Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Stomatolog
Autor Wiadomość
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Czw Sie 02, 2012 5:25 am   

Na Retkinii mogę polecić, bo korzystam z gabinetu Ama Denta na Armii Krajowej (ten nowszy blok obok sklepu Sam scan) oraz przy Piaskach jest gabinet "Bea dental".

Długo chodziłam do gabinetu "Korona"przy poczcie na Wyszyńskiego w bloku 393, ale zadowolona nie byłam- szybko, niedokładnie i zawsze plomba wypadała...partactwo jednym słowem!
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Wto Lis 27, 2012 12:55 pm   

asia7 napisał/a:
A wiecie może gdzie można w miarę tanio zrobić panoramę zębów (najlepiej Teofilów, ew. Centrum)?


mój mąż zawsze wysyła pacjentów do Ed-medu na Kościuszki 1.
_________________
 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 10, 2012 9:23 pm   

Mogę z czystym sumieniem polecić dwa gabinety jeden prywatny drugi na NFZ
Rogozińskiego 23 Panią Doktor Ochocką - kompetentna, rzeczowa, leczy bezboleśnie a naprawdę prawdziwy cykor ze mnie a poza tym nie naciąga. I można od razu zrobić tam panoramę i zdjęcie punktowe.
Drugi na Wojska Polskiego - Panaceum Pani Doktor Lindorf to samo mogę o niej powiedzieć no i plus że gabinet na NFZ.
Jakby ktoś chciał :) Sprawdzone źródła :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez _karolka_ Pon Gru 10, 2012 9:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 30, 2013 11:20 am   

Dziewczyny, czy ktoś może polecić jakiegoś dentystę z Enel-Medu?

Oto osoby tam pracujące, może ktoś miał doświadczenia (złe lub dobre :) )
Chcę zapisać się na wizytę i nie wiem kogo wybrać...

Monika Cicin-Sain
Anna Foczpańska – Setta
Milena Kowalczyk
Rafał Nogala
Ewa Szram
Małgorzata Witczak
Monika Zagórowska
_________________

Ostatnio zmieniony przez alamakota Sro Sty 30, 2013 11:23 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
galicjusz12 

Dołączyła: 02 Lut 2013
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lut 02, 2013 1:56 pm   

ehh nie lubie dentystow!! :/

Usunęłam link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 7:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 06, 2013 10:45 am   

Dziewczyny, żadnych informacji na temat dentystów z Enel-medu?

Monika Cicin-Sain
Anna Foczpańska – Setta
Milena Kowalczyk
Rafał Nogala
Ewa Szram
Małgorzata Witczak
Monika Zagórowska
_________________

 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 15, 2013 9:33 am   

Pilnie szukam dobrego i w miarę rozsądnego cenowo dentysty w okolicach Bałut, Zgierza. Moja dentystka jest na wakacjach a ja mam dość nagły problem do rozwiązania :(
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 15, 2013 3:13 pm   

Jarek Sienkiewicz Zgierz
_________________


 
 
mazaczek88 

Dołączyła: 01 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: internet
Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 11:40 pm   

na Bałutach jest Bamed81, na ul. ks Brzóski. Bardzo przyjemny gabinet i dobre ceny, ja tam jestem pacjentką
 
 
matama 

Dołączyła: 31 Lip 2013
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 25, 2013 10:41 am   

dziewuchy wy też macie takie problmemy z zębami? U mnie to ciągle się coś dzieje :( nie mam już siły :( biegam od dentysty do dentysty... jakaś pechowa jestem, bo trafiam na kiepskie gabinety. Pechowa albo wymagająca, no nie wiem. Jakiś czas temu zgadalam się z koleżanką w pracy właśnie a propos leczenia zębów i doradzila mi iść do Sanacji na Zamenhofa. Słyszałyście o tym gabinecie? Koleżanka chwaliła, że dobrze leczą, a ja się trochę boję, tyle przejść miałam u różnych dentystów :(
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 25, 2013 5:26 pm   

matama napisał/a:
biegam od dentysty do dentysty... jakaś pechowa jestem, bo trafiam na kiepskie gabinety.


Ja chodzę do Tomasza Hilta - leczę się u niego już 10 lat i jestem bardzo zadowolona.. Oprócz tego, że dentysta to jeszcze chirurg szczękowy, więc gdyby był jakiś poważniejszy problem też spokojnie można do niego iść.. Może ktoś powiedzieć, że się facet ceni, może i tak, ale wolę zapłacić raz a dobrze i nie cierpieć z powodu zębów i mieć je dobrze zrobione..
Zresztą jeśli umawiasz się do niego prywatnie a i tak mimo to zapisy są dopiero za miesiąc czy półtora to chyba samo za siebie mówi ilu musi mieć zadowolonych klientów :-)
_________________


 
 
matama 

Dołączyła: 31 Lip 2013
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 24, 2014 10:08 am   

Cześć. Dawno mnie tu nie było, wpadłabym wcześniej ale zapomniałam hasła :( wpisywałam wszystkie jakie kiedykolwiek gdzieś ustawiałam i załapało :D ja to jestem jednak roztrzepana :) trochę lipa że trzeba tyle czekać :( wiesz jak to jest, czasem boli i kurczę musisz iść szybko, a nie czekać miesiąc :( ja w końcu zdecydowałam się iść do tej Sanacji, co mi ją koleżanka poleciła. okazało się że szóstkę mam do wyrwania, niestety nie dało się już jej uratować, trudno... miałam też trochę drobnych ubytków. Pani dentystka sprawnie wszystko zrobiła. Później byłam tam raz jeszcze na piaskowaniu. Niestety jak się lubi kawę i pali papierosy to zęby żółkną. Mam nadzieję, że teraz będę miała na jakiś czas spokój z tymi moimi zębiskami. Tylko muszę pamiętać o wizytach profilaktycznych, bo niestety to też mój słaby punkt.
 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 25, 2014 5:55 pm   

Odświeżam temat - nie wiecie gdzie mogę dostać się na NFZ do dobrego doktora który nie odeśle mnie z kwitkiem? Od trzech dni boli mnie ząb, raz mocniej raz słabiej a raz tak że mam ochotę krzyczeć. Nie chce prywatnego. Poradzicie kogoś?
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pon Mar 30, 2015 8:59 am   

Z NFZ będzie ciężko. Nigdy nie byłam u dentysty z kasy chorych i z tego, co wiem moi znajomi mają z takimi przypadkami same złe doświadczenia. Jeżeli chodzi o leczenie prywatne, sama korzystałam ostatnio z endodoncji mikroskopowej u dr Śmigla i choć bałam się ogromnie, że leczenie kanałowe nieznośnie boli, dzięki dobremu znieczuleniu nie czułam zupełnie nic.
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 30, 2015 9:12 am   

szaorma, nie zgadzam się :) Może źle szukałaś albo pechowo trafiałaś :) Ja od wielu lat (idzie już w dziesiątki :P ) leczę się w klinicznej przychodni Uniwersytetu Medycznego - teraz znajduje się na Pomorskiej w wiecznie budującym się szpitalu. Zawsze byłam przyjmowana tam bez pretensji, fochów i robienia łaski. Za to lekarze wyciągnęli mnie z różnych "zębowych" sytuacji i w kwestii stomatologii zachowawczej i chirurgii (włącznie z usuwaniem, czyt. dłutowaniem ósemek i ścinaniem z nich kapturków). Oczywiście, jak wszędzie, jeśli chcesz lepsze plomby, bardziej wypasiony aparat, czy lepszą protezę musisz zapłacić - bo tego po prostu nie refunduje NFZ :)

Zatem Iru, ja Ci polecam stomatologów z Pomorskiej :) A w szczególności moją panią doktor p. Ulę Papierz :)
_________________
 
 
GosiaAndrus 

Dołączyła: 07 Sie 2015
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 07, 2015 11:38 am   stomatolog

No ja też z nfz nie potrafiłam utrafić dentysty. Kilka razy byłam w klinice Avantex na al. Kościuszki i jak na razie jestem zadowolona. Na prawdę robią bezboleśnie, a jestem totalnym cykorem jeżeli chodzi o wizyty stomatologiczne ;)
 
 
moniasz169 

Dołączyła: 25 Lip 2023
Posty: 1
Skąd: Londyn
Wysłany: Wto Lip 25, 2023 8:21 am   

Jeżeli mieszkacie w Anglii i szukacie sprawdzonej kliniki stomatologicznej to polecam odwiedzić klinikę Top Medical Clinic.
_________________
klinika stomatologiczna Londyn
 
 
cleopatraa 

Dołączyła: 06 Sty 2018
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Sie 09, 2023 5:22 pm   

A bo ja wiem co jest w Anglii...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl