Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Wto Kwi 03, 2007 11:52 am
Gdzie moge dostać butelki.
Autor Wiadomość
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Cze 27, 2006 8:54 pm   buteleczki:)

Mam pytanie dotyczace pustych zwyklych butelek , gdzie mozna owe dostac??
W polmosie jest spirytus :) ale butelek brak :(
szykuje nam sie wielka przedweselna biba :) i nie chcemy ruszac alkoholu weselnego :) po prostu ograniczenie kosztow, a mamy problem teraz gdzie mozna takowe butelki dostac ??
Wie ktos moze?? :zdziwko:

jaka cisza...nikt nie wie :(
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
Ostatnio zmieniony przez magda81 Sro Cze 28, 2006 6:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
arsen99 

Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 03, 2007 10:58 am   Gdzie moge dostać butelki.

Witam
Mam takie pytanie do szanownych forumowiczów. Otóż w następnym miesiącu mam swoje wesele i chciałem dorobić swój alkohol. Jednak mam problem z butelkami, byłem w dwóch miejscach ale niestety skupów juz tam nie ma. Podejrzewam że butelki do wódki nie sa już na wymianę. Czy ktoś gdzie mogę nabyć butelki 0,5l z nakrętkami w łodzi albo okolicy, albo gdziekolwiek indziej.
Pamiętam ze jak 5 lat temu robiłem koledze alkohol na wesele to nie było problemu w skupie sprzedali mi odraz butelki i kapsle prosto z fabryki, a teraz?
Pozdrawiam i dzięki za odpowiedz
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 03, 2007 11:56 am   

Arsen99 - ponieważ podobne pytanie na forum już było połączyłam wątki. Choć poprzednio nie było odpowiedzi może teraz na świeżo ktoś pomoże.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
arsen99 

Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 1:13 pm   

No więc butelek nie da sie dostać.
W Polmosie na Kopcińskiego nic takiego nie mają, nie mają również żadnej oferty weselnej, pani powiedziała, że mogę sobie kupić najtańszą wódke po 15 zł to mi wyjdzie taniej.
W skupach mówią mi ze Polmos nalewa tylko w nowe butelki i nie skupują.
Jedyne co mi zostało to przeiscie sie po weselach które są wcześniej i zebranie odpowiedniej ilosci butelek.
 
 
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 11:45 pm   

Moze ci sie przyda...znalazlam ze ktos na allegro sprzedaje takie butelki http://allegro.pl/item188..._destylat_.html
Nakretki mozna dokupic takie weselne
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 11:18 am   Prośba

Dziewczyny, ponieważ nigdzie nie można kupić pustych butelek na wódkę, a my na 90% będziemy mieli dorabianą dlatego zwracam się do was z prośbą, czy któraś z was ( z tych które mają wesele wcześniej niż my) mogłaby mi odstąpić lub odsprzedać puste butelki po akloholu ze swojego wesela? najchętniej od czerwonego absolwenta (bo takich kilka mam) ale nie koniecznie. z góry dziękuje pozdrawiam
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 12:37 pm   

Edys_lu podała linka do aukcji na allegro gdzie można kupić puste butelki:

Wystarczy dokupić nakrętki i naklejki i gotowe :)



Połączyłam oba wątki.
_________________

Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Wto Cze 05, 2007 12:39 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 12:45 pm   

michelle ale ta aukcja jest już zakończona innej nie znalazłam a poza tym tamte butelki z aukcji były okropnie brzydkie :(
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 12:51 pm   

Aukcja zakończona, ale wystarczy wejść w przedmioty tego użytkownika - ma wystawione te butelki tutaj

A wygląd - owszem, nie wyglądają zbyt ciekawie, ale po ozbowieniu naklejką i ewentualną kokardką na szyjce mogą wyglądać całkiem przyzwoicie :wink:
_________________

 
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 12:54 pm   

nie dzięki są po prostu tragiczne :( i jakoś nie mam ochoty zobaczyć ich na moim stole weselnym, poza tym nie mają wygladać przyzwoicie tylko ślicznie tak jak wszystko na moim ślubie i weselu :) pozdrawiam michelle :)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
birkinowa 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Lis 2007
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 2:22 pm   czyste butelki

Czasem czyste butelki lub ze specjalnymi weselnymi naklejkami i nakrętkami można znaleźć na allegro, ale też nieczęsto.

Wesele organizuje się dość długo - chyba najlepiej poprosić wszystkich bliskich o zbieranie butelek z wyprzedzeniem.

Jeśli uda Wam się kupić czyste butelki, pamiętajcie, że szyjki są różne i nie wszystkie nakrętki na wszystkie butelki pasują.
 
 
Frotka 

Wiek: 40
Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 2:25 pm   

Ja proponowałabym zajrzeć do łódzkich pubów i dyskotek i zapytać barmana.
Mój znajomy pracuje w jednym z nich i wrzuca puste butelki po alkohoku pod bar. W końcu znalazł jakiegoś człowieka, który od niego te butelki odkupował po 1 zł za sztukę - więc niedrogo.
Radzę więc pytać :)
Pozdrawiam.
_________________
 
 
 
...martusia.... 

Dołączyła: 20 Lut 2009
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 11, 2010 7:57 pm   

Hej, odnawiam temat.
Potrzebuję puste butelki po czystej żołądkowej DeLux do początku lipca. Sprawdziliśmy, że do tych butelek na pewno będą pasować nasze nakrętki i specjalne naklejki. Jeśli ktoś wie gdzie mogę dostać takie butelki, to proszę podpowiedzcie ;) Może ktoś będzie miał taką wódkę u siebie na weselu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl