 4h a on 3 kieliszki tylko...
ehhh


napewno bedzie dobrze :) )
bo widze ze Wasz kamerzysta podchodzi z glowa do temtu pracy :) ))
_________________
LDZ : photographic ... motion graphic ... video editing
 
 
 
agniesia99 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Paź 2008
Posty: 8
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Paź 06, 2008 4:39 pm   

Witam

Moje wesele jest w 2010 :) i juz mam praktyczie wszystko pozamawiane. Moge polecić mojego kamerzyste filmują wesela na 2 kamery. Panowie zapowiadaja się całkiem całkiem

mpstudios.pl

pozdrawiam
Aga
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Paź 06, 2008 11:14 pm   

polecam www.venus.foto.video.pl !!

kamerzysta-super człowiek a film z wesela rewelacja!! gorąco polecam, film bardzo mile nas zaskoczył-wszystko na nim jest tak jak sobie tego życzylismy, nie wymagało to zadnych poprawek-film bez zastrzezen zostal przez nas przyjety z ogromnym zachwytem ;) mamy 2-godzinny film oraz 15-minutowy skrót nagrany na dvd oraz na nosniku blue ray (system HD).... pełen profesjonalizm !!
 
 
agniesia99 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Paź 2008
Posty: 8
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Paź 07, 2008 6:49 pm   

Witam

Wszystko pieknie ładnie wyglada tylko czemu jego stronka nie działa. Naprawde jestem ciekawa jak ten pan filmuje.

Pozdrawiam
Aga
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Paź 07, 2008 7:23 pm   

z tego co mi wiadomo za kilka dni bedzie nowa wersja stronki (mam pana na gg a ma opis ze stronka w przebudowie)

tutaj informacje: www.venus-foto-video.eu

[ Dodano: Pią Paź 24, 2008 10:47 pm ]
dla zainteresowanych tym kamerzystą zapraszam do wątku:

http://forum.wesele-lodz....p=221669#221669
 
 
Kinescada 

Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 3
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Pią Lis 07, 2008 2:21 am   

olciap6, czesc czemu te filmiki nie dzialaja...z checia bym je obejrzala...chyba mieliscie perfekcyjne wesele...z checia bym z Toba pogadala na ten temat..masz w koncu juz to za soba..pozdrawiam.
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Lis 07, 2008 11:38 am   

tu sa linki do filmików w najlepszej wersji:

http://www.vimeo.com/2055202

http://www.vimeo.com/2061895


http://www.vimeo.com/2055202
jezeli nie dzialaja, to moze wina przegladarki, bo u mnie, u rodzicow i znajomych dzialaja-sprawdzalismy :) ja korzystam z mozilli uaktualnionej i wszystko smiga ;)

Kinescada -jesli masz jakies pytanka albo chcesz pogadac ,to pisz smialo na pw, gg albo maila-chetnie podziele sie doswiadczeniami :) ja z mojego punktu widzenia wesele uwazam za perfekcyjne, kamerzyste tez goraco polecam, bo super wybrnal z niekotrych sytuacji i spisal sie rewelacyjnie !!

[ Dodano: Pią Lis 07, 2008 11:57 am ]
właśnie wypatrzyłam, że na stronie tego kamerzysty też są kawałki naszego filmu z wesela, więc można tam spojrzeć jak to działa ;)

w galerii video na stronce kamerzysty filmiki nr 2, 4 i 5 są nasze :) oczywiscie w oryginale jest dużo lepsza jakosc ;) ja polecam jednak obejrzenie te filmiki z moich linkow-sa lepszej jakosci i sie nie tną ;)
 
 
ales 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Paź 2007
Posty: 72
Skąd: Łódź i Pabianice
Wysłany: Sob Lis 08, 2008 8:09 pm   

A my serdecznie polecamy współpracę z "Filmowcem", naszym forumowiczem ;) . Niezwykle elastyczne podejście do klienta oraz duuża doza cierpliwości. A przede wszystkim pełen profesjonalizm. Marcin wysłuchał naszych próśb, a reszta należała do niego. W efekcie otrzymaliśmy film, który niezwykle przyjemnie się ogląda. ?wietne oświetlenie oraz dźwięk, nie wspomnę o podkładzie muzycznym, który został idealnie dobrany do sytuacji. Szczerze polecamy współpracę z "filmowcem". :super:

Podsumowując, dostaliśmy piękną pamiątkę z Naszego dnia.

Dziękujemy Marcin
_________________


Miło Cię widzieć Gość :)
 
 
gacus 

Dołączyła: 29 Sty 2008
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 12, 2008 5:39 pm   

Polecam Naszego kamerzystę PRYWATNE STUDIO VIDEO
UL. SZCZAWI?SKA 11 95-100 ZGIERZ http://www.psv11.gsi.pl/kontakt.html
_________________
 
 
Markasiak 


Dołączyła: 19 Mar 2008
Posty: 67
Skąd: Uć
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 10:44 am   

Ja polecam pana Sergiusza z Ta chwila pl. Zrobił mi cudeńko. :) Mozna zobaczyć jak kręci na przykład tu: http://www.youtube.com/watch?v=Uzj-1gH86GI Jeśli zamówicie przez salon będzie jeszcze rabat.
_________________


Dziękuję serdecznie! I ja Was pozdrawiam dziewczyny!!! :)
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 7:30 pm   

Cytat:
aka
PostWysłany: Sob Lip 12, 2008 12:16 am Temat postu:
Zdecydowaliśmy się na Piotrka P. z Chojen polecanego przez pinię-pinię.
Mamy już film i mogę go z czystym sumieniem polecić. Film jest świetny 8-) . Ma bardzo starannie dopasowaną muzykę do obrazu. Znajomy grafik stwierdził, że jak widzi, ile pracy zostało włożone w montaż, to jemu by się nie chciało za takie pieniądze składać filmu, nie mówiąc o nakręceniu materiału :lol:
Mój brat (miał ślub teraz w lipcu) gdy prawie rok temu pokazaliśmy mu jakiego będziemy mieć kamerzystę zrezygnował z wybranego wcześniej p. Krencjasza (mimo, że miał już wpłaconą zaliczkę) i też zdecydował się na Piotrka. Teraz po obejrzeniu mojego filmu powiedział, że jest całkowicie spokojny o jakość swojego filmu.

[ Dodano: Nie Sie 10, 2008 11:16 am ]
Ponieważ dostałam parę próśb o namiary na mojego kamerzystę, podałam je w wątku "Nasi kamerzyści"


Ja również polecam Pana Piotra Płoszaja z Chojen. Montaż jest rewelacyjny. Z humorem, wrażliwością, bardzo dobrze spasowaną muzyką. Polecam osobom, które chcą aby ich film był z lekką dozą humoru, bez zbędnych kiczowatych dodatków i na najwyższym poziomie.
Ostatnio zmieniony przez caixa Sob Sty 10, 2009 7:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 18, 2009 8:33 pm   

a ja polcema firmę Alter Media
www.alter-media.pl
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
makunia81 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 19, 2009 2:00 pm   

Ja już mam swój filmik i jestem bardzo zadowolona. Firma nazywa się: VIDEOSTUDIO ANDVHS. Nie ma swojej strony internetowej, bo jej nie potrzebuje - każdy klient poleca następnym i tak to trwa od 16 lat, choć niektórzy z forumowiczów twierdzą, że to niemożliwe... :razz: Usługi w konkurencyjnych cenach (my płaciliśmy 200 zł za godzinę zmontowanego filmu). Ewentualne namiary na priv. Naprawdę polecam!
_________________
Nasz ŚLUB odbył się 27 grudnia 2008 r.
 
 
 
madzienia 

Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 9:37 pm   

Polecam "Omega Studio " :!: :!: :!: :!:
 
 
amika 

Dołączyła: 26 Sie 2007
Posty: 7
Skąd: Edynburg
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 10:01 pm   

a ja odebralam swoja plytke od Pana Marka z firmy Maribea i z czystym sumieniem moge go polecac. Cena nie jest wysoka w porownaniu do jakosci uslugi.
Wszystko jest zmontowane tak jak prosilam :)

jak ktos chce wiecej info to piszcie na priva
 
 
Syncia83 

Dołączyła: 24 Cze 2009
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 29, 2009 8:43 pm   

makunia81, witam czy mogłabys mi podać namiary na tego swojego kamerzyste,gdyz cena jest naprawde interesujaca.Ogolnie gdzie ta firma sie znajduje.Prosze o odpowiedz, z góry dziekuje. Ps.Czy tylko jest videofilmowanie czy np. zdjecia w plenerze tez robia?
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Pon Cze 29, 2009 11:12 pm   

To i ja polecę naszego kamerzystę pana Adama Krencjasza. Na spotkaniach opowiedzieliśmy, jakie są nasze oczekiwania co do filmu. Podczas wesela nie usieliśmy co chwila biegać do niego, ani on do nas. Był zawsze gdzie trzeba. Po imprezie pozostawiłam p. Adamowi decyzje w kwestii doboru muzyki i doboru początku i końcówki. Byłam zachwycona, tym co zrobił. Muszę niestety przyznać, że gdybym miała sama wybierać piosenki, to nie byłby tak dobrze dobrane. Jeśli chodzi o cenę, to jest jak najbardziej rozsądna i przystępna. Stronki póki co jeszcze nie mają, ale słyszałam, że już się robi. W sumie, to do tej pory choć jej nie było, to mieli mnóstwo zleceń.
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 9:23 am   

Polecam studio SUNRISE i Pana Darka :) , spisał się rewelacyjnie :)
_________________
 
 
Syncia83 

Dołączyła: 24 Cze 2009
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 29, 2009 10:00 pm   

Witam!Mam pytanko: czy korzystał ktoś z usług firmy "Studio -NetFilm" albo z DVComp.Jeśli tak to proszę o jakieś informacje na ich temat i czy warto korzystać z ich usług
 
 
nightmare 

Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Sie 19, 2009 5:48 pm   

Ja polecam Studio JS

Film ze ślubu i wesela jak najbardziej nam się podoba. Rewelacyjnie zmontowany zresztą to można zobaczyć na przykładach.

Dodatkowo duży plus za samo filmowanie. Widać duże wyczucie i doświadczenie.
 
 
kasiechna 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 49
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 19, 2009 10:54 pm   

Ja byłam na weselu gdzie filmował DVcomp, film już widzieliśmy. Jestem zachwycona, fakt że jedyne co mi się nie podobało to było zakończenie, ale to mało jak na trwający 6 godzin film! to mogło nie być domówione do końca z Młodymi... Sama za dwa lata z moim K. planujemy ślub i jeśli chodzi o wideo to zastanawiam się nad Krencjaszem i Dvcomp'em.
_________________
 
 
Majeczka84 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 10:25 am   

Witajcie
Byliśmy wczoraj na spotkaniu z Panem Krzysztofem Kleszyńskim, studio Video-S. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu tego Pana i zrealizowanych filmów. Pan Krzysztof był nam polecany z różnych źródeł więc myślę, że to dobry wybór. Nie jest też drogi, ale rozważamy jeszcze możliowść dwóch kamerek więc i cena się zmieni. A może ktoś współpracował z tym Panem? Chętnie poznam zdanie innych:) Jakby co namiar na kamerzystę na priv.
Pozdrawiam Was :)
 
 
Ania78 

Wiek: 45
Dołączyła: 26 Cze 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 14, 2009 1:01 pm   

Witam poproszę również na priva o namiary do Pana Piotra z Chojen!
Jeśli mogę zapytać to ile płaciliście u Pana za wesele?
Ewentualnie jak ktoś może podać namiary na niedrogiego kamerzystę godnego polecenia, nie zalezy nam na jakiś wodotryskach tylko fajnej pamiątce z wesela bo ślub jest i tak cywilny.

Przepraszam za zamieszanie ale już znalazłam numer w Nasi Kamerzyści
Ostatnio zmieniony przez Ania78 Pon Gru 14, 2009 1:18 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
MarlenaGrzegorz 

Dołączyła: 15 Mar 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 15, 2012 9:31 pm   

Bardzo polecamy kamerzystę Pana Piotra Urbańskiego z firmy VIDMIX. Jest osobą bardzo profesjonalną i zaangażowaną w wykonanie filmu o wysokiej jakości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego filmu. Także moja siostra, po obejrzeniu naszego filmu, zdecydowała się skorzystać z usługi filmowania Pana Piotra. Jest niedrogi w porównaniu z innymi kamerzystami w Łodzi. Poza tym przesympatyczny człowiek i można wiele spraw organizacyjnych z nim bez problemu ustalić. GORĄCO POLECAMY ! Marlena i Grzegorz
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią Mar 16, 2012 7:16 am   

ja gorąco polecam Tomka Szmytkę i Studio JS :)
Film rewelacja, z przyjemnością się go ogląda. Świetnie dobrana muzyka oraz efekty. Jeszcze lepiej współpracuje się z Tomkiem. Ma mnóstwo ciekawych pomysłów, jest otwarty na propozycje Młodych.
Oprócz tego, że nam baardzo podoba się film to również goście byli zachwyceni i wielu z nich po obejrzeniu naszego filmu również skorzystało z usług Studia JS.
_________________
 
 
Gibek25 

Dołączył: 17 Cze 2011
Posty: 4
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Kwi 01, 2012 9:23 pm   Polecam Studio LIK

Nasz ślub odbył się 24.09.2011 i polecam studio LIK z Łodzi. Profesjonalnie zmontowany materiał i nowocześnie. Maja fajne pomysły i naprawdę potrafią wszystko dopasować.
Ostatnio zmieniony przez Gibek25 Nie Kwi 01, 2012 9:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tekla 

Dołączyła: 16 Maj 2012
Posty: 5
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Maj 21, 2012 1:52 pm   

Czy ktoś może zaprezentować swoją opinie na temat kamerzysty Krzysztofa Niteckiego ze Zgierza? Studio VIDEO FOTO? mówi Wam to coś?

Z góry dziękuję!! ;) ;) ;) ;) ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl