Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Nauki w kościele Jezuitów na Sienkiewicza
Autor Wiadomość
kolorowa441 

Wiek: 41
Dołączyła: 27 Wrz 2006
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 11, 2007 4:45 pm   nauki przedmałżeńskie

26 stycznia zaczynają się nauki u Jezuitów i będą trwały do 23 lutego ja już się zapisałam. odbywac się będą we wtorki i piątki od 19 do 21 9 spotkań z czego trzeba byc na 7. Zapisy są w środy od 17 do 18.
_________________
 
 
Nadia1982 

Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 4:24 pm   Nauki w kościele Jezuitów na Sienkiewicza

Hej dziewczynki.....i chłopcy:)

czy ktoś wie może kiedy w najbliższym czasie bedą odbywały sie tam nauki????W kościele na Sienkiewcza oczywiscie lub moze byc tez gdzies na Widzewie;)
_________________
Nadia
 
 
 
Madjarica 


Wiek: 42
Dołączyła: 01 Sty 2007
Posty: 71
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 8:11 pm   

Z tego, co pamiętam, Pan mnie tam - na Sienkiewicza, poinformował, że nauki zaczną się dopiero w maju, nie pamiętam dokładnie którego, ale chyba coś około 20.05.
_________________
 
 
paulka 

Wiek: 39
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 11:13 am   

Powiedzcie mi czy w kościele na Sienkiewicza nauki odbywają się w weekendy czy w tygodniu? I ile jest spotkań?
_________________
 
 
Madjarica 


Wiek: 42
Dołączyła: 01 Sty 2007
Posty: 71
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 2:33 pm   

Nie wiem czy tak jest zawsze, ale jak ja się dowiadywałam, to nauki były 2 razy w tygodniu - chyba poniedziałek i czwartek, o 19.00, dwie godziny, spotkań 9 (na jedno czy dwa można nie iść :) ), a zapisy są w środę pomiędzy 17-18, można też się zapisać mailowo koszb@poczta.onet.pl i się wszystkiego dowiedzieć (należy się przy tym uzbroić w cierpliwość, bo Pan nie zawsze szybko odpisze). Koszt spotkań - 40 zł, chyba od pary.
_________________
 
 
Nadia1982 

Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 11:49 am   :)

No ja juz czekam z 4 dni na odpowiedz w sprawie tych nauk i nikt mi w kościele nie odpisuje:(Wiem ze są teraz we wtorki i czwartki od 17-18.00 ale niestety to dla mnie za wczesnie;(Są tez tam weekendowe...cale 2 tyg w soboty i niedziele ale to dla wyjątklowych par co chca szybko.Musze sie tam przejsc:/
_________________
Nadia
 
 
 
fiona 

Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 21
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 8:32 pm   nauki w sierpniu

bylam dzis tj 09.05.07 zapisuja chetnych na kurs ktory ma sie odbyc w sierpniu, jest 9 spotkan 2x w tygodniu trzeba byc na 7 spotkaniach, koszt ot 40 zlotych od osoby platne w dniu zakonczenia kursu

pozdrawiam

ps poradnia czynna tylko w srody w godz 17-18
 
 
Kamila111 

Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 5
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Maj 11, 2007 9:46 pm   

no to super bieżące informacje :eek: super dzięki, bo się przyda 8)
 
 
Anuszka 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Maj 2007
Posty: 157
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 01, 2007 12:30 pm   

Skończyliśmy niedawno nauki u Jezuitów i jestem z nich bardzo zadowolona. Oboje jesteśmy. To nie był stracony czas. Na spotkaniach były zajęcia z psychologiem, pedagogiem i terapeutą rodzinnym. Naprawdę gorąco polecam dla par, które chcą się czegoś dowiedzieć o sobie i swoim związki i chcą się dojrzale przygotować do małżeństwa.
Nie mieliśmy ani razu spotkania z księdzem, ani siostrą zakonną (choć wiem, że jedno jest planowane w programie kursu, ale akurat tak wyszło:), a o małżeństwie i dzieciach opowiadają ludzie, którzy sami mają rodziny. I często posługują się przykładami z własnego doświadczenia.

Kierownikiem kursu jest Bogdan, i on właśnie prowadzi zapisy w środy. Fantastyczny człowiek:)
Jeszcze raz gorąco polecam - najlepiej chodzić na zajęcia w parach, bo ćwiczenia warsztatowe, które się robi są skierowane właśnie dla par.
_________________
Miłość oznacza rozprowadzać ciepło, nie dusząc się przy tym wzajemnie. Miłość oznacza być ogniem, ale wzajemnie się nie spalać.

Phil Bosmans
 
 
miluka 

Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 122
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 17, 2007 7:42 am   

Całkowicie zgadzam się z opinią Anuszki. Co prawda my jesteśmy w trakcie nauk , ale naprawdę polecamy. Całkiem inaczej sobie je wyobrażaliśmy, a tu miłe zaskoczenie . To nie jest katecheza jak w szkole. Można siebie jeszcze bardziej poznać porozmawiać o różnych kwestiach. Jesteśmy zadowoleni, i z tego co wiem to cała nasza grupa.
 
 
gipi 


Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 10:35 pm   

Ja też jestem teraz w trakcie nauk u Jezuitów i również jestem baaardzo zadowolona... dają mi dużo do myślenia, chętnie tam chodzę i nie żałuję, że je wybrałam :) Mój narzeczony też nie marudzi ;)
_________________
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 03, 2008 7:50 pm   :)))

Ja również jestem bardzo zadowolona z nauk przedmałżeńskich. Były bardzo ciekawe, poruszały ważne tematy. Razem z Maćkiem uczęszczaliśmy na nie z przyjemnością :)
_________________
 
 
 
izunia81 

Wiek: 42
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 13, 2008 8:57 am   

Dziewczyny czy macie może telefon do p. Bogdana z Sienkiewicza?
_________________

 
 
mmika4 

Dołączyła: 06 Mar 2008
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 02, 2008 9:25 am   

dopisuje sie do prośby o nr telefonu by dowiedziec się kiedy jest najbliższy kurs i jak się można zapisac!
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 02, 2008 9:56 am   

Madjarica napisał/a:
można też się zapisać mailowo koszb@poczta.onet.pl i się wszystkiego dowiedzieć (należy się przy tym uzbroić w cierpliwość, bo Pan nie zawsze szybko odpisze). Koszt spotkań - 40 zł, chyba od pary.


Ja się zapisywałam drogą mailową (w październiku zeszłego roku), jak napisała Madjarica. Czekałam tydzień czasu na odpowiedź, ale w końcu zapisałam się i dowiedziałam się wszelkich informacji o kursie.
_________________
 
 
 
Dżu 

Dołączyła: 04 Lip 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 8:34 pm   

Witam serdecznie

My z moim narzeczonym właśnie chodzimy tam na nauki. Dzisiaj było 3 spotkanie z 10 zaplanowanych. Jak będe w piątek mogę się dowiedzieć kiedy będzie następny kurs

:lol:

[ Dodano: Wto Lip 08, 2008 9:59 pm ]
Co do samych nauk to w wielu parafiach nie organizują nic w wakację, a my się trochę zagapiliśmy i już się martwiliśmy czy znajdziemy cokolwiek. A tu nie tylko sie udało, ale jak na razie super. Mój narzeczony był zdania, że to tylko kolejny papierek do załatwienia. I jak musimy no to pójdziemy, ale Pan Bogdan bardzo miło nas zaskoczył. Okazało się, że takie nauki to bardzo fajna rzecz, która może się przydać nawet jeśli ma się długi staż w związku. Trzeba tylko trafić w odpowiednie miejsce i na odpowiednią osobę. Oboje mamy wrażenie, że będą procentować także w przyszłości.

:-)
_________________
Mała Dżu
 
 
mmika4 

Dołączyła: 06 Mar 2008
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 09, 2008 7:16 am   

ja już się dowiedziałam: nastepne nauki zaczynają się 26 sierpnia i beda trwac do 23 wrzesnia (wtorki i piątki 19-21.00). tylko trzeba się podobno wcześniej zapisywać!
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 09, 2008 8:35 am   

Ale to tylko w parach można chodzić?
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Dżu 

Dołączyła: 04 Lip 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 09, 2008 9:59 am   

Można chodzić w pojedynkę z tym, że wtedy zaświadczenie dostanie tylko ta osoba, która chodziła. Nie wiem czy chodzi Ci o taką sytuację, że jedno z Was nie potrzebuje nauk, czo o taką ewentualność, że jedno z pary chodzi jako reprezentant Was obojga. Koszt to 40 zł od osoby.
_________________
Mała Dżu
 
 
aniabukowska 

Wiek: 37
Dołączyła: 08 Sie 2008
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 6:58 pm   

Wiem ze jesli jedno z Was potrzebuje papierek to tylko ta osoba placi, druga polowka moze chodzic bezplatnie, dla towrzystwa...zreszta w parze lepiej:)
Jestem akurat w trakcie kursu, bardzo mi sie podoba, tylko czasem nie chce mi sie wierzyc jak niektorzy potrafia wmawiac ludzia ze naturalne metody antykoncjepcji ( czyt. badanie sluzu lub mierzenie temperatury) to metody super skuteczne...akurat wiem cos o tym wiecej i przez takie gadanie przyrost naturalny sie zwieksza, ale to nauka kosciola i takie zajcia tez musza byc.
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 6:25 pm   

aniabukowska napisał/a:
naturalne metody antykoncjepcji ( czyt. badanie sluzu lub mierzenie temperatury) to metody super skuteczne...

tak sie sklada, ze to S? skuteczne metody..
_________________
 
 
aniabukowska 

Wiek: 37
Dołączyła: 08 Sie 2008
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 7:59 pm   

W takim razie powodzenia w ich stosowaniu!!!
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 10:00 pm   

Metody naturalne sa skuteczne pod warunkiem stosowania ich PRAWIDLOWO a nie mniej wiecej. Bo z mniej wiecej to rzeczywiscie jest nas potem wiecej i wiecej... :wink:
 
 
aniabukowska 

Wiek: 37
Dołączyła: 08 Sie 2008
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 4:38 pm   

i pod warunkiem ze nie chorujesz, nie zmieniasz klimatu, nie masz zadnych stresow i napiec... metody idealne dla idealnych ludzi....
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 2:01 pm   

Z dywagacjami dotyczącymi skuteczności różnych metod antykoncepcyjnych proszę się przenieść do wŁaściwego wątku - Antykoncepcja
Następne posty nie na temat zostaną usunięte
Ostatnio zmieniony przez gosc Sob Wrz 13, 2008 2:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
habibi 

Wiek: 43
Dołączyła: 16 Sty 2008
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 14, 2008 9:33 am   

Chciałam się zapytac czy ktoś aktualnie ma w planach zapisy na nauki u Jezuitów. Jeśli tak to czy może wiecie kiedy się rozpoczną i w jakich dnaich będą się odbywać?
Nie ukrywam, że po przeczytaniu powyższych postów bardzo mnie zaciekawiła opcja weekendowa, bo oboje pracujemy raczej niejednolicie :) Czy ktoś z Was słyszał coś o tej opcji?
Pozdrawiam,
_________________
 
 
*Motylek* 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lis 2007
Posty: 1546
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 6:30 pm   

Może jednak ma ktoś informacje o planowanych kursach w tym kościele? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
_________________
Nasz dzień to: 16 maja 2009 !! !

 
 
 
Cortezik 

Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 9:42 am   

z tego co mi wiadomo do lutego w Łodzi nie ma nigdzie nauk ja sama wybieram sie na maraton jednodniowy dwunastogodzinny do Warszawy 13.12
 
 
 
*Motylek* 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lis 2007
Posty: 1546
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 3:58 pm   

Cortezik - a możesz napisać coś więcej o tym kursie w Wa-wie? Brzmi to dość zachęcająco.
_________________
Nasz dzień to: 16 maja 2009 !! !

 
 
 
Cortezik 

Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 9:11 pm   

odbywa sie on od 9 do 18 kosztuje 75 zl w tym obiad i kawa napoje (podobno) potem zostaje do zalatwienia tylko poradnia rodzinna ale to mozna zalatwic juz w Łodzi
 
 
 
*Motylek* 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lis 2007
Posty: 1546
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 03, 2008 2:45 pm   

Dzięki za info :)
_________________
Nasz dzień to: 16 maja 2009 !! !

 
 
 
magda101 

Dołączyła: 02 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 02, 2009 6:40 pm   

Czy ktoś z Was wie kiedy będą najbliższe nauki u Jezuitów?
_________________
madzieńka:)))
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 6:40 pm   

W tej chwili u Jezuitów zapisy są już na kurs wrześniowy (rozpoczęcie nauk 31 sierpnia).

Zapisywać można się osobiście w każdą środę w godzinach 17-18
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Osobiście polecam. Właśnie zakończyłam kurs. Byłam mile zaskoczona sposobem prowadzenia zajęć :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez szaraczarownica Pią Maj 22, 2009 6:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fabre9 

Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 10:47 am   Re: :)))

Klaudynka napisał/a:
Ja również jestem bardzo zadowolona z nauk przedmałżeńskich. Były bardzo ciekawe, poruszały ważne tematy. Razem z Maćkiem uczęszczaliśmy na nie z przyjemnością :)


a ja jestem po naukach u Jezuitów i uważam, że straciłam tylko czas... Mało było o duchowości, o samym sakramencie, za to dużo ćwiczeń mających mi pokazać, że pasuję lub nie do mojego narzeczonego... takich na poziomie gimnazjum, z których nic nie wyniosłam. Jedyne zajęcia, które o czymś mówiły, to były zajęcia z księdzem... Na pocieszenie dodam, że w innych parafiach jest gorzej ;-) Powodzenia.
_________________
fabre
 
 
poziomka_ii 


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 8:20 pm   

Czy ktoś sie orientuje jaki jest koszt tych nauk u Jezuitów i czy płaci tylko ta osoba, która potrzebuje zaswiadczenia czy oboje?
_________________
Usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni - wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście...
 
 
kattop 

Dołączyła: 02 Sie 2009
Posty: 35
Skąd: Lodz/ UK
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 8:28 pm   

Hej Wam, czy ktos sie orientuje czy sa gdzies nauki weekendowe w Listopadzie, konkretnie to 14 i 15 Listopada? Z gory wielkie dzieki.
_________________
 
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 12:32 pm   

poziomka_ii napisał/a:
Czy ktoś sie orientuje jaki jest koszt tych nauk u Jezuitów i czy płaci tylko ta osoba, która potrzebuje zaswiadczenia czy oboje?

Nie pamiętam już dokładnie, ale wydaje mi się, że ja płaciłam 75zł za całe nauki, mąż 25 zł, bo brakowało mu tylko poradni, a jak ktoś chciał chodzić "do pary" ale miał wszystko, to nic nie płacił. To znaczy tego ostatniego jestem pewna, nie jestem pewna cen. Płaci się tak jakby za podpis.
_________________

 
 
poziomka_ii 


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 6:37 pm   

Dzięki wielkie!
Na pewno wszystkiego ze szczegółami dowiem się u samego źródła, ale chciałam mieć najpierw takie ogólne pojęcie..
_________________
Usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni - wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście...
 
 
agnese 


Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 18, 2009 7:57 pm   

Nauki kosztują 50zł od osoby.
Gorąco polecam. Zajęcia ciekawe, różni wykładowcy (psycholog, duszpasterz, położna, specjalista od NPR, od prawa kanonicznego...)
I co również ciekawe i na czym np nam bardzo zależało- dużo zajęć w parach, ćwiczeń, które naprawdę dają do myślenia i są powodem dalszych dyskusji pomiędzy narzeczonymi po wyjściu z kursu :)
Polecam :) !! !
Ps-spotkań jest 9, 2 x w tygodniu po 2 godz., 2 x można nie być.
_________________
Ostatnio zmieniony przez agnese Nie Paź 18, 2009 7:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
atalinka 

Dołączyła: 07 Wrz 2009
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 11:12 am   

Widzę, że koszty nie wzrosły - w tym roku również 50 zł od osoby. I można ekspresowo-weekendowo, jeśli ktoś naprawdę nie ma możliwości inaczej, bo jednak Pan przy zapisywaniu namawia na te normalne spotkania w tygodniu. Najbliższe nauki są 4-5 września.
Może komuś uda się jeszcze zapisać.
 
 
mariolaa1987 

Dołączyła: 25 Sie 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 25, 2010 1:41 pm   

NO JA MAM NADZIEJĘ ŻE ZDĄRZE SIĘ DZISIAJ ZAPISAĆ BO MAM ŚLUB 02 PAŻDZIERNIKA A NIE MAMY KURSÓW ;-( I JESTEM W WIELKIEJ KROPIE...
CZY KTOŚ MOŻE MI WIECEJ NAPISAC NA TEMAT TYCH SZYBKICH KURSÓW??
_________________
Mariola ;-)
 
 
 
atalinka 

Dołączyła: 07 Wrz 2009
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 25, 2010 2:03 pm   

mariolaa1987, zapisy na ten kurs są w środy (czyli dziś też powinny być) od godz. 17-18 w sali św. Andrzeja Boboli (metalowe drzwi po prawej stronie jak się idzie w stronę Kościoła i tam schódkami na górę) - lepiej być ciut wcześniej i zająć kolejkę, bo koło 17 może się ona trochę wydłużyć :wink:
Jeśli zaś chodzi o sam kurs, to tak jak już pisałam odbędzie się on w dniach 4 i 5 września, w godz. 9-17, zarówno w sobotę jak i w niedzielę, w tej samej sali co zapisy. W tym jest już poradnia rodzinna. Płatność przy odbiorze zaświadczenia o ukończenu kursu, czyli w niedzielę po zajęciach.
Informacji o dokładnym planie zajęć, przerwach i ewentualnej mszy niedzielnej w trakcie kursu nie mam, bo sie o to nie dopytywałam.
Mam jednak nadzieję, że choć trochę pomogłam.
Ostatnio zmieniony przez atalinka Sro Sie 25, 2010 2:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mariolaa1987 

Dołączyła: 25 Sie 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 25, 2010 3:01 pm   

Czyli po osiem godzin dziennie trzeba siedzieć tak??
Kurcze nie wiem czy tak damy rade ;-(
ale spróbujemy... dzisiaj się okarze ;-)
_________________
Mariola ;-)
 
 
 
atalinka 

Dołączyła: 07 Wrz 2009
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 25, 2010 5:35 pm   

mariolaa1987 napisał/a:
Czyli po osiem godzin dziennie trzeba siedzieć tak??

no tak :) przerwy na pewno jakieś będą, także damy radę :)
i udało się zapisać?
 
 
mariolaa1987 

Dołączyła: 25 Sie 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 7:50 am   

No udało sie ;-)
Podobno jest osiem par ;-)
_________________
Mariola ;-)
 
 
 
atalinka 

Dołączyła: 07 Wrz 2009
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 11:38 am   

mariolaa1987 napisał/a:
Podobno jest osiem par ;-)

No proszę, a ja jak nas zapisywałam, to byłam chyba pierwsza i się zastanawiałam czy uzbiera się odpowiednia liczba par, żeby te nauki się odbyły :wink: Już nie mogę się doczekać :-)
 
 
mariolaa1987 

Dołączyła: 25 Sie 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 12:44 pm   

A wy kiedy macie ślubek ;-) ??
_________________
Mariola ;-)
 
 
 
ewella 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 96
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 11:26 am   

Jestem własnie po rozmowie z panem, który wszystko organizuje i chyba też zdecydujemy się na te zajęcia w najbliższy weekend. Miejsc chyba jest jeszcze sporo, bo mamy poprostu wysłac nasze nazwiska smsem...
 
 
youzyczka 

Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 10:20 pm   

ewella napisał/a:
mamy poprostu wysłac nasze nazwiska smsem

a pod jaki numer telefonu trzeba wysłać tego smsa??
_________________


dzienniczek--> http://www.forum.wesele-l...p=427521#427521
 
 
ewella 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 96
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 02, 2010 7:22 am   

Wysłałam Ci numer na priva :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl