Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
MIMART
Autor Wiadomość
nika 

Wiek: 45
Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 15
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Czw Kwi 05, 2007 11:42 am   MIMART

Witajcie w ten wiosenno chłodnawy dzionek!

Mam pytanko o zespół Mimart z Ozorkowa.
Motylica wspominała, że będą grali u Niej na weselu.
A może póki co któraś/któryś z Was bawił się tam gdzie grali? I jakie wrażenia?

Pozdrawiam.
Nika.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sob Wrz 08, 2007 10:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dziama2 

Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 02, 2007 3:39 pm   

Także jestem zainteresowana informacjami na temat tego zespołu. :-)
 
 
 
kalina 

Wiek: 39
Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 18, 2007 4:25 pm   

Postaram się podzielić z Wami informacjami na temat tego zespołu. Tak się składa,że to będzie właśnie Mój zespół podczas wesela :) a z osobami, wchodzącymi w skład Mimartu grał jeszcze do niedawna mój narzeczony :) tyle,że w zespole Magic Garden. Zespół jest 3 osobowy: szef zespołu -Artur -( niegdyś szef zespołu disco polo Bayerful ) grający na gitarce zarówno elektrycznej jak i klasycznej; klawiszowiec - Maciek ( też wokalista ); oraz wokalistka ( do niedawna była to Milena, teraz jest inna, ponieważ Milena wyjechała ) Niestety nowej wokalistki nie słyszałam, ale liczę, że juz niedługo usłysze na jakiejs próbie albo weselu :) Natomiast moge się wypowiedzieć co do pozostałych członków. Artur skończył szkołe muzyczną, a więc jest profesjonalitą, podobnie jak nowa wokalistka. A pod jego umiejętnościami muzycznymi podpisuję się obiema rękami !:) Słyszałam na własne uszy, bo nieraz byłam na koncercie. Maciek dobrze gra, gorzej śpiewa, ale przy dobraniu odpowiednich utworów, jest ok :) Co jeszcze mogę dodać...? Oglądałam dwa filmy z prowadzonymi przez nich weselami i podobalo mi się bardzo. Zwłaszcza to drugie. Prowadzenie też w porządku. Prowadzili konkursy, organizowali przyspiewki przy stole weselnym. Także ja jestem na tak ! W końcu z jakiś powodów ich wybrałam :) aha ! Cena za wynajęcie zespołu to ok. 2000.
 
 
 
masa 

Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 4
Skąd: ozorków
Wysłany: Wto Paź 14, 2008 8:50 pm   

Byłem na sylwestrze i 2 weselach. Wtedy jeszcze spiewała pierwsza wokalistka. Zespół pełna profeska, wszyscy z wyższym muzycznym. Gitarzysta-wokal średnio ale prowadzenie i gitara super; klawiszowiec-wokal-ok, akordeon i klawisze-tez ok (troche zwariowany człowiek) :) a wokaliska-super wygląda i super śpiewa. Nie wiem jak sobie radzi nowa wokalista, nie miałem jeszcze przyjemnosci, ale słyszałem, ze wczesniej było lepiej. Ja osobiście bardzo polecam. Zespół gra dla wszystkich a nie tylko dla jednostek i chyba o to chodzi.
 
 
dziama2 

Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 15, 2008 11:49 am   

Zespół w 100 % rewelacja. Polecam go bardzo. Grał na naszym weselu we wrześniu, my i nasi goście byliśmy zachwyceni. Po prostu profesjonaliści w zakresie śpiewu, grania, doboru piosenek i zabawy gości. :) :) :) :) :) :) :) :) Wszytkim go polecam, a super zespół to jeszcze lepsza zabawa!!!!
 
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 09, 2009 11:12 pm   

Pan Artur to bardzo miły, uprzejmy człowiek. Pożyczyliśmy od niego dwie płyty z weselem także mogliśmy sobie dokładnie wszystko obejrzeć. Grają bardzo ładnie, wokalistka ma piękny głos, konkursów jak dla mnie troszkę za mało, ale z tych co widziałam wszystkie bardzo udane i bardzo śmieszne :) No i cena też atrakcyjna :)ostatecznie zdecydowaliśmy się na inny zespół.
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
gocharoz 


Wiek: 37
Dołączyła: 11 Sty 2010
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 02, 2010 8:52 pm   

jaka cena za wesele i poprawiny wie ktoś??
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl